Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Danes ob 19h bo VSESLOVENSKA vstaja naroda, v Ljubljani, vsi protestniki si preberite spodnje navodilo

Danes ob 19h bo VSESLOVENSKA vstaja naroda, v Ljubljani, vsi protestniki si preberite spodnje navodilo

Zakaj ste vsi janševiki polpismeni?
😬
[/quote]

Zakaj je vsak, ki ne trobi v levičarski rog, kar ‘janševik’? Smo tudi normalni, ki pač vemo, da Šarec in ekipa niso primerno za vlado.

Zakaj je vsak, ki ne trobi v levičarski rog, kar ‘janševik’? Smo tudi normalni, ki pač vemo, da Šarec in ekipa niso primerno za vlado.
[/quote]

To je tako, kot mene zmerjajo z rdečkarko in komunajzarko, ker nisem za janšo.
Narodni šport zmerjanja in obkladanja z večinoma trapastimi vzdevki.
Jaz sem namreč tudi normalna, ampak sem skoraj prepričana, da ti dvomiš v to 😉

Zakaj niste Janševe ovčice takrat protestirale?

Vas Janez ni povabil z busom v Ljubljano in plačal sendviča najbrž…..
[/quote]

Saj smo in nam je.
Samo kaj ko pa polovico Ljubljančank fafa za službe ostalo je pa mafija za šerifa. Nas je bilo enostavno premalo, nekaj so nas pa že pred vstopom v prestolnico pohopsal. Žabarji pa tak ne demostrirajo za levo vlado, če jih je pa večina priklopljenih na državne siske.

To je tako, kot mene zmerjajo z rdečkarko in komunajzarko, ker nisem za janšo.
Narodni šport zmerjanja in obkladanja z večinoma trapastimi vzdevki.
Jaz sem namreč tudi normalna, ampak sem skoraj prepričana, da ti dvomiš v to 😉
[/quote]

Ni edini.

Ni edini.
[/quote]

Trol ne bi bil trol, če ne bi ob vsaki priliki pristavil svojega vbogajme lončka.


Ti znaš pa samo en stavek ves čas ponavljati? Smo ti že tauženkrat povedali, da je struktura protestnikov zaposlitveno zelo visoka, intelektualno tudi, kulturno pa sploh na nivoju.
Če se ti ne najdeš v tem, ti lahko samo tvoj Ivanček pomaga.

Ne hodimo na proteste. Kaj pa zdaj?
[/quote]

Se pač vozite na ukradenih kolesah.

Trol ne bi bil trol, če ne bi ob vsaki priliki pristavil svojega vbogajme lončka.
[/quote]

Tolki si tupa, da se sploh ne zavedaš, da greš večim ljudem na forumu na živce. Pa ne samo zaradi tega ker si leva, bolj zaradi gobcanja in pametovanja.
Če si boš priznala problem, boš že na polovici zdravljenja.


Ti znaš pa samo en stavek ves čas ponavljati? Smo ti že tauženkrat povedali, da je struktura protestnikov zaposlitveno zelo visoka, intelektualno tudi, kulturno pa sploh na nivoju.
Če se ti ne najdeš v tem, ti lahko samo tvoj Ivanček pomaga.
[/quote]

Zaposlitveno je zelo visoko zaradi vašega ljubljanskega bratstva i edinstva (veze in poznanstva), ata, mama, brat, sestra, stric – hop, pa imam službo za 2,3 čuke.
intelektualno in kulturno ste se pa sploh izkazali, res vsaka vam čast! Rešujete nas v evropskem merilu.
Kar ni južnega je pa proameriškega, od slovenske kulture v tej žabariji bore malo.

Ti pač podpiraš levi pol in enako ne boš šel na ulico ko bo leva vlada, pa čeprav bo nesposobna in korumpirana. Tako ne gremo mi zdaj. Se pa mora razmerje med enimi in drugimi pokazat na volitvah in ne na ulici. Pa bojkotirat nekomu da pride na intervju na Rtvslo tudi ni lih znak svobodne družbe.
[/quote]

Pravilno, na volitvah, ne pa aaablast prevzet s pomočjo natega določenega dela volilcev, določenih strank, ki so se spajdašile z jajatom, čeprav so na predvolilnih shodih to obljubljale, da z njim ne gredo v španovijo… Nategi in laži določenih ljudi, ki obljubljajo eno, delajo pa drugo ne smejo it v pozabo pri ljudeh, ki imajo vsaj malo osnovne ljudske časti v sebi.., vi se kar zberite…, imejte svojih pet minut svoje besne slave… (protesti, ki se dogajajo ob petkih so miroljubni, vsaj za enkrat…) kot se je v športu reklo včasih.., pet minuta cibona expresa, hehe…

Se pač vozite na ukradenih kolesah.
[/quote]

Kdo to? A sanjaš?

