Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Danska cepa, kot Izrael in VB

Danska cepa, kot Izrael in VB

Odgovor na objavo uporabnika
zastonj jim pisariš, 26.10.2021 ob 16:10

Odgovor na objavo uporabnika
hahaha haha, 26.10.2021 ob 15:50

Odgovor na objavo uporabnika
pooe, 26.10.2021 ob 15:24

Odgovor na objavo uporabnika
hahaha haha, 26.10.2021 ob 10:19

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3210, 26.10.2021 ob 09:53

Bilabong60, podpis.

Stroka, pri čemer ne mislim da lažnjive kljukce tipa Beović in Fafangel, je že zdavnaj napovedala potek. Ta zvarek ti v začetku nabilda imunski sistem, posledično je po cepljenju tudi manj okužb in smrti. Problem je potem ko popusti, nisi na istem ampak na slabšem, ker je imunski sistem zelo oslabljen. Vidimo tudi v Slo, na začetku ni bilo v bolnici nobenega cepljenega, sedaj št raste. Ne samo absolutno, ampak tudi v razmerju do necepljenih (glede na to kako manipulirajo s št je najbrž še huje kot priznajo). Podobna situacija v Izraelu, kjer so pred nami, na začetku upad, potem katastrofa. Zadevo rešujejo z busterji, ti imajo najbrž podoben učinek kot prvoten odmerek, kratkotrajna zaščita, potem si še na slabšem. Da o stranskih učinkih niti ne govorimo, cepljeni vedno bolj množično obolevajo za drugimi boleznimi.

Večini cepljenih napovedujejo še ene 2-3 leta, to je čas v katerem so pocrkale živali na katerih so uporabili te zvarke. Edino česar ne razumem je to, kako se ob vseh teh lažeh in zavajanjih pajacov na TV ob hkratnih opozorilih resne stroke in temu kar vidimo sami, sploh še kdo gre cepit.

 

Aha, okej, zdaj smo torej na tem, da zvarek vseeno deluje “na začetku”. Ker ko cepljenje začelo, je bilo govora z vaše strani, da sploh ne deluje in da bomo ali pocrkali v roku parih mesecev ali pač oboleli isto kot ostali. No, to se vam ni uresničilo, torej sedaj morate priznati, da zvarek vseeno nekako deluje, torej na začetku deluje, potem pa naglo popusti. Čakam, da mi naglo popusti, glede na to, da sem se cepil aprila. Pa nekako ne deluje. Moji necepljeni sodelavci so vsi pocepali (dva od njih v bolnici), cepljeni se pa še kar držimo, pa smo bili vsi v stikih. Aja, no, mogoče pa bo kaj to zimo, po moje bo zdaj zdaj popustilo, ne? Pa itak kaj ima veze, tako in tako bom mrtev najkasneje v dveh letih in pol.

Vse te precepljene države, o katerih je govora, imajo glede na prebivalstvo veliko manjše št. okužb kot mi. To dejstvo pri vas ostane nekako spregledano.:) Časopisi bombastično oglašujejo “veliko povišanje števila okužb v….”, vi pa takoj zagrabite, ne da bi dojeli, da je to njihovo povišanje okužb in hospitalizacij še vedno nič v primerjavi z našim. Danska ima 130 hospitaliziranih!!! Mi jih imamo 470! Dancev je 6 milijonov, nas 2 mil. Dajmo izhajat iz tega pa bomo čez zimo primerjali. Če seveda mi cepljeni ostanemo živi. Velja?

počakaj še malo, bodo oni na istem.

https://www.24ur.com/novice/slovenija/gripa-3.html

malo si preberite stare članke in številke..114 z dokazano gripo, 559 je bilo zdravljenih samo v UKC ljubljana, leta 2019, zdaj pa 400 pacientov covida ne zmore cela slovenija??

