Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Danska cepa, kot Izrael in VB

Danska cepa, kot Izrael in VB

Odgovor na objavo uporabnika
Boli, 18.11.2021 ob 18:21

In seveda je financiral tudi Italijančke. A nas tudi kaj? Kam pa dam podatke o TRR, da mi kaj nakaže?

In seveda ste totalno spregledali, da se Danska totalno zapira. Ups, saj se ne, samo pogoj PCT spet uvaja na določenih področjih. Res, katastrofa apokaliptičnih proporcev. 😭

Norčki. 🤡

Čaki še malo. PCT je prvi korak. Večina držav je že bistveno naprej, Danska pač prihaja malo za njimi. Prvi lockdowni so že uvedeni. Na koncu bodo povsod.

Ergo? Cepljenje je bilo popolnoma brez haska. Tudi bolnišnice se polnijo POVSOD! Belgija – 74 % precepljenost. Pa še niso na vrhuncu okužb, kot smo mi.

V tednu, ki se izteka, belgijske oblasti v povprečju beležijo skoraj 10.300 novih okužb na dan. Virus se širi tako hitro, kot se ni že eno leto. V bolnišnicah je največ covidnih bolnikov od maja. Bolnišnično oskrbo potrebuje več kot 2000 ljudi, od tega jih je 25 odstotkov na intenzivni negi. V državi, ki ima 11,6 milijona prebivalcev, je v torek umrlo še 41 covidnih bolnikov.

Ne vem, koliko ste kaj v stiku z ljudmi. Okoli mene ogromno pozitivnih, bolnih, hospitaliziranih. In velika večina JE CEPLJENIH!!

S komerkoli se pogovarjam in je sam bolan ali pozna bolne – gre za cepljene ljudi. Pa nič imunsko oslabljene in stare, kot nam lažejo v medijih!

pa ne rabis logerjeve z 25000 eur place na mesec da  vam pove da je cepivo zanic, jaz vam to povem povsem zastonj hehe

Odgovor na objavo uporabnika
hgkzjšoed, 18.11.2021 ob 18:32

Čaki še malo. PCT je prvi korak. Večina držav je že bistveno naprej, Danska pač prihaja malo za njimi. Prvi lockdowni so že uvedeni. Na koncu bodo povsod.

Ergo? Cepljenje je bilo popolnoma brez haska. Tudi bolnišnice se polnijo POVSOD! Belgija – 74 % precepljenost. Pa še niso na vrhuncu okužb, kot smo mi.

V tednu, ki se izteka, belgijske oblasti v povprečju beležijo skoraj 10.300 novih okužb na dan. Virus se širi tako hitro, kot se ni že eno leto. V bolnišnicah je največ covidnih bolnikov od maja. Bolnišnično oskrbo potrebuje več kot 2000 ljudi, od tega jih je 25 odstotkov na intenzivni negi. V državi, ki ima 11,6 milijona prebivalcev, je v torek umrlo še 41 covidnih bolnikov.

Cepljenje ni bilo brez haska. Saj namen cepljenja je depopulacija. In cepljeni zbolevajo, umirajo in hkrati pomagajo ohranjati lažno pandemijo in še več strahu ter privabljajo še več cepilnih žrtev.

Vse gre po planu.

Odgovor na objavo uporabnika
Robi650, 18.11.2021 ob 19:11

Cepljenje ni bilo brez haska. Saj namen cepljenja je depopulacija. In cepljeni zbolevajo, umirajo in hkrati pomagajo ohranjati lažno pandemijo in še več strahu ter privabljajo še več cepilnih žrtev.

Vse gre po planu.

Prerok Robi je spregovoril. Slava 💩💩💩.

Nova minuta. Novi člani. Novi obrazi. Prava anticepilska stranka. #SkupajRastemo 💩💩💩

Torej počakaj v svoji jami, da vsi cepljeni krepnemo. Potem boš lahko prilezel na plan in boš svobodno zadihal – čisto sam😆

No, sam, da vas spomnim, kaj sem napovedala 25.10. v prvem postu: da bo VB, Izraelu in Danski kmalu sledila Portugalska:

https://www.euronews.com/2021/11/27/us-health-coronavirus-portugal

Potem očitno tudi vojaški prijemi ne pomagajo, al kako?

