Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Debelost = telesna zanemarjenost

Debelost = telesna zanemarjenost

Pa saj ni nič narobe, če kdaj kdo odpre tudi tako temo. Vedno so različna mnenja in avtor ima pač takega kot je napisal, drugi pa drugačnega.
In včasih je fajn slišat še kako kritiko in se samo ujčkanje in izgovore.

Ljudje ki so tako “sladki” do tebe so lahko za tvojim hrbtom najhujši hinavci. Sploh debeli ki trpijo za slabo samopodobo.

Pa tud največji “poštenjaki” zmorejo biti pokvarjeni. Kdor je venomer sladak in nikoli grenak tega se boj in ogibaj.

Naivni ste. Ne vem kaj pohate da same pravljice vidite okoli sebe. Debelost JE problem. Treba bit pošten do sebe ne pa jokat kok so vedno ostali problem za vaše težave.

Kakor pri kom. Pri sumo borcih je debelost načrtna posledica trdega treninga in specializirane prehrane. No, možje dobijo poleg sala še goro mišic in tekom aktivne kariere so dokaj pri zdravju. Daleč od kakšnega jebivetrstva ali zanemarjanja telesa.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

mam pooolne mascobe. Ampak pravijo,da nisem debela. A to je se ok al sem druzben problem?

Debelost ne vpliva na ščitnico, vpliva pa na izločanje spolnih hormonov – debele ženske so jalove.
[/quote]

Velja tudi za prevec suhe.

BMI je pokazatelj kje ste. Je pa tolerančni razpon dokaj širok tako da… izgovorov tu ni da je nerealno dosegljivo.

Sicer pa ste zanimivi. Jaz vsem privoščim zdravje in da bi ljudje lahko bili ponosni na svojo postavo. To je dobro tudi za družbo, ker bi bilo manj depresije in ljudje bi bili fit. Dejstvo je da je tudi vse več debelih otrok. Kam to pelje?

Meanwhile mi razni užaljenci že predpisujete odstrel. In potem saj jaz nenormalen. Dokaz da ste sami psihiči ki poleg vsega potrebujete še psihiatra.

Navajam zgolj dejstva ki bolijo. In iz izkustev vem da kadarkoli človeka zbode kritika, je to zato ker težko sprejme dejstvo da se ni potrudil zase čisto nič. Namesto tega je lažje odpret snickers in se potolažiti kot pa vstati in kot borec narest spremembo.

Ampak taki rabijo brco v rit da se sploh zganejo. Me ne zanima če mi kdo zameri. Raje vidim da pošteno povem kot pa da hinavim “joj vse je v redu” za hrbtom pa rečem “matr je to en sod”.

Tko pač je. Razumite kakor čte. Zavedanje in priznavanje problema je prvi korak reševanju. Vse ostalo je delo na disciplini ki je ljudje NIMATE.

Debelost ne vpliva na ščitnico, vpliva pa na izločanje spolnih hormonov – debele ženske so jalove.
[/quote]

In kje so potem vse debele ženske dobile otroke? So jih rodili možje ali so jih kupile na tržnici?

Moje spoštovanje. Če dovoliš vprašanje – kaj razen spremembe prehrane in gibanja se ti zdi pomembno v procesu hujšanja?

Pa kako je šlo s kožo? Hvala.

In kje so potem vse debele ženske dobile otroke? So jih rodili možje ali so jih kupile na tržnici?
[/quote]

Dejansko debelost vpliva na možnosti zanositve. Pa če si priznaš ali ne.

Saj v uvodnem komentarju je poudarek na tem, da je prenajedanje in čustveno tolaženje s hrano problem in odraz psihične motnje, ki vodi v debelost in dodatne bolezni.
In za rešitev problema, se je treba tega zavedati in vzrok ozavestiti, ne pa tistega, ki opozarja na problem ter napiše dejstva, obsojati.
Sebe pa še naprej pomilovati in iskati uteho v hrani.
Imeti toleranco do vsega samo zato, da se ob neki izjavi ne bo kdo slabo počutil, je popolna neumnost.

Prav tako imamo že dva dni lepo priložnost za razgibavanje in kurjenje kalorij. Ampak lenuhi se bodo spet raje zgovarjali in smilili sami sebi ter našli na tisoče izgovorov zakaj jim ni treba ven in odmetavat snega.
Nekatere je celo menda celo strah, da jih bo kap zadela. 🙂

Dejansko debelost vpliva na možnosti zanositve. Pa če si priznaš ali ne.
[/quote]

Tudi vitkost. Pa če si priznaš ali ne. Imam prijateljico, ki se je dolgo trudila zanosit in dokler ni začela poslušati zdravnika, ki ji je nekaj let govoril, da ima lahko lepo postavo tudi če kdaj kaj poje, ni bilo nič. Ko se je zredila nekaj kg je takoj zanosila.

