Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Danska cepa, kot Izrael in VB

Danska cepa, kot Izrael in VB

Danska danes največ okužb od januarja letos, pa se še začeli ni. In danski zdravstveni minister priznava, da je med hospotaliziranimi tudi veliko cepljenih. Torej, cepljenje vendarle ne varuje pred težjim potekom? Ali Dance v bolnico sprejemajo takoj, ko kihnejo? Hmm…..

https://www.google.com/amp/s/www.thelocal.dk/20211027/denmark-registers-most-covid-19-infections-in-a-day-since-january/%3famp

 

Odgovor na objavo uporabnika
Marigan, 27.10.2021 ob 17:10

Danska danes največ okužb od januarja letos, pa se še začeli ni. In danski zdravstveni minister priznava, da je med hospotaliziranimi tudi veliko cepljenih. Torej, cepljenje vendarle ne varuje pred težjim potekom? Ali Dance v bolnico sprejemajo takoj, ko kihnejo? Hmm…..

https://www.google.com/amp/s/www.thelocal.dk/20211027/denmark-registers-most-covid-19-infections-in-a-day-since-january/%3famp

 

Dajte si že dopovedat, da cepiva proti covidu ni in ga nikoli ni bilo. Vse je nateg in laž.

Vbrizgan strup je le počasna evtanazija.

 

Premalo pokleknili. Novi cilj… popušiti. 🤣

.https://sputniknews.com/20211027/danish-health-minister-demands-more-vaccinations-to-avoid-new-lockdown-1090237560.html

25.10.2021 sem vam v prvem postu napovedala, da bo Danski čez nekaj tednov z okužbami in novimi ukrepi sledila tudi Portugalska in vse ostale visoko precepljene države. Sedaj jih uvajajo.

Danes napovedujem še nekaj: čez nekaj tednov bo v bolnišnicah večina cepljenih, tudi na intenzivi in med tistimi, ki žal ne bodo zmogli.

Svetovna stroka pa naj kar tera te svoje neučinkovite ukrepe.

Se tipkamo spet čez kakšen teden.

Pa pazite nase, držite se osnovnih ukrepov, ne hodite po nepotrebnem naokoli – predvsem cepljeni. Če ne bodo zmogli toliko pameti, da bi končno omejili in testirali tudi cepljene.

Srečno.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Covid ZKP strokovnjakinja, 18.11.2021 ob 09:11

25.10.2021 sem vam v prvem postu napovedala, da bo Danski čez nekaj tednov z okužbami in novimi ukrepi sledila tudi Portugalska in vse ostale visoko precepljene države. Sedaj jih uvajajo.

Danes napovedujem še nekaj: čez nekaj tednov bo v bolnišnicah večina cepljenih, tudi na intenzivi in med tistimi, ki žal ne bodo zmogli.

Svetovna stroka pa naj kar tera te svoje neučinkovite ukrepe.

Se tipkamo spet čez kakšen teden.

Pa pazite nase, držite se osnovnih ukrepov, ne hodite po nepotrebnem naokoli – predvsem cepljeni. Če ne bodo zmogli toliko pameti, da bi končno omejili in testirali tudi cepljene.

Srečno.

 

In kakšni so to strašni ukrepi? A PCT pogoj? Ja, res je, z 12.11. so jih ponovno uvedli. UUUU, groooza!

Pa še vedno ne potrebujejo mask na vlakih in avtobusih. Pa učencem se priporoča, da se testirajo, tudi vzgojiteljem in učiteljem – tistim, ki niso cepljeni seveda.

Res straaaašni so to ukrepi:-)))

A se res tako radi smešite?

https://en.coronasmitte.dk/rules-and-regulations

 

Ti se kar smeši, vse kar je pri nad, pride drugje z zamikom. Samo to. Če svetovna stroka ne bo spremenila strategije (beri: skontala, da nas cepivo ne bo rešilo in uvedla ZKP ukrepe) bo prav povsod enaka scena. Edino upanje je morda le še prihajajoče zdravilo. Pri tem se učinkovitost pokaže takoj. Držim pesti. Ukrepe pa sem že večkrat napisala: cepimo ranljivo populacijo, omejimo gibanje na nujno, na točkah, kjer je večja možnost širjenja pa test za VSE, tudi cepljene. Osnovnih higienskih za prvošolčke mi najbrž ni potrebno navajati?

