Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Debel moški

Debel moški

60 kil ima preveč, jaz jih imam 20 preveč in me je groza.

Kakorkoli, dejstvo je, da ti 150-kilogramski človek zruka vse, na čemer sedi in leži…Sedežna, stoli, postelja.Vse mora biti ojačano, ali pa se polomi , zlomi in nastane v postelji kmalu luknja.

150kg na 183cm je konkretno debel človek in ne malo pretežak. Moški lažejo o centimetrih zato je bolj verjetno, da ima 180cm. 180cm ni nobena višina za moškega, tak spada med nižje osebe moškega spola.

Avtorica zavedaj se še tega, tudi če debel človek shujša (malo verjetno, vsi se zredijo nazaj), te čaka stalno gledanje v krožnik in psihiranje s hrano. Sama si lahko privoščiš kos ali dva torte, on si je ne sme in slej ko prej ti bo metal naprej. Na koncu se boš odrekala svojim užitkom, da nebo njemu hudo.

Sodelavka je shujšala 50kg, ko je bila stara 45let. Razmajali so se ji zobje, dva sta ji izpadla, največji problem je odvečna koža. Navadno zavarovanje ji operacije ne krije, denarja za poseg nima. Obraz ima upadel. Odkar je shujšala (zadnjih 5let), je še nismo videli v kratkih rokavih, na morje ne gre in ženska je sredi poletja oblečena v hlačne nogavice. Da zadržijo odvečno kožo. Težo vzdržuje in je športno aktivna. Bolj družabna je bila s 50viška kg kot zdaj, ko jo je sram stopiti iz hiše in se z nikomer ne druži.

nova
Uredništvo priporoča

Avtorica midva bi pasala skupaj 45 letnik sportna postava, kilaža taprava,77 kg ,trezno razmišljanje, delaven ,urejen pošten.
Lahko se prepričaš in mi pošlji sporočilo če si za dopisovanje sporoči !

Ampak daj, da te malo popravim …
Torej :
Avtorica, midva bi pasala skupaj. Sem 45 – letnik, s športno postavo. Imam ta pravo kilažo -77 kg, trezno razmišljanje, delaven, urejen, pošten.

Lahko se prepričaš in mi pošlji sporočilo če si za dopisovanje sporoči !

Če bi se rada prepričala, mi pošlji sporočilo na mail : srečni [email protected]….recimo.

Pri nekje istih letih sem shujsala kak kg manj od tvoje sodelavke.
Kaj je ona delala, ne vem, edina povesena kiza, ki jo imam, je na zgornji notranji strani stegen, vse ostalo se je uravnalo z vadbo in casom.
Najlonke pa nosim cim ni vec vroce, ko je vroce pa daljse spodnje dele oblacil, zaradi krcnih zil, ne koze. Zgoraj pa veselo majcke brez rokavov 😁

gledala sem ga in zdaj sem morala 3x zavrteti nazaj, da vidim in verjamem da je to res on. Ne morem verjeti lastnim očem.

Tista gmota zadrogiranega sala je zdaj postal privlačen moški, spomnim se da je bil poleg vsega še orenk usekan in zasvojen, zdaj je pa tak…neverjetno.

Z aviona se vidi in slisi, da ni to Assanti.
Poguglaj, zadrogirana gmota je zdaj manjsa in porocena, ampak dalec od fit postave.