Kdo to? A sanjaš?
[/quote]

Zzzeeeehhhhhh

Zakaj niste Janševe ovčice takrat protestirale?

Vas Janez ni povabil z busom v Ljubljano in plačal sendviča najbrž…..
[/quote]

TEŠ6 je skupen “podvig” SD in SDS.

Danes ob 19h bodo v podporo Sloveniji kolesarili tudi v Berlinu!!!

Pravilno, na volitvah, ne pa aaablast prevzet s pomočjo natega določenega dela volilcev, določenih strank, ki so se spajdašile z jajatom, čeprav so na predvolilnih shodih to obljubljale, da z njim ne gredo v španovijo… Nategi in laži določenih ljudi, ki obljubljajo eno, delajo pa drugo ne smejo it v pozabo pri ljudeh, ki imajo vsaj malo osnovne ljudske časti v sebi.., vi se kar zberite…, imejte svojih pet minut svoje besne slave… (protesti, ki se dogajajo ob petkih so miroljubni, vsaj za enkrat…) kot se je v športu reklo včasih.., pet minuta cibona expresa, hehe…
[/quote]

OK, sem vedu da boš to napisal. Js mislim, da bi mogle vse stranke met motivacijo za vstop v vlado, ker lahko tako najbolj uresničujejo svoj program. Stranke so dobile mandat za 4 leta. Lahko trosit sladke besede iz opozicije in ne nosit odgovornosti za nič, tako kot to dela Levica in SNS. Če bi vsi delali tako bi bil kaos.

Kar naj kolesarijo še v Parizu ali Amsterdamu, samo na naslednjih volivah se bo Janša in SDS še boljše odrezala kot na teh. Volja ljudstva je volja ljudstva!

Ne bodi naiven. Daj njemu 2/3 večino v parlamentu in boš hitro dojel njegovo avtokracijo, derivat komunizma z imenom janšizem. Njegov psihološki profil je vse kar moraš razumeti, potem razumeš vse. Ne potrebuje on komunizma, ker ima on nekaj svojega, janšizem. Kje danes sedi? Tam kjer so verniki, v prvi vrsti…njihov zemeljski bog je on sam.
[/quote]
Citiram:
“Njegov psihološki profil je vse kar moraš razumeti, potem razumeš vse.”
Mislim, da ima kar nekaj ljudi iz drugih strank v naši vladi veliko bolj “obremenjen” psihološki profil kot Janez Janša. On vsaj ve kaj dela, velika večina pa ne ve niti kam gre, če pa kaj “zgradi”, pa z ritjo podere.
Janez Janša žal zmaga, nima konkurence. Pa cepetajte kakor hočete, to je resnica.

OK, sem vedu da boš to napisal. Js mislim, da bi mogle vse stranke met motivacijo za vstop v vlado, ker lahko tako najbolj uresničujejo svoj program. Stranke so dobile mandat za 4 leta. Lahko trosit sladke besede iz opozicije in ne nosit odgovornosti za nič, tako kot to dela Levica in SNS. Če bi vsi delali tako bi bil kaos.
[/quote]