Odgovor na objavo uporabnika
Covid ZKP strokovnjakinja, 18.11.2021 ob 09:28

Ti se kar smeši, vse kar je pri nad, pride drugje z zamikom. Samo to. Če svetovna stroka ne bo spremenila strategije (beri: skontala, da nas cepivo ne bo rešilo in uvedla ZKP ukrepe) bo prav povsod enaka scena. Edino upanje je morda le še prihajajoče zdravilo. Pri tem se učinkovitost pokaže takoj. Držim pesti. Ukrepe pa sem že večkrat napisala: cepimo ranljivo populacijo, omejimo gibanje na nujno, na točkah, kjer je večja možnost širjenja pa test za VSE, tudi cepljene. Osnovnih higienskih za prvošolčke mi najbrž ni potrebno navajati?

Ko bi ne bila tako lena, bi videla, da ja, okužbe bodo, cepivo tudi ne zagotavlja imunosti (nekaj malega na začetku, potem pa ne več), pomaga pa, da imajo precej manj mrtvih. Če tebi s to tvojo pametjo ni dovolj, potem ti pač ni pomoči.

Ajde, pa gremo po tvoje – cepimo vse in uvedimo testiranje za vse. S tem bomo naredili največ. Vse ostalo je samo polovičarstvo. Torej nastavi roko, jaz bom pa nos (kot ga že itak, pa nima veze, a ne), prav?

Narašča število primerov, ampak v bolnišnicah imajo danes na Danskem 369 ljudi, od tega jih je na intenzivni 47, od teh jih je 24 na respiratorju. Dancev je 5.8 milijonov.  Število lanskih okužb ni tako natančno, ker so opravili manj testov, tako da je bilo lani v resnici veliko več okuženih.

https://www.sst.dk/en/english/corona-eng/status-of-the-epidemic/covid-19-updates-statistics-and-charts

Eno čisto resno vprašanje, če ima kdo resen odgovor, mi ga prosim podaj. Vedno me je zanimal odkod argument, da s cepljenjem lažje preboliš Covid. Na čem to temelji, kako vedo za neko osebo, ki je cepljena, kako bi prebolevala virus brez cepljenja? Saj to ne moreš praktično dokazat. Če bi prebolela oseba s težjim potekom zbolela, se pozdravila in nato cepila ter ponovno okužila, tudi ne bi bilo merodajno, ker bi imela že zaščito od prebolelosti. Torej kje je dokaz, da bom jaz lažje prebolela Covid, če se cepim, kot pa če se ne. Kaj pa če je moj imunski sistem uspešnejši od cepiva, kaj pa če ga s cepivom oslabim. Ali se dejansko to meri le na podlagi protiteles.

Če pogledaš covid sledilnik imamo minimalno št prebolevnikov v bolnicah.

Jaz sem prebolela in se ne nameravam dat cepit, ker me je strah, da si zmrdam imunski sistem,

Odgovor na objavo uporabnika
mnjjjujuj, 18.11.2021 ob 11:28

Eno čisto resno vprašanje, če ima kdo resen odgovor, mi ga prosim podaj. Vedno me je zanimal odkod argument, da s cepljenjem lažje preboliš Covid. Na čem to temelji, kako vedo za neko osebo, ki je cepljena, kako bi prebolevala virus brez cepljenja? Saj to ne moreš praktično dokazat. Če bi prebolela oseba s težjim potekom zbolela, se pozdravila in nato cepila ter ponovno okužila, tudi ne bi bilo merodajno, ker bi imela že zaščito od prebolelosti. Torej kje je dokaz, da bom jaz lažje prebolela Covid, če se cepim, kot pa če se ne. Kaj pa če je moj imunski sistem uspešnejši od cepiva, kaj pa če ga s cepivom oslabim. Ali se dejansko to meri le na podlagi protiteles.

