Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek darilo za 18-letnika

darilo za 18-letnika

Sem brez idej. Ogromno čepi za računalnikom,super fant…

mesečno karto za bazen, če je v bližini

Abonma za kino.

nova
Uredništvo priporoča

Naš je bil najbolj vesel karte za fitness, prave tuhnje ker si jo je že dolgo želel, nekaj ur vožnje v avtošoli, ker je ravno delal izpit za avto, steklenice vina njegovega letnika, da ga bo spravil za fantovščino, ko bo nekooooč, dobil je svoje drevesce jablano, ki ga je nato zasadil na vrtu pri mojih starših, ker sami nimamo vrta, bil je vesel predpasnika na katerem je njegova fotografija ko je bil dojenček in je jedel ves napackan okoli ust, dobil je torbo za prenosnik in kar nekaj leksikonov ter slovarjev ker noro rad lista in bere, pa še naročnino na national geografic (upam, da sem prav napisla, pa original je tko da je cela revija v angleščini in ob tem darilu ej tud kar vriskal) u glavnem malce pobezaj kaj ga veseli in idej je na tone…

Jaz sem mojemu sinu za 18-r.dan dala zvezati v knjigo vse risbice, ki jih je v 18 letih narisal in sem jih 18 let hranila v eni škatli.

Poleg tega je še dobil škatlo (komplet) oljnih barv, ker še vedno rad riše.

Lepo in osebno darilo je kakšen portret. Posamezen, družinski, ljubezenski, otroški… Ma vse sorte… Kolegica riše ful lepo in za đabe:
http://metkaonlinehallofart.blogspot.com/

New Report

Close