 

Sam jebentiš no, da ste popolnoma nepismeni, ne samo funkcionalno nepismeni. Gremo počasi:

Do 25. marca smo v UKC Ljubljana obravnavali 1114 bolnikov z dokazano gripo, 559 bolnikov je bilo zdravljenih v bolnišnici in zaradi gripe je letos v UKC Ljubljana umrlo 62 ljudi,” so pred dnevi sporočili iz naše največje bolnišnice

Torej so leta 2018/19 OBRAVNAVALI 1114 bolnike v UKC, ki so imeli gripo. Polovica jih je šla lepo domov, 559 pa so jih hospitalizirali do konca marca, torej za nepismene, od začetka novembra 2018 pa do konca marca 2019, ko je sezona gripe. Bo do tukaj šlo? V tej sezoni gripe so v vseh bolnicah v Slo hospitalizirali 700 bolnikov z gripo, torej za tiste, ki ne znate računat, 700 minus 559 jih je bilo pa hospitaliziranih drugje po Sloveniji. V celotni sezoni, debilček, si zaštekal? To pomeni, da jih je novembra (V CELOTNEM MESECU NOVEMBRU) bilo nekaj več kot 110 v UKC, decembra tudi, januarja tudi, februarja tudi in marca tudi (čeprav je bilo število verjetno neenakomerno razporejeno, ampak govorimo o povprečju). To dnevno pomeni, da jih je bilo enih 20 na dan, kakšen dan 10, kakšen dan mogoče 50, kdaj tudi manj kot 10.

Pa bog se usmili no, pa kaj smo v OŠ? Zdaj, na današnji dan, pa je v ENEM DNEVU 510 ljudi v bolnicah po Slo zaradi kovida. Medtem ko je bilo leta 1018, 26. oktobra v tej hudi sezoni gripe najbrž kakšnih 10 hospitaliziranih zaradi tega.  A boste končno dojeli, no.:))))

 

Zastonj vse, saj ne bodo zastopili.

Vidi številko 550 jih je bilo v tem letu hospitaliziranih in to zanje pomeni, da jih je bilo v enem dnevu toliko hospitaliziranih. Saj ne znajo logično razmislit. Oni pišejo kot da bi jih 550 bilo v bolnici ves čas od začetka gripe v oktobru pa do konca gripe konec marca. Torej sploh niso nikogar odpustili v petih mesecih.:)))

Ni jim jasno, da je bilo 550 prijavljenih ljudi po imenu in priimku, ki so bili v tistem obdobju hospitalizirani. Ne vem, kje se najde število vseh hospitaliziranih DO sedaj v Slo, ne pa samo po dnevih. Torej kot je bilo takrat za gripo 550 ljudi hospitaliziranih v celi sezoni, me zanima, koliko ljudi je bilo hospitaliziranih v lanski sezoni kovida. To, da je bilo recimo 1200 ljudi na določen dan hospitaliziranih, nam ne pove veliko. V povprečju smo imeli kakih 700 hospitaliziranih na dan od nov. do marca 2020/21. Ampak ker so bili ljudje tudi po en teden hospitalizirani, ne moreš enostavno množiti 700 x 30 v enem mesecu.:) Lahko pa recimo pogledamo, kakšno bi bilo približno število, če vzamemo, da je v povprečju na en dan bilo hospitaliziranih 700 ljudi. Dajmo vzet, da je bil vsak človek v tam v povprečju en teden. Eni so bili nekaj dni, drugi dva tedna. 700 ljudi v enem dnevu x 30 (en mesec) je  21 000 v enem mesecu, deljeno s 7 je 3000 ljudi v mesecu dni, ki so se zvrstili v bolnici.

Če seštejemo še vse mesece, torej od nov do marca (čeprav so bili tudi že oktobra in aprila, maja.., ampak pustimo to), torej 5 mes. dobimo 15.000 ljudi, ki je bilo  v eni sezoni hospitaliziranih zaradi kovida.

Fajn, ne?

A fajn je, če si debilno ?

Ni fajn, še posebej ne za druge.

Odgovor na objavo uporabnika
Pismoja, 26.10.2021 ob 16:24

Odgovor na objavo uporabnika
Jinbva, 26.10.2021 ob 16:18

Odgovor na objavo uporabnika
Bilabong404, 26.10.2021 ob 15:42

Mah, ne lub se mi več s predšolskimi ukvarjat zato samo še to-ni na mojem zelniku zraslo, da bo pri nas konec leta upadala. To je izjavil eden od vaših velecenjenih umov iz IJS.

Zdaj grem pa uživat, se tipkamo, ko bo spet kej zanimivga.

Mislim, da je un iz IJS to izjavil Cizelj, , da imamo tolk okuzb vsak dan, da bi lahko pred koncem leta zacelo padat, da je tudi to dobro po eni strani. Sem jaz tud slisala.

 

Za hahaha haha

 

Zgornji post.