Na podlagi študij, v katerih so dali eni skupini cepivo, drugi pa placebo, in potem opazovali možnost okužbe in potek bolezni.

sploh ne gre za virus dajte že to spregledati. Plan te mafije je, da v prvi fazi s pomočjo PCR testa ki ne pokaži da je človek bolan, ampak pokaže samo to da je pozitiven, kar po avtorju tega testa Carl Mullisu pomeni, da so pri njem našli protein virusa, ne pa da je človek bolan. Ne gre za bolezen, tak protein ima lahko vsak, ali vsaj delček tega proteina, ampak to ne pomeni da je človek bolan. Avtor tega testa je test naredil za forenziko in nikakor ne za diagnostiko, to so začeli Nemci in njih fašist Drosten nategovati ljudi da so bolni, če imajo ta delček proteina v nosu.  Torej v prvi fazi so s PCR testom našli pozitivne, ker nihče ni bil bolan da bi delali paniko, so se odločili da bodo umetno pridobili paciente v DSO. Dovlj je bilo, da so bili ljudje pozitivni in so jih na silo ločevali v posebne cone, tam so jih prestrašili in zelo prestrašene začeli vlačiti v takozvane covid bolnice, kjer so jih kar po tekočem traku intubirali in priklopili na respirator, kjer so po tekočem traku tudi umirali. Najrajši so imeli zelo stare, dementne in kronično bolne, take z vsaj 3 kroničnimi boleznimi. Tam so umrli in razglašali da so umrli zaradi SMRTONOSNEGA VIRUSA. Italija je ta teden priznala, da niso imeli 170.000 mrtvih, ampak samo 3700, kar pomeni na 1 milijon 60 ljudi, kar je št. vsakoletne gripe. Tudi pri nas je tako in tudi Janša laže in prikriva podatke, ampak vse bo prišlo na dan.

Odgovor na objavo uporabnika
avstrijska mama, 18.11.2021 ob 12:07

Na podlagi študij, v katerih so dali eni skupini cepivo, drugi pa placebo, in potem opazovali možnost okužbe in potek bolezni.

Na podlagi študij (nazadnje je bila ena velika, ki je zajela 22 milijonov Francozov), kjer so primerjali podatke obolelih cepljenih in necepljenih in nato podatke teh okuženih v bolnicah in pa smrti. V glavnem so na podlagi teh podatkov (moraš priznati, da je populacija res velika) prišli do ugotovitev, da je velika razlika med cepljenimi in nencepljenimi v poteku bolezni – veliko več necepljenih je pristalo v bolnici in veliko več jih je tudi umrlo v primerjavi s cepljenimi.  To so ugotovili že Angleži, Američani, Izraelci in Kanadčani, nazadnje pa so do teh rezultatov prišli še Francozi.

Odgovor na objavo uporabnika
BELAVISTA, 18.11.2021 ob 13:16

sploh ne gre za virus dajte že to spregledati. Plan te mafije je, da v prvi fazi s pomočjo PCR testa ki ne pokaži da je človek bolan, ampak pokaže samo to da je pozitiven, kar po avtorju tega testa Carl Mullisu pomeni, da so pri njem našli protein virusa, ne pa da je človek bolan. Ne gre za bolezen, tak protein ima lahko vsak, ali vsaj delček tega proteina, ampak to ne pomeni da je človek bolan. Avtor tega testa je test naredil za forenziko in nikakor ne za diagnostiko, to so začeli Nemci in njih fašist Drosten nategovati ljudi da so bolni, če imajo ta delček proteina v nosu.  Torej v prvi fazi so s PCR testom našli pozitivne, ker nihče ni bil bolan da bi delali paniko, so se odločili da bodo umetno pridobili paciente v DSO. Dovlj je bilo, da so bili ljudje pozitivni in so jih na silo ločevali v posebne cone, tam so jih prestrašili in zelo prestrašene začeli vlačiti v takozvane covid bolnice, kjer so jih kar po tekočem traku intubirali in priklopili na respirator, kjer so po tekočem traku tudi umirali. Najrajši so imeli zelo stare, dementne in kronično bolne, take z vsaj 3 kroničnimi boleznimi. Tam so umrli in razglašali da so umrli zaradi SMRTONOSNEGA VIRUSA. Italija je ta teden priznala, da niso imeli 170.000 mrtvih, ampak samo 3700, kar pomeni na 1 milijon 60 ljudi, kar je št. vsakoletne gripe. Tudi pri nas je tako in tudi Janša laže in prikriva podatke, ampak vse bo prišlo na dan.

