Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Debel moški

Debel moški

Skratka, na vsak nacin bi me radi prepricali, da bi morala biti nesrecna, da je nekaj narobe z mano (in njim), da lazem sama sebi, itd.

Prijetna skupinica ste, res.

Finance sem omenila zgolj zato, ker je polovica uvodnega posta posvecena materializmu. Meni osebno je popolnoma vseeno za to, ker oba pridno delava in ne potrebujem sponzorja.

Dajte se malo zamislit nad sabo.

Ekstremno debeli so ponavadi leni zamerljivi vse so drugi krivi smilijo se sami sebi nemarni delujejo po liniji najmanjsega odpora precej zdraharski.
Tudi mi jih ne zaposlujejo.

ne Pow, ne razumeš mojega pisanja oz ga nočeš. Nočem te prepričat, da si nesrečna. Pravim ti, da si očitno srečna, če imaš partnerja, ki ti vizualno in karakterno ustreza, pa še dobro služi. Takega partnerja si želimo vsi. Pravim edino, da ne moreš ti govorit, da ste eni sposobni gledat tudi s srcem. To bi lahko govorila, če ti partner vizualno ali karakterno ne bi ustrezal, ali če bi bil revež … pa bi vseeno ljubila njegove sence. Če ti pa v vseh pogledih ustreza, pa ti ni bilo treba it preko ničesar.

Avtorica uvodnega posta pise, da ji mozakar ustreza v vseh pogledih, samo preko debelosti ne more.

Moj tudi ni maneken, ce bi po slikah iz kataloga izbirala, bi sla gladko mimo njega, niti na ulici ga ne bi obrajtala. Ni bila ljubezen na prvi pogled, custva so se razvila cez cas in preko spoznavanja cloveka. Vzljubila sem vse tisto, zaradi cesar bi ga gladko spregledala, ce bi gledala samo na zunanjost.

Saj ljubezen na prvi pogled ne obstaja (če je govora o partnerski, drugo je, ko se starš na prvi pogled zaljubi v novorojenčka), ampak se ljubezen razvija, tako kot praviš.
Še vedno pa je neka fizična privlačnost morala biti oz mora biti. Ker če te partner fizično ne privlači, pa si malo težje predstavljam vse skupaj. Tu je tudi problem avtorice. Bolj ali manj. Želi si moškega, ki jo bo TUDI fizično privlačil. Se pa lahko človek tudi najbrž prepriča, da te nekdo privlači, samo najbrž je tanka meja, da v takem primeru že ne lažeš samemu sebi.


Skratka, na vsak nacin bi me radi prepricali, da bi morala biti nesrecna, da je nekaj narobe z mano (in njim), da lazem sama sebi, itd.

Prijetna skupinica ste, res.

Finance sem omenila zgolj zato, ker je polovica uvodnega posta posvecena materializmu. Meni osebno je popolnoma vseeno za to, ker oba pridno delava in ne potrebujem sponzorja.

Dajte se malo zamislit nad sabo.

Lepota je v očeh opazovalca. Saj te nihče ne prepričuje, da je narobe, če se ti partner zdi privlačen.
Bila sem v razmerju z moškim, ki je bil meni za znoret privlačen, po nekih splošnih merilih bi bil pa lahko za marsikoga celo grd.
Hočem povedat, kar sem že prej pisala, da imamo ljudje različne kriterije kaj nam je privlačno.
Ja, meni osebno je debelost odbijajočega, ne motijo me pa kakšne nepravilnosti, ki bi bile morda tebi moteče.
In tako kot je tebi privlačen tvoj partner, kljub debelosti; vsaj taki pišeš, ti skoraj verjetno ne bi bil privlačen kakšen moški, ki meni npr je.
To je ves point.

prepričuje, da je narobe, če se ti partner zdi privlačen.
Bila sem v razmerju z moškim, ki je bil meni za znoret privlačen, po nekih splošnih merilih bi bil pa lahko za marsikoga celo grd.
Hočem povedat, kar sem že prej pisala, da imamo ljudje različne kriterije kaj nam je privlačno.
Ja, meni osebno je debelost odbijajočega, ne motijo me pa kakšne nepravilnosti, ki bi bile morda tebi moteče.
In tako kot je tebi privlačen tvoj partner, kljub debelosti; vsaj taki pišeš, ti skoraj verjetno ne bi bil privlačen kakšen moški, ki meni npr je.
To je ves point.

