Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Danes v Hoferju v Šenčurju okrog 14.30 ure prassica brez rokavic šarila po pecivu!!!

Danes v Hoferju v Šenčurju okrog 14.30 ure prassica brez rokavic šarila po pecivu!!!

Nikoli nisem kupovala pekovskih izdelkov na samopostrežni način. Že prej so bili ljudje packi, to niso postali v času korone.

tako je.
zavito v alufolijo, zaprto v kartonsko škatlo in še enkrat zavito v celofan, pa vse skupaj povezano s svilenim trakcem, oblikovanim v mašnico.
kot da nimamo nobenih problemov z odlaganjem odpadkov….

Kupiš 5 paklov zamrznjenih žemljic in pečeš sproti doma.
Kupiš moko in pečeš kruh doma. Razrežeš na kose in daš v zamrzovalnik.
Mene te samopostrežne ne vidijo ravno zaradi packov, ki šarijo po njih.
Sploh kaki stari strici z umazanimi kremplji, ki so navajeni, da je spredaj stara roba in zadaj frišna, bodo tlačli cel štalast rokav v vitrino in vlekli čisto od zadaj zadnjo žemljico ven, ostale pa lepo porinili z rokami na stran.
Al pa vzame papirnatno vrečko in tisto rokavico in ker ne gre narazen, si lepo sname masko, fajn oslini prste in gnete tisto rokavico in vrečko, da jih dobi narazen in potem vtakne tisto slinasto roko not. Pfej.

Sploh ne vidi problema – tisti, ki jim to “ni”, naj si pač kruh in pecivo nabavljajo tam, kjer bodo njihovi “standardi” doseženi.
Pa kdo hudiča jih sili, da kupujejo pekovske izdelke v Hoffer-ju (in to še one, nepakirane).
Pa da vam izdam še eno veliko “tajno” – v vseh teh trgovinah imajo na sosednjih policah tudi že predpakirane pekovske izdelke 🙁 – za one, ki jim samopostrežni sistem pač ne odgovarja.

Ne zajebavaj.
Gledala sem jo grdo in direktno v oči, sem mislila, da ji bo vsaj malo nerodno, ne, ampak ji ni bilo niti slučajno. Brez vsake zadrege je z golo roko pretipavala pecivo, preden se je odločila, katerega bo vzela. Saj zdaj mi je žal, zakaj je nisem tam nadrla pred vsemi. Po drugi strani pa vsaj vem, kakšen folk zahaja v ta Hofer (za druge Hofer trgovine ne vem). In zato me v šenčurskem ne bo nikoli več, se mi je zagnusil.
[/quote]

Gledala sem jo grdo in direktno v oči, sem mislila…

A jezik je pa muca snedla? Rečeš tam, kjer se to dogaja in tisti osebi, ki to počne in ne pizdakaš čez čas na forumu.

Ravno zato ne kupujem več kruha tam, kjer je samopostrežno. Hofer, Lidl, nekateri Spari … ne, hvala! Tudi predpakiranega v Mercatorju, kjer ga imajo v tistih folijah z luknjicami ne vzamem, ker folk vse prešlata, skozi tiste majhne luknjice pa gre ravno tako vse skozi.

Naj še omenim lokalni Mercator v Lj-Šentvidu – trgovke (sploh blagajničarke) nosijo maske tako, da imajo nos zunaj. Pa dobr, a so hodile v posebno šolo, al česa ne razumejo?

V Mariboru ima Mercator po novem tudi samopostrežno prodajo malih pekovskih izdelkov. Samo zato, da mi žemlje prešlata prodajalka, sem šla v Mercator in bila razočarana. Sedaj tudi v Mercatorju na Teznu ne kupim več žemelj.
Včasih je bilo v Lidlu boljše. Z lopatko si potegnil ven eno žemljico in ni bilo možno prešlatati vseh. Ne vem, zakaj so to spremenili.

Narod vedno bolj paranoičen, pa v strahu, pa obseden s sterilnostjo…Hkrati pa vedno več bolezni.
Včasih še trgovke niso imele rokavic, pa nikjer ni bilo nobene plastike okrog kruha, pa smo vseeno bili bolj mirni in zdravi.

Blesav narod pa bo kmalu popolnoma zblaznel zaradi vsega strahu in panike.
Res vam dobro perejo možgane.


Pa si ji rekla kej…
Verjemi, da jaz bi ji, ce bi me tolk ujezil, kot je tebe.


Bo treba po tablete. Tiste menda niso prešlatane.

Tudi meni se zdi,da ste eni ljudje pravi paničarjji. Pa ljudstvo je v trgovinah že prej delalo,p a ni nihče paničaril ,ali umiral po tekočem traku. Kaj nenadoma v korona krizi ni več drugih bolezni kot korone???…
Dobro so vam nekaterim oprali možgane. Kaj ovce bote nastavile ta zadnjo,če bodo na vladi rekli,da vas bodo vsi politiki morali obdelati od zadaj.??!!!….

Ne vem kje je problem??? Moraš biti res malo čudna da kupuješ peciva in žemlje v samopostrežnem hofru?! To mi pa res še ni prišlo na misel, pa mi je že marsikaj… Kruh in pekovski izdelki se kupujejo v pekarnah, meso v mesnicah, čevlji v trgovini s čevlji, zdravila v lekarnah.
V Hofer greš po jogurt in wc papir in kakšne politanke kupiš. Ne pa kruh, ki je na dosegu roke vsem

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Daj nehaj no. A misliš, da v drugih trgovinah pa ni takih ljudi? Jaz ne razumem, kako lahko sploh kupujete tiste pekovske izdelke v Hoferju, kadarkoli, ne samo sedaj zaradi korone. Ker prav gotovo se v vsakem Hoferju in prav vsak dan dobi kaka budala, ki šari po tistem kruhu brez rokavic in opranih rok. Meni ste budale vsi, ki tam kupujete kruh in nič manj prassci kot tale, ki jo ti opisuješ, če prostovoljno to kupujete in jeste. Meni je Hofer fajn trgovina, kupim marsikaj, a tistih izdelkov nikoli. Po kruh grem vedno drugam ali pa ga spečem sama.
[/quote]

Bravo. Točno tako. Razmišljam popolnoma identično.

Kruh kupiš v pekarnah??? Iz katerega leta si pa ti priletel? Pekarne v SLO so skoraj vse v lasti Albancev oz. Šiptarjev! Bog vedi, kaj vse pri njih po kruhu in pecivu lazi!

Kruh kupiš v pekarnah??? Iz katerega leta si pa ti priletel? Pekarne v SLO so skoraj vse v lasti Albancev oz. Šiptarjev! Bog vedi, kaj vse pri njih po kruhu in pecivu lazi!
[/quote]

Jaz hodim v staro priznano dunajsko pekarno, kjer je ena kajzarca dva evra ampak jo z veseljem pojem. Na misel mi ne pride da bi tukaj jo kupil is spara ko je 15 centov

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

New Report

Close