Spoštovana avtorica, imenoval te bom Kristina.
Nikar se ne trudi več okoli tega moškega. Narava oz karma že nekako slej ali prej postavi stvari na svoje mesto. Iz tvojega naključnega lajkanja in komentiranja slike sončnega zahoda nad posavskimi hribi na FB strani S.K. je nastalo nekaj lepega v očeh debeluha. Brez, da bi vedel karkoli o tebi sem poskusil navezati stik s teboj. V parih mesecih dopisovanja sem se ti izpovedal do zadnje potankosti. Bila si drugačna, pritegnila me je tvoja energija. Najini pogovori so lahko trajali ure in ure. Od začetka si mi bila kot še ena v nizu, ki se me bo na eleganten način znebila, ko ji bom povedal o svoji postavi. Toda pri tebi tega ni in ni bilo. Rekla si mi, da se da z voljo gore premikat. Dajala si mi upanje in motivacijo, da se znebim te preklete kilaže. Nisem ti lagal. Res sem velik 185cm in res sem imel 152kg. IMEL, draga moja. V teh 3 mesecih sem uspel shujšati14 kg. Nisem ti hotel tega povedat, ker sem te želel presenetit, ko bi se končno dobila v živo. Prav za ta namen sem naredil svoje slike od “prej”. Bila si mi neverjetna motivacija, bila si nekdo za katerega se je vredno odpovedati junk food in sladkarijam. Ironično ampak, ko sem googlal o vaši firmi in videl kaj vse vam je uspelo in na kakšnem nivoju živite sem sam sebi rekel, da nisem dovolj dober zate. In to ravno zaradi izgleda. Vem, da bi s postavo, kot jo še trenutno imam prav sekal ven iz družinskih slik na vašem vikendu na Pagu. Si me predstavljaš v kopalkah na čolnu s tvojim bratom in očetom kako lovimo ribe? Smešno za crknit. Mogoče bi bil pa dober za pred žar. Glede na to kako zgledam imam gotovo bogate izkušnje s peko na žaru.
Odprl sem ti dušo in ti na pladnju ponudil svoje srce. Poteptala si ga kot, da je smet. Vsa sladka v obraz za hrbtom pa neznance na javnem forumu sprašuješ kako me odpikat? Pa ne zgovarjaj se na svojega očeta. Če ti želi le najboljše, bi tudi on moral sprejeti človeka, ki osrečujeje njegovega otroka. Vsaj jaz bi to storil za svoje otroke.
Vglavnem, da ti olajšam delo bom jaz tebe odpikal, sej mogoče ti je že kaj jasno glede na to, da že par dni ne odgovarjam na tvoje pisanje. Pa, da še pojasnim kako sem prišel do sem. Ta forum očitno kaže naslove najbolj gledanih tem al kako? Med googlanjem o forumih o koroni mi je ponudilo tudi ta forum. In glej ga zlomka med “hot” temami ena o debelem moškem. Si predstavljaš kako se počutim, ko sem spoznal, da se na javnem forumu piše o meni? Boli, veš. Bolj kot nekateri nesramni in neumni komentarji boli dejstvo, da si to temo odprla ti. Ti, ki si mi zadnje tri mesece bila luč na koncu tunela debelosti. Po ne vem koliko letih imam spet solze v očeh in to zaradi osebe, ki je še sploh nisem v živo spoznal ampak mi je vseeno dala motiv in željo po zdravem življenju.
Kristina želim ti vse dobro v življenju in da boš našla nekoga katerega se ne boš sramovala nekoga, ki bo ustrezal visokim zahtevam tvoje družine.
Srečno, debeli G.

