Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Debelost, ščitnica, odpor ljudi, žaljenje, prilizovanje

Debelost, ščitnica, odpor ljudi, žaljenje, prilizovanje

Bom uporabil kar tvoje besede: AH DAJ NO 🙂
Ne vem zakaj se (skoraj) vsi debeli skrivajo za ščitnico. Je zato ščitnica? 😉
In je vsak McDonalds ambulanta za bolezni ščitnice…?
[/quote]

Glej, človeka kot si ti, nikakor, ampak res nikakor ne bi rada srečala.
Sem že več takih srečala kot si ti. Znašali so se nad mano, ko sem imela težave. In ja s ščitnico imaš lahko hude težave. Ko sem shujšala, se medijo okrog mene. In ja, ravno take bedastoče so blebetali kot jih ti. Se pa ne zavedaš,d a lahko bolezen tudi tebe udari.
Mi je pa zanimivo, da hodiš v McDonalds, ker več kot očitno veš kako je tam. Jaz pa ne hodim, zato ne vem.
[/quote]

Moram priznati, da sem na začetku o milesu imela dobro mnenje. Tip enostavno nima razumevanja, še manj empatije. Ampak taki ljudje si ne morejo pomagat, tega se ne da spremeniti. Verjamem pa, da je težko biti njegova partnerica, ker bi ji štel kalorije in jo vsak dan maltretiral zaradi kilograma viška.

Glej, človeka kot si ti, nikakor, ampak res nikakor ne bi rada srečala.
Sem že več takih srečala kot si ti. Znašali so se nad mano, ko sem imela težave. In ja s ščitnico imaš lahko hude težave. Ko sem shujšala, se medijo okrog mene. In ja, ravno take bedastoče so blebetali kot jih ti. Se pa ne zavedaš,d a lahko bolezen tudi tebe udari.
Mi je pa zanimivo, da hodiš v McDonalds, ker več kot očitno veš kako je tam. Jaz pa ne hodim, zato ne vem.
[/quote]

Moram priznati, da sem na začetku o milesu imela dobro mnenje. Tip enostavno nima razumevanja, še manj empatije. Ampak taki ljudje si ne morejo pomagat, tega se ne da spremeniti. Verjamem pa, da je težko biti njegova partnerica, ker bi ji štel kalorije in jo vsak dan maltretiral zaradi kilograma viška.
[/quote]

Nisem ga še prej brala. Tako, da ne vem kdo in kak je.
Ampak vem pa, da srečen tisti, ki ga nima v bližini.
Si predstavljam, da mora biit izjemno krut človek. Dokler seveda ne bo njega bolezen dobila, potem pa bo jok in stok.

Suho si imel in še se nisi ničesar naučil…

nova
Uredništvo priporoča

Moram priznati, da sem na začetku o milesu imela dobro mnenje. Tip enostavno nima razumevanja, še manj empatije. Ampak taki ljudje si ne morejo pomagat, tega se ne da spremeniti. Verjamem pa, da je težko biti njegova partnerica, ker bi ji štel kalorije in jo vsak dan maltretiral zaradi kilograma viška.
[/quote]

Nisem ga še prej brala. Tako, da ne vem kdo in kak je.
Ampak vem pa, da srečen tisti, ki ga nima v bližini.
Si predstavljam, da mora biit izjemno krut človek. Dokler seveda ne bo njega bolezen dobila, potem pa bo jok in stok.
[/quote]

Kot vidiš, je miles zakuhal problem in pobegnil. Njega bolezen ne bo dobila. Tudi bolezen se izogiba takim :))))

Jaz pa ne maram takih suhih in vzvišenih kur kot si ti.

Od vseh ljudi s prekomerno težo jih ima morda 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} težave s težo zaradi zdravstvenih razlogov. Pa mislim, da je 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} močno pretirana številka…
[/quote]

Daj tašča fukač ti samo vtihni!!!
Gnida od človeka!

Glej, človeka kot si ti, nikakor, ampak res nikakor ne bi rada srečala.
Sem že več takih srečala kot si ti. Znašali so se nad mano, ko sem imela težave. In ja s ščitnico imaš lahko hude težave. Ko sem shujšala, se medijo okrog mene. In ja, ravno take bedastoče so blebetali kot jih ti. Se pa ne zavedaš,d a lahko bolezen tudi tebe udari.
Mi je pa zanimivo, da hodiš v McDonalds, ker več kot očitno veš kako je tam. Jaz pa ne hodim, zato ne vem.
[/quote]

Moram priznati, da sem na začetku o milesu imela dobro mnenje. Tip enostavno nima razumevanja, še manj empatije. Ampak taki ljudje si ne morejo pomagat, tega se ne da spremeniti. Verjamem pa, da je težko biti njegova partnerica, ker bi ji štel kalorije in jo vsak dan maltretiral zaradi kilograma viška.
[/quote]