Ja, točno tako. Gre za to, kaj je nekomu pri privlačnosti še sprejemljivo. Nekoga ne moti debelost, nekoga pa ne moti npr velik nos. čeprav za debelost si je vsak sam kriv, za velik nos pa ne.

Ja, točno tako. Gre za to, kaj je nekomu pri privlačnosti še sprejemljivo. Nekoga ne moti debelost, nekoga pa ne moti npr velik nos. čeprav za debelost si je vsak sam kriv, za velik nos pa ne.
[/quote]

kako se je pa tole izšlo? 🙂

Samo res, mene tud zanima, če je bajsi še kaj shujšal. Kaj pa avtorica, si ga dobila nazaj? Lahko mene kontaktiraš, če njega nočeš.

BRAVO!Kako ti je uspelo?

Qvtorica, mene v štartu odbiješ. Sem ženska. Ampak babe, tokrat se postavljam na stran Descartes, v končni fazi, imaš pravljico, z iglo drenaš kot zdolgočasena. Pol spoznaj pa Indijca, ta je skinny. Da ne boš resno vzela, f  Kako naj sodobni desc ve, kaj bi rade😳🤣😂😅😂😂😂😂😅😅😅😅 Groza no, sam kritizirate. A telovadila na dolgi rok pa ne bi. Sama ali z njim? Jao no 🤣😅😂 skupne rešitve se rečejo. Če ne pa pač nisi s kom. Preprosto, kot si preprosta na prvo oko celo ti. Joj 😂

Avtorica tega zapisa upam, da se hecaš, ali pa te življenje še ni naučilo, kaj je v življenju pomembno. Stara sem 31 let in sem izgleda takole – 178 in 60 kg. Moj partner ob najinemu snidenju je bil pravi športnik. Vse lepo in prav, ampak zelo rada tudi jeva in s prehrano ne paziva. Sedaj je pridobil kilograme (20) in ni več izklesan. Ima trebuh, pridobil je maščobo in meji že na debelost. Mene to noro privlači in mi je všeč še bolj kot prej. Bistvo v najini zvezi je pa to, da sem z njim zaradi njegove osebnosti- je plemenit človek, ima vrednote, je kavalir, me zna spraviti v dobro voljo in ob njemu se počutim, da je moja zaščita in toplina. Če si ti prizadeta psica, ki ji pomeni samo izgled, potem draga moja, pusti to bogo dušo, ki te je našla, da si najde sebi enako oziroma, ki ga bo sprejela, kakršen je, saj bi mu zveza s tabo pomenila samo muko. Ne spreminjaj človeka, dokler se ne želi spremeniti sam. Bi razumela, da bi mu ti želela dobro v korist zdravja, ne pa lepega izgleda in tvojih prepričanj, da more biti fotomodel.

Odgovor na objavo uporabnika
Mislimm, 16.11.2020 ob 07:00

Če ti paše karakterno in se dobro ujameta, si zadela na loto in nanj glej tako. Vzami si čas da ga dobro spoznaš tudi osebno kot prijatelja, preden vložiš dodatna čustva not v to. Potem pa boš videla sproti.. če ti bo ustrezal, ti bo všeč, se ne boš mogla dolgo zadrževati in bodo zavore popustile.. če ne bo iskrice tudi nič hudega. Kilogrami so in niso težava. So zanj, ker je to njegova borba, zate pa res ne. Ljudje se z leti spreminjamo, veliko je odvisno od naše notranje umirjenosti. Ko enkrat najdeš srečo v sebi, se vse uredi. Počutje, motivacija, ambicije, ..ko smo srečni to štarta v nebo kot raketa. Veliko jih poznam, ki so šele v srečni zvezi s podporo in razumevajočim partnerjem dosegli čudovito postavo, nekateri šli na različne posege, nekateri popolnoma spremenili življenski slog..a uspelo jim je. Ljubezen res dela čudeže.