Spoštovana avtorica, imenoval te bom Kristina.
Nikar se ne trudi več okoli tega moškega. Narava oz karma že nekako slej ali prej postavi stvari na svoje mesto. Iz tvojega naključnega lajkanja in komentiranja slike sončnega zahoda nad posavskimi hribi na FB strani S.K. je nastalo nekaj lepega v očeh debeluha. Brez, da bi vedel karkoli o tebi sem poskusil navezati stik s teboj. V parih mesecih dopisovanja sem se ti izpovedal do zadnje potankosti. Bila si drugačna, pritegnila me je tvoja energija. Najini pogovori so lahko trajali ure in ure. Od začetka si mi bila kot še ena v nizu, ki se me bo na eleganten način znebila, ko ji bom povedal o svoji postavi. Toda pri tebi tega ni in ni bilo. Rekla si mi, da se da z voljo gore premikat. Dajala si mi upanje in motivacijo, da se znebim te preklete kilaže. Nisem ti lagal. Res sem velik 185cm in res sem imel 152kg. IMEL, draga moja. V teh 3 mesecih sem uspel shujšati14 kg. Nisem ti hotel tega povedat, ker sem te želel presenetit, ko bi se končno dobila v živo. Prav za ta namen sem naredil svoje slike od “prej”. Bila si mi neverjetna motivacija, bila si nekdo za katerega se je vredno odpovedati junk food in sladkarijam. Ironično ampak, ko sem googlal o vaši firmi in videl kaj vse vam je uspelo in na kakšnem nivoju živite sem sam sebi rekel, da nisem dovolj dober zate. In to ravno zaradi izgleda. Vem, da bi s postavo, kot jo še trenutno imam prav sekal ven iz družinskih slik na vašem vikendu na Pagu. Si me predstavljaš v kopalkah na čolnu s tvojim bratom in očetom kako lovimo ribe? Smešno za crknit. Mogoče bi bil pa dober za pred žar. Glede na to kako zgledam imam gotovo bogate izkušnje s peko na žaru.
Odprl sem ti dušo in ti na pladnju ponudil svoje srce. Poteptala si ga kot, da je smet. Vsa sladka v obraz za hrbtom pa neznance na javnem forumu sprašuješ kako me odpikat? Pa ne zgovarjaj se na svojega očeta. Če ti želi le najboljše, bi tudi on moral sprejeti človeka, ki osrečujeje njegovega otroka. Vsaj jaz bi to storil za svoje otroke.
Vglavnem, da ti olajšam delo bom jaz tebe odpikal, sej mogoče ti je že kaj jasno glede na to, da že par dni ne odgovarjam na tvoje pisanje. Pa, da še pojasnim kako sem prišel do sem. Ta forum očitno kaže naslove najbolj gledanih tem al kako? Med googlanjem o forumih o koroni mi je ponudilo tudi ta forum. In glej ga zlomka med “hot” temami ena o debelem moškem. Si predstavljaš kako se počutim, ko sem spoznal, da se na javnem forumu piše o meni? Boli, veš. Bolj kot nekateri nesramni in neumni komentarji boli dejstvo, da si to temo odprla ti. Ti, ki si mi zadnje tri mesece bila luč na koncu tunela debelosti. Po ne vem koliko letih imam spet solze v očeh in to zaradi osebe, ki je še sploh nisem v živo spoznal ampak mi je vseeno dala motiv in željo po zdravem življenju.
Kristina želim ti vse dobro v življenju in da boš našla nekoga katerega se ne boš sramovala nekoga, ki bo ustrezal visokim zahtevam tvoje družine.
Srečno, debeli G.
[/quote]

Če si pa tako zamerljiv, potem je pa dobro, da si se že zdaj kar sam odpikal.
Ona te ni.
A da si shujšal 14 kil?
Nič ne verjamem.
Kot tudi verjamem, da si je tole zgoraj nekdo vse izmislil.

