Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Danska cepa, kot Izrael in VB

Danska cepa, kot Izrael in VB

Odgovor na objavo uporabnika
baabaa, 26.10.2021 ob 10:06

Odgovor na objavo uporabnika
Se sprašujem in razmišljam, 25.10.2021 ob 16:36

Kdaj bo konec tega virusa… Sem prebolela, ampak me je kar zdelalo, nisem verjela, da je ta bolezen lahko tako huda.. Ne bi še enkrat… Ne bi se pa tudi cepila, ker ne zaupam znanstvenikom, da so v tako kratkem času izumili zdravilo za tako hudo bolezen.. Bom pazila in si razkuževala roke, se izogibala množicam in upala, da ne zbolim.. Se pa sprašujem kdaj bo konec tega sr.anja od covida.. Čudni časi so, ne maram tega..🙁

Ne vem kaj imate skeptiki toliko za razmišljat. Fasala si bolezen za katero so ti znanstveniki povedali, da ni mačji kašelj in sedaj boš še naprej dvomila o zdravilih, ki delujejo.

Cepiva delujejo, preprečujejo hujši potek bolezni. Nekaj ljudi bo umrlo zaradi cepljenja tako kot pri vsakem cepivu. Število teh bo majhno.

Upreti se je potrebno tem neskončnim testiranjem in ne cepivom. Če imamo cepljeno vso populacijo in še vedno delamo 5000 testov na dan in odkrijemo 1000 okužb na dan nismo nič naredili. Politiki bodo to izrabljali za držanje vseh v krču kot to počnejo že leto in pol “vsak čas gre stanje lahko na slabše zato bomo še naprej imeli vse ukrepe”.

Deluje samo lažniva fašistična propaganda in debilnost.

Ker cepiva proti covidu ni in zato ne more niti delovati.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3210, 26.10.2021 ob 09:53

Bilabong60, podpis.

Stroka, pri čemer ne mislim da lažnjive kljukce tipa Beović in Fafangel, je že zdavnaj napovedala potek. Ta zvarek ti v začetku nabilda imunski sistem, posledično je po cepljenju tudi manj okužb in smrti. Problem je potem ko popusti, nisi na istem ampak na slabšem, ker je imunski sistem zelo oslabljen. Vidimo tudi v Slo, na začetku ni bilo v bolnici nobenega cepljenega, sedaj št raste. Ne samo absolutno, ampak tudi v razmerju do necepljenih (glede na to kako manipulirajo s št je najbrž še huje kot priznajo). Podobna situacija v Izraelu, kjer so pred nami, na začetku upad, potem katastrofa. Zadevo rešujejo z busterji, ti imajo najbrž podoben učinek kot prvoten odmerek, kratkotrajna zaščita, potem si še na slabšem. Da o stranskih učinkih niti ne govorimo, cepljeni vedno bolj množično obolevajo za drugimi boleznimi.

Večini cepljenih napovedujejo še ene 2-3 leta, to je čas v katerem so pocrkale živali na katerih so uporabili te zvarke. Edino česar ne razumem je to, kako se ob vseh teh lažeh in zavajanjih pajacov na TV ob hkratnih opozorilih resne stroke in temu kar vidimo sami, sploh še kdo gre cepit.

 

Aha, okej, zdaj smo torej na tem, da zvarek vseeno deluje “na začetku”. Ker ko cepljenje začelo, je bilo govora z vaše strani, da sploh ne deluje in da bomo ali pocrkali v roku parih mesecev ali pač oboleli isto kot ostali. No, to se vam ni uresničilo, torej sedaj morate priznati, da zvarek vseeno nekako deluje, torej na začetku deluje, potem pa naglo popusti. Čakam, da mi naglo popusti, glede na to, da sem se cepil aprila. Pa nekako ne deluje. Moji necepljeni sodelavci so vsi pocepali (dva od njih v bolnici), cepljeni se pa še kar držimo, pa smo bili vsi v stikih. Aja, no, mogoče pa bo kaj to zimo, po moje bo zdaj zdaj popustilo, ne? Pa itak kaj ima veze, tako in tako bom mrtev najkasneje v dveh letih in pol.