kaj češ, eni ljudje smo načelni in smo šokirani, ko nekdo javno tako na suho nategne svoje volilce.., stvari bi stekle kot po olju, ko se bi jaja umaknil…, šala mala, Slovenija bi bila raj na zemlji, edin problem bi bila levica in orto struja v stranki s(d)s, ki se bi mogoče vsaj malo omehčala brez njegovih čivkov na tviterju, če bi pa še naprej čivkal, pa isto sranje drugo pakovanje…, mrtev tek…, ko je jaja v opoziciji je vlada itak stalno vse najslabše kar je lahko na slovenski politični sceni možno za volilce s(d)s-a.
Noben uradni lider tako imenovane levih strank, kot jih imenuje s(d)s stranka, ne imenuje svojih nasprotnikov politično truplo… jaja nima osnovnih pogojev in izobrazbe za delo v politiki in z ljudmi…on je človek vojne, ne miru zato mu zdaj noben ne verjame, ko govori o povezavi…., govori pač samo zato, da bi bil na ablasti vsaj še drugo leto, ko bo Slovenija predsedovala Eu, no to bo pol v bistvu največja tragedija od tragedije…, da bo takšen človek predstavljal Slovenijo v evropskem parlamentu, ki je postal p.v. s prevaro, jebi ga, ta svet je v bistvu res čist zmešan….


Citiram:
“Njegov psihološki profil je vse kar moraš razumeti, potem razumeš vse.”
Mislim, da ima kar nekaj ljudi iz drugih strank v naši vladi veliko bolj “obremenjen” psihološki profil kot Janez Janša. On vsaj ve kaj dela, velika večina pa ne ve niti kam gre, če pa kaj “zgradi”, pa z ritjo podere.
Janez Janša žal zmaga, nima konkurence. Pa cepetajte kakor hočete, to je resnica.
[/quote]
Cepeta kar lepo on, ker pri vsakih anketah pristane na dnu priljubljenosti.
Stranka bi dejansko bila boljša, če bi imela normalnega liderja. To je tudi splošno mnenje večine članov.


Cepeta kar lepo on, ker pri vsakih anketah pristane na dnu priljubljenosti.
Stranka bi dejansko bila boljša, če bi imela normalnega liderja. To je tudi splošno mnenje večine članov.
[/quote]

Bolje sds z janšo vred kot tele ostale cmere, ki folku samo pihajo na dušo kako jim je mudel pobral igračke in podrl stolpe iz legic.
Slabši so kot otroci iz vrtca, tamalim vsaj mozgančki delajo na polno. To je pa samo jamranje in stokanje bedakov. In te naj bi nas vodili?? Malo morgen, ni šans. Na volitvah obkrožim sds, ker imam poln kufer teh cmokačev.

kaj češ, eni ljudje smo načelni in smo šokirani, ko nekdo javno tako na suho nategne svoje volilce.., stvari bi stekle kot po olju, ko se bi jaja umaknil…, šala mala, Slovenija bi bila raj na zemlji, edin problem bi bila levica in orto struja v stranki s(d)s, ki se bi mogoče vsaj malo omehčala brez njegovih čivkov na tviterju, če bi pa še naprej čivkal, pa isto sranje drugo pakovanje…, mrtev tek…, ko je jaja v opoziciji je vlada itak stalno vse najslabše kar je lahko na slovenski politični sceni možno za volilce s(d)s-a.
Noben uradni lider tako imenovane levih strank, kot jih imenuje s(d)s stranka, ne imenuje svojih nasprotnikov politično truplo… jaja nima osnovnih pogojev in izobrazbe za delo v politiki in z ljudmi…on je človek vojne, ne miru zato mu zdaj noben ne verjame, ko govori o povezavi…., govori pač samo zato, da bi bil na ablasti vsaj še drugo leto, ko bo Slovenija predsedovala Eu, no to bo pol v bistvu največja tragedija od tragedije…, da bo takšen človek predstavljal Slovenijo v evropskem parlamentu, ki je postal p.v. s prevaro, jebi ga, ta svet je v bistvu res čist zmešan….
[/quote]

Maš prov Popay določene stvari, zna bit Jajo dost problematičen pri obnašanju, če nisi z njemu si proti njemu itd. je pa tudi dobu že trdo kožo pri vseh teh napadih, ki trajajo že 30 let. Vseeno pa je najbolj primeren lih za predsedovanje EU (od tega kar imamo na izbiro). Ima nekaj povezav v Evropi. Medtem, ko Šarec ni mel nobene, ker je pač politični novinec in ga noben ne šmirgla, še tisti priložnosti za govor pred EU parlamentom se je kar sam izmaknu. Uglavnem bomo vidli kaj bo, grem mal vn, vi pa dobro kolesarite 😁