Spoštovana avtorica, imenoval te bom Kristina.
Nikar se ne trudi več okoli tega moškega. Narava oz karma že nekako slej ali prej postavi stvari na svoje mesto. Iz tvojega naključnega lajkanja in komentiranja slike sončnega zahoda nad posavskimi hribi na FB strani S.K. je nastalo nekaj lepega v očeh debeluha. Brez, da bi vedel karkoli o tebi sem poskusil navezati stik s teboj. V parih mesecih dopisovanja sem se ti izpovedal do zadnje potankosti. Bila si drugačna, pritegnila me je tvoja energija. Najini pogovori so lahko trajali ure in ure. Od začetka si mi bila kot še ena v nizu, ki se me bo na eleganten način znebila, ko ji bom povedal o svoji postavi. Toda pri tebi tega ni in ni bilo. Rekla si mi, da se da z voljo gore premikat. Dajala si mi upanje in motivacijo, da se znebim te preklete kilaže. Nisem ti lagal. Res sem velik 185cm in res sem imel 152kg. IMEL, draga moja. V teh 3 mesecih sem uspel shujšati14 kg. Nisem ti hotel tega povedat, ker sem te želel presenetit, ko bi se končno dobila v živo. Prav za ta namen sem naredil svoje slike od “prej”. Bila si mi neverjetna motivacija, bila si nekdo za katerega se je vredno odpovedati junk food in sladkarijam. Ironično ampak, ko sem googlal o vaši firmi in videl kaj vse vam je uspelo in na kakšnem nivoju živite sem sam sebi rekel, da nisem dovolj dober zate. In to ravno zaradi izgleda. Vem, da bi s postavo, kot jo še trenutno imam prav sekal ven iz družinskih slik na vašem vikendu na Pagu. Si me predstavljaš v kopalkah na čolnu s tvojim bratom in očetom kako lovimo ribe? Smešno za crknit. Mogoče bi bil pa dober za pred žar. Glede na to kako zgledam imam gotovo bogate izkušnje s peko na žaru.
Odprl sem ti dušo in ti na pladnju ponudil svoje srce. Poteptala si ga kot, da je smet. Vsa sladka v obraz za hrbtom pa neznance na javnem forumu sprašuješ kako me odpikat? Pa ne zgovarjaj se na svojega očeta. Če ti želi le najboljše, bi tudi on moral sprejeti človeka, ki osrečujeje njegovega otroka. Vsaj jaz bi to storil za svoje otroke.
Vglavnem, da ti olajšam delo bom jaz tebe odpikal, sej mogoče ti je že kaj jasno glede na to, da že par dni ne odgovarjam na tvoje pisanje. Pa, da še pojasnim kako sem prišel do sem. Ta forum očitno kaže naslove najbolj gledanih tem al kako? Med googlanjem o forumih o koroni mi je ponudilo tudi ta forum. In glej ga zlomka med “hot” temami ena o debelem moškem. Si predstavljaš kako se počutim, ko sem spoznal, da se na javnem forumu piše o meni? Boli, veš. Bolj kot nekateri nesramni in neumni komentarji boli dejstvo, da si to temo odprla ti. Ti, ki si mi zadnje tri mesece bila luč na koncu tunela debelosti. Po ne vem koliko letih imam spet solze v očeh in to zaradi osebe, ki je še sploh nisem v živo spoznal ampak mi je vseeno dala motiv in željo po zdravem življenju.
Kristina želim ti vse dobro v življenju in da boš našla nekoga katerega se ne boš sramovala nekoga, ki bo ustrezal visokim zahtevam tvoje družine.
Srečno, debeli G.
[/quote]

Zanimivo, da si našel to sporočilo. Vem, da je boleče, sploh nekateri komentarji so res žaljivi. Ampak tudi ti bi kakšen stavek lahko napisal drugače. Napisal si, da ji že nekaj dni ne pišeš, kar pomeni, da si že nekaj dni nazaj videl to sporočilo. To tudi nekaj pove o tebi. Mogoče je še kakšen komentar vmes tudi tvoj.

Zamisli si obratno situacijo. Ti lep, simpatičen, športne postave ipd. in se na spletu začneš dopisovati z žensko, ki je sicer super za pogovarjat, ampak je precej močne postave. Boš rekel, da bi debelo žensko s takšnim ponosom pokazal svoji družini in prijateljem, kot fit žensko? Bi bilo pa tebi verjetno zelo všeč, da ima ona lepo postavo, a ne? Priznaj si, tudi ti bi rad žensko z lepo postavo, takšna, ki ne bi bila močna. Ne laži sam sebi. Mislim pa tudi, da vsak povprečen moški prej pobegne od ženske, ki ne izgleda lepo, kot ženska od moškega, ki nima dobre postave. Hočeš ali nočeš, toliko kg je zaskrbljujoče. Lepo pa tudi ni, dajmo priznat, še manj pa privlačno. Gre se pa v prvi vrsti za zdravje in način življenja. Tako je. Žal. Če nimaš moči, je najboljše, da si najdeš sebi podobno – debelejšo žensko.

Forum je pa forum – včasih človek stvar vidi še z drugih perspektiv in ne vem kaj je tako slabega, če nekdo za mnenje vpraša neznance. Konec koncev vaju nihče ne pozna.