Čisto brez veze se razburjate.
Glede prekomerne teže – sem mnenja, da gre tu predvsem za (ne)odločitev posameznika. Za razliko od nekaterih fizičnih karakteristik, ki jih ne moremo izbirati (višina, barva kože, barva oči in las, pleša…) ima posameznik glede svoje telesne teže škarje in platno v svojih rokah. Tako kot pri drugih škodljivih razvadah (kajenju, alkoholizmu…) je debelost pač odgovornost posameznika. Žal je v današnji časih hrana velikokrat tretirana kot predmet ugodja in ne zgolj HRANA, je tudi čustveno mašilo, nadomestek, instant ugodje, obliž na rane in primanjkljaje vseh sort. In je vedno pri roki.
Tako pač je in nobeno bentenje tega ne bo spremenilo. In miles tega problema ni (za)kuhal.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Moram priznati, da sem na začetku o milesu imela dobro mnenje. Tip enostavno nima razumevanja, še manj empatije. Ampak taki ljudje si ne morejo pomagat, tega se ne da spremeniti. Verjamem pa, da je težko biti njegova partnerica, ker bi ji štel kalorije in jo vsak dan maltretiral zaradi kilograma viška.
[/quote]

Čisto brez veze se razburjate.
Glede prekomerne teže – sem mnenja, da gre tu predvsem za (ne)odločitev posameznika. Za razliko od nekaterih fizičnih karakteristik, ki jih ne moremo izbirati (višina, barva kože, barva oči in las, pleša…) ima posameznik glede svoje telesne teže škarje in platno v svojih rokah. Tako kot pri drugih škodljivih razvadah (kajenju, alkoholizmu…) je debelost pač odgovornost posameznika. Žal je v današnji časih hrana velikokrat tretirana kot predmet ugodja in ne zgolj HRANA, je tudi čustveno mašilo, nadomestek, instant ugodje, obliž na rane in primanjkljaje vseh sort. In je vedno pri roki.
Tako pač je in nobeno bentenje tega ne bo spremenilo. In miles tega problema ni (za)kuhal.
[/quote]

Bolje bi bilo, če bi te ženske spregledale, tudi in sploh, tu gori.
Človk, pojma od pojma nimaš.

Saj veš, kaj pomeni pedagogizirati, ane. Lasten drek te v lastni riti moti.

Nisem ga še prej brala. Tako, da ne vem kdo in kak je.
Ampak vem pa, da srečen tisti, ki ga nima v bližini.
Si predstavljam, da mora biit izjemno krut človek. Dokler seveda ne bo njega bolezen dobila, potem pa bo jok in stok.
[/quote]

Kot vidiš, je miles zakuhal problem in pobegnil. Njega bolezen ne bo dobila. Tudi bolezen se izogiba takim :))))
[/quote]

Ojej, ja, tip je skrajna katastrofa od človeka.
Sicer nisem privoščljiva. AMpak njemu pa bi vseeno malce privoščila, da okusi kako bolezen in da vidmo kako bo potem gobcal in otresal neumnosti.

Kot vidiš, je miles zakuhal problem in pobegnil. Njega bolezen ne bo dobila. Tudi bolezen se izogiba takim :))))
[/quote]

Ojej, ja, tip je skrajna katastrofa od človeka.
Sicer nisem privoščljiva. AMpak njemu pa bi vseeno malce privoščila, da okusi kako bolezen in da vidmo kako bo potem gobcal in otresal neumnosti.
[/quote]

Hitro eno čokoladico pojest, za pomiritev… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Najbolj primitiven folk se dela norca s kilogramov: ampak se zadeva hitro obrne. En moj bivš ki je men bluzo da sem debela, kmalu po tistem sem ga zapustila, je v času nosečnosti svoje zdaj že žene, 2 otroka, ( poročena od avgusta letos), klicaril ce lahko pride sexat….. goni se 100/h okoli, in meni je res vseeno če je ona suha ali ni….. s takim nebi mela 2 otrok.

To so največji primitivci….ko gledajo samo zunanjost. Ampak vsak se v svoje zanke ujame…

Čisto brez veze se razburjate.
Glede prekomerne teže – sem mnenja, da gre tu predvsem za (ne)odločitev posameznika. Za razliko od nekaterih fizičnih karakteristik, ki jih ne moremo izbirati (višina, barva kože, barva oči in las, pleša…) ima posameznik glede svoje telesne teže škarje in platno v svojih rokah. Tako kot pri drugih škodljivih razvadah (kajenju, alkoholizmu…) je debelost pač odgovornost posameznika. Žal je v današnji časih hrana velikokrat tretirana kot predmet ugodja in ne zgolj HRANA, je tudi čustveno mašilo, nadomestek, instant ugodje, obliž na rane in primanjkljaje vseh sort. In je vedno pri roki.
Tako pač je in nobeno bentenje tega ne bo spremenilo. In miles tega problema ni (za)kuhal.
[/quote]

Bolje bi bilo, če bi te ženske spregledale, tudi in sploh, tu gori.
Človk, pojma od pojma nimaš.