Pa dajte naši in globalni strokovnjaki še naprej terajte nesmiselne ukrepe, kot cepljenje celotne populacije, brez testiranja cepljenih in podobno. Zdaj bo spet mantra z novim sevom. Kao cepiva ne bodo dovolj ufinkovita, nova se ne bodo dovolj hitro prilagodila. Ampak medtem bi bilo pa vseeko dobro poboostat s tretjim pikom vse starejše od 18 let, s prvim in drugim pa starejše od 5 let.

Pa kdaj boste vklopili ZKP, kdaj??

Odgovor na objavo uporabnika
ZKP strokovnjakinja, 27.11.2021 ob 20:10

No, sam, da vas spomnim, kaj sem napovedala 25.10. v prvem postu: da bo VB, Izraelu in Danski kmalu sledila Portugalska:

https://www.euronews.com/2021/11/27/us-health-coronavirus-portugal

Potem očitno tudi vojaški prijemi ne pomagajo, al kako?

Pa dajte naši in globalni strokovnjaki še naprej terajte nesmiselne ukrepe, kot cepljenje celotne populacije, brez testiranja cepljenih in podobno. Zdaj bo spet mantra z novim sevom. Kao cepiva ne bodo dovolj ufinkovita, nova se ne bodo dovolj hitro prilagodila. Ampak medtem bi bilo pa vseeko dobro poboostat s tretjim pikom vse starejše od 18 let, s prvim in drugim pa starejše od 5 let.

Pa kdaj boste vklopili ZKP, kdaj??

EJ ti, kmečka pamet, kaj si pa s tem dokazala? Da države uvajajo ukrepe ko zaznajo porast okužb? Kaj je tukaj kmečkega ali pametnega?

ZKP ne bodo nikoli vklopili, ker so psihopati.

Narod bi moral čimprej odstraniti psihopate in osvoboditi državo.

EJ ti, kmečka pamet, kaj si pa s tem dokazala? Da države uvajajo ukrepe ko zaznajo porast okužb? Kaj je tukaj kmečkega ali pametnega?

Moja kmečka pamet je dokazala, da na način, kot ga peljejo že eno leto nobena država nikoli ne bo prišla v normalo. Kot so nam vneto obljubljali z vpogledi in vzori v visoko precepljene države.

Odgovor na objavo uporabnika
Covid ZKP strokovnjakinja, 25.10.2021 ob 15:00

No, pa kleca tudi svetovna vzornica Danska:

https://www.google.si/amp/s/www.republicworld.com/amp/world-news/europe/denmark-records-highest-covid-cases-since-may-despite-inoculating-75-percent-of-its-population.html

Kaj porečete zdaj, cepilci? Ali boste tako vi, kot odločevalci končno, KONČNO, dojeli, da nas ne reši nobeno cepivo ampa samo prekuženost oz. prebolevnost?! Že nekaj mesecev vam tumbam, da se bomo morali prekužiti. Vmes, ko bodo cifre res visoke, intenzivirat oddelke v bolnišnicah in ves čas bolj striktno upoštevati higienske ukrepe (maske, razkuževanje, distanca).

Jaz nisem iz foha, pa po ZKP to vem od prve okužbe cepljene osebe oz. vse od takrat, ko so prvič razložili, kako delujejo ta cepiva.

A nas boste zdaj prenehali posiljevati s tem? A boste končno skapirali, da je passport lahko prebolevnost (in ta ne le za pol leta!!) in potrdilo na protitelesa. Na določenih punktih seveda še preverjanje s testi ali merjenje temperature.

Pa kaj vam je folk naš “strokovni”?? Kje živite? In to povsod, ne samo pri nas. Napičite prek 70% folka, da je naboostan za kakšen mesec, potem pa spet kolaps, ki je hujši, kot prej! Ista štorja je bila v Izraelu, kasneje v VB, zdaj na Danskem. Sledila bo Portugalska in vse ostale kao dobro precepljene države.

