Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Debel moški

Debel moški

Groza kaksni komentarji.. o moj bog kaj je ta Mon ena greznica,res.. spraduje,ker je debel ce bi se upala z njim kazat v javnosti in kaj bodo rekli frendi.. o moj bog… se enkrat: ou my god! :(((

Skrbi na zalogo;) Človek ti karakterno sede, te nasmeji, spravi v dobro voljo, kar pomeni, da imata odlično odskočno desko in je skrajni čas, da se vidita v živo. Pisanje je eno, pogovor v živo povsem drugo. Od tu dalje pa boš videla. Živela bosta vidva skupaj, ne okolica.

Ponavadi preko neta moški lažejo o višini (realno odštej par cm) in teži (realno prištej kak kg).

nova
Uredništvo priporoča

Oba imata težave s čustvenim prenajedanjem. Zato ni važno, koliko kg je med njima razlike.

Pri cm se strinjam, si dodajo kak cm, pri tako visoki tezi pa znajo zaokrozit, recimo imajo 143kg in zaokrozi na 150,da se bolj grozno slisi in ce hoce to zensko odvrnit, naj jo takoj.

Sem imela 116kg, zaokrozevala na 120. Zdaj imam prav problem, ko moram komu povedat, koliko sem shujsala, recem 40, spet na okroglo, pa da se manj grozno slisi, kot ce bi rekla 48.

Delaš si probleme vnaprej.
Dobi se z njim v živo in sledi srcu. Če te bo odbijal, bo konec, če boš čutila simpatijo, privlak pa go for it. Vsaj probat moraš. Kaj te briga kaj si drugi mislijo, kako to, da si se upala ločit, ne veš da je to stigma? (Hecam se, da ne bo kdo ponorel, itak da greš narazen, če je več trpljenja kot dobrega in ni ljubezni in spoštovanja.)
To je to, drugače pa nikoli ne veš v lajfu, lahko si s suhim in se zredi, tvoj lahko shujša, če bo želel…v glavnim zmenita se za dejt in poročaj. Držim pesti.

težka bo
toliko predebeli ljudje imajo čustveni manko, zato se prenažirajo
lahko shujšajo, ampak se hudo hitro tudi zredijo nazaj, ko je projekt “hujšanje” končan

imam sodelavca, strašno fajn človek, tak, za družbo. deset let sva sodelavca, deset let se muči s kilami. zdaj je tam na 150, bil je že na 180, pa pa je prišel na 130, pa spet nazaj…

nima dna
pri ničemer.
ne pri hrani, ne pri čem drugem. vse bi imel. vse. takoj. zdaj.
zapufan do daske. do konca življenja bo pufe odplačeval. pa nima tako slabe plače….

Čustvene manke imamo vsi, eni takšne, drugi drugačne. Jaz sem recimo disciplinirana pri vsem, razen pri hrani, poznam pa suhe, ki jih pomanjkanje discipline tepe na vseh področjih življenja, s hrano pa pač nimajo problemov. To, da je nekdo debel, nikakor ne pomeni, da je len ali nesposoben, no! Ne vem, od kod vam takšna ideja. Se pa debelost pač zelo vidi in zato tudi toliko obsoja, medtem ko nekdo, ki cele dneve igra igrice in bluzi, lahko to pač dobro skrije.

Zdravje – imam 30 kg preveč, nizek utrip, nizek pritisk, nobenih bolečin, na bolniški nisem bila že nekaj let, gibam se normalno, po stopnicah navzgor lahko tečem. Seveda bi rada tudi shujšala, ker dolgoročno višek kg ni ok, ampak tudi to prepričanje, da so debeli = nezdravi, ne velja.

Zagotovo pa ne smrdimo. Morda kdo smrdi, če se ne umiva, debel ali suh, sama debelost pa res ne smrdi, če se redno umivaš in skrbiš za higieno, od kod vam to, tudi ne vem.

Govorim o nekih normalnih razponih, seveda, ne o ekstremni debelosti iz ameriških oddaj – ki pa jo, roko na srce, v Sloveniji res redko zaslediš. Na prste ene roke lahko preštejem ljudi, ki sem jih srečala v zadnjih letih in so bili res tako zelo debeli, da so mi padli v oči.

