Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Debeli moški in sex

Debeli moški in sex

Se ne bi mogla bolj strinjati. Drugače pa tudi njene slike na netu obstajajo, pa naj vsak sam oceni kakšnega izgleda ženska je to napisala.

Končno ena, ki ne pripada tropu ovac 🙂
Se popolnoma strinjam z napisanim.

Pri takih in podobnih temah, na forum privre na dan kakšna je povprečna monovka v resnici. Pomebe je samo zunajni videz in debelina denarnice. No, če je denarnica dovolj debela, tudi videz ni pomemben.
ob kakšni temi so pa taiste monovke fine in se hvalisajo, da zunajnost za njih sploh ni pomebna, ampak je pomembna samo notrajnost človeka, njegov karakter in ostalo…
kakšma dvoličnost

hočete videt kakšna je avtorica tega sestavka. sem jo videla, prilagam sliko. jaz ne bi bila z njo. http://www.katarina-blog.si/wp-content/uploads/2006/10/21.jpg 🙂

kle je še več slik

sej ni čudn, da jo je dec pustil in da je še zdaj sama in hod na zmenke na slepo

In kaj je narobe z njo? Povprečna ženska, ni lepotica (komu verjetno je) in ni grda( komu verjetno je), ni anoreksično suha in ne debela, torej, povprečna, kar nas je večina.

Mnenje ima (in prav je) vsak, znati ga je le treba kulturno podati ostali. In to je za marsikoga umetnost, ki je ne obvlada.

Meni je že neprijetno nekoga (znanega) vprašati, za koliko se je zredil, ker vem, da večini močnejših, to ni ok, a naredijo premalo, a ne bi bili takšni.

Bodimo tolerantni do drugačnih, pa naj bodo to blond, rjavooki, debeli, invalidi, z drugo barvo kože….

Mislim, da je to past internetnih zmenkarij. Ker greš v nek odnos z jasnim namenom, da iščeš seksualnega partnerja in potem ni prostora z spontanost, da se ti nekaj pač slučajno zgodi. Ni prostora in časa, da te nekdo, ki ni Brad Pitt očara, preden se zaveš kaj se dogaja in si potem ”slep” za vsa odstopanja od lepotnih idealov. Vsake oči imajo svojega malarja, zato se je brez veze kregat okrog takšne teme. Bistvo pa je očem nevidno, kdor hoče videti…………. saj poznate to. Vsem želim, da to čimprej tudi doživite.

ste videle
http://www.katarina-blog.si/2010/04/15/moja-zenska-in-moj-moski/

Ne morem se strinjati s tem. Pa ne govorim o debelih ljudeh. Govorim o različnosti med nami na splošno. Je tako težko sprejeti, da je nekdo drugačen, ne po našem okusu. Ok. Ti ni všeč, se ne vidiš z njim… Se ne da povedati na lepši način? Saj smo vendar ljudje. In kolikor razumem je možakar drugače prijeten sogovornik. Iz tega se lahko razvije lepo prijateljstvo, ki nas bogati. Edino, če avtorica le-tega ne želi.
Mi je všeč sledeče iz Desiderate: Ne primerjaj se z drugimi, da ne postaneš zagrenjen ali ohol, kajti vedno bodo večji in manjši od tebe.

Lp,

Katarina, sem prav vedela, da boš dala svojo sliko izpred 20tih let kot prvo!
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

koliko je pa ta stara? http://www.katarina-blog.si/wp-content/uploads/2010/03/DSC06810-225×300.jpg ker na tej tudi ni debela. je potem debela ali ni, je grda ali ni? meni je na vseh čisto ok.

Pa kaj kokodajsate, kure! Ženska je pač brez dlake na jeziku povedala svoje mnenje. Gremo naprej in nehajte že lepit njenih slikic tle gor, raje dejte kakšn osvojo, če se že gremo ocenjevanje. Packe škodoželjne. Katarina, tebi pa bravo, ker si natanko takšna kot si.

Zakaj mešate smer posta?