A lahko poveš kje so Italijani to priznali? Imaš kak link? Hvala!

Odgovor na objavo uporabnika
ah ja, 18.11.2021 ob 11:49

Če pogledaš covid sledilnik imamo minimalno št prebolevnikov v bolnicah.

Jaz sem prebolela in se ne nameravam dat cepit, ker me je strah, da si zmrdam imunski sistem,

Lahko daš vsaj en kredibilen vir, ki pravi, da po tem cepivu uničiš imunski sistem? Ne poznam niti enega cepljenega, z mano vred, ki bi imel kakršnekoli težave.

Odgovor na objavo uporabnika
asf244, 18.11.2021 ob 14:27

Lahko daš vsaj en kredibilen vir, ki pravi, da po tem cepivu uničiš imunski sistem? Ne poznam niti enega cepljenega, z mano vred, ki bi imel kakršnekoli težave.

V bistvu se je večina prebolevnikov cepila. Eni prej, drugi kasneje. Tako da je samo prebolevnikov dejansko zelo malo.

In ti navajaš lažne podatke. Kaj je revidirala Italija? Številk mrtvih zagotovo ne. Nakladači lažnivi. Ali pa debili. Druge ni, ko tole pisarite:

https://eu.usatoday.com/story/news/factcheck/2021/11/05/fact-check-italy-did-not-lower-its-covid-19-death-toll-3-783/6195621001/

Imaš tudi italijanske strani – uradne, samo vem, da je bedakom to preveč.

Še tole za debile:

https://www.reuters.com/article/factcheck-italy-deathsnotreduced-idUSL1N2S0014

Odgovor na objavo uporabnika
kje, 18.11.2021 ob 13:42

A lahko poveš kje so Italijani to priznali? Imaš kak link? Hvala!

Seveda ima link izvoli:(https://provjeri.hr/sokantna-revizija-statistike-umrlih-od-covida-19-u-italiji-3-783-umrlih-umjesto-130-468-covid-19-ubio-manje-ljudi-od-gripe/)

25% ljudi je po zakonu o poskusnem cepljenju cepljeno s PLACEBO CEPIVOM in t ljudje seveda nimajo nobenih težav. Drugo, cepiva so koncentrirana glede na starost, zakaj pa misliš, da so označena s posebnimi šiframi in barvami nalepk. Od 12 do 18 let je najmanj svinjarije, od 18 do 35 malo več- do 50 še malo več…največ svinjarije je v cepivih nad 65 let, ti bodo najprej pomrli. Zakaj je tako, zato da ne bodo vsi pomrli naenkrat. Po drugi strani pa bodo mlajši vse nadoknadili, saj se boste morali vsi cepljeni vsako leto 2-3 krat cepiti in boste SUMA SUMARUM prejeli v teh letih dovolj svinjarije da ne boste dolgo živeli. Seveda bo mafija vse to preložila na vsakoletne nove seve kao virusa, ki sploh ni živa stvar in se nimaš proti čemu cepit. Samo poglej, kje je največ težav, v tistih državah, kjer je največ cepljenih, ker necepljeni ne zbolevajo, razen za vsakoletnimi prehladnimi obolenji

Odgovor na objavo uporabnika
tepko650, 18.11.2021 ob 14:42

In ti navajaš lažne podatke. Kaj je revidirala Italija? Številk mrtvih zagotovo ne. Nakladači lažnivi. Ali pa debili. Druge ni, ko tole pisarite:

https://eu.usatoday.com/story/news/factcheck/2021/11/05/fact-check-italy-did-not-lower-its-covid-19-death-toll-3-783/6195621001/

Imaš tudi italijanske strani – uradne, samo vem, da je bedakom to preveč.