Vse te precepljene države, o katerih je govora, imajo glede na prebivalstvo veliko manjše št. okužb kot mi. To dejstvo pri vas ostane nekako spregledano.:) Časopisi bombastično oglašujejo “veliko povišanje števila okužb v….”, vi pa takoj zagrabite, ne da bi dojeli, da je to njihovo povišanje okužb in hospitalizacij še vedno nič v primerjavi z našim. Danska ima 130 hospitaliziranih!!! Mi jih imamo 470! Dancev je 6 milijonov, nas 2 mil. Dajmo izhajat iz tega pa bomo čez zimo primerjali. Če seveda mi cepljeni ostanemo živi. Velja?

Počasi začenjam sprejemati, da so imeli teoretiki Z prav in da se nad nami res izvaja genocid. Hudo mi je.

 

Aha, okej, zdaj smo torej na tem, da zvarek vseeno deluje “na začetku”…

O tem koliko deluje lahko samo ugibamo. Moje mnenje je, da najbrž v določeni meri ja. Pa nima veze, poglejmo kaj pravijo cepilni jehovci. Najprej je bila zaščita dosmrtna, tam nekje do 95%. Potem je vse skupaj počasi padalo, zdaj smo nekje na 40% in 2 mesecih. Obračaj kakorkoli hočeš, procent gor ali dol, ta zaščita kopni kot sneg julija. Varnost? Počasi vse več zvarkov umikajo, vedno več je stranskih učinkov. Zdaj pa seštej 1+1.

Danska ima 130 hospitaliziranih!!! Mi jih imamo 470!

470 in se zdravstveni sistem že sesuva. malo nazaj jih je bilo za gripo hospitaliziranih med 2 in 3 tisoč, pa ni noben panike zganjal. 1+1=? Ja, zaenkrat je danska zgleda na boljšem, ampak počakajmo. Izrael in VB, ki sta pred Dansko sta bila tam kjer je danes Danska malo nazaj, danes je stanje že drugačno. In vemo kakšno.

Če je ta zvarek res tako krasen, zakaj pa potem manipulirajo s številkami? Cepljen 1 doza, ga dajo pod necepljenega, manj kot 14 dni spet necepljen, padel pod vlak s korono, umrl od korone…. Stranski učinki? Popolnoma zdrav se cepi, umre, še po dolgem času samo ‘sumijo’ na povezavo, medtem ko pri nekom v prometni nesreči s korono že takoj vejo, da je umrl od korone… Naj nadaljujem??? Zakaj ne delajo obdukcij? Zakaj ni dovoljena javna razprava za in proti ampak nenehno posiljevanje s cepljenjem?

O d…., ki je pa pametoval o nasilništvu antivaxerjev, pa škoda besed. Malo drugače kot zaprejo te v hišo, ne smeš nič, potem ti pa kar noben nič noče. Kar naenkrat si postal drugorazredni državljan brez pravic, samo zato, ker nočeš biti poskusni zajec v nekem eksperimentu. Bruh. Glede na to, da je najbrž edina razlika ta, da ima cepljeni upanje (vsaj na kratek rok) za lažji potek bolezni, bi moral biti ta podatek tajen, stvar pacienta in zdravnika, ne pa varnostnika in natakarja! Sprenevedajte se kolikor hočete, ukrepi niso namenjeni zdravju, ampak cepljenju, kar je že samo po sebi sumljivo.

 

 

 

Te debile je treba vse zapreti. Bomo pa potem mi debatirali o njihovi agresivnosti.

 

https://www.facebook.com/photo/?fbid=427789145637313&set=gm.610125903448903

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3210, 26.10.2021 ob 11:00

Aha, okej, zdaj smo torej na tem, da zvarek vseeno deluje “na začetku”…

O tem koliko deluje lahko samo ugibamo. Moje mnenje je, da najbrž v določeni meri ja. Pa nima veze, poglejmo kaj pravijo cepilni jehovci. Najprej je bila zaščita dosmrtna, tam nekje do 95%. Potem je vse skupaj počasi padalo, zdaj smo nekje na 40% in 2 mesecih. Obračaj kakorkoli hočeš, procent gor ali dol, ta zaščita kopni kot sneg julija. Varnost? Počasi vse več zvarkov umikajo, vedno več je stranskih učinkov. Zdaj pa seštej 1+1.