Haloooo….kliče kmetica, ki razmišlja po ZKP. A me slišite???? Imaeje cohones in uvedite drugačno strategijo, ko vidite, da tudi prek 70% precepljenost NE DELUJE. Strategijo ZKP, če ne najdete kakšne z zvenečim imenom in strokovno podlago zanjo.

to glede cepiv in kaj bodo ta povzročila sem jaz brala že spomladi – opozarjali so že zdavnaj tudi zdravniki iz iniciative slo zdravnikov – pa jih hočejo naš dohtarji, ki so si prisvojili ekskluzivo v medijih in pri politikih – non stop jih napadajo, žalijo, diskreditirajo, ampak imajo edini prav…

logarca laže kot pes teče… je rekla,da prebolevniki so bolj pogosteje okuženi in v bolnicah – pa naši podadtki kažejo,da to ni res…

dejstvo je da nas nategujejo – gre zgolj za biznis cepljenja… če bi bilo svaj to neškodljivo – ampak je problem to da ne samo ima stranske učinke, poganja v bistvu tole epidemijo – cepljeni jo furajo… zato pa ga tudi tako promovirajo, ker elita hoče, da se tiranija nadaljuje.

Odgovor na objavo uporabnika
ZKP strokovnjakinja, 27.11.2021 ob 20:48

EJ ti, kmečka pamet, kaj si pa s tem dokazala? Da države uvajajo ukrepe ko zaznajo porast okužb? Kaj je tukaj kmečkega ali pametnega?

Moja kmečka pamet je dokazala, da na način, kot ga peljejo že eno leto nobena država nikoli ne bo prišla v normalo. Kot so nam vneto obljubljali z vpogledi in vzori v visoko precepljene države.

Kakšna normala? Že vsaj eno leto nam govorijo, da je to zdaj nova normalnost, stare ni in je ne bo še dolgo časa, mogoče nikoli. So samo bolj ali manj strogi ukrepi, ki se prilagajajo situaciji. Ukrepi niso zato, da dobimo nazaj staro normalnost, ampak zato, da zdravstvo zmore oskrbeti težje bolnike. Samo zato. Ti, kmečka pamet, pa sanjaš o neki normali. Je ni več, pozabi!

Danska ima mogoče res rekord v okužbah, a v bolnici je 3x manj ljudi kot na vrhuncu prejšnjega vala. To, dragi moji, naredi precepljenost.

To dragi moji nardi cepljenje – da umrljivost ni tako visoka, ja. To, da se cepljenih ne testira pa nardi to, da epidemije ni in ni konec. To, da se sili cepiti celotno populacijo pa vpliva na oboje prej našteto.

Odgovor na objavo uporabnika
Jahlej, 27.11.2021 ob 21:49

Danska ima mogoče res rekord v okužbah, a v bolnici je 3x manj ljudi kot na vrhuncu prejšnjega vala. To, dragi moji, naredi precepljenost.

Sedemdnevno povprečje smrti 26.11. lani 5, letos 9.

Lani na isti dan so imeli isto smrti, 9.

 

Hospitalizacij lani 21.11. 253, intenzivna 42.

Letos 21.11. hospitalizacij 377, intenzivna 47.

 

Pa vse prepikano. Kako je to že boljše?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Dejdej, 27.11.2021 ob 21:42

Kakšna normala? Že vsaj eno leto nam govorijo, da je to zdaj nova normalnost, stare ni in je ne bo še dolgo časa, mogoče nikoli. So samo bolj ali manj strogi ukrepi, ki se prilagajajo situaciji. Ukrepi niso zato, da dobimo nazaj staro normalnost, ampak zato, da zdravstvo zmore oskrbeti težje bolnike. Samo zato. Ti, kmečka pamet, pa sanjaš o neki normali. Je ni več, pozabi!

Al ne znaš brat ali pa ne razumeš. Normale nisem omenjala jaz ampak tisti, ki so mesece zavajali z izjavami, kit so: ko bomo imeli precepljenost, kot v VB, bomo pa normalno zaživeli. In: samo precepljenost nam bo omogočila vrnitev v normalo. In: ko bomo imeli 70% precepljenost, kot Danska, bomo lahko zaživeli brez ukrepov, kot oni. In še in še…..

Ne, jaz, oni so zavajali! In še bodo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Dragi moji, 27.11.2021 ob 22:01

To dragi moji nardi cepljenje – da umrljivost ni tako visoka, ja. To, da se cepljenih ne testira pa nardi to, da epidemije ni in ni konec. To, da se sili cepiti celotno populacijo pa vpliva na oboje prej našteto.

in to, da se cepi sredi epidemije, s selekcijskim pritiskom spodbuja nastanek novih, močnejših mutantov.

