Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Danes navijamo….

Danes navijamo….

Takole potiho držimo pesti za našega Mišona in njegovo ekipo….
Naj zmagajo Mišončki…..naj zmagajo najboljši….
V mislih sem s teboj……Mišonček moj!!*****§§§§§§*****
Upam,da boš poročal,kaj kako in zakaj? Prau? Cmoka do takrat in čim manj poškodb.( lej da bodo čekiči pravilni in ne boleči za rokco in prstke..)))

Tud muca je včasih trenirala odbojko..še najbolj se je izkazala pri serviranju..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

o Madonca .. sem misla da maš Sestre v mislih … Drugač je pa danes … 25. MAJ … DAN MLADOSTI … Živel Tito :))) hehehehehe 🙂

Lep dan vsem … pa seveda .. bomo držal pesti .. za Mišona, za Sestre .. a še za koga???

B.

O madona… sej je res… Dan mladosti……. Je pol kej čudnega.. da zadne dni.. mene.. tkole mal.. khm 😉 meče :))))

Jani bo navijal za sestre…. kaj ma pa mišon.. pa ne vem :))) ok navijam tud.. zanj :):):) pa za kakšen kg…. kaj pa vem 😉

Uf mater, sem mislila, da gre za sestre! (navijam za njih, kljub negodovonju mojih sosed in sosedov.

Drugače pa, takole na splošno v življenju:

NAVIJAM ZA LJUBEZEN !

Madona.. ajaaaaaaaaa, odbojko špila.. sem tolk na hitro bral, da sem pozabil.. no pa dejmo.. skupi, da ne bo muca zgubila vsega glasu:

DEJMO MIŠON DEJMOOOOOOOO :)))

Jani je mel najrajš rokomet 🙂

hehehe majko milo navijamo ja za Mišona..in seveda za Sestre…pa zame tud lahko navijate..hehe da prezivim se ta zurerski dan!! HAhahahah

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

heheh bravo Jani..DEJMOOOOOOOOOOOOOOOOOO ..hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ej.. žurerski dan? Ma ne bom naviju.. mene pa danes čaka samo delo in delo in delo in delo in delo.. a bo kdo zame naviju, da bom lažje delu?

Jani ma spet laminate pa take reči :)))

Pozabila tudi jaz, da gre za mišona tuki !
Bom navijala še zanj!

Ja viš.. sej nisi bla edina, k je mislila da so sestre…. grrrr… no nej bo tko a ne :))))))

Jani je že povedal svoje 🙂

te dva filma

Na programu Haalmark Lagodno živlenje…..20.00
na hrvaška 1 ob 23.45 One night stand……..
Ludo Da te kap!!!!!Filma mislim….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jani jest mam pa popoldan celo hišo otrok…okol 15 komadičev jih bo..hja žural bodo ja….
Uha mi je že kar vroče ko se spomnim..zato pa navijajte zame..hehehehhh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ej posluš.. kaj misliš, da mamo vsi kabel pa satelilt? Pr nas lepo gledamo tiste 4 domače programe, pa čau.. pa še to večina samo mulca risanke 🙂

Jani je zadnji film gledal.. mah.. se ne spomnim več 🙂

Mal zmdela…Hja sem res mislila najprej na mišončka našega..pa ste me spomnili še na sestre..tudi komej čakam….ja ja dons bomo samo navijaliiiiiiii yesssssssss. a je še kakšen fuzbal..k bom ravno v elementu..bi še mal navijala za fuzbalerje….aa?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

joj sory Jani..drugič te pa povabim..hihihi
Hja kabel je..nč satelita smo krožnike vrgel stran…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hja.. pol maš pa res “žurko”… tolk otrok na kupu.. ni nobena žurka :))))

Jani pozna take reči.. 2 mulca.. dvakrat na leto po cel razred otrok… uh :)))

Najprej lupčka tebi muca*****

Fuzbal je drug petek , prva tekma! japanezi , koreja…

ha,ha, ko si glih v elementu….
ma bo super nocoj….heheh….
sestre imajo stil, prijaznost in manire….

to bo še hec!

Zajček, sestre imajo tudi bleščeče obleke, hehehe…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

LLLIIIIIIIIIIIIILLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!
A si kej boljš?!!Cmoka******

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pa Hallmark ima podnapise ! No jaz ne gledam filmov več, bi moral bit orenk ta prav….
a nisem tebi muca prepovedala oglede filmov, nanizank itd….samo dokumentarce lahko gledaš, pa še tiste moram prej vsebino videt….

včeraj sem se malo zagiftala z raznimi zeliščnimi pripravki. Noč je bila malo manj burna kot prejšnje, ampak mislim, da bom preživela.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Živjo Lilika!

Ja, ej, ene obleke so prav cool !! Ma jaz kar iživam, hehe, ko jih gledam…

Hej matr ej..krasna filma..nič limonadic..res..ejj ti rečem bom do večera napisal vsebino..ejj še enkrat bi jih gledala takoj zdej!!!
Ma filma sta mi bla zelo zelo blizu…Dva čisto različna žanra..pa uha…enkratna…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Upam, da se bodo danes fuuuuul svetile, hehehe… to bo fletno

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Muca, a imaš spored za hallmark tudi na netu?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

New Report

Close