Danska ima 130 hospitaliziranih!!! Mi jih imamo 470!

470 in se zdravstveni sistem že sesuva. malo nazaj jih je bilo za gripo hospitaliziranih med 2 in 3 tisoč, pa ni noben panike zganjal. 1+1=? Ja, zaenkrat je danska zgleda na boljšem, ampak počakajmo. Izrael in VB, ki sta pred Dansko sta bila tam kjer je danes Danska malo nazaj, danes je stanje že drugačno. In vemo kakšno.

Če je ta zvarek res tako krasen, zakaj pa potem manipulirajo s številkami? Cepljen 1 doza, ga dajo pod necepljenega, manj kot 14 dni spet necepljen, padel pod vlak s korono, umrl od korone…. Stranski učinki? Popolnoma zdrav se cepi, umre, še po dolgem času samo ‘sumijo’ na povezavo, medtem ko pri nekom v prometni nesreči s korono že takoj vejo, da je umrl od korone… Naj nadaljujem??? Zakaj ne delajo obdukcij? Zakaj ni dovoljena javna razprava za in proti ampak nenehno posiljevanje s cepljenjem?

O d…., ki je pa pametoval o nasilništvu antivaxerjev, pa škoda besed. Malo drugače kot zaprejo te v hišo, ne smeš nič, potem ti pa kar noben nič noče. Kar naenkrat si postal drugorazredni državljan brez pravic, samo zato, ker nočeš biti poskusni zajec v nekem eksperimentu. Bruh. Glede na to, da je najbrž edina razlika ta, da ima cepljeni upanje (vsaj na kratek rok) za lažji potek bolezni, bi moral biti ta podatek tajen, stvar pacienta in zdravnika, ne pa varnostnika in natakarja! Sprenevedajte se kolikor hočete, ukrepi niso namenjeni zdravju, ampak cepljenju, kar je že samo po sebi sumljivo.

 

 

 

Se strinjam, res je škoda besed.  Sploh če pišeš take traparije kot je štetje smrti v prometnih nesrečah kot štetje covid smrti.

470 in se zdravstveni sistem že sesuva. malo nazaj jih je bilo za gripo hospitaliziranih med 2 in 3 tisoč, pa ni noben panike zganjal. 1+1=? Ja, zaenkrat je danska zgleda na boljšem, ampak počakajmo. Izrael in VB, ki sta pred Dansko sta bila tam kjer je danes Danska malo nazaj, danes je stanje že drugačno. In vemo kakšno.

Hahah, saj se mi ne ljubi več, res ne. Laž na laž trosiš. Za gripo jih je bilo pri nas hospitaliziranih 2 in 3 tisoč?? Aja, kje že? Pa kako lahko kar nekaj na slepo natolcuješ? Največ v zgodovini gripe pri nas jih je bilo ENO CELO SEZONO GRIPE hospitaliziranih 700 ljudi. Ki so se zvrstili od novembra do marca po naših bolnicah. 700 je bila maksimalna številka vseh skupaj obolelih od gripe in drugih prehladnih obolenj v CELI SEZONI. Obstajajo linki in o tem se je že debatiralo. 24-ur je takrat edini napačno citiral predstojne in napisal, da jih je bilo v enem dnevu 700. Kar smo dokazali, da ni bilo res, ker so vsi ostali mediji pisali, da jih je bilo hospitaliziranih 700 v celotni sezoni. To je bila takrat maksimalna številka sploh. Torej največ kakšnih 200 vseh skupaj v nekem dnevu. Če sploh. A ti si pa kar tisoče naštela?

Ob takih lažeh ter brezveznih manipulacijah, ki so samo v tvoji glavi, je res nesmiselno nadalje debatirat.

  Sploh če pišeš take traparije kot je štetje smrti v prometnih nesrečah kot štetje covid smrti.

A res??? Logarjeva je pred TV kamero sama rekla (slišal na lastna ušesa, če ni škrat zmontiral kot pri Vizjaku…), da štejejo vse smrti, kjer je imel umrli potrjen covid (28 dni ? pred smrtjo, če se prav spomnim) za covid smrti, ne glede na dejanski vzrok smrti. Ponavljam tudi za vas manj inteligentne, NE GLEDE NA DEJANSKI VZROK SMRTI.