“Ko bomo kot Dk, Pt, Izrael” itd. “ne bo več” —

a bejžno- nastala je samo nova različica

Ukrepe še tudi za tastaro vsi uvajajo nazaj.

Ko so te države dajali za zgled, so mnogi rekli, vprašajte se, kaj so v Indiji naredili. Že mesece so brez okužb. Pa so bili taki označeni za norce.

70 posto prepikanosti sveta je cilj, povedali na vrhu G20. Ni važno, a to zaustavlja epi ali jo krepi. Ni važno koliko stranskih, saj se lahko zataškajo. Cilj je 70 posto. Tudi naš Pokluko povedal. Cilj je samo c. Čeprav zgodnje zdravljenje zmanjša pritisk na intenzivne enote. Ne, 70 posto.

Še človek ki je verjel v c, kot jaz, se vpraša, a je res namen zdravje.

 

In tema je zdaj prestavljena v teorije zarote. Obohpomagi. A ko se realno stanje ne sklada z obljubljenim, so pa zarote.

Odgovor na objavo uporabnika
mnja, 27.11.2021 ob 23:05

in to, da se cepi sredi epidemije, s selekcijskim pritiskom spodbuja nastanek novih, močnejših mutantov.

“Ko bomo kot Dk, Pt, Izrael” itd. “ne bo več” —

a bejžno- nastala je samo nova različica

Ukrepe še tudi za tastaro vsi uvajajo nazaj.

Ko so te države dajali za zgled, so mnogi rekli, vprašajte se, kaj so v Indiji naredili. Že mesece so brez okužb. Pa so bili taki označeni za norce.

70 posto prepikanosti sveta je cilj, povedali na vrhu G20. Ni važno, a to zaustavlja epi ali jo krepi. Ni važno koliko stranskih, saj se lahko zataškajo. Cilj je 70 posto. Tudi naš Pokluko povedal. Cilj je samo c. Čeprav zgodnje zdravljenje zmanjša pritisk na intenzivne enote. Ne, 70 posto.

Še človek ki je verjel v c, kot jaz, se vpraša, a je res namen zdravje.

 

In tema je zdaj prestavljena v teorije zarote. Obohpomagi. A ko se realno stanje ne sklada z obljubljenim, so pa zarote.

zdaj je pa nazaj. čudno.

Odgovor na objavo uporabnika
Covid ZKP strokovnjakinja, 25.10.2021 ob 16:06

Da, to sem pozabila dopisati, tikor. Cepiti najbolj ogrožene skupine. Torej samo tiste, kjer je tvegsnje zapletov po Covid večje od tveganja zapletov po cepljenju. Samo tiste. Ne pa posiljevati vseh. Sploh pa ne otrok!

Torej bi ti cepila kar vse, ker je povsod tveganje manjše pri cepljenju?

Odgovor na objavo uporabnika
PIKULET CENZURIRANI, 27.11.2021 ob 23:55

Torej bi ti cepila kar vse, ker je povsod tveganje manjše pri cepljenju?

Ahaha. Kako dobiš “pri vseh manjše tveganje”? Tako da tistim, ki pridejo s stranskimi, rečeš, to pa že ni od …  Takole nekako pri nas.

http://www.zurnal24.si/zdravje/zakaj-slovenija-emi-ne-poroca-o-stranskih-ucinkih-374793

 

Pa da se norca delaš iz Vaersa pri Američanih. Češ to tisti anti nekaj sklepajo na uč, to pa že ni od …

 

Pa naredi podobno kopipejst povsod. Pa če si FDA, reci, da dokumentov proizvajalca ne boš pokazal 55 let. Čeprav si za te iste dokumente porabil 108 dni, da si odobril arcnijo.

Pa pri vseh, ki čivknejo kak pomislek, še tako minoren, naredi tisto fino zadevico, ki se ji reče character assasination ali po domače diskreditacija.

Pa pokačajm da šlamparije lastnega podizvajalca potihnejo, čeravno so bile objavljene v znanstveni reviji. Čez par dni reci, da bo po novmu letu virus že kar v izteku, pa se noben ne bo oziral na to, a so bile šlamparije tudi kje drugje.