Jaz na vajinem mestu ne bi zaključila debato, če se je razvila simpatija, saj sta naletela na problem, ki jih je v odnosu vedno veliko. Kujanje, užaljenost … pa nas nista nikoli daleč pripeljala. Če pa sta zaključila, pa pač sta. Mi neznanci nismo čustveno vpleteni in mi nič ne izgubimo, če se več ne slišita ali tudi ne profitiramo, če bi bila skupaj.


Napisal si, da ji že nekaj dni ne pišeš, kar pomeni, da si že nekaj dni nazaj videl to sporočilo. To tudi nekaj pove o tebi.
Ja 2 dni nazaj sem tole temo našel. In 2 dni sem študiral in si glavo razbijal kaj naredit in kako ji to povedat. Odločil sem se da uberem njen način. Na Javno.
In kaj to pove o meni? Mi ni treba odgovarjat, ker se ne mislim več zapenjat tu.

Zamisli si obratno situacijo. Ti lep, simpatičen, športne postave ipd.
Ti očitno ne razumeš kaj sem napisal in v čem je problem njenega pisanja tukaj. Dajala mi je lažno upanje. Rekla bi takoj, da jo moti moja teža pa bi bila zadeva urejena brez zamer in slabe volje. Tako ti pa nekdo 3 mesece piše kako jo kile ne motijo, da ji je važna notranjost in glava. A zdej razumeš kaj me je prizadelo?

Mi neznanci nismo čustveno vpleteni in mi nič ne izgubimo, če se več ne slišita ali tudi ne profitiramo, če bi bila skupaj.
Točno tako, nihče od vas nima nič od tega in nobenega od vas ne briga kakšen sem in zakaj sem takšen. Še ena stvar, ki me je zmotila, da gre to pisat na javni forum. Kaj pa lahko pričakuješ od tega? 31000 ogledov in 130 komentarjev neznancev ki nimajo blage veze zakaj gre in kakšna je situacija.


Napisal si, da ji že nekaj dni ne pišeš, kar pomeni, da si že nekaj dni nazaj videl to sporočilo. To tudi nekaj pove o tebi.
Ja 2 dni nazaj sem tole temo našel. In 2 dni sem študiral in si glavo razbijal kaj naredit in kako ji to povedat. Odločil sem se da uberem njen način. Na Javno.
In kaj to pove o meni? Mi ni treba odgovarjat, ker se ne mislim več zapenjat tu.

Zamisli si obratno situacijo. Ti lep, simpatičen, športne postave ipd.
Ti očitno ne razumeš kaj sem napisal in v čem je problem njenega pisanja tukaj. Dajala mi je lažno upanje. Rekla bi takoj, da jo moti moja teža pa bi bila zadeva urejena brez zamer in slabe volje. Tako ti pa nekdo 3 mesece piše kako jo kile ne motijo, da ji je važna notranjost in glava. A zdej razumeš kaj me je prizadelo?

Mi neznanci nismo čustveno vpleteni in mi nič ne izgubimo, če se več ne slišita ali tudi ne profitiramo, če bi bila skupaj.
Točno tako, nihče od vas nima nič od tega in nobenega od vas ne briga kakšen sem in zakaj sem takšen. Še ena stvar, ki me je zmotila, da gre to pisat na javni forum. Kaj pa lahko pričakuješ od tega? 31000 ogledov in 130 komentarjev neznancev ki nimajo blage veze zakaj gre in kakšna je situacija.
[/quote]

Kaj prida bistra ta ženska ni, da je tako malo priredila podatke, da si se prepoznal.


Napisal si, da ji že nekaj dni ne pišeš, kar pomeni, da si že nekaj dni nazaj videl to sporočilo. To tudi nekaj pove o tebi.
Ja 2 dni nazaj sem tole temo našel. In 2 dni sem študiral in si glavo razbijal kaj naredit in kako ji to povedat. Odločil sem se da uberem njen način. Na Javno.
In kaj to pove o meni? Mi ni treba odgovarjat, ker se ne mislim več zapenjat tu.

