Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Danska cepa, kot Izrael in VB

Danska cepa, kot Izrael in VB

Ne zimskim gumam!

Odlično. Zdaj lahko gremo skupaj po 17. dozo poživitvenega odmerka cepiva, ki po drugem odmerku ščiti doživljensko! 95%, pri čemer je pri polovični precepljenosti že tretjina hospitaliziranih cepljenih, delež pa še kar narašča. Čudežno cepivo, ki je varno kljub vedno večjemu številu mrtvih in obolelih. Ta znanstveni čudež je tako varen, da ga v vedno večji meri kar umikajo iz uporabe. Potem pa pod tuš…

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3210, 26.10.2021 ob 13:08

Odlično. Zdaj lahko gremo skupaj po 17. dozo poživitvenega odmerka cepiva, ki po drugem odmerku ščiti doživljensko! 95%, pri čemer je pri polovični precepljenosti že tretjina hospitaliziranih cepljenih, delež pa še kar narašča. Čudežno cepivo, ki je varno kljub vedno večjemu številu mrtvih in obolelih. Ta znanstveni čudež je tako varen, da ga v vedno večji meri kar umikajo iz uporabe. Potem pa pod tuš…

Super, samo da ne bi slučajno nabavil zimskih gum! To je pa smrtni greh! Izdaja naroda! Izdaja človeštva!

Antivaksarji radi lenarijo doma, zato jim pa paše karantena. Ostali morajo pa delat namesto njih.

Ne morem verjeti. Kar v živo lahko zdaj spremljamo te pridne Avstrijce, ki vsi tako pohlevno nosijo nagobčnike, spoštujejo pct, nihče se nič ne pritožuje okrog pct, katerega vsi tako pridno kažejo……Vsaj tako je pisarilo debilno prizadeto fašistično tu gor.

https://www.facebook.com/groups/871152050506255/permalink/894048074883319/

Ej, ti hahaha haha.

Zradiraj vse krogce dokler ne mine še kakšen mesec in boš videl kaj bo zares na Danskem. Za Slovenijo ti je pa par dni nazaj znanstveni doktor iz IJS povedal, da bo pri nas epidemija upadala nekje pred koncem leta. Pa ne zaradi cepljenih temveč zaradi prebolevnikov!

Nazaj po pobarvanko za starost 3 leta bo treba.

In koliko od teh je res Avstrijcev? 😉

Drugače pa zanikovalci virusa, nasprotniki vseh ukrepov, naciji…vse mogoče, vsega skupaj tam okoli 1500 ljudi.

https://www.derstandard.at/story/2000121201027/rund-1-500-corona-verharmloser-demonstrieren-in-wien-ohne-abstand

So pa zanimivi komentarji pod člankom – nekako nimajo ravno velike podpore. Pa je na Dunaju pravzaprav najstrožje. Res pa je danes tudi državni praznik in ljudje imajo čas. 🙂

cepljene države ali necepljene, okužbe počasi rastejo povsod. Le kdo nam bo zdaj za vzgled, pa tako radi so nam dansko naprej metali, kao, naj nam bo vzor, vse lahko odpirajo itd..

Odgovor na objavo uporabnika
Robi650, 25.10.2021 ob 19:59

Grozno.

Študija: skoraj 82 odstotkov žensk je po prejemu “cepiva” za Covid splavilo

mah ne vem, katera ženska, ki ima vsaj nekaj malega v glavi, bi se šla cepit med nosečnostjo??

 

Odgovor na objavo uporabnika
eh brezveze, 26.10.2021 ob 01:20

Na koncu se bo izkazalo, da delujejo izključno maska, distanca in razkuževanje. Dobro, cepivo malo pomaga pred težjim potekom bolezni, to je pa tudi vse. Tudi prebolevnost ni zagotovilo pred ponovno okužbo. Polno prebolevnikov ima težave, predvsem z okusom. Me zanima kolikokrat hočete še zbolet za covidom in kolikokrat se cepit? Proti vsem ukrepom so pa itak največje propalice. Žal se je isto izkazalo tudi med mojimi kolegi. Dolgotrajno brezposelni in nesposobni za sebe skrbet, so proti vsem ukrepom, samo da bi bilo po starem. Eh, res brezveze.