Poznam kar nekaj ultramaratoncev, športnikov, kao discipliniranih, ki imajo hude težave s svojimi čustvi, preteklostjo in odnosi, in niso sposobni normalnega odnosa z nikomer, tako da tudi teza o tem, kako z debelimi ne moreš biti v vezi, ker imajo same težave s seboj, ne drži.

Skratka, avtorica, na koncu je pomembno samo, kako ti bo ta človek v živo všeč. Privlačnost mora biti, na mnenje okolice se pa res ne oziraj.

Seda naucit, da prepoznas svojo custveno potrebo po hrani.
Ce sem se jaz tega naucila, se lahko vsak!

Če ti videz veliko pomeni, mu ne dajaj lažnega upanja.
Sicer si rekla, da ti tipa ni težko dobit, ker si očitno terna..ali lažeš sebi ali nam?

Ni nujno da težo zaokrožuješ navzdol, reče okroglo 150kg, sam lahko jih ima 146 ali pa 153, bolj verjetno jih ima manj kot 150 kg.

V zvezi bo moški shujšal, če ženska zna poskrbeti za zdravo prehrano in gibanje.

Desca mora bit kej skup. 🙂 Presušenih grint ne maram.
Teh par kg viška bosta skupaj pokurila. 😉

Rule 34

Babica, Vi razmisljate o “six pack” – ih??🤔
Prvic slisim od starejsih. Al pa ste mlajsa babi.😊
[/quote]

Nisem tako zelo mlada, zdaj zdaj jih bo šestdeset.Sem pa iz časov disco klubov, kupovali smo si oblačila in plošče v Trstu in tudi obutev, kakršne pri nas nisi dobil…
Bila sem tudi zelo zaljubljena .in rada sem imela svojega fanta.Nikoli ga ne bi prevarala.
On je bil iz drugačnega testa, jaz pa sem naivno zaupala….

Čeprav nas Viharni ponižuje, pozablja v isti sapi, da je tudi ON ločen.

Jaz pa pravim :Da.Naredila sem veliko napako.Bila sem z moškim, ki je bil nedružinski, nekompatibilen.

Ampak : ločila sem se, našla drugega (tudi ločen). Sebi in svojim otrokom sem dokazala, da z nekom izbranim lahko lepo in dobro živiš, predvsem pa družinsko!

Vsi kdaj pademo, važno je, da se znaš pobrati in živeti naprej!

Da.Jaz sem pisala o večjih številkah čevljev, ojačanih stolih in postelji.
Bo kar držalo.Ker poznam enega sicer zelo fejst moškega po srcu in po duši .
Ima pa res probleme z obutvijo.Kajti pri 150.kilah ne boš zanikal, da ni tudi stopalo večje in širše.
Da imamo mi na morju plastične stole, v katere on : prvič ne more sesti, drugič – se stol pod njim podre.
Prav tako mora biti njegova postelja močneje zgrajena, kot pri tistem, ki ima 80 kil.
Je kar razlika, ali imaš 80, 90 kilogramov, ali pa 150!

Tudi pri oblačilih so težave, saj 150 -kilski moški dobi oblačila SAMO v specializiranih trgovinah.
Zato ne žali in ne piši, da smo TRAPE.
Jaz sem mama, sem babica in nisem nobena trapa!
Če sem pa zdaj zate še vedno trapa, je to tvoje.
Tvoj odnos, tvoja kultura in tvoj pogled na ženske.

Jaz bi tebe rad videl kaksna debela svinja si.

https://youtu.be/2UNoFM-GWjY

Kakšen je seks s prekomerno težkim?

1. S svojimi mislimi preveč idealiziraš vajin odnos, kakršenkoli že je. To je običajno in verjetno smo to že vsi doživeli, ko smo koga spoznali na internetu. Si v fazi nevednosti, neizkušenosti in naivnosti. Edina stvar, ki te bo postavila na realna tla je, da se z njim začneš dobivati v živo.

2. 150 kg je zelo veliko za njegovo višino, lahko pa ima še 10 kg več, kot si napisala. Mogoče se sliši bedast predlog, ampak poglej na interentu kako debelejši moški izgledajo nagi. Če ti je to odbijajoče, sigurno ne bo zate. Sanjariš o idealnem partnerju, vendar sem prepričana, da če si ženska povprečne teže, da te bo njegova teža začela motiti, ko ga boš dejansko srečala. Da začnemo odnos, nam mora biti oseba vizualno privlačna, poleg ostalega. Ne meči si pesek v oči, da to ni pomembno, ker je. Sprejeli pa naj bi osebo takšno kot je. Če tega ne moremo, potem je boljše, da v odnos ne gremo.