Zamisli si obratno situacijo. Ti lep, simpatičen, športne postave ipd.
Ti očitno ne razumeš kaj sem napisal in v čem je problem njenega pisanja tukaj. Dajala mi je lažno upanje. Rekla bi takoj, da jo moti moja teža pa bi bila zadeva urejena brez zamer in slabe volje. Tako ti pa nekdo 3 mesece piše kako jo kile ne motijo, da ji je važna notranjost in glava. A zdej razumeš kaj me je prizadelo?

Mi neznanci nismo čustveno vpleteni in mi nič ne izgubimo, če se več ne slišita ali tudi ne profitiramo, če bi bila skupaj.
Točno tako, nihče od vas nima nič od tega in nobenega od vas ne briga kakšen sem in zakaj sem takšen. Še ena stvar, ki me je zmotila, da gre to pisat na javni forum. Kaj pa lahko pričakuješ od tega? 31000 ogledov in 130 komentarjev neznancev ki nimajo blage veze zakaj gre in kakšna je situacija.
[/quote]

A to, da te na začetku zelo zelo pohvali, to ti pa ni nič vredno?
Same lepe stvari je napisala o tebi.Tega pa ne vidiš in ne slišiš?
Seveda na začetku ni imela pomislekov.Saj je čisto človeško.Kajti osredotočila se je na notranjost, na pogovor, na besede.
Me pa zelo zelo čudi, da v treh mesecih nista prišla fizično skupaj.
Res čudno.
Ni samo ona kriva, da si bil , kot praviš – v lažnem upanju.
Takoj v prvem tednu bi se dobil z njo, pa ne bi bilo lažnih upov.
Tako, da ne krivi samo njo.
Imaš tudi ti pisker zraven!
Takoj bi ji povedal, da se boš potrudil, da shujšaš.To presenečenje je samo izgovor.
Kako naj pa ona ve, da si hujšal 14 kg, saj te še nikoli ni videla v živo?
Malo nakladaš in se zdaj delaš reveža!
Prevzemi odgovornost še nase.
Če si kaj normalen, pozabi na vse tole, jo povabi na drink in ji zatrdno obljubi, da boš shujšal.
Pa ne pozabi priti s šopkom rož in bonboniero!

A to, da te na začetku zelo zelo pohvali, to ti pa ni nič vredno?
Same lepe stvari je napisala o tebi.Tega pa ne vidiš in ne slišiš?
Seveda na začetku ni imela pomislekov.Saj je čisto človeško.Kajti osredotočila se je na notranjost, na pogovor, na besede.
Me pa zelo zelo čudi, da v treh mesecih nista prišla fizično skupaj.
Res čudno.
Ni samo ona kriva, da si bil , kot praviš – v lažnem upanju.
Takoj v prvem tednu bi se dobil z njo, pa ne bi bilo lažnih upov.
Tako, da ne krivi samo njo.
Imaš tudi ti pisker zraven!
Takoj bi ji povedal, da se boš potrudil, da shujšaš.To presenečenje je samo izgovor.
Kako naj pa ona ve, da si hujšal 14 kg, saj te še nikoli ni videla v živo?
Malo nakladaš in se zdaj delaš reveža!
Prevzemi odgovornost še nase.
Če si kaj normalen, pozabi na vse tole, jo povabi na drink in ji zatrdno obljubi, da boš shujšal.
Pa ne pozabi priti s šopkom rož in bonboniero!
[/quote]

Brez veze! Bomboniere ne bo upala odpreti, ker se bo bala ali mu lahko ponudi ali ne.
On se bo zredil nazaj, ker ne hujša zaradi sebe. Vso krivdo že zdaj obrača nanjo.


Napisal si, da ji že nekaj dni ne pišeš, kar pomeni, da si že nekaj dni nazaj videl to sporočilo. To tudi nekaj pove o tebi.
Ja 2 dni nazaj sem tole temo našel. In 2 dni sem študiral in si glavo razbijal kaj naredit in kako ji to povedat. Odločil sem se da uberem njen način. Na Javno.
In kaj to pove o meni? Mi ni treba odgovarjat, ker se ne mislim več zapenjat tu.