In še vedno videvam cele jate okroglih mamic z več otroki. Težave se pojavijo ko je teža že krepko previsoka, ne pa če ima ženska en šlaufek okol trebuha. In sama poznam nekaj žensk, ki ne morejo imet otrok in nobena ni debela.

Izjava debele so jalove lahko pride samo od osebe, ki je zelo kratke pameti. ………pa če si priznaš ali ne.

Za dolgo življenje je bolje imeti nekaj kil preveč kot biti tako zatežen in non-stop pametovati, da se te vsi začnejo izogibati:
https://www.ted.com/talks/susan_pinker_the_secret_to_living_longer_may_be_your_social_life/up-next

AMEN!

Bi dejal, da debele bitchez več in lažje rojevajo od suhic, vsaj po videnem sodeč.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Debelost ne vpliva na ščitnico, vpliva pa na izločanje spolnih hormonov – debele ženske so jalove.
[/quote]

sexajo !!!

jaz lahko shujšam 20kil v enem mesecu, ti se pe ne moreš toliko zredit v celem letu. pa možgane imaš tudi podhranjene.

Se strinjam. Izjema 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} z avtoimunimi bolezni, pa še za te ??, če si je niso ravno s takim obnašanjem nakopali.
Debelost je bolezen. In ne vem zakaj naj bi bila to žalitev? Debela denarnica je super, debela Saška pa žalitev.

Ti si posebne vrste psihopat če bi streljala ljudi. Mentalno premaknjena al kaj?

Invalidu res ne moreš nič očitati. Drži. Ščitnica… drži toda človek ki ima probleme s ščitnico je na zdravljenju. Koliko procentov je le teh? Torej ti ljudje se zavedajo problema ker dejansko so bolani.

Za vse ostale NEMA izgovarjanja na bolezni, debele kosti in nevemkajševse. Normalno jest in nehat žret ko prase.
[/quote]

Psihološki problemi pa niso bolezen, a ne?

Debelost ne vpliva na ščitnico, vpliva pa na izločanje spolnih hormonov – debele ženske so jalove.
[/quote]

Kot prvo beseda jalova je huda žaljivka. Si nesramna. Kot drugo soseda je ženska preko sto kilogramov in ima dva odrasla otroka. Odkar jo poznam je debela, ko sem bila še sama otrok. Moja kolegica je tudi zelo debela ima dva otroka. Zanosila in rodila je, kot je načrtovala.

Kot prvo beseda jalova je huda žaljivka. Si nesramna. Kot drugo soseda je ženska preko sto kilogramov in ima dva odrasla otroka. Odkar jo poznam je debela, ko sem bila še sama otrok. Moja kolegica je tudi zelo debela ima dva otroka. Zanosila in rodila je, kot je načrtovala.
[/quote]

Poznam pa kar nekaj suhih zensk,ki jih zal ne morejo imeti. Telo potrebuje za ravnovesje hormonov tudi nekaj mascobce.

jaz lahko shujšam 20kil v enem mesecu, ti se pe ne moreš toliko zredit v celem letu. pa možgane imaš tudi podhranjene.
[/quote]

In zakaj ne shujšaš? Zakaj imaš 20kg preveč?

sexajo !!!
[/quote]

Zato ker se zavedajo, da ne morejo kar tako dobiti tipa, ki bi seksal z njimi. In pa zato, ker vejo, da jih bo kmalu infarkt in izkoristijo dokler lahko.

Ja dejmo vse debele na samotni otok strpat da vam ne bojo kvarili videza popolnega sveta v katerem so vsi vitki, zdravi in lepi

Zato ker se zavedajo, da ne morejo kar tako dobiti tipa, ki bi seksal z njimi. In pa zato, ker vejo, da jih bo kmalu infarkt in izkoristijo dokler lahko.
[/quote]

Ne drži. Imajo apetit na hrano, so prave gurmanke, glede seksa tudi. Očitno še nisi naletel na tako. Nekaj na pamet klampaš.

Grda resnica je debela.

To je vaš obrambni mehanizem. Kritiko spreobrnit v orodje za nabijanje krivde. Nihče ni rekel da bi vas bilo treba deportirat. Ampak ok… ne vem zakaj si sami takšne sodbe pišete ko zaključujete. Kompleks manjvrednosti?

New Report

Close