150kg je res veliko, a tam do 100 se da zelo hitro shujšati. Res. Bolj so problem tiste pod 100. Moj mož je tudi sedaj v 2.valu dobil malo trebuščka, pa sva se dogovorila, da bova vadila v paru. Sestavila sem si vaje z neta za oba, tako da sva se zabavala in presmejala do solz. Malo, ker sva še nerodna pri izvedbi, malo ker ko ne moreš več ti postane vse smešno, malo pa ker sva se skupaj imela lepo, se sprostila in je tudi vadba za oba postala nekaj lepega in se je veseliva 🙂

Vse se da, če je oseba prava zate. Ne ustavljaj se pri videzu. Stvari se lahko zelo spremenijo

No, s tako osebo gre lažje. Kot je zapis  Popolnosti ni.

Menim pa, je virus pokazal karakterje. Ali je ljubav ali ločevanje. Mavrico si napišeš sam. Sam virus ni težava. Poglejte v odnose. Tam se začne. Če je kdo dober do mene, sem tudi sama. Zame to odtehta več. Je pa res, da me debeli ne privlačijo. Kakšen višek pa še vedno. 150 pa ne. Kot kateri na 180/60 za moškega. So f what. So vas same številke no. Saj so tudi volitve. Ali boste zgolj o številkah.

Meni važno, da ima kdo vsaj 100 pik zgoraj. Suh ali Debel.

Odgovor na objavo uporabnika
Mladenka 31, 27.11.2021 ob 06:51

Avtorica tega zapisa upam, da se hecaš, ali pa te življenje še ni naučilo, kaj je v življenju pomembno. Stara sem 31 let in sem izgleda takole – 178 in 60 kg. Moj partner ob najinemu snidenju je bil pravi športnik. Vse lepo in prav, ampak zelo rada tudi jeva in s prehrano ne paziva. Sedaj je pridobil kilograme (20) in ni več izklesan. Ima trebuh, pridobil je maščobo in meji že na debelost. Mene to noro privlači in mi je všeč še bolj kot prej. Bistvo v najini zvezi je pa to, da sem z njim zaradi njegove osebnosti- je plemenit človek, ima vrednote, je kavalir, me zna spraviti v dobro voljo in ob njemu se počutim, da je moja zaščita in toplina. Če si ti prizadeta psica, ki ji pomeni samo izgled, potem draga moja, pusti to bogo dušo, ki te je našla, da si najde sebi enako oziroma, ki ga bo sprejela, kakršen je, saj bi mu zveza s tabo pomenila samo muko. Ne spreminjaj človeka, dokler se ne želi spremeniti sam. Bi razumela, da bi mu ti želela dobro v korist zdravja, ne pa lepega izgleda in tvojih prepričanj, da more biti fotomodel.

Sem Že brala. Ustavila me je psica. Malenkosti se temu reče. Ter pomembnost, da tudi celofan pisanje kot prijazno lahko pomeni ‘kinder surprise groze’ 😂 Prijazna, vljudno si? Od kje izraz psica no? 😳🤣😂😅😅😅😅😅😂😂😂😂

.

Če se bodo okolica, starši, zgražali nad njim, nimaš prave ljudi okrog sebe. Da pa se bo dvignila samozavest, mu predlagaj prehrano lchf/keto, kjer bo izgubil kg na zdrav in hitrejši način, da o zdravju ne pišem.  V gugla vtipkaj lchf/keto prehrana, dobrodošla tudi v skupini, ki jo vodi Gašper Grom, kateri ti tudi jedilnik sestavi in in ti stoji ob strani, prav tako skupina.  Če mi pustiš mejl, ti začetne smernice lahko pošljem.