Zato ti predlagam, da ga srečaš v živo in vidiš kam se bodo obračala tvoja čustva.
Govorim iz izkušenj, ker sem imela prijatelja, s katerim sva se zelo razumela, tudi veliko družila neko obdobje, vendar nikoli nisem mogla prestopiti meje prijateljstva.

Povzetek: srečaj se z njim srečuj se z njim, vse bo precej hitro jasno.

Tak ki ima 150 kg, mora bit spodaj. Ce ne polomi zensko.
Drugo pa mora imet betonsko posteljo, ker drugace gre na kose in na tla.
Sosedje spodaj so ogrozene, ker lahko prebije strop.
Itd…

150kg ni prekomerno tezek moski ampak kaj veliko vec oz huje.
Prekomerno je tam do 100kg.

Tak ki ima 150 kg, mora bit spodaj. Ce ne polomi zensko.
Drugo pa mora imet betonsko posteljo, ker drugace gre na kose in na tla.
Sosedje spodaj so ogrozene, ker lahko prebije strop.
Itd…

150kg ni prekomerno tezek moski ampak kaj veliko vec oz huje.
Prekomerno je tam do 100kg.
[/quote]

No, prekomerno težek sem napisala, ker nisem hotela biti žaljiva.

Kaj pa “orodje” – jim funkcionira normalno?

No, prekomerno težek sem napisala, ker nisem hotela biti žaljiva.

Kaj pa “orodje” – jim funkcionira normalno?
[/quote]

Zal ne vem. Nimam osebnih izkusenj s tako tezkimi.
Verjetno da ja…

Osebno gledam da so pod 100 tezki. 😉

Tak ki ima 150 kg, mora bit spodaj. Ce ne polomi zensko.
Drugo pa mora imet betonsko posteljo, ker drugace gre na kose in na tla.
Sosedje spodaj so ogrozene, ker lahko prebije strop.
Itd…

150kg ni prekomerno tezek moski ampak kaj veliko vec oz huje.
Prekomerno je tam do 100kg.
[/quote]

Kakšna je že tista hitra formula za primerno težo? višina v cm – 100?
Potem je 100 kg za dvometraša ravno prav…

https://www.youtube.com/watch?v=p86aT2DAp2M&ab_channel=tommex84

Debelega ne bi. Tud ženske se moramo ceniti. Vprašaj moške če bi imeli debelo babo.? Lahko je prijatelj, kaj več pa ne. Tebe on fizično odbija, privlači te pa njegov karakter, vene bi bilo tako ne bi spraševala tega kar sprašuješ. To za intimno vezo ne bo dovolj, mora biti oboje.

Ljuba avtorica, naredi temu človeku (po vsem, kar si povedala, mora biti en dober in pošten moški) uslugo in se ga izogni že na daleč, da bo lahko našel kakšno normalno žensko, ne pa plehke kokoši, ki da več na videz in kilograme, kot na ujemanje na vseh ostalih področjih.
Z mojim (ki tudi ni pri peresno lahkih, a imam rada čisto vsak njegov kilogram posebej) bi ostala tudi, če bi se zredil na 200 kg, pristal na invalidskem vozičku ali bil iznakažen v prometni nesreči – ker bi bil to še vedno isti moški, le v pač malce drugačni embalaži. Če tega ne moreš reči v vajinem primeru, mu prihrani trpljenje in si poišči koga, ki ti bo vizuelno všeč. Pa brez zamere – sem zapisala točno to, kar si mislim.

Zakaj bi bila plehka kokoš, če ima pomisleke pri kilogramih? V redu…10 kg ali 15 več zamižiš…da ima pa človek 150 kilogramov….to pa tudi meni ne bi bilo všeč.Naj mu vsak dan kuham dvojno kosilo? Kako naj ga peljem ven jest, ko bo po obedu še vedno lačen? To je nenormalno prenajedanje in ta človek ima s hrano velike težave.Saj tudi ni luštno gledati nekoga ob sebi, ki se nenormalno baše.
Saj ga ne obsojam, obvezno bi moral shujšati pod zdravniškim nadzorstvom, potem pa veliko športati…

New Report

Close