Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek debele noge

debele noge

Hahaha, samo gobcat znaš. Ko se je pa za izkazat, zmrzneš. Revše malo.
[/quote]

Hvala enako!

Hvala enako!
[/quote]

Gotovo si debela, če se ne upaš pokazati. Pametna pa znaš biti, kajne?

Gotovo si debela, če se ne upaš pokazati. Pametna pa znaš biti, kajne?
[/quote]

A smo v vrtcu, da se bomo šli take fore?
Kaj ti ni jasno? S športom in prehrano se da naredit čuda stvari, če je volja seveda. Če ne, je pa vsak izgovor dober. Še upokojenec, ki je postal zvezda spleta vam govori, bolje ve kot ti. Konec debate z moje strani!

Tudi jaz sem se poredila v noge, ko sem začela z vadbo. Postala sem prav bunkasta. Sedaj imam stegna predebela, čeprav imam drugače postavo OK.

Hahahaha, daj prosim povej body builderjem kakšne vaje si delala, da si tako bunkasta v noge. Požrli se bodo id foušije!

Poglej smučarke kakšne noge imajo.

Če imaš takšno genetiko, da se ti na nogah hitro naredijo mišice, boš z vsakršno vadbo za moč stegna samo še poudarila.
Aerobna aktivnost (vzdržljivostni tek ali plavanje recimo) lahko do neke mere pomagata, ampak čudežev pa tudi od tega ne bo. Kolesarjenje je napačna aktivnost zate, ker so noge tam preveč aktivne in boš dobila samo še dodatno mišično maso ravno na stegnih.

Predvsem se moraš zavedati, da je vsak od nas zgrajen malo drugače, in da nekatere ženske nikdar ne bodo imele za celo pest prostora med stegni. Tako kot druge nikdar ne bodo imele velikih prsi, tretje pa ne majhne riti. Tako pač je.
Do neke mere lahko uravnavamo trening mišic. Lahko uravnavamo tudi količino maščobnega tkiva v telesu. Kje na telesu se maščobno tkivo nalaga ter kako hitro se posamezniku gradijo mišice, je pa stvar genetike (ter deloma tudi preteklega življenjskega sloga, vključno s treningom).

Na tvojem mestu je ključno vprašanje, če imaš preveč maščobnega tkiva ali si samo nezadovoljna s tem, kako je to tkivo na tvojem telesu razporejeno.
Z zdravstvenega vidika imaš sicer srečo, da se ti maščoba nalaga na stegnih in ne na trebuhu. Tista, ki se nalaga na trebuhu, je namreč sodeluječ dejavnik za nastanek kar nekaj bolezni. Za maščobo s stegen pa kaj podobnega do sedaj še ni bilo dokazano.

Dečwa začni kolesart al pa hodt v breg.

Se strinjam! Sama sem zelo suha in imam kontra problem lahko telovadim v cemer koli pa se mi misice ne povecajo skoraj jih nimam imam ravne noge in drobne kosti noge kot Meghan Markle drobne gleznje samo 18 cm obsega meca na sredini 28 cm in stegna nad kolenom 42 na sredini stegen 47 in cisto pod tazadnjo 49 cm in kaj sm se tudi sprijaznila da sm taka bodi vesela da imas malo izrazena stegna!

New Report

Close