Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Datum srečanja

Datum srečanja

Ker je že štrumpi nakazal zemljovid, mislim, da ga moramo upoštevati .)

datum’????hmmmmm

Predlagam petek 7 februarja ali pa na Prešerna v soboto.

uro pa določite.

primož

Srečnga pa zdravga!!!

Ja zdej….mafijaš dela skozi, tako da zame ni problem, je pa Saško v službi v soboto in bi zato raj petek, čeprav s tem obljuba ni dana, je pa možnost odprta.

Ampak, mogoče bi vsaj kdo od nas….al jaz, al Saško, al Mohamed, al Brus…ni vrag, de ne bi ratalo…

Pozdavček Primoži in hvala za vabilo….

Jani vikend okoli 7. ne more, ker je zaseden celodnevno celonočno od 6. 2. do 9.2 s svetovnim prvenstvom v sankanju na naravnih progah… tko da… bo treba pač počakat na drugo priložnost 🙂

evo še malo reklame:

Jani

Primož !

petek ,sobota v BTC vam ne priporočam (teško je dobiti park plac v BTC-ju)
Za te dni raje na drugem placu – ali meni je vseeno .
-kaj ko bi prinesli s seboj sanke , dolge gate in dvojne rokavice ??
Mislim da smeha in zabave nebi manjkalo ?

pa še obležat (zaradi alk. nam nebi bilo potrebno)

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Žal ponavadi ne vem za toliko vnaprej, tudi taki smo.

Kakorkoli se boste dogovorili , se bom vsekakor potrudila da pridem ne de:)
Naj živi kulturni dan ne de;-)

Severnica

Pridem, samo povejte kdaj in kam. Nekaj
pravi Štumpi, da bi sobota ali petek znalo
biti gužve ….. kaj pa Kratochwill ??

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Seveda……

Prau lepo,da se je sam šef spomnil na nas in nas tako lepo povabil…Še lepše za našega dobrega štumfka ,da nam odstopi lokal v ta namen…ampak…..
Pozabljate vsi,da je med vikendom pri njem resnično gužva luda……Potem,da ob določeni uri stvar zapirajo …Kdaj štumpi najbolj sam ve…ampak pomoje tam po 10 uri zvečer nimamo kej počet!
Sam tolko v razmislek…da ta varianta pride v poštev kot jest razumem res kot en pir.,tam popoldan…kar pa je malo težje za vse uskladit..No pa da nebom kej preveč rekla….naj sami povedo.
ampak meni se še kar kaže koča..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close