Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Darilo novopečeni babici

Darilo novopečeni babici

Če želiš izročiti majhno pozornost babici samo za njo, ti predlagam naslednje; v papirnicah se dobijo lepi črtani ali brezčrtani notesniki z lepimi platnicami in ji ob voščilu za vnučko (-ka) napiši da ji podarjaš knjigico, ki jo bo ona kot babi ustvarjala ob skupnih trenutkih z vnučko/kom. Notri bo počasi zapisovala dogajanja, občutke, opise itd. Kadar bo imela otročka pri sebi ali v varstvu. To je nekaj najlepšega, kar lahko dobiš od babice. Jaz sem svojim otrokom pisala vsakemu svojo, s tem da sem večkrat taščo prosila, naj vsakemu zapiše kaj o svojem preživetem času z njim/njo, posebej, kadar so bili pri njej in pri tastu v varstvu ali kasneje na počitnicah.notri se lahko nalepi tudi kakšna fotka, odtis stopala ali rokice, koder lask ipd…Napišeš karkoli9, kam so šli, kako se je otrok odzival, kaj so počeli, kasneje tudi kaj je govoril, karkoli pač. Takšno napisano ķnjigico lahko babica podari vnučki ali vnuku za kakšen rojstni dan, npr. 10, 15. Jaz sem jo svojim otrokom vsakemu izročila za 18. rojstni dan. Bili so ganjeni. Mislim, da ni ničesar lepšega in trajnejnejšega, kar lahko dobiš od babice. In lepo simbolično darilce od prijateljice ob rojstvu za novopečeno babico.

Kdove na čem je tale babica, ki jo vzburjajo prdci in sranje. A so vse knjige na to temo?

Prvič slišim

ne hudiča spodbujat, da se bo 100 na uro vtikala še z nekim kupovanjem daril.
naj vsaj nekdo razmišlja s svojo glavo.

zakaj bi ji kupila?kaj ima ona s tem?je ona rodila?je ona naredila otroka????pa še samo kolegica je.kar neki.niti mami si ne da če nista v nekih tesnih odnosih.

Tole je res nekaj novodobnega: pa darilo za mentorja ob diplomi, darilo inštruktorju, ko narediš šoferskega, in zdaj tudi babicam. Moji starši niso dobili nobenega darila od nikogar, če so že kaj dobili v roke, so kot posredniki, da so predali svojim otrokom (meni in sorojencem), če se sorodniki niso mogli sami oglasiti.
Dobra se mi zdi ideja z dnevnikom, to pa res.

New Report

Close