Odgovor na objavo uporabnika
Pa še to, 16.11.2020 ob 02:39

Ni samo izgled, pri taki teži se pojavljajo konkretni problemi: on sigurno dobi zelo težko garderobo zase.Hlače, majice, tudi čevlji morajo biti nestandardne velikosti.Imeti mora ojačan in širši stol, da o večji , širši in ojačani postelji in sedežni ne govorimo.Ker drugače imaš hitro vse uničeno.Tudi poje še enkrat več, kar pomeni precej več nabave hrane in večji stroški.Konec koncev je vse to tudi zelo pogubno za zdravje….

Važno je srčna kultura in srce človeka,videz je drugotnega pomena,ne ozirajte se na druge,to je vaše življenje in ne drugih.Sreča izgubljena ne vrne se več nobena.

Jaz sem pa nora na enga moškega, 20 let starejšega, ogromnega, že ne dobro okretnega.Ko se me dotakne, sem njegova v minuti. Če bi kdo rekel, da je to možno, bi se smejala. Ampak ugaja mi tako zelo, njegova nežnost, smisel za humor, toplina, ki jo dobim od njega.. Sprašujem se samo za leta, ki bi jih skupaj sploh lahko imela, glede na dejstvo, da imam se majhne otroke..

Pozdravljena. Lepo to, da gledaš na osebo celostno. Osebnost, ujemanje, postava…Na kratko bi izpostavil, da če tebi ne ustreza njegova debelost je to normalno. Še toliko bolj če si sama bolj športne narave in vitkejše postave. Če pa razmišljaš o zvezi z njim pa je vseeno bolje spoznati vzrok/e za njegovo debelost. Če je to nekaj kar lahko in želi popraviti bi bil zame dober znak. V nasprotnem primeru pa taka oseba tvega resne zdravstvene težave.

Dijoporko kej bi ti rada raj enga fit in šik jebaca k te bo se tepu ipd? A bos ti zivela z njim al drugi? Kdo ti bo lizu fuflo, drugi al on? Sej ves da se da shujsat ane? Sicer se lhk tud ti solidarno zredis pa bosta srecna skp. Baba smotana.

No, pa ti jaz povem svojo izkusnjo. Moj bivsi je tudi imel okoli 150kg. Zdaj ti povem enostavno resnico:z takimi ljudmi je zmeraj tezko. Vedno ko je jedel se je zapacal. Tezko je dihal, nekako “hrulil” je med jedjo, ob hoji, tudi ce je samo sedel. V avto je komaj se vsedel. To pa je tudi to. Je zacel sportat in izgubil nekaj kilaze, ampak se je bolj malo spremenilo. Taki ljudje tudi ogromno svicajo in ponavadi smrcijo. Sprijaznit se je treba da je spolnost prilagojena,. torej vecinoma ti na vrhu. Je pa ta oseba bila super in narazen sva sla nazalost zaradi drugacnih interesov v zivljenju in nikakor zaradi debelosti. Mislim, da ce se postekata in imata kemijo, ter si ti pripravljena sprejeti zgoraj napisano, bo to cist fajn razmerje. Za ostale pa te boli p

Odgovor na objavo uporabnika
razmisli, 27.11.2021 ob 22:26

No, pa ti jaz povem svojo izkusnjo. Moj bivsi je tudi imel okoli 150kg. Zdaj ti povem enostavno resnico:z takimi ljudmi je zmeraj tezko. Vedno ko je jedel se je zapacal. Tezko je dihal, nekako “hrulil” je med jedjo, ob hoji, tudi ce je samo sedel. V avto je komaj se vsedel. To pa je tudi to. Je zacel sportat in izgubil nekaj kilaze, ampak se je bolj malo spremenilo. Taki ljudje tudi ogromno svicajo in ponavadi smrcijo. Sprijaznit se je treba da je spolnost prilagojena,. torej vecinoma ti na vrhu. Je pa ta oseba bila super in narazen sva sla nazalost zaradi drugacnih interesov v zivljenju in nikakor zaradi debelosti. Mislim, da ce se postekata in imata kemijo, ter si ti pripravljena sprejeti zgoraj napisano, bo to cist fajn razmerje. Za ostale pa te boli p

Si me prav nasmejala. Tale tvoj je mogu bit prov poseben kaliber, ali pa sem jaz. Pri teh kilah nimam nobenih težav ohraniti čista oblačila kadar jem. Vsak človek se pri jedi nagne naprej nad krožnik. Tvoj je potem moral biti bolj majhne sorte ali pa toliko zakrnel, da se ni mogel dovolj naprej nagniti.