Zamisli si obratno situacijo. Ti lep, simpatičen, športne postave ipd.
Ti očitno ne razumeš kaj sem napisal in v čem je problem njenega pisanja tukaj. Dajala mi je lažno upanje. Rekla bi takoj, da jo moti moja teža pa bi bila zadeva urejena brez zamer in slabe volje. Tako ti pa nekdo 3 mesece piše kako jo kile ne motijo, da ji je važna notranjost in glava. A zdej razumeš kaj me je prizadelo?

Mi neznanci nismo čustveno vpleteni in mi nič ne izgubimo, če se več ne slišita ali tudi ne profitiramo, če bi bila skupaj.
Točno tako, nihče od vas nima nič od tega in nobenega od vas ne briga kakšen sem in zakaj sem takšen. Še ena stvar, ki me je zmotila, da gre to pisat na javni forum. Kaj pa lahko pričakuješ od tega? 31000 ogledov in 130 komentarjev neznancev ki nimajo blage veze zakaj gre in kakšna je situacija.
[/quote]

Ni pomemben moj post niti niso pomembni tvoji odgovori na moj post. Pomembno za tvoje življenje je ali ne boš šel čez to, da je na spletu povprašala druge za mnenje ali si jo dovolj vzljubil, da lahko pustiš odprta vrata. Prava ljubezen se ne rodi kar tako (nočem pa idealizirati, res pa je težko govoriti o pravi ljubezni, ker se še nista videla in dejansko začutila kakšna je kemija med vama) in škoda je, da zavržemo odnos samo zaradi našega ega. Pa vedi – v dobrem človeku je težnja za odpuščanje in novo priložnost.

Spoštovana avtorica, imenoval te bom Kristina.
Nikar se ne trudi več okoli tega moškega. Narava oz karma že nekako slej ali prej postavi stvari na svoje mesto. Iz tvojega naključnega lajkanja in komentiranja slike sončnega zahoda nad posavskimi hribi na FB strani S.K. je nastalo nekaj lepega v očeh debeluha. Brez, da bi vedel karkoli o tebi sem poskusil navezati stik s teboj. V parih mesecih dopisovanja sem se ti izpovedal do zadnje potankosti. Bila si drugačna, pritegnila me je tvoja energija. Najini pogovori so lahko trajali ure in ure. Od začetka si mi bila kot še ena v nizu, ki se me bo na eleganten način znebila, ko ji bom povedal o svoji postavi. Toda pri tebi tega ni in ni bilo. Rekla si mi, da se da z voljo gore premikat. Dajala si mi upanje in motivacijo, da se znebim te preklete kilaže. Nisem ti lagal. Res sem velik 185cm in res sem imel 152kg. IMEL, draga moja. V teh 3 mesecih sem uspel shujšati14 kg. Nisem ti hotel tega povedat, ker sem te želel presenetit, ko bi se končno dobila v živo. Prav za ta namen sem naredil svoje slike od “prej”. Bila si mi neverjetna motivacija, bila si nekdo za katerega se je vredno odpovedati junk food in sladkarijam. Ironično ampak, ko sem googlal o vaši firmi in videl kaj vse vam je uspelo in na kakšnem nivoju živite sem sam sebi rekel, da nisem dovolj dober zate. In to ravno zaradi izgleda. Vem, da bi s postavo, kot jo še trenutno imam prav sekal ven iz družinskih slik na vašem vikendu na Pagu. Si me predstavljaš v kopalkah na čolnu s tvojim bratom in očetom kako lovimo ribe? Smešno za crknit. Mogoče bi bil pa dober za pred žar. Glede na to kako zgledam imam gotovo bogate izkušnje s peko na žaru.
Odprl sem ti dušo in ti na pladnju ponudil svoje srce. Poteptala si ga kot, da je smet. Vsa sladka v obraz za hrbtom pa neznance na javnem forumu sprašuješ kako me odpikat? Pa ne zgovarjaj se na svojega očeta. Če ti želi le najboljše, bi tudi on moral sprejeti človeka, ki osrečujeje njegovega otroka. Vsaj jaz bi to storil za svoje otroke.
Vglavnem, da ti olajšam delo bom jaz tebe odpikal, sej mogoče ti je že kaj jasno glede na to, da že par dni ne odgovarjam na tvoje pisanje. Pa, da še pojasnim kako sem prišel do sem. Ta forum očitno kaže naslove najbolj gledanih tem al kako? Med googlanjem o forumih o koroni mi je ponudilo tudi ta forum. In glej ga zlomka med “hot” temami ena o debelem moškem. Si predstavljaš kako se počutim, ko sem spoznal, da se na javnem forumu piše o meni? Boli, veš. Bolj kot nekateri nesramni in neumni komentarji boli dejstvo, da si to temo odprla ti. Ti, ki si mi zadnje tri mesece bila luč na koncu tunela debelosti. Po ne vem koliko letih imam spet solze v očeh in to zaradi osebe, ki je še sploh nisem v živo spoznal ampak mi je vseeno dala motiv in željo po zdravem življenju.
Kristina želim ti vse dobro v življenju in da boš našla nekoga katerega se ne boš sramovala nekoga, ki bo ustrezal visokim zahtevam tvoje družine.
Srečno, debeli G.
[/quote]