Maš prov Popay določene stvari, zna bit Jajo dost problematičen pri obnašanju, če nisi z njemu si proti njemu itd. je pa tudi dobu že trdo kožo pri vseh teh napadih, ki trajajo že 30 let. Vseeno pa je najbolj primeren lih za predsedovanje EU (od tega kar imamo na izbiro). Ima nekaj povezav v Evropi. Medtem, ko Šarec ni mel nobene, ker je pač politični novinec in ga noben ne šmirgla, še tisti priložnosti za govor pred EU parlamentom se je kar sam izmaknu. Uglavnem bomo vidli kaj bo, grem mal vn, vi pa dobro kolesarite 😁
[/quote]

Šarec je izpustil lepo sanso, da bi pometel z jajatom na enostaven način, imitiral ga bi in se bi na tak način delal norca iz njega.., itak se vsi humoristi že leta delajo, ki nekaj pomenijo med humorist v Sloveniji norca iz njega..
Vsak je bolj primeren namesto njega, saj noben drug ni v parlamentu svercal orožje in sprejemal podkupnin, izvor denarja je itak zanemarljiva zadeva in navsezadnje, noben ni bil v zaporu razen njega v parlamentu… Jst bom šel na kolo čez kako uro, zdej sem na kolesu, ki troši gorivo, hehe…
Tistim kolesarjem pred parlamentom pa kapo dol..

NE podpiram teh protestnikov ker so sami zdraharji in tisti ki so odlicno prej ziveli z drzavnim denarjem- nevladniki, ki cvilijo ker ni vec moznosti izsiljevanja. 400 projektov je stalo zaradi njih !!! Sama sem odvisna samo od sebe, zasluzim kar prodam in ne razumem teh pijavk . Kot drugo, vsi ti protesti so zmanipulirani. S strani Levice in anarhistov ter nevladnikov. Da protestira Mesec, ki je sam povzrocil razpad Sarceve vlade, sedaj pa jokca da bi se enkrat zdruzili. Vmes so se kriminalci tipa Anis Licina… da pa ljudje protestirajo, ker je Jansa sel na RTV, pa clovek ostane brez besed. Gledala sem intervju in je marsikaj lepo obrazlozil, sploh nevladnike. Sama spremljam politiko sele zadnje 3 leta in sem postala volilka SDS. Zakaj? Sarec se je izkazal za totalno mevzo. Seveda ustreza dolocenim, tistim ki hocejo da se razmerja moci ohranijo. Sarec si nikoli ne bi upal red narediti na Arsu ali z nevladniki. Seveda pa to pomeni upor , ti imajo svoje friende in tako se jih nabere 5000 na protestih. Pa se nekaj , toliko zaljivk kot jih vidis s strani ekstremnih levicarjev, to je neverjetno. Na fb poglejte pod Levico, trdijo laz, poves da ni res in argumentiras in prilozis link in te napadejo da si jansist. Posluste Anisa licina , kaksne govori . Kultura je na dnu . Kordesa bi morali ven nesti iz parlamenta, kaj tak brutalnez tam dela. Zali podjetnike, zanj smo kapitalisticne svinje. Pa se nekaj me preseneca, med temi protestniki je 3/4 ljudi iz bivse juge. Pa ima Lj se kaj pristnih slovenskih priimkov? Upam da bo ta vlada cim dlje, se mi zdi da jih ljudje vedno bolj podpirajo. Pa upam da bodo ljudje sooznali , da je stranka Levica najvecja golazen in najslabse kar si ena drzava zasluzi

Bravo in amen!!!
Lepo napisano, razložene tudi za vemo katere.

Želim ti prijeten večer še naprej

Huh to ni še nič. jaz poznam dva, ki sta pristaša SDS. En je bebček (IQ po 70) ki na te SDS shode vlači še svojega mladoletnega sina. Če ni na kakem shodu v Lepeni, je v Međugorju kjer objokuje devico Marijo.
Drugi je za odtenek bolj brihten. Mu je uspelo celo OŠ končat.
[/quote]
PAravis da sami debili volimo SDS. imam univerzitetno stopnjo, stara sem 54 let, takrat ni bilo toliko izobrazenih kot danes. Ko pa gledam na facebook strani od npr. stranke Levica, pa lahko recem, da toliko nizkotnih ljudi se nisem videla, nekulturnih, ki samo sramotijo in zalijo.

New Report

Close