Ja, in to so snovalci lab virusa predvideli. Osnovno preprečuje. Ampak so dopustili, da bodo samo tapametni in realni sami pogruntali, kaj deluje. In res deluje – zaščitna maska, umivanje rok, razkuževanje , kjer je to potrebno (ročaji vozičkov in košaric pred nakupovanjem, ker to šlatajo vsi, prej si pa z roko nevemo kje vse vrtajo in šlatajo ), da sezuješ obutev s katero si hodil zunaj  pred vrati ali v hodniku in ne hodiš z njo po domovanju, da si razkužiš roke, ko si se prijemal po štangah in ročajih javnih prevoznih sredstev, da si pred hranjenjem umiješ roke, da si umiješ roke po opravljeni potrebi na javnem WCju, ker si tudi prijemal kljuke  in tipke za vodo potegnit za drugimi se dotikal….,  Pa varna distanca, da te kapljični izpljuvki nekoga že med govorjenjem ne dosežejo v javnosti, če nima maske gor.

Odgovor na objavo uporabnika
Bilabong404, 26.10.2021 ob 14:38

Ej, ti hahaha haha.

Zradiraj vse krogce dokler ne mine še kakšen mesec in boš videl kaj bo zares na Danskem. Za Slovenijo ti je pa par dni nazaj znanstveni doktor iz IJS povedal, da bo pri nas epidemija upadala nekje pred koncem leta. Pa ne zaradi cepljenih temveč zaradi prebolevnikov!

Nazaj po pobarvanko za starost 3 leta bo treba.

Saj nisi resen, omojbog pa kako prfuknen moraš bit, da misliš da bo pri nas do decembra epidemija že upadla, na Danskem bo pa samo še rasla? Ko bodo na Danskem dosegli 1300 hospitaliziranih bodo na tem kot smo mi zdaj. Imajo jih pa 130. A ko ne bo tako kot ti praviš in bodo tudipri nas samo rasli primeri hospitaliza ij, boš pa priznalo da se motiš? Ne, sej vem da ne.

Odgovor na objavo uporabnika
brokoli844, 26.10.2021 ob 10:28

Počasi začenjam sprejemati, da so imeli teoretiki Z prav in da se nad nami res izvaja genocid. Hudo mi je.

 

Berzos se tudi že igračka – ne ve več, kajin kam bi še bi z denarjem, izkoriščanje delavcen, nma Zemlji ljudje lačni… Ni samo Bilči Gejtči tisti, ki se gre tele igrice v reali, ne samo na igralnih konzolah.

.https://www.24ur.com/novice/znanost-in-tehnologija/bezos-razkril-nacrte-za-vesoljski-poslovni-park.html

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
hahaha haha, 26.10.2021 ob 10:19

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3210, 26.10.2021 ob 09:53

Bilabong60, podpis.

Stroka, pri čemer ne mislim da lažnjive kljukce tipa Beović in Fafangel, je že zdavnaj napovedala potek. Ta zvarek ti v začetku nabilda imunski sistem, posledično je po cepljenju tudi manj okužb in smrti. Problem je potem ko popusti, nisi na istem ampak na slabšem, ker je imunski sistem zelo oslabljen. Vidimo tudi v Slo, na začetku ni bilo v bolnici nobenega cepljenega, sedaj št raste. Ne samo absolutno, ampak tudi v razmerju do necepljenih (glede na to kako manipulirajo s št je najbrž še huje kot priznajo). Podobna situacija v Izraelu, kjer so pred nami, na začetku upad, potem katastrofa. Zadevo rešujejo z busterji, ti imajo najbrž podoben učinek kot prvoten odmerek, kratkotrajna zaščita, potem si še na slabšem. Da o stranskih učinkih niti ne govorimo, cepljeni vedno bolj množično obolevajo za drugimi boleznimi.