To je bil tudi razlog, da so se podatki vlade in NIJZ razlikovali, NIJZ se je po nekem času to zdelo že preneumno in so vrgli ven smrti zaradi nesreč in samomorilce. Meni se je že na začetku zdelo čudno, po radiu so govorili koliko je umrlih s covid. S in ne ZARADI. Kot da je to sploh važno. No te s so potem hitro postale smrti zaradi covid.

Ampak ja, za take kot si ti škoda besed. Pejt nazaj gledat Telebajske in verjemi kar ti povejo Krek, Kacin, Beović in njim podobni.

Menda leta 2012, tako so pisali. Jih nisem štel. Ampak ja, tud št 700 govori sama zase… Če je problem zdravstvo naj nehajo krast, ne pa nam basat strup. Risus abundat in ore stultorum.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3210, 26.10.2021 ob 11:28

Menda leta 2012, tako so pisali. Jih nisem štel. Ampak ja, tud št 700 govori sama zase… Če je problem zdravstvo naj nehajo krast, ne pa nam basat strup. Risus abundat in ore stultorum.

Jao, no, a pa ti sploh bereš za sabo svoje spakedranke? “Se mi zdi, mislim, nisem štel…” Torej si te tvoje 3000 hospitaliziranih zaradi gripe kar potegnil iz riti? Zdaj pa “ja saj tudi 700 je velika številka” A si sploh prebral da je bilo 700 ljudi v celi zimi hospitaliziranih? To pomeni, da ti plastično razložim, enih 150 v enem mesecu, torej 10 – 30 dnevno, če je bil vsak nekaj dni not, oz. še manj. V primerjavi z zdajšnjim stanjem, ko jih imamo danes (na današnji dan)  že 510 v bolnicah, ni to nič. Pa ti si res kekec, no.:)))))

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3210, 26.10.2021 ob 11:25

  Sploh če pišeš take traparije kot je štetje smrti v prometnih nesrečah kot štetje covid smrti.

A res??? Logarjeva je pred TV kamero sama rekla (slišal na lastna ušesa, če ni škrat zmontiral kot pri Vizjaku…), da štejejo vse smrti, kjer je imel umrli potrjen covid (28 dni ? pred smrtjo, če se prav spomnim) za covid smrti, ne glede na dejanski vzrok smrti. Ponavljam tudi za vas manj inteligentne, NE GLEDE NA DEJANSKI VZROK SMRTI.

To je bil tudi razlog, da so se podatki vlade in NIJZ razlikovali, NIJZ se je po nekem času to zdelo že preneumno in so vrgli ven smrti zaradi nesreč in samomorilce. Meni se je že na začetku zdelo čudno, po radiu so govorili koliko je umrlih s covid. S in ne ZARADI. Kot da je to sploh važno. No te s so potem hitro postale smrti zaradi covid.

Ampak ja, za take kot si ti škoda besed. Pejt nazaj gledat Telebajske in verjemi kar ti povejo Krek, Kacin, Beović in njim podobni.

umrli, ki je imel potrjen kovid in je bil v bolnici zaradi kovida! Ali pa je doma umrl, medtem ko je bil v izolaciji in se zdravil za kovidom. Ne tisti, ki je umrl v prometni nesreči. Jaooooooooo, no. IQ 30?

Brez veze nabijate. Št. v bolnici sem zasledil na netu. Prav, tudi če ne drži, da ne bom spet zgrešil, koliko je postelj v slo bolnicah, koliko je zaposlenih v zdravstvu? Povejte in primerjajte s št. koronašev in če se vam zdi da je to za sesutje sistema. Pa tudi če je, jaz ga s svojim zdravjem ne bom reševal…

Citiram Logarjevo, ne glede na dejanski vzrok smrti. Očitno ti je to pretežko za razumet. In tudi če imaš 100% prav, je dovolj da prebereš svoj zapis….

…”da štejejo vse smrti, kjer je imel umrli potrjen covid (28 dni ? pred smrtjo, če se prav spomnim) za covid smrti, ne glede na dejanski vzrok smrti.”…

 

Lažeš.  Ali pa imaš probleme z dojemanjem.  Mogoče pa so Telebajski res tvoj zgornji prag dojemanja, ne vem.

To je najbrž rekel Tinki Binki?