 

Pač bedarije je govoril, kakor koli obrneš. Rekel je, da je že zdaj toliko okužb, da bi morale že pred koncem leta številke padati. Oslarije, pač. Menil je, da je zdaj vrhunec vala, ne pa da šele prihaja. Naj bi vsi do decembra že preboleli ali cepljeni ali pač mrtvi. Neumnosti kvasi, kar se bo decembra tudi pokazalo.

Mislim, upam sicer, da ne..da bodo podaljsali pocitnice za kaksen teden.. Ponedeljek je itak se frej, pa bodo potegnili do petka.

Odgovor na objavo uporabnika
Trep, 26.10.2021 ob 07:53

Odgovor na objavo uporabnika
daan, 26.10.2021 ob 07:49

Odgovor na objavo uporabnika
Doktore, 26.10.2021 ob 07:38

Odgovor na objavo uporabnika
Fafanga, 26.10.2021 ob 00:43

Eden iz ekipe super strokovnjakov pred kratkim:”Javnozdravstveni pogled. Želimo odprto družbo ob bistveno večjem/intenzivnejšem kroženju virusa (in nevarnejših/bolj nalezljivih različicah virusa) kot lani. Če bi dosegali višjo precepljenost, bi bila lahko pandemija za (večino prebivalstva) nami. Zdravstveni sistem bi zdržal pritisk. Bili bi Danska. Država, kjer s 73 odstotki polno cepljenih oseb covid-19 ne ogroža več obstoja celotnega sistema. Pripravljeni bi bili za tranzicijo naprej – “manageble covid” –”.

Kaj porečeš danes, doktore? Ko bo Danska tik pred uvedbo ponovnih ukrepov?

Evo toke: Slovenija: 11 mrtvih, Danska 1 mrtev (pri 6 milj. prebivalcev)

Ni več bistveno koliko je okuženih, ampak hospitaliziranih in umrlih. Zato se tudi cepljeni lahko družijo in okužujejo med sabo – tudi če zbolijo, bodo odležali bekaj dni prehlada. Problem so necepljeni, ki pristabejo v bolnici in cepljeni, ki jim cepivo slabo prime (starejši, kronični bolnikini slabim imunskim odzivom). Ti dve kategoriji bi morali biti v lockdownu.

zakaj se potem Danska spet barva v rdečo?

Dokler imajo taksno stevilo mrtvih in tistih s tezko obliko so lahko tudi frjolcni.

Vse je odvisno od tega, kako se smrti šteje. Oni so imeli tudi na vrhuncu epidemije samo 30 mrtvih na dan, mi pa po 50, pa je njih skoraj 3 x. Nekaj ne štima s to sliko, ne?

Ponekod pač med mrtve zaradi covida ne štejejo vseh S covidom.

Ravno pogledala dansko projekcijo  – Danci sebi napovedujejo 50 smrti na dan to zimo. Več kot na vrhuncih vseh prejšnjih valov. Toliko o cepljenju.

Bomo šteli žrtve po koncu te zime, prav?

no danes so imeli danci 4 žrtve. Izraelci pa nobene, potrjenih pa 172 primerov.

Odgovor na objavo uporabnika
leporela, 26.10.2021 ob 15:02

Odgovor na objavo uporabnika
Robi650, 25.10.2021 ob 19:59

Grozno.

Študija: skoraj 82 odstotkov žensk je po prejemu “cepiva” za Covid splavilo

mah ne vem, katera ženska, ki ima vsaj nekaj malega v glavi, bi se šla cepit med nosečnostjo??

 

Jaz pa njihovega članka ne razumem – spremljali so cca. 4000 nosečih žensk, 800 jih je rodilo, 100 imelo splav (predvidevam da veste kakšen % splavov se zgodi med “necepljenimi”)? Kje pa so ostale?

Odgovor na objavo uporabnika
mmdma, 26.10.2021 ob 14:56

cepljene države ali necepljene, okužbe počasi rastejo povsod. Le kdo nam bo zdaj za vzgled, pa tako radi so nam dansko naprej metali, kao, naj nam bo vzor, vse lahko odpirajo itd..

Nihče drug nam ne more biti za “zgled”.

 

Ker neka “univerzalna” mRNA in vektorska cepiva, ki so sedaj v ekspandiji pod mus,  ne morejo delovati in kot se izkazuje tudi ne delujejo na kar celi svetovni človeški  populaciji ustrezno enako ; ker imamo ljudje različno etnično, torej rasno predispozicijo, različen genetski material, različen odziv imunskega sistema, različne prilagoditve na življensko okolje. In temu sledi tudi naš imunski sitem. Vsak imunski sistem posameznika pa  je unikat,  ker je prilagojen lastnikovemu telesu in nikakor  ne univezalen, da bi neko univerzalno skreirano  cepivo, ki posega v strukturo genetike človeka,  lahko delovalo.