Vseeno ji daj možnost. Ti imaš napake, ona ima napake. Zdaj vsaj oba vesta kakšne zadržke imata in igrata na popolnoma odprte karte. Zelo malo vez se začne s tako odprtimi kartami kot jih imata sedaj vidva. Poskusita. Mogoče pa se bosta kdaj temu še smejala. V najslabšem primeru sta pa lahko prijatelja. Vem da je to bilo veliko razočaranje za tebe ampak poskusi z drugačnim odzivom kot je tvoj naravni. Mogoče boš pa celo presenečen sam nad sabo kaj zmoreš.

Prosila bi moderatorja ali admina tega foruma, da zbriše to temo. Hvala lepa!

Vse v redu? Ne se sekirat za komentarje, ljudje so včasih zlobni tu gor, ma kot je nekdo že napisal, imata možnost razrešit že na začetku in se lahko ravno zato razvije nekaj zelo lepega..

Drugače pa lahko pišeš tudi na email moderatorju, so bolj počasni za brisat in ukrepat .. lahko da bo trajalo. Samo da veš.

Vse dobro in glavo gor, oba.

Ne berejo vseh odgovorov. Če sploh berejo odgovore. Piši na e-naslov MED OVER NET.

Sem iz Trzina. Tudi debela. Pa sem to sprejela. Dajte tudi ve!

Preden gre tema v izbris… verjetno ti je bad, ker je tema tako brana in (Če je sploh resnična oseba odgovarjala v postih), ampak recimo da je vse res… potem si ugotovila, da s tem tipom nima smisla zgubljati časa. Tudi če bi imel 60 kil manj, je zakompleksan in občutljivo užaljen.. nikoli ne bo priznal svojih napak… tudi če bo kakšnem čudežu shujša Pa 14 kg pri tej teži ni nič), boš ti kriva, ko se bo zredil nazaj, češ da ne znaš kuhat. Ni ti treba bit Mati Tereza in se zaplest z debelim neuravnovešencem.

Žal ni v redu. Vem, da sem ga prizadela in mi je hudo za to. Slutila sem, da je nekaj narobe, ker se mi ni 2 dni oglasil. Jokam že cel dan. Napisala sem mu vsaj 15 sporočil, da mi je žal. Zdaj sem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prepričana, da ga imam rada. Ne vem kaj naj.

Medo moj, oprosti mi! Briga me za tvoje kile, briga me kaj si drugi mislijo. Prosim, javi se mi, da se pogovoriva.

Žal ni v redu. Vem, da sem ga prizadela in mi je hudo za to. Slutila sem, da je nekaj narobe, ker se mi ni 2 dni oglasil. Jokam že cel dan. Napisala sem mu vsaj 15 sporočil, da mi je žal. Zdaj sem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prepričana, da ga imam rada. Ne vem kaj naj.

Medo moj, oprosti mi! Briga me za tvoje kile, briga me kaj si drugi mislijo. Prosim, javi se mi, da se pogovoriva.
[/quote]

Ne razmišljaj več. Zapelji se k njemu

New Report

Close