Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Danijel Utješanović aretiran, Iris Mulej, mediji, Facebook, ni da ni :)

Danijel Utješanović aretiran, Iris Mulej, mediji, Facebook, ni da ni :)

Se zelo strinjam pod avtorico, Sem model. Jaz tudi vem, da je bil Tomi Zoroja njen prvi fant. Vem tudi, da se Iris izredno ceni in ima dostojanstvo. Imela je ogromno ponudb, za kaj zraven zaslužiti, in dam roko v ogenj, da v to ni šla. Ne pišite stvari, katere so neresnične.

Tako je. Fura (lažni) prestiž …. ;)))
Živi v (kao) prestižnem stanovanju v Dukley gardens, a ko pogledaš na njen instagram, kjer je slikana v njem …. je le – ta tako majhno, kot počitniški apartma v Umagu.
Kuhinja mini, dnevna soba mini, kopalnica mini … edino kar se mi dopade je otroška soba in velika steklena okna.
Prestižno stanovanje ne more biti veliko 70 m2, ampak vsak minimalno 300 m2.

V resničnem prestižu zame živi samo ena slovenka …

80 kv,m v Ducleyu stane 900k..3000 kv.pa 3mil.e..

Še dobro, da se te manekenke, bodigardi, in fitneserji ne starajo.
Do 80 leta bodo ziher lahko služili denar samo s svojim telesom.
Pa tudi vsi dobro vemo, da telo ni pokvarljiva roba. Amapk trpežna in neuničljiva.
Moram te pohvaliti, da res dobro razmišljaš!!!!

Stanovanje kljub 900k za 80 kv.m, zgleda kot malo boljši apatma ob hrvaški obali. In daleč od prestižnega. Nekaterim očitno sploh ni jasno kaj pomeni prestižno stanovanje!

Vsako leto letujemo v Gardensu. Na dan pride 600e. Zanimal sem se za nakup 70 kv.fleta pa ga izpod 1mil.e ne dobiš.

Za vas je od Barćića flet samo sanje. Nimate za pašteto, pa se tukaj delate bogate.

Bolj me moti, da je tako na hitro zapeljala drugi partnerja in oceta treh otrok..kaj dela in s cim sluzi in kako se financira, me ne briga..predvidevam, da nima faksa, al pa sluzbe od 8-16..

Meni je vseeno, kot pa vidim, je imela ta ženska že ohoho partnerjev. http://m.slovenskenovice.si/tags/tomi-zoroja
Ne razumem kako reklamira ni da ni od prehrambenih izdelkov, do izdelkov za otroke, pa še svojega otroka zraven. In povsod še z njeno kodo dobite 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}popust. :)) patetično življenje res žalostno, da je ženska le še nabiralnik za reklame. kakšni dostojanstvo in ponos. Pa vse kar ona reklamira je ful super.

A tip od Iris je bil že prej poročen? Edini, ki je bil lep zame, je bil tisti Črt. Potem se je vrgla na varnostnike in velike biznismene, ki so dejansko dilerji. Lepa je, ampak lepota počasi usiha, tako da bo zelo razočarana, več kot me navadne smrtnice, ki lažje prenesemo staranje-.

Če vas Slovence, pa brez moje podpore, zanima samo to potem ste res, za LUNO in brez pametenga pogleda na svet in življenje. Pa brez idej ste za v naprej. Mentalne sirote !!!! Pustite jih pri miru in se ukvarjajte z lastnimi problemi, oni seveda želijo da se z njihovimi. No pa povejte v čem so ti ljudje prispevali k napredku Slovenije, razen v nakladanju in traču v vseh SLO “neresnih cajtngih”. Beeeeeda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Veš, kako je, če se ukvarjaš z njimi, je večja možnost manjše cenzure.
Mafija je pa ista, kot oblastniška.
Pove enako.

Ampak, bodimo iskreni … živeti v Budvi s pogledom na prelepo morsko obalo in dihati sveži morski zrak … je tudi nekaj vredno. Živeti ob morju je zame sanjsko. Morje, ti da energijo, optimizem, zdravje …

Misliš, živeti z mafijo?
Ali pa sanjaš o zimi brez snega, na stalnem vetru in v osami in sivini morja?
Naj ti povem, da morje in na morju do prve vročine sploh ne diši!