Večini cepljenih napovedujejo še ene 2-3 leta, to je čas v katerem so pocrkale živali na katerih so uporabili te zvarke. Edino česar ne razumem je to, kako se ob vseh teh lažeh in zavajanjih pajacov na TV ob hkratnih opozorilih resne stroke in temu kar vidimo sami, sploh še kdo gre cepit.

 

Aha, okej, zdaj smo torej na tem, da zvarek vseeno deluje “na začetku”. Ker ko cepljenje začelo, je bilo govora z vaše strani, da sploh ne deluje in da bomo ali pocrkali v roku parih mesecev ali pač oboleli isto kot ostali. No, to se vam ni uresničilo, torej sedaj morate priznati, da zvarek vseeno nekako deluje, torej na začetku deluje, potem pa naglo popusti. Čakam, da mi naglo popusti, glede na to, da sem se cepil aprila. Pa nekako ne deluje. Moji necepljeni sodelavci so vsi pocepali (dva od njih v bolnici), cepljeni se pa še kar držimo, pa smo bili vsi v stikih. Aja, no, mogoče pa bo kaj to zimo, po moje bo zdaj zdaj popustilo, ne? Pa itak kaj ima veze, tako in tako bom mrtev najkasneje v dveh letih in pol.

Vse te precepljene države, o katerih je govora, imajo glede na prebivalstvo veliko manjše št. okužb kot mi. To dejstvo pri vas ostane nekako spregledano.:) Časopisi bombastično oglašujejo “veliko povišanje števila okužb v….”, vi pa takoj zagrabite, ne da bi dojeli, da je to njihovo povišanje okužb in hospitalizacij še vedno nič v primerjavi z našim. Danska ima 130 hospitaliziranih!!! Mi jih imamo 470! Dancev je 6 milijonov, nas 2 mil. Dajmo izhajat iz tega pa bomo čez zimo primerjali. Če seveda mi cepljeni ostanemo živi. Velja?

počakaj še malo, bodo oni na istem.

https://www.24ur.com/novice/slovenija/gripa-3.html

malo si preberite stare članke in številke..114 z dokazano gripo, 559 je bilo zdravljenih samo v UKC ljubljana, leta 2019, zdaj pa 400 pacientov covida ne zmore cela slovenija??

 

Odgovor na objavo uporabnika
pooe, 26.10.2021 ob 15:24

počakaj še malo, bodo oni na istem.

https://www.24ur.com/novice/slovenija/gripa-3.html

malo si preberite stare članke in številke..114 z dokazano gripo, 559 je bilo zdravljenih samo v UKC ljubljana, leta 2019, zdaj pa 400 pacientov covida ne zmore cela slovenija??

 

1114 dokazanih samo v lj.

Odgovor na objavo uporabnika
leporela, 26.10.2021 ob 15:02

mah ne vem, katera ženska, ki ima vsaj nekaj malega v glavi, bi se šla cepit med nosečnostjo??

 

Sori, ampak da ti nekdo tako interpretira rezultate, mora biti pa krepko premaknjen. Pa to za fanatične antivaksarje ni nič čudnega. Jao…:-(

 

Tukaj so zadnji podatki, pa ne interpretirani s strani polpismenih:

https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMc2114466

Our study found no evidence of an increased risk for early pregnancy loss after Covid-19 vaccination and adds to the findings from other reports supporting Covid-19 vaccination during pregnancy.

Ta grozna smrtonosna plandemija.

https://www.odpriteoci.si/blog

Mah, ne lub se mi več s predšolskimi ukvarjat zato samo še to-ni na mojem zelniku zraslo, da bo pri nas konec leta upadala. To je izjavil eden od vaših velecenjenih umov iz IJS.