Čisti dokaz tega je npr. cepljenost Portugalcev in cepljenost Izraelcev , da to ne more biti delujoče in ni delujoče, kot si želijo.

Oboji približno enako precepljeni, rezultati pa popolnoma različni, kot so pričakovali. Pri Portugalcih deluje, pri Izraelcih nikakor. Kaj imajo torej Portugalci v sebi, svoji genetiki, krvi, imuninteti drugačnega od Izraelcev in obratno – kaj imajo Izraelci tako iritativnega v sebi, da so posledice po cepljenju take – da ni imunosti, da so posledice take, kot so – ki pa jih ni pri Portugalcih ?  🙂 To je naslednja naloga za znanstvenike – če že hočejo delujoča cepiva, jih bodo morali z razvojem in dodelavo z leti prilagoditi posameznim nacijam, skupinam ljudi, da bo učinkovito. Očitno je pristop napačen – ne neko univerzal cepivo za vse enako, ampak različice, za vsako ciljo skupino ljudi drugačna cepiva za enak virus z različnimi mutacijami.

Naravni imunski sistem ima funkcijo  delovanja in borba proti virusom. Ker točno to cepivo pa nikakor ne preprečuje okužbe s SarsCov2, to je tudi bistveno -to ve sedaj že svetovna stroka, kot tudi to, da virus še ni izoliran. In je največlji absurd, da se gre nekdo, ki ima zdrav odlično delujoč imunski sitem cepit s takim cepivom, ker s tem grobo poseže v svoj, zdrav naravno dodelan in izpopolnjen imunski sistem. Zdrav imunski sistem omogoča tudi naravno borbo z virusi, kar je tudi njegova naloga.  In to je treba prvotno vzpodbujati, pristopiti na tem koncu, ne pa  na napačnem. In če že: spreminjati DNK VIRUSA s cepivom, ne pa s cepivom posegati v DNK ČLOVEKA  in mu s tem popolnoma zmrdati imunski sitem.

Odgovor na objavo uporabnika
dfrogpaš, 26.10.2021 ob 16:45

Ravno pogledala dansko projekcijo  – Danci sebi napovedujejo 50 smrti na dan to zimo. Več kot na vrhuncih vseh prejšnjih valov. Toliko o cepljenju.

Danci so potomci Vikingov – očitno to cepivo ni ustrezno za njih, ker imajo drugačno genetiko, drugačne zasnove imunskega sistema, kot Izraelci, Portugalci – če že ravno primerjamo.  Veliko več kombinacij določene krvne skupine in Rh faktorja, drugačnih kot PŠortuigalci in Izraelci. Tudi tukaj zna bit keč.

 

Evolucijsko pa tudi znano, da so Vikingi trpeli pogosto za različnimi oblikami artirtisa – to je pa avtoimuna bolezen. Torej še to se genetsko prenaša potem – avtoimune bolezni pa ob zagonih zelo obremenijo imunski sistem.

 

Odgovor na objavo uporabnika
dfrogpaš, 26.10.2021 ob 16:09

Odgovor na objavo uporabnika
Trep, 25.10.2021 ob 19:11

Pri 36000 dnevnih okuz ima VB manj kot 40 mrtvih. Kaj pa pri nas?

 

Zakaj pa lažeš? 7-dnevno povprečje je 135.

Navajam samo vir Worldmeter.

No, danes je ena dohtarca iz strokovne skupine izjavila, da nas bo rešila IMUNOST. Ne precepljenost, temveč imunost. In ta bo sestavljena iz prebolevnikov, ki bodo cepljeni ali pa ne. In objavila je še minorni procent prebolevnikov s ponovno okužbo. Kot, da bi brala naša ZKP razpredanja v zadnjih dneh. Ne morš verjamet. Če bi začela skupaj s svojo stručko kompanijo razmišljati še o protitelesih, bi se morda v Deželi celo kam premaknili. Ampak danes vidim, da je to res težko. Ko si privezan tako, kot pišejo na Necenzurirano ne morš vedno zagovarjat strokovnega mnenja. Garsonjerca v enem letu za otroka ali vnuka sred prestolnice pa tudi za dohtarja ni zanemarljiva reč, a nede?