…ker ste monovke!:):):)

In avtorica posta se sprašuje v nekih drugih postih na svojem blogu zakaj je samska-še vedno ali spet? Moram priznat, da jo berem in sem si ustvarila sliko o njej. Nikoli nisem komentirala njenih postov. Niti kadar sem se strrinjala z nnjenim razmišljanjem niti kadar se nisem. Ampak tole danes(kar nekaj časa nisem brala njenega bloga) pa presega vse meje mojega dobrega okusa. In še tudi nekateri komentarji drugih.In to naj bi bila ena izobražena ženska srednjih let, socialna delavka po profesiji? To ,da opisuje na svojem blogu kako fino se je imela z moškim, ki ga imenuje “Mojim”-intimnosti, besedni zaklad njen pri tem je nizek- me pač ni toliko zmotilo,da še vedno berem njen blog. Sicer bi mi ga nebi bilo treba,ker če me nekaj tako zelo moti-se lahko temu izognem. Ampak tole danes objavljeno z njenega bloga je pa milo rečeno podn od podna. To pove dejansko vse o njeni osebnosti. Za njo moški( razen bivšega- “Mojega” ne pomeni nič drugega kot 10 cm uscanega mesa). Torej je vse kar ona sedaj išče….ampak ne bi o tem,ker ona sama najbolje ve kaj išče,da me nebi slučajno obtožila, da vem več kot ona- zelo nizko, vulgarno je opisala ta svoj dogodek. Ja res je demokracija,da lahko vse poveš zato tudi jaz lahko povem- sram naj vas bo vse, ki tako razmišljate in cenite človeka po videzu. Zame ste plehki,da bolj ne bi mogli bit. Če ti človek ni l všeč pač greš naprej, po moje ni treba razlagat detajle. Veliko piše o tem kaki prasci so moški,sploh po netu….očitno še vedno išče po netu…in upravičeno si tudi moški lahko mislijo o ženskah,da smo prasice, sploh če naletijo na kakšno takšno kot je avtorica posta.

Imela sem moznost biti z vrhunskim sportnikom, ki je imel telo res samo misico in kito. Ko sem se ulegla z glavo na njegov treguh je bilo, kot bi se ulegla na dilo.

Imela sem moznost imeti suhca, jaoj, hudo, k je tip 3x bolj suh od zenske, kaj potem ostane od njega, sama kot in koza? Ni bilo ravno apetitlih.

Meni je vsec raje malo vec kot manj. Kaj vem, taka sem. Razmisljam pa, kako bi bilo s fejst mocnim (tega se nisem probala). Ne vem, morda bi me motilo? Kaj pa vem. So se drugi elementi; mora biti cist, mora meni lepo “disat”, ne vem nekako domace se moram pocutiti pri njem. Tko da sama debelost morda niti ne bi bila ovira, ce bi vse drugo stimalo. Kaj pa vem.

Kolegica ima mocno premocnega fanta, pa je meni clovek res fajn. Pa sem tudi ze pomislila, kako jima spila. Kaj pa vem, lustna sta skupaj.

haha,tale post je pa res luštkan.
Ma,ti povem,moj je res moooočen(debel,kaj pa:):)),ampak tudi močan in ko se stisnem k njemu je to tako,kot da bi se stisnila v eno varno,mehko gnezdo:):)
Ja,no,ne ves čas mehko,jasno!:):):)
Če ti je tak tip simpatičen-go for it!

he-he še ena kokoš

tudi mi smo pač brez dlake na jeziku in smo povedali svoje mnenje glede tega kar smo prebrali in potem tudi videli.
to je pa res packa prebrisana. Kar se tiče slik, jih sama daje na net. Novejše slike so vse slikane od bolj odaleč. Najlepšo izpred 20 let pa na velik zvon obesi ha-ha-haaaa


V bistvu z njo ni nič narobe, oziroma njenim videzom. To pa je tudi dokaz, da ni vse v “zunanjosti….da je notranjost lahko veliko slabša in podla kot izgleda na prvi pogled.
In ona je dokaz za to, vsaj tukaj na monu. Vseh njenih zgodb nisem brala, ne spremljam njenega bloga. In ni mi žal. Zame je ženska zafrustrirana, nezadovoljna….
sploh se ni treba vprašati zakaj je sama?

Nimam besed na njeno zgodbo in razmišljanje. Se ne morem spustiti tako nizko….

Meni je všeč, da smo ljudje različni. Še bolj mi je všeč, ko je nekdo (kljub kritikam) zadovoljen s samim seboj. Tega ne zmore vsak.