Kdor ni navajen morja od malega, čuti po končani sezoni depro, podobno, kot tisti na severu, v šestmesečni tišini, temi in mrazu in stalnem zavijanju vetra!
Ne priporočam.

Arest v zlati kletki, vsaj navidezno zlati.
Izhodi pa z oddajnikom na nogi oz. v spremstvu.
Stalni nadzor…

Sorry ,res mi dol visi za tole bejbo in vse njene t.i. partnerje ( da se kulturno izrazim, čeprav mi gre tezko od rok)
Mogoče je v mladih letih izgledala dobro,ampak zdaj je pa kot pa ko ena izzeta k……

Kšn stalni nadzor glih nima. Je pa opazovana, sigurno.
Ni mi jasno, vsak dan se razkazuje na tviterju, FB ….. piše rumeni tisk. RUMENI. In pol joka, če jo vsi ne hvalijo kak je lepa, pa mala (!!!!!!) pa njen dec.
Saj ni taka sirotinja. Je težka lisica!

Zapamtite. Ima muslimana. K ne bo jedel njenih 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} znižanih praškov. K hoče, da mu žena pere!
K hoče, da mu sprehaja džukelo (ima enga psa) plus svojega pinča.
Da se ona zrihta za ven, je dve uri. Kje je še vse drugo?

Ona zdaj v eni ihti prikazuje, kako sanjsko živi. Kar naj. Samo vsi se glih ne strnjajo z njo.
In dokler se izpostavlja – naj narod piše, riše. 😉

Iris, vsa zadolžena in naživcirana od jebaača dilerja, je preko prijateljice spoznala Barčiča!
In od njega zvabila – si sposodila blizu 20 000 €, da bi z dilerjem nekak preživela. Pa to ni delala iz neke dobrote – gre za posla, ki jih lahko odlužiš kot ‘hostesa’.

To so običajna posla med nočno mafijo. Dva, tri dni na jahti, pa imaš v žepu par taužent. Je pa to res prigaran keš, verjemite.

Ona se Barćiću prilima že prvi večer, ko je spoznala, da je popolnoma v dreku, da ne bo/sta nikoli mogla vrnit tega keša.
Jasno je, da je dala vse od sebe (ker ima v mezincu ta posla) in se navlekla na Barćića.
ON je nasedel – ji poplačal pufe, ji odpustil njen dolg njemu…….. jo nafilal in zdaj sta super truper par, družinica. Bogame, naj uživata.

Kje ima ona flet v LJ? In s čim ga je kupila? Pa tist avtoček….ga je že prodala?

To so travme. Za ljepotice sploh, ko jim voda teče v grlo. Nek živi ljubav …… :))))

Da pa Bosanc fura posla v Montenegru, mora res bit ‘neki’.
Poglejte face na njegovem tviterju. Ena sami mafijozoti. Ne daj bože, da se jim zameriš!

A so podobne Janezevemu ksihtu?

Tak je lajf odsluženih lepotic s fukulteto. Zadnji vsak odpelje pri 30-tih.
Za njimi je na stotine mladih, razigranih, svežih. Vedno bolj predrznih in vedoželjnih. S sočno češpljo.

Tanja Ribič in Branko Đurić (znanci in prijatelji), le zakaj imaš stalno sončna očala 🙂 koka press

http://psn.sdn.si/sn/img/s975x649/14/139/635360888721975970_bled_film_festival_top.jpg

Iris prav zaradi takih naivnic piše. Take, ki vse verjamete in padete na zunanji lišp.


Pa kakšno fakulteto?
Kolikor vem ima Iris narejeno triletno poklicno šolo.


Pa kakšno fakulteto?
Kolikor vem ima Iris narejeno triletno poklicno šolo.
[/quote]

Dobro beri, saj zato je pa napisano FUKULTETO, ker je to edino, kar ima ona končano. S fuk.om pridelano fukulteto… hehe.

New Report

Close