Odgovor na objavo uporabnika
Covid ZKP stručka, 26.10.2021 ob 21:57

No, danes je ena dohtarca iz strokovne skupine izjavila, da nas bo rešila IMUNOST. Ne precepljenost, temveč imunost. In ta bo sestavljena iz prebolevnikov, ki bodo cepljeni ali pa ne. In objavila je še minorni procent prebolevnikov s ponovno okužbo. Kot, da bi brala naša ZKP razpredanja v zadnjih dneh. Ne morš verjamet. Če bi začela skupaj s svojo stručko kompanijo razmišljati še o protitelesih, bi se morda v Deželi celo kam premaknili. Ampak danes vidim, da je to res težko. Ko si privezan tako, kot pišejo na Necenzurirano ne morš vedno zagovarjat strokovnega mnenja. Garsonjerca v enem letu za otroka ali vnuka sred prestolnice pa tudi za dohtarja ni zanemarljiva reč, a nede?

cepivo ti omogoč lažji potek bolezni. če si pa zgol avtohtno zabito teslo pol pa kr ckruj na ventilatorjih. al si spet sm cepljen mod k mora štancat klike? he he

Odgovor na objavo uporabnika
tete butki, 26.10.2021 ob 13:14

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3210, 26.10.2021 ob 13:08

Odlično. Zdaj lahko gremo skupaj po 17. dozo poživitvenega odmerka cepiva, ki po drugem odmerku ščiti doživljensko! 95%, pri čemer je pri polovični precepljenosti že tretjina hospitaliziranih cepljenih, delež pa še kar narašča. Čudežno cepivo, ki je varno kljub vedno večjemu številu mrtvih in obolelih. Ta znanstveni čudež je tako varen, da ga v vedno večji meri kar umikajo iz uporabe. Potem pa pod tuš…

Super, samo da ne bi slučajno nabavil zimskih gum! To je pa smrtni greh! Izdaja naroda! Izdaja človeštva!

Za tete butki

A to z vsako dozo cepiva IQ strmoglavi? Pa kje cepljeni najdete take debilne primerjave? Viroza s smrtnostjo okoli 0,16% me ne prepriča, da mi je življenjsko nevarna… Kar se tiče zimskih gum nisem nikdar v življenju pomislila, da pozimi ne bi imela dobrih zimskih. Pa ne zaradi zakona, ampak ker sem jaz v nevarnosti ob sneženju ali nižjih temperaturah. Ta z zimskimi gumami je ravno tako debilna kot tista z bundami. Bundo in zimske gume uporabljam zaradi sebe. Za druge se mi pa jebe… cepivo meni ne koristi, drugim pa s tem tudi ne bi pomagala, torej…

Odgovor na objavo uporabnika
Mene ni, 27.10.2021 ob 03:36

Za tete butki

A to z vsako dozo cepiva IQ strmoglavi? Pa kje cepljeni najdete take debilne primerjave? Viroza s smrtnostjo okoli 0,16% me ne prepriča, da mi je življenjsko nevarna… Kar se tiče zimskih gum nisem nikdar v življenju pomislila, da pozimi ne bi imela dobrih zimskih. Pa ne zaradi zakona, ampak ker sem jaz v nevarnosti ob sneženju ali nižjih temperaturah. Ta z zimskimi gumami je ravno tako debilna kot tista z bundami. Bundo in zimske gume uporabljam zaradi sebe. Za druge se mi pa jebe… cepivo meni ne koristi, drugim pa s tem tudi ne bi pomagala, torej…

Saj vem, da se ti za druge jebe. In to je bistvo…

Srbija in Hrvaška tudi.

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 26.10.2021 ob 23:48

cepivo ti omogoč lažji potek bolezni. če si pa zgol avtohtno zabito teslo pol pa kr ckruj na ventilatorjih. al si spet sm cepljen mod k mora štancat klike? he he

lažji potek omogoča. a dej! torej ščiti samo TEBE, ki ga prejmeš. Ker prenosa NE PREPREČUJE. In zato, ker ščiti samo tebe, ki ga prejmeš, je treba vsilit ga VSEM, od šestmesečnikov dalje, kot je izjavil naš Kaco julija letos! Ker dojenčki, otroci in mladina pa masovno ždijo na intenzivah kajne? Da je med mladimi fanti in moškimi presežna umrljivost, ni važno. Da je ogromno  resnih stranskih zanje, ni važno. VSE je treba, VSE, Da je družba čedalje bolj nastrojena, da to služi čisto drugim interesom, kot pa zdravju ljudi, ni važno. Da nam v ozadju sesuvajo sisteme, od zdravstvenega do šolskega, in gospodarstvo, pravo in ustava sta šla pa že itak rakom žvižgat – ni važno. VSE je treba in tiste ki se upirajo, najboljše kar .. bolje da ne pomislim.