Zdaj grem pa uživat, se tipkamo, ko bo spet kej zanimivga.

Sam jebentiš no, da ste popolnoma nepismeni, ne samo funkcionalno nepismeni. Gremo počasi:

Do 25. marca smo v UKC Ljubljana obravnavali 1114 bolnikov z dokazano gripo, 559 bolnikov je bilo zdravljenih v bolnišnici in zaradi gripe je letos v UKC Ljubljana umrlo 62 ljudi,” so pred dnevi sporočili iz naše največje bolnišnice

Torej so leta 2018/19 OBRAVNAVALI 1114 bolnike v UKC, ki so imeli gripo. Polovica jih je šla lepo domov, 559 pa so jih hospitalizirali do konca marca, torej za nepismene, od začetka novembra 2018 pa do konca marca 2019, ko je sezona gripe. Bo do tukaj šlo? V tej sezoni gripe so v vseh bolnicah v Slo hospitalizirali 700 bolnikov z gripo, torej za tiste, ki ne znate računat, 700 minus 559 jih je bilo pa hospitaliziranih drugje po Sloveniji. V celotni sezoni, debilček, si zaštekal? To pomeni, da jih je novembra (V CELOTNEM MESECU NOVEMBRU) bilo nekaj več kot 110 v UKC, decembra tudi, januarja tudi, februarja tudi in marca tudi (čeprav je bilo število verjetno neenakomerno razporejeno, ampak govorimo o povprečju). To dnevno pomeni, da jih je bilo enih 20 na dan, kakšen dan 10, kakšen dan mogoče 50, kdaj tudi manj kot 10.

Pa bog se usmili no, pa kaj smo v OŠ? Zdaj, na današnji dan, pa je v ENEM DNEVU 510 ljudi v bolnicah po Slo zaradi kovida. Medtem ko je bilo leta 1018, 26. oktobra v tej hudi sezoni gripe najbrž kakšnih 10 hospitaliziranih zaradi tega.  A boste končno dojeli, no.:))))

Odgovor na objavo uporabnika
hahaha haha, 26.10.2021 ob 15:50

Sam jebentiš no, da ste popolnoma nepismeni, ne samo funkcionalno nepismeni. Gremo počasi:

Do 25. marca smo v UKC Ljubljana obravnavali 1114 bolnikov z dokazano gripo, 559 bolnikov je bilo zdravljenih v bolnišnici in zaradi gripe je letos v UKC Ljubljana umrlo 62 ljudi,” so pred dnevi sporočili iz naše največje bolnišnice

Torej so leta 2018/19 OBRAVNAVALI 1114 bolnike v UKC, ki so imeli gripo. Polovica jih je šla lepo domov, 559 pa so jih hospitalizirali do konca marca, torej za nepismene, od začetka novembra 2018 pa do konca marca 2019, ko je sezona gripe. Bo do tukaj šlo? V tej sezoni gripe so v vseh bolnicah v Slo hospitalizirali 700 bolnikov z gripo, torej za tiste, ki ne znate računat, 700 minus 559 jih je bilo pa hospitaliziranih drugje po Sloveniji. V celotni sezoni, debilček, si zaštekal? To pomeni, da jih je novembra (V CELOTNEM MESECU NOVEMBRU) bilo nekaj več kot 110 v UKC, decembra tudi, januarja tudi, februarja tudi in marca tudi (čeprav je bilo število verjetno neenakomerno razporejeno, ampak govorimo o povprečju). To dnevno pomeni, da jih je bilo enih 20 na dan, kakšen dan 10, kakšen dan mogoče 50, kdaj tudi manj kot 10.