 

“Menda leta 2012, tako so pisali. Jih nisem štel. Ampak ja, tud št 700 govori sama zase… Če je problem zdravstvo naj nehajo krast, ne pa nam basat strup. Risus abundat in ore stultorum.”

odgovor temu ljubitelju Telebajskov:

To je najbrž rekel Tinki Binki?

 

Odgovor na objavo uporabnika
telebajsek194, 26.10.2021 ob 12:02

…”da štejejo vse smrti, kjer je imel umrli potrjen covid (28 dni ? pred smrtjo, če se prav spomnim) za covid smrti, ne glede na dejanski vzrok smrti.”…

 

Lažeš.  Ali pa imaš probleme z dojemanjem.  Mogoče pa so Telebajski res tvoj zgornji prag dojemanja, ne vem.

Itak da laže in si izmišljuje, saj vidiš, kar neke cifre nabija, potem mu povejo da ni tako, pa reče, aja, okej , potem pa ne, ampak… pa naprej flanca bedarije. To so pač teoretiki zarote, potvarjajo, si zmišljujejo, lažejo. Nobenih linkov za nobeno stvar, samo domišljijsko nabijanje. Saj s takimi se ne moreš menit. Vedno znova jim dokažeš, da lažejo, oni pa gredo dalje z novimi lažmi. Taki sploh ne rabijo dokazov, operirajo z domišljijo.

Np, je bila šlukbajsek Logarjeva.

Zdaj pa zaključimo, nič več procentov in vladnih dodatkov za vas cepilne jehovce, lepo v vrsto na Metelkovo po poživitveni zombi odmerek.

https://novice.svet24.si/clanek/novice/slovenija/5fce0d3264859/pojasnilo-zakaj-umira-toliko-covidnih-bolnikov-belezena-smrt-vsakega-bolnika-ne-glede-na-neposredni-vzrok-smrti

Iz članka:

Dotaknila se je tudi visokega števila smrti covidnih bolnikov. Kot je pojasnila, v Sloveniji kot smrt zaradi covida-19 beležijo smrti vseh covidnih bolnikov, ne glede na »neposredni vzrok smrti«. Številne druge države so se odločile za drugačen pristop, zato takšne razlike v številkah

Očitno si je en novinar vse skupaj izmislil, na pomoč je prišla še udba, da je tako kot pri Vizjaku zmontirala posnetek, mi debili pa nasedamo…

 

Ovce debilne, kako to, da vi niste med izjemami ?

Verjetno zato, ker ste samo debilne ovce.

Vsak, ki ima kaj pameti, ne bo postal poskusna podgana in se dal nategniti fašistični lažnivi bandi za lažno svobodo.

Pa še link, če uspe

(https://www.bitchute.com/video/w2UuobcFs9MV/)

 

Kako vam fašistična golazen laže, je dokazov kolikor hočeš.

https://www.odpriteoci.si/post/robert-f-kennedy-jr-posnetek-odličnega-govora-na-broadwayskem-zborovanju-za-svobodo-16-10-2021

Robi 650, ne se zmišljevat, priznaj da si ponaredil posnetke, tako kot pri poštenjaku Vizjaku. Zraven priznaj še to, da tudi Katja še živa hodi okrog, saj je zvarek varen. Še umor Kennedya, ko boš že pri tem, mogoče bodo potem cepilni jehovci in prejemniki % zadovoljni.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Robi650, 26.10.2021 ob 12:14

Ovce debilne, kako to, da vi niste med izjemami ?

Verjetno zato, ker ste samo debilne ovce.

Vsak, ki ima kaj pameti, ne bo postal poskusna podgana in se dal nategniti fašistični lažnivi bandi za lažno svobodo.

BRAVO ROBI!!!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3210, 26.10.2021 ob 12:28

Robi 650, ne se zmišljevat, priznaj da si ponaredil posnetke, tako kot pri poštenjaku Vizjaku. Zraven priznaj še to, da tudi Katja še živa hodi okrog, saj je zvarek varen. Še umor Kennedya, ko boš že pri tem, mogoče bodo potem cepilni jehovci in prejemniki % zadovoljni.

 

 

Naj bo. Priznam.  Če bodo debili srečni in zadovoljni.

 

New Report

Close