Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Danes ob 8. uri glejte TV

Danes ob 8. uri glejte TV

Danes si poglejte skupno oddajo o kovidu.  Morda vam bo bolj jasno, v kako tezkem polozaju smo, zaradi anticepilcev.

Odgovor na objavo uporabnika
Manyya, 11.11.2021 ob 16:24

Danes si poglejte skupno oddajo o kovidu.  Morda vam bo bolj jasno, v kako tezkem polozaju smo, zaradi anticepilcev.

Propagandno debiliozo ti samo glej

Širjenje nestrpnosti in sovražnosti ter podpihovanje nasilja je kaznivo dejanje.

Debilno fašistično in pokvarjene novinarje bi zato morali zapreti.

 

 

Tudi pod razno ne, že skoraj dve leti ne gledam naših poročil, ket vse kar znajo je ustrahovanje. Ko bodo čez nekaj let posneli resnično oddajo o vsej resnici v zvezi s kovidom  koliko snrti in nezaželenih stranskih učinkov je bilo zaradi cepiv, ja to oddajo bom pa z veseljem pogledala.

A zdaj nas bosta kar dve največji in “neodvisni” televiziji bombardirali in posiljevali hkrati???

Thanks, but NO THANKS. Z veseljem gledam, če bi bilo kaj nepristranskega in kjer bi do besede prišli ljudje različnih mnenj, ampak propagandnega trobljenja dveh televizij naenkrat mi pa ni za poslušat. Raje pogledam kakšen film…

Morda se vam po ogledu oddaje koncno le kaj premakne v glavi.

Bomo gledali, cela druzina skupaj.  Cakamo ze cel teden na to oddajo.

že zelo dolgo ne gledamo več TV poznam veliko ljudi ki gledajo samo še kakšen dober film, poročila in razne tarče, BREZ VEZE!

Ko bodo v studio povabili pravo stroko, tisto, ki ni na plačilni listi mafije in politike in bo tale podplačana “stroka” morala odgovarjati pravi stroki, potem bomo z veseljem kaj pogledali in se smejali tem bedakom, ki delajo samo za denar in so tiho in sodelujejo z mafijo in pobijajo ljudi!

Če ne gledaš TV novic, ni corone. Življenje je lepo, Brez teh novic dosti lepše

Ne zaradi anticepilcev.Pa morte ločit anticepilve ki niso preboleli covida in anticepilci,ki so preboleli covid. Jaz sem anticepilec,ki sem prebolela in se ne bom cepila saj sem na istem kot cepljeni…upam,da bodo v odaji tudi povedali koliko zaposlenih na rtvju je okuženih čeprav so cepljeni

 

 

 

New Report

Close