Pa bog se usmili no, pa kaj smo v OŠ? Zdaj, na današnji dan, pa je v ENEM DNEVU 510 ljudi v bolnicah po Slo zaradi kovida. Medtem ko je bilo leta 1018, 26. oktobra v tej hudi sezoni gripe najbrž kakšnih 10 hospitaliziranih zaradi tega.  A boste končno dojeli, no.:))))

Debilno fašistično še vedno nabija s svojim debilizmom in lažmi.

Odgovor na objavo uporabnika
Trep, 25.10.2021 ob 19:11

Pri 36000 dnevnih okuz ima VB manj kot 40 mrtvih. Kaj pa pri nas?

 

Zakaj pa lažeš? 7-dnevno povprečje je 135.

 

Zastonj vse, saj ne bodo zastopili.

Vidi številko 550 jih je bilo v tem letu hospitaliziranih in to zanje pomeni, da jih je bilo v enem dnevu toliko hospitaliziranih. Saj ne znajo logično razmislit. Oni pišejo kot da bi jih 550 bilo v bolnici ves čas od začetka gripe v oktobru pa do konca gripe konec marca. Torej sploh niso nikogar odpustili v petih mesecih.:)))

Ni jim jasno, da je bilo 550 prijavljenih ljudi po imenu in priimku, ki so bili v tistem obdobju hospitalizirani. Ne vem, kje se najde število vseh hospitaliziranih DO sedaj v Slo, ne pa samo po dnevih. Torej kot je bilo takrat za gripo 550 ljudi hospitaliziranih v celi sezoni, me zanima, koliko ljudi je bilo hospitaliziranih v lanski sezoni kovida. To, da je bilo recimo 1200 ljudi na določen dan hospitaliziranih, nam ne pove veliko. V povprečju smo imeli kakih 700 hospitaliziranih na dan od nov. do marca 2020/21. Ampak ker so bili ljudje tudi po en teden hospitalizirani, ne moreš enostavno množiti 700 x 30 v enem mesecu.:) Lahko pa recimo pogledamo, kakšno bi bilo približno število, če vzamemo, da je v povprečju na en dan bilo hospitaliziranih 700 ljudi. Dajmo vzet, da je bil vsak človek v tam v povprečju en teden. Eni so bili nekaj dni, drugi dva tedna. 700 ljudi v enem dnevu x 30 (en mesec) je  21 000 v enem mesecu, deljeno s 7 je 3000 ljudi v mesecu dni, ki so se zvrstili v bolnici.

Če seštejemo še vse mesece, torej od nov do marca (čeprav so bili tudi že oktobra in aprila, maja.., ampak pustimo to), torej 5 mes. dobimo 15.000 ljudi, ki je bilo  v eni sezoni hospitaliziranih zaradi kovida.

Fajn, ne?

Odgovor na objavo uporabnika
Bilabong404, 26.10.2021 ob 15:42

Mah, ne lub se mi več s predšolskimi ukvarjat zato samo še to-ni na mojem zelniku zraslo, da bo pri nas konec leta upadala. To je izjavil eden od vaših velecenjenih umov iz IJS.

Zdaj grem pa uživat, se tipkamo, ko bo spet kej zanimivga.

Mislim, da je un iz IJS to izjavil Cizelj, , da imamo tolk okuzb vsak dan, da bi lahko pred koncem leta zacelo padat, da je tudi to dobro po eni strani. Sem jaz tud slisala.

 

700 – 559? Ostalo pa povsod drugje??

preberi si druge bolnice, ki so navedene v clanku, , ne znesejo te tvoje stevilke, poleg tega sploh ni naveden Ukc Mb, niti Celjska, kjer je tudi ogromno hospitalizacij.

Odgovor na objavo uporabnika
Jinbva, 26.10.2021 ob 16:18

Mislim, da je un iz IJS to izjavil Cizelj, , da imamo tolk okuzb vsak dan, da bi lahko pred koncem leta zacelo padat, da je tudi to dobro po eni strani. Sem jaz tud slisala.

 

Za hahaha haha

 

New Report

Close