Saj veš, kaj pomeni pedagogizirati, ane. Lasten drek te v lastni riti moti.
[/quote]

Ni vredno, da se sploh oziraš nanj. Saj ga bo njegova zloba enkrat nazaj treščila. Takrat bo pa javkal in stokal kako je ubog. Ni vredno se sploh menit s takimi ljudmi.

Dokazujete zgolj, da ima debelost nosi s seboj ogromen čustven naboj, kup frustracij, kompleksov… Zakaj te ogromne energije raje ne izkoristite v pozitivni smeri in naredite nekaj zase, ne pa da želite spremeniti mišljenje tistih, ki vaših karakternih slabosti ne hvalijo?
Odločitev je zgolj in samo vaša…

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Bolje bi bilo, če bi te ženske spregledale, tudi in sploh, tu gori.
Človk, pojma od pojma nimaš.

Saj veš, kaj pomeni pedagogizirati, ane. Lasten drek te v lastni riti moti.
[/quote]

Ni vredno, da se sploh oziraš nanj. Saj ga bo njegova zloba enkrat nazaj treščila. Takrat bo pa javkal in stokal kako je ubog. Ni vredno se sploh menit s takimi ljudmi.
[/quote]

Ljudje, kot je on, le prežijo na vsakoga, ki pojamra, zato tudi nate napad.
Tega se odvadi. Sploh jih ne opazi, tudi v vsskdanu.
Zate milina, zanje najhujša kazen.

Me pa zanima, kako si ščitnico uravnala, spravila metabolizem zopet v pogon in črevesje v polno delovanje? Hrana, kakšna in česa ne, koliko in kakšne aktivnosti?

Pravijo, da pomaga in jo zdravi tudi petje. Ker sem opazila, da em izgubila glas, postal je reskav, nabira se kepa, prepiha ne prenesem, tilnik moram imeti poktit, ter še in še, tudi napihnjenost.

Ni vredno, da se sploh oziraš nanj. Saj ga bo njegova zloba enkrat nazaj treščila. Takrat bo pa javkal in stokal kako je ubog. Ni vredno se sploh menit s takimi ljudmi.
[/quote]

Ljudje, kot je on, le prežijo na vsakoga, ki pojamra, zato tudi nate napad.
Tega se odvadi. Sploh jih ne opazi, tudi v vsskdanu.
Zate milina, zanje najhujša kazen.

Me pa zanima, kako si ščitnico uravnala, spravila metabolizem zopet v pogon in črevesje v polno delovanje? Hrana, kakšna in česa ne, koliko in kakšne aktivnosti?

Pravijo, da pomaga in jo zdravi tudi petje. Ker sem opazila, da em izgubila glas, postal je reskav, nabira se kepa, prepiha ne prenesem, tilnik moram imeti poktit, ter še in še, tudi napihnjenost.
[/quote]

Nič nisem spremenila, samo Eutyrox jemljem.
Stanje se je močno izbojlšalo. Počutje povsem drugačno, prej nisem mogla spati, vročinski valovi, drugič tresenje od mraza, izpadanje las, neprestana utrujenost, izmozganost.
PO nekaj tednih jemanja tablet, se je začelo spreminjat. Lasje ne izpadajo več v šopih, lahko spim, nimam več vročinsko-mrzličnih zadev, kg so šli dol.
Je pa težava v tem, da imam kar naprej kepo v grlu, nekak gnoj, cmok ali kaj naj rečem. AMpak v primerjavi s tem, kar je bilo prej, je to čista milina.

Ojej, ja, tip je skrajna katastrofa od človeka.
Sicer nisem privoščljiva. AMpak njemu pa bi vseeno malce privoščila, da okusi kako bolezen in da vidmo kako bo potem gobcal in otresal neumnosti.
[/quote]

Hitro eno čokoladico pojest, za pomiritev… 😉
[/quote]

Evo, jaz grem eno vrstico cokolade pojest, da bom se lepsa. ☺

Hitro eno čokoladico pojest, za pomiritev… 😉
[/quote]

Evo, jaz grem eno vrstico cokolade pojest, da bom se lepsa. ☺
[/quote]
In potešena… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

New Report

Close