Glede dihanja je pa čisto odvisno od kondicije. Če me zdej teraš nekam v hrib valda, da bom bolj globoko dihal. Ne bom pa hropel kot na pol zaklana svinja, po parih korakih, še manj pa med jedjo.

Vozim enoprostorca in nimam popolnoma nobenih težav z vstopanjem ali izstopanjem. Je pa težko 4 slone spravit v dvigalo.

Glede potenja je pa pri meni tako, da me fizično aktivnostjo se potim ampak je to vse odvisno od kondicije. Jaz rad igram tenis in spomladi, ko se sezona začne zunaj se hitreje zadiham in spotim, kot potem na koncu poletja. Od samega sedenja se pa ne potim. Poznam pa kar nekaj ljudi, ki imajo mnogo manj kil kot jaz pa se jim dlani in noge potijo veliko bolj kot meni.

Smrčanje, no to je pa res. Jest sicer sam sebe ne slišim, mi pa sin pove, da se včasih sliši ko gre mimo moje spalnice.

Spolnost: Ne vem no a ti poznaš samo misijonarski položaj pa, da si ti zgoraj? Verjemi, da je še mnogo načinov, da ženska preživi seks z močnejšo osebo.

Samske, ki pravite, da je srce in razum bolj važno od zunanjega izgleda se mi pa lahko javijo. Me prav zanima koliko jih bom peljal na kavico 🙂

 

Odgovor na objavo uporabnika
NeRadSam43, 28.11.2021 ob 02:58

Si me prav nasmejala. Tale tvoj je mogu bit prov poseben kaliber, ali pa sem jaz. Pri teh kilah nimam nobenih težav ohraniti čista oblačila kadar jem. Vsak človek se pri jedi nagne naprej nad krožnik. Tvoj je potem moral biti bolj majhne sorte ali pa toliko zakrnel, da se ni mogel dovolj naprej nagniti.

Glede dihanja je pa čisto odvisno od kondicije. Če me zdej teraš nekam v hrib valda, da bom bolj globoko dihal. Ne bom pa hropel kot na pol zaklana svinja, po parih korakih, še manj pa med jedjo.

Vozim enoprostorca in nimam popolnoma nobenih težav z vstopanjem ali izstopanjem. Je pa težko 4 slone spravit v dvigalo.

Glede potenja je pa pri meni tako, da me fizično aktivnostjo se potim ampak je to vse odvisno od kondicije. Jaz rad igram tenis in spomladi, ko se sezona začne zunaj se hitreje zadiham in spotim, kot potem na koncu poletja. Od samega sedenja se pa ne potim. Poznam pa kar nekaj ljudi, ki imajo mnogo manj kil kot jaz pa se jim dlani in noge potijo veliko bolj kot meni.

Smrčanje, no to je pa res. Jest sicer sam sebe ne slišim, mi pa sin pove, da se včasih sliši ko gre mimo moje spalnice.

Spolnost: Ne vem no a ti poznaš samo misijonarski položaj pa, da si ti zgoraj? Verjemi, da je še mnogo načinov, da ženska preživi seks z močnejšo osebo.

Samske, ki pravite, da je srce in razum bolj važno od zunanjega izgleda se mi pa lahko javijo. Me prav zanima koliko jih bom peljal na kavico 🙂

 

Tebi je pa tudi važno vse ostalo razen videza? Ker bodimo realni, večina moških, tudi če tehtajo tono, so plešasti….hoče poleg sebe suho lepo žensko. Želeti najti nekoga, ki te sprejema takega kot si je normalna stvar. Ampak a si tudi ti zmožen sprejeti druge take kot so?

New Report

Close