seveda je ta demanti posledica podkupovanja medijev, evo ti en tak link, kako BILLGATES financira medije: (https://childrenshealthdefense.org/defender/bill-melinda-gates-foundation-media-objectively/?utm_source=salsa&eType=EmailBlastContent&eId=639cee2d-568b-4e56-a373-6c138bef2edb)

Odgovor na objavo uporabnika
BELAVISTA, 18.11.2021 ob 17:46

seveda je ta demanti posledica podkupovanja medijev, evo ti en tak link, kako BILLGATES financira medije: (https://childrenshealthdefense.org/defender/bill-melinda-gates-foundation-media-objectively/?utm_source=salsa&eType=EmailBlastContent&eId=639cee2d-568b-4e56-a373-6c138bef2edb)

Linkala si članek, ki o Gatesovem vlaganju v medije govori pozitivno. :=

 

The foundation also puts up the money to directly train journalists all over the world, in the form of scholarships, courses and workshops.

Today, it is possible for an individual to train as a reporter thanks to a Gates Foundation grant, find work at a Gates-funded outlet, and to belong to a press association funded by Gates.

This is especially true of journalists working in the fields of health, education and global development, the ones Gates himself is most active in and where scrutiny of the billionaire’s actions and motives are most necessary.

Odgovor na objavo uporabnika
BELAVISTA, 18.11.2021 ob 17:43

25% ljudi je po zakonu o poskusnem cepljenju cepljeno s PLACEBO CEPIVOM in t ljudje seveda nimajo nobenih težav. Drugo, cepiva so koncentrirana glede na starost, zakaj pa misliš, da so označena s posebnimi šiframi in barvami nalepk. Od 12 do 18 let je najmanj svinjarije, od 18 do 35 malo več- do 50 še malo več…največ svinjarije je v cepivih nad 65 let, ti bodo najprej pomrli. Zakaj je tako, zato da ne bodo vsi pomrli naenkrat. Po drugi strani pa bodo mlajši vse nadoknadili, saj se boste morali vsi cepljeni vsako leto 2-3 krat cepiti in boste SUMA SUMARUM prejeli v teh letih dovolj svinjarije da ne boste dolgo živeli. Seveda bo mafija vse to preložila na vsakoletne nove seve kao virusa, ki sploh ni živa stvar in se nimaš proti čemu cepit. Samo poglej, kje je največ težav, v tistih državah, kjer je največ cepljenih, ker necepljeni ne zbolevajo, razen za vsakoletnimi prehladnimi obolenji

Bolniki. S čim so pa vas cepili, da take klobasate?😂

Po zakonu? Katerem točno? NWO? A ne bomo potem pocrkali v roku treh let? A zdaj spet podaljšujete? Loleki 🤣

Se pravi, da boste še dlje čakali, da boste imeli mir pred nami.😆

In seveda je financiral tudi Italijančke. A nas tudi kaj? Kam pa dam podatke o TRR, da mi kaj nakaže?

In seveda ste totalno spregledali, da se Danska totalno zapira. Ups, saj se ne, samo pogoj PCT spet uvaja na določenih področjih. Res, katastrofa apokaliptičnih proporcev. 😭

Norčki. 🤡

Odgovor na objavo uporabnika
Robi917, 25.10.2021 ob 16:32

Strupen zvarek deluje.

https://www.rtl.hr/vijesti-hr/korona/4127268/glumica-nakon-cijepljenja-astrazenecom-dobila-mozdani-i-jedva-prezivjela-izrezali-su-joj-dio-lubanje-ponovno-uci-hodati-i-govoriti/?utm_source=vijestiFB&utm_medium=post&utm_campaign=organic&fbclid=IwAR1BQELaaPdP3hWhwVXjKztgRzVqlASKaY9No24IhrNZ4BO7jc1Txn6E2a8

Ja super, prvo astrazeneka je avt, kot drugo pa je dokazano da do reakcije pri ženskah pride zaradi kombinacije antibejbi pilu, kokaina in alkohola, dosledno vse so prakticirale tovrstno prakso.

New Report

Close