Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Debela tašča mi pridiga o tem, da sem presuha

Debela tašča mi pridiga o tem, da sem presuha

Odgovor na objavo uporabnika
Resnica je zelo grda, 25.01.2021 ob 11:50

Ne se rediti, zaradi zažrte mračnjakinje. Preberi si malo Ruglovo pisanje o predebelih ženskah, ki so v sebi dejansko zelo zlobne in pravzaprav hitro sesuvajo okrog sebe bolj suhe ženske. Ona tebe sesuva zato, da bo pri moških v družini uveljavljala pranje možganov, da mora ženska biti debela. To v svojih družinah počne vsaka predebela ženska. Grdo, ampak res. Vse debele ženske so egoistične zažrte in zlobne ter doma prej ali slej utišajo celo družino da mora njihovo debelost spoštovati in ceniti.

Če misiš da se lažem jo raje drugič malo sooči z dejstvom da ona napada tvojo vitkost zato, da zažrte ženske proti vitkim povzdiguje pred ostalo družino ker je sama zažrta bajsa in se čuti napadena.

se strinjam

debele so zlobne in ljubosumne zelo

ravno zato ker vedo da so grde

isti sistem je zenske ki se slacijo napol nage za javnost

temu se rece pomankanje samozavesti

manka jim pozornosti komplimentov in filanje ega

70% zensk ce bi slikalo samo svoj obraz jih noben nebi niti poscal

Če bi bila jaz suha in če bi me nekdo špikal, kako sem suha, bi rekla tako: sem prava srečnica, lahko jem kar hočem in kolikor hočem, zredim pa se ne! Kaj bi dale debele ženske, ki se morajo odrekati hrani, da bi bile tako srečne kot jaz!

Z ljudmi brez bontona nimam rada opravka. V službi in še kje se jim težko izogneš, v privat življenju lažje. Ženski komot poveš, da k ljudem, ki te žalijo, ne zahajaš. In se tega držiš. Jih tudi ne vabiš. Enostavno.

Sem skoraj tašča. Sinovo partnerko rada pohvalim. Če mi kaj ne bi bilo všeč, bi bila tiho.

55 kil za tako velikost je normalna TT. tudi mene stalno zavaljeni drkajo kako sem suha. ne sekiraj se. dvigni glavo in reci naj se briga zase da je zaljiva in nevljudna in da ne bos vec hodila na obisk. in da bi tudi ona lahko izgubila kile z receptom; manj zri.

Ja pa a se ne morte enostavno zahvaliti za kompliment, povedati, da ste zadovoljni s seboj tako vi kot vaš dec? Pa naj še xy reče, da, hvala za kompliment polajnajte nazaj.  To o taščah zgolj pove, da potiho menijo, da niste dobrodošle oz. se ne strinjajo s sinovo izbiro. Ne glede na to, v kakršnihkoli odnosih ste s kom, nikoli ne dovolite, da bi se med seboj kregali zaradi tretjih oseb. Kar v posrednem načinu tudi tovrstne tašče želijo doseči.

Kaj jo briga.Jaz sem tudi tašča, imam 166 cm in 85 kg.Ravno prav.

In ne bom nobenemu vpila, kaj je preveč in kaj je premalo.Vsak zase že ve.

Ppvej ji nazaj, da ona je pa debela. Jst tut moji recem. Sej se ne zlazem. Ce se ona vtika vame in mojega moza, se mam jaz tudi pravico v njo. Konc debate.

 

In ne. Ne rabim jaz nje. Ponavadi ona rabi naju.

Odgovor na objavo uporabnika
Modni skavti, 25.01.2021 ob 12:39

165 cm?

No, proti Titu sta še kar visoki…on je imel komaj 159 cm. Zato je nosil ZNOTRAJ podložene čevlje, kot kakšen bosanc. Proporcionalno je imel tudi majhnega luleka, smo videli na Houston….,….

Koliko pa je njen sin nizek? A je tudi tak palček? A nosi s sabo pručko, da lahko lula v pisoar, hi, hi, hi,….

Obe mi mi ga lahko v stoje ližeti….

Vesel oče, 200 cm, 100 kg

P.S. Tvoji potomci imajo vse šanse, da bodo palčkasti debeluhi, mogoče še plešasti povrh, ajoj, kakšna nesreča….Le kdo od prednikov je kavsal kakšno južnakinjo? A je bil prisiljen v to, da so se mu rodili taki degenerirani potomci s št. čevlja 35 in 3 cm lulijem?

Budala

New Report

Close