Cumaccusas alium, propriam prius inspice vitam.
(Preden obtožiš drugega, preglej svoje lastno življenje)

:)))))))))))))) vidim, da vam je dogajalo. da samo nekaj od teh bedarij, ki ste jih spisale o meni repliciram, ker vsega se mi itak ne da. prvič …. tip je vedel kaj iščem, ker v mojem profilu jasno in nedvoumno piše, da NE iščem debeluha, ker 190/120 ne more bit debeluhar.
drugič …. ko mi je govoril o svoji teži se je zavestno lagal, ker sem ga vprašal kolko je težak. pa je rekel 110 in še mal. “in še mal” ni 50 kg.
tretjič … ja, nekoč sem imela priložnost seksat z ornk debelim moških in bruh ja, nikoli več. ta tip si ga inti umit ni mogel tolk je imel debel trebuh tko da mi je čist jasno kaj je tam spodaj pri takem debeluhu. in še nekaj … tehnično seks ni bil izvedljiv v nobeni pozi, ker sploh do mene ni mogel s svojim pimpekom.

kar se tiče moje samskosti v katero se tolk vpletate. ko sem bila še v vezi ste tudi pisale, da sem samska. samska sem zdaj pol leta in ne zato, ke bi me on pustil, ampak obratno, ampak to ni pomembno za vas, ker ženska, ki se vam zdi fukjena, mora bit pač samska po lastin krivdi oz. zato, ker je noben noče. no jaz sem po lastni krivdi, ni pa res, da me noben noče. če me ne bi, potem bi vpila da sem potrebna, pa o tem ne pišem. :))

čez čas bom pisala o tem kako zgleda seks z 50 letnikom. upam, da boste tudi takrat tako pametne in spet rekle, da mu ali jim ne stopi zato, ker sem jaz tako grda. ker. roko na srce, o tem, o čemer pišem jaz, se vam niti sanja ne. ko sem pisala o moški kurbi se ni nobena vsajala ali pa mogoče tisti post ni bil tko zanimiv. hmmm … v njem je namreč pisalo, da me servisira en zlo kjut moški. to seveda ne gre v kontekst z vašo predstavo o meni. zresnite se … tiste, ki me glodate vsak dan nimate pojma o življenju. ste preveč mentalno zarustale v svojih tirnica, ki jih furate.

pa še to .. če bo mož od katere tukaj naslednji teden poslovno v mariboru … z mano bo. :))) nič bat, pride domov v enem kosu.

še to … očitno mojega bloga ne berete, ker če bi ga bi vidle moje najnovejše slike čisto od blizu. recimo tole http://www.katarina-blog.si/wp-content/uploads/2010/03/DSC06791-300×225.jpg

tale je še čisto brez ličil in kreme. mene pač ni sram pokazat kakšna sem, po želji kakšni na dom dostavim še original. :))) tista pol gola, ki jo je ena dal gor je pa stara samo 10 let, ne 20. :)))))

Se popolnoma strinjam s Facebook

kar se pa tebe katarina tiče, koga pa briga tukaj tvoja zunajnost? In sploh ne vem zakaj daješ povezave na svoj blog ti i tvoje prijateljice ali kdorkoli? Ti mogoče primanjkuje pozornosti he-he-heeee O tvojem karatkterju in značaju že vse pove tole pisanje tukaj
skratka vsako tele ima svoje vesele

LP :)))

Jao, ne želimo vedeti kako to izgleda v reali. Prihrani nam to sceno, da lahko pomalicamo do konca, prosim.[/quote]

Kaj ko bo zbolel tvoj partner pa ne boš jedla polek njega,ker ti bo ogaben?Ali obratno??

Pa saj je čisto simpatična.

Nisi samska, ker te je pustil?? Zakaj se ti pa potem ne javlja? Na čevelj te je dal, kar je edino pravilno!
Cela Slovenija ve, kdaj si potrebna, ker to razglašaš na veliki zvon, sedaj pa zanikaš! Ti pa, da nisi nikoli pisala o tem! Imaš vse znake demence.
Zanima me samo še to- je še kdo, ki te še ni?

Drage punce, dekleta in žene!
Če rabite močab prijem in dober sex se javite 120 kg medvedu .vam povem da vas tako obdelam da ne boste imele časa več pisati takih gluposti po internetu(ne vse)kajne katarina.Vsi debeli moški nismo prasci .Eni zelo skrbimo za svojo higieno ,še posebno tam “dol”.
Drugače pa smo si različni…..Moja žena je rekla da me ne zamenja niti slučajno, kot pravi ko začuti tiste močne kosmate roke na sebi se ne more več brzdat… zato draga kati če rabiš dober “servis” si poišči enega močnejšega fanta, zidarja gozdarja ali pa kmeta pa boš videla kaj je SEX.
Do takrat pa lepo nalagaj svojo žolčno vsebino na net.
fat boy

Prov rad bi tebe enkrat vidu morš pa bit manekenka??? Za začetek tudi po tvojih besedah (debeluhi) so ljudje in verjamem da veliko boljši od tebe mal si preber kkšno knjigo o bontonu potem pa pojdi v svet ker tole ni za med ljudi ampak za v svinjak kamor pomoje tudi spadaš

New Report

Close