Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek DAROVANJE SPERME pri 19ih letih

DAROVANJE SPERME pri 19ih letih

In zakaj ne bi iz tega naredil dober biznis?

Prodajajo ledvice, kostni mozeg, možgane,…, le zakaj ne bi še mučefita.

Problem bo pa čez 20 let, ko se bodo ti “otroci lezbijk” začeli pecati med sabo in bo sledeča generacija zapolnila šolske klopi na Janezu Levcu, Planini, zaposlili se bodo v zdravstvu kot strežniki, ali pa na Zaposlitvenih centrih (Šent, Škorc, MOST, Papilon, Babilon, Babji Lon,…) in končali v Hrastovcu, Idriji, Begunjah in pa na Dragi (Ig).


Zal pri nas te moznosti ni,vse je anonimno,kljub zelji darovalca ali karkoli ze
[/quote]

To pomeni, da tak otrok nima pravice spoznati kdo je njegov biološki oče.

To pomeni, da tak otrok nima pravice spoznati kdo je njegov biološki oče.
[/quote]
Zal ne…meni to sploh ni vsec,zal tako je…slisal sem da v tujino darovalec lahko izbere med anonimnim ali ne …pri nas ni take moznosti zaenkrat…ce se zakonodaja spremeni to pa ne velja za nazaj….


Zal ne…meni to sploh ni vsec,zal tako je…slisal sem da v tujino darovalec lahko izbere med anonimnim ali ne …pri nas ni take moznosti zaenkrat…ce se zakonodaja spremeni to pa ne velja za nazaj….
[/quote]

Nekje mora biti zapisano kdo je biološki oče in kdo je njegov biološki otrok. Tudi, če je vse to uničeno obstajajo še vedno ustrezne analize.

Nekje mora biti zapisano kdo je biološki oče in kdo je njegov biološki otrok. Tudi, če je vse to uničeno obstajajo še vedno ustrezne analize.
[/quote]
To ze….posebej zaradi kaksnih zdrastvenih zapletov…vpogled pa imajo samo zdravstvo in noben drug…tako sm jaz zastopal, in mislim da je zaenkrat tako…imam obcutek,po enih pogovorih,da zaaenkrat tudi ne razmisljajo kaj spremenit


To ze….posebej zaradi kaksnih zdrastvenih zapletov…vpogled pa imajo samo zdravstvo in noben drug…tako sm jaz zastopal, in mislim da je zaenkrat tako…imam obcutek,po enih pogovorih,da zaaenkrat tudi ne razmisljajo kaj spremenit
[/quote]

Torej tak otrok ima lahko tudi več svojih polbratov in polsester in niti za njih ne sme vedeti.

Torej tak otrok ima lahko tudi več svojih polbratov in polsester in niti za njih ne sme vedeti.
[/quote]
Kolk jaz vem,najvec se daruje dvem druzinam…nekje je ena zdravnica pisala o tej temi,na tem forumu ali forumu pod zdravstvo,neplodnost…


Kolk jaz vem,najvec se daruje dvem druzinam…nekje je ena zdravnica pisala o tej temi,na tem forumu ali forumu pod zdravstvo,neplodnost…
[/quote]

To pomeni, da ima lahko biološki oče pri eni družini tudi več otrok in pri drugi družini tudi več otrok. Ti dve družini verjetno ne smeta vedeti druga za drugo.

In kako boš to dosegla? Ko je svet ratal globalna vas….

Vsake toliko časa pa priplava na plano novica, da so pri oploditvi na tak način oplodili na 1000-e žensk s semenčicami istega darovalca in to kar zdravnika, ki se gre ta biznis.

Jasno, le kdo ne bi izkoristil take priložnosti, imeti 1000 i nveč potomcev so sanje vsakega moškega, ki ima kaj pokazati tam spodaj….


Vesel oče
, ki ima kaj pokazati….

serješ in nakladaš non stop

Ce je kakšna ki potrebuje spermo se mi lahko javi

mislim da pri nas je tako da,darovalcem nekaj vzorce sperme vzamejo,4-5 krat,in sele potem ti povejo da seme ni po njihov kriterijimi…zdaj kaj je res je vprasanje…

se zmeraj zelis darovati? lp.

Odgovor na objavo uporabnika
Darovalec, 12.01.2020 ob 21:00

Star sem 19 let (student v Ljubljani) in razmisljam o darovanju semenske tekocine.
Z veseljem bi pomagal drugim, pa tudi morebiten vir zasluzka bi mi prav prisel
Zato me zanima ce kdo ve kako je s tem pri nas
Kje se to sploh lahko donira in ali se kaj zasluzi.

Mimograde sem zdrav, ne kadim, (pijem zelo redko pac ko je kaksen fakultetni zur vsake par mesecev) sem sportnik, glasbenik, rad kuham in nasploh zdravo zivim

Torej kakrsne koli informacije o tem kako je z darovanjem sperme pri nas bojo prisle prav
Hvala in lp

 

 

Če boš seme vstavljal tako na tehnično najenostavnejši način vedi da te zadeva dedno pravo, ne bom trdil ampak slišal sem za primer ko je darovalec postal oče  otroku za katerega je daroval seme, prejemnica je tožila kliniko in morali so izdati podatek o darovalcu, takoj naslednji trenutek pa postaneš oče in odgovoren za otroka..

Pazi kje vse stresaš svoje seme, v prihodnosti zna biti to zoperna tema.

V Sloveniji se sperme ne da pride dat. V Avstriji jo pa drago plačujejo

Ali mi jo dostaviš v ritko?

    Ja, zakaj ne, daj kontakt

Odgovor na objavo uporabnika
Darovanje sperme, 14.02.2022 ob 09:40
    Ja, zakaj ne, daj kontakt

Larisha daj kontakt

Je kaksna samska zenska ki si zeli otroka.

031005939 dodaj na viber

031005939 dodaj na viber 

Ti bi rad z drkanjem služo?

Sem Tomaz  42   let  in želim donirat spermo   031005939 dodaj na viber. 

New Report

Close