In imaš tveganje manjše, evo.

 

 

Saj ne morem verjeti, so se le odličili, da me bodo poslušali?
ECDC: Samo cepljenje ne bo ustavilo širjenja omikrona, potrebni so ukrepi
ECDC pri tem med prioritetne ukrepe uvršča uporabo mask, delo na daljavo, izogibanje prenatrpanosti na javnih mestih in v prevozu, ostajanje doma ob slabem počutju, prezračevanje in vzdrževanje visoke ravni higiene. Pri verjetnih ali potrjenih primerih okužbe z različico omikron bi morala biti prednostna naloga tudi sledenje okužbam, testiranje in samoizolacija pa ostajata pomembno orodje tudi pri cepljenih.

https://www.24ur.com/novice/korona/ecdc-samo-cepljenje-ne-bo-ustavilo-sirjenja-omikrona.html

Sam škoda, da so par mesecev prepozni.

Živjo.

Sam, da spomnim, kaj sem vam 25.10. napovedala glede Portugalske. Ker danes beremo:
Intensive care at 62% of critical threshold…
https://www.theportugalnews.com/news/2021-12-19/intensive-care-at-62-of-critical-threshold/64219

Da Danske in VB sploh ne omenjam.

 

Odgovor na objavo uporabnika
ZKP strokovnjakinja, 19.12.2021 ob 22:44

Živjo.

Sam, da spomnim, kaj sem vam 25.10. napovedala glede Portugalske. Ker danes beremo:
Intensive care at 62% of critical threshold…
https://www.theportugalnews.com/news/2021-12-19/intensive-care-at-62-of-critical-threshold/64219

Da Danske in VB sploh ne omenjam.

 

Eni so rekli, Danski gre super na intenzivah, ker so prepikani.

Poglej poglej, iz novembra celo:

Danish hospitals now treating most Covid patients since February

“The number of people being treated in hospital for Covid-19 in Denmark hit its highest level since February on Sunday, with doctors warning that the health system is already starting to come under pressure.”

Človek bi skoraj pomislil, da države prav prepisujejo ena od druge tisto, kar bodo v medijih povedale. In ob vsakem valu isto. Čeprav iz Južne Afrike poročajo o prehladu. “Napredne” države, države “Zahoda”, takorekoč “prvega sveta” so pa vse “under pressure”. Zelo zanimivo.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
mnja, 20.12.2021 ob 00:14

Eni so rekli, Danski gre super na intenzivah, ker so prepikani.

Poglej poglej, iz novembra celo:

Danish hospitals now treating most Covid patients since February

“The number of people being treated in hospital for Covid-19 in Denmark hit its highest level since February on Sunday, with doctors warning that the health system is already starting to come under pressure.”

Človek bi skoraj pomislil, da države prav prepisujejo ena od druge tisto, kar bodo v medijih povedale. In ob vsakem valu isto. Čeprav iz Južne Afrike poročajo o prehladu. “Napredne” države, države “Zahoda”, takorekoč “prvega sveta” so pa vse “under pressure”. Zelo zanimivo.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=XEgPPA4hnrU

Odgovor na objavo uporabnika
tikor, 25.10.2021 ob 15:15

Vse dosedanje študije, zadnja je vključevala 22 milijonov ljudi, so pokazale, da je cepivo zelo učinkovito pri preprečevanju težjega poteka bolezni – torej hospitalizacije in smrti. Torej je način cepljenje in nato prebolevnost tisti, ki bo zreduciral covid na navaden prehlad, ki se bo pojavljal pač vsake toliko. Tole bi prava zdrava kmečka pamet MORALA dojeti. Cepljenje ne preprečuje okužbe, zelo dobro pa preprečuje težji potek bolezni. Tudi to je znano, da prebolelost ne pomeni imunosti in da je možna ponovna okužba celo po manj kot treh mesecih po okužbi. To je vse, kar bi kmetica morala vedeti, preden se cepi.

https://news.yale.edu/2021/10/01/unvaccinated-reinfection-sars-cov-2-likely-study-finds

 

 

Študije vedno potrdijo hipotezo, pač se vzame take vhodne podatke, ki temu pritrjujejo, praksa kaže pa zelo drugače…

New Report

Close