A na podlagi tega, ker TEBE in samo TEBE nekoliko zaščiti, še vedno pa se moraš paziri, tako zaradi sebe kot zato da ne prenašaš na druge – na podlagi tega in nula koma jozef smrtnosti bi VSE popikali? To ni v korist zdravja. Je pa v korist farme in ai s qr kodami, ja.

Eni ste pa tako zaslepljeni, da še vedno mislite, da rešujete svet, medtem ko potiskate v drek svoje sodržavljane in še sebe zraven. Ne da bi se sploh zavedali, kaj počnete! Ne prodajate, ampak dobesedno podarjate oz. teptate težko pridobljene pravice! Vse pod krinko lastnega feelgooda “kok smo mi dobri in empatični in nasploh zgledni ljudje”. V resnici pa nekoliko ščiti SAMO KONKRETNI OSEBEK in nikogar drugega, pa še ta učinek je zelo hitro “vanning”! Pa vedno zagovarjam da se moja svoboda konča ko se začne svoboda drugega – ampak ta situacija NIMA NOBENE VEZE S TEM! Ta pravična opredelitev svobode je tu do daske izrabljena – ugrabljena! Tako kot država in vse ostalo. Nismo več država, sploh, smo fajzer&co republik.

Ni pomembna samo smrtnost. Pomemben je potek bolezni in posledice. To, da so ljudje v bolnisnici na kisiku in na bolniski mesec, dva, tri … sigurno ni dobro za njih  in poceni za delodajalca. Sedaj se to dogaja dvem anticepilkoma, ki ju dobro poznam in nista stari 50 let. Ko se bo to zacelo dogajati nam cepljenim bom razmisljala drugace.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=5075853089110104&set=a.815839038444885

Odgovor na objavo uporabnika
Trep, 27.10.2021 ob 08:07

Ni pomembna samo smrtnost. Pomemben je potek bolezni in posledice. To, da so ljudje v bolnisnici na kisiku in na bolniski mesec, dva, tri … sigurno ni dobro za njih  in poceni za delodajalca. Sedaj se to dogaja dvem anticepilkoma, ki ju dobro poznam in nista stari 50 let. Ko se bo to zacelo dogajati nam cepljenim bom razmisljala drugace.

Tudi cepljenim se dogaja. Ampak pustimo zdaj to. Tudi ce bos zbolela (bog ne daj) za kaksno drugo boleznijo si ne obetaj prevec od zdravstva, razen ce ne bos pripravljena placat. Ni samo kovid, so tudi druge bolezni. Brez denarja te ne bo nihce povohal pa bila ti cepljena ali necepljena. Tako nizkosmo padli.

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 27.10.2021 ob 08:31

Tudi cepljenim se dogaja. Ampak pustimo zdaj to. Tudi ce bos zbolela (bog ne daj) za kaksno drugo boleznijo si ne obetaj prevec od zdravstva, razen ce ne bos pripravljena placat. Ni samo kovid, so tudi druge bolezni. Brez denarja te ne bo nihce povohal pa bila ti cepljena ali necepljena. Tako nizkosmo padli.

Pa odkod vam to? Otrok je kronični bolnik, nobenega problema z dostopom do zdravnika ali zdravljenja. Žena bila ravno včeraj na nenujni operaciji. Jaz imel primer za urgenco, noben problem (Jesenice). Res ne vem, kje imate vse to nedostopno zdravstvo, razen v vaših glavah. Dostopno je ravno toliko, kot pred korono, samo organizirat se je treba drugače. To , da en starejši človek v bolečinah čaka doma, ker ga je strah korone, pa ne pomeni, da je zdravstvo nedostopno. To pomeni, da so mediji preveč dostopni, vključno z vami paničarji.

Objava čaka odobritev

Malumni trol ne nakladaj. Si ze pojedel sendvic s poli salamo.?

Objava čaka odobritev

New Report

Close