Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dedci tega foruma zberi te se in ….

Dedci tega foruma zberi te se in ….

…naredite svojo slači skupino….to bi babe vriskale in piskale…:-)))))))
A ne bi probali????
Jaz vas ziher pridem gledat!!!!!!!!!!!!!;-))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

:-))
Samo za svoja dejanja potem ne odgovarjam….:-))

heheh
vidim da MOJ-SPEY že deluje….no si videla kako malo madenka potrebuje…samo malo namiga pa že pravilno miga……

hmmmmm… a ti bi vriskala in piskala samo katera pa bi pritiskala……..

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

jajaja
kot vedno najbolj pogumna……

cmokec

leta letijo - iščem stevardeso.....

a boš tudi ti najbolj pogumen, a?! Se javljaš kot prvi za nastop, ne?!

:-))

Ena se bi že našla….saj v tisti evforiji nikoli ne veš,kaj se bo zgodilo…ti bi pasalo ne,ko bi ti tlačle dinarčke za spodnje hlačke,ti bi pa z boki migal in ritko kazal…..:-)))))))))))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Sem že povedal svoje!
To bi naredil (ob ustrezni količini maliganov v krvi) in sicer samo za naše forumovke v bolj intimnem ozračju kje.
Kar vsevprek pa ne!
Sp

P.s.: če te že zanima,kako izgleda moja rit in fasada,pa provociraj še bolj!
Eni je že uspelo;-)))
Sp

Ma jaz bi te rada v tangicah videla,pa ne začni zdaj s tistim “blago za blago”…..:-)))))))))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Če sam pomislim na sebe v tangicah(samo videt!), grem pa zdaj sam nad sabo kozlat.deset let nazaj še možno,zdaj pa,bljak…
Sp

Eh,v tem bi bil čar,da vidiš popolnoma povprečnega in normalnega (?) moškega v tangicah….a si gledal tisti angleški film Do nazga,ko se pet al šest angležev (od suhega do debelega) zbere skupaj in naredijo strip-skupino…evo,to je to….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ja,tisti film imam pa vedno pred očmi,ko to pišem.Zato me do neke mere ta stvar rajca…
Sp

… mene tudi….

Mene pa misel na golo telo;)!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Mene pa Sprevržko v fluoroscentno zelenih tangicah…..:-))))))))
Pa rdeče perje v rit, bo pa Franci….
Tralalaalala……

No,evo…kaj potem sploh jamraš in se pritožuješ…lahko bi imel ljubioc še pa še,dinarčke in in in…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Tiho bodi žaba!si videla že preveč,se mi zdi.
Sp

….ne morem več,pa ti si legenda…si pa nagajiva danes,kaj…..joj…moj vrat….od smeha me bo konec…rdeča pera,joj……

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Saj sem tvoja žabica…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz imam samo eno ljubico in tisti sem zvest,pa naj napišem tu kar hočem.
Sp

Ja,zvest…OK-če se temu zdaj tak reče….jaz ti verjamem….Kao ono,ko mi je en hokejist zagnjavil,češ: Prideš v nedeljo k meni film gledat???Jaz pa nazj: A temu se zdaj tak reče????…………..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Jaz pa bi v tej pozi raje videla Razočarka…mislim da bi raztural do konca…se smejim!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja tudi tudi….hi hi hi…..pa kaj smo se tak na naše vragce spravle…..eh malo pa lahko…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Žabice vse vidijo!

Odpade!
Pa veš, zakaj?!

…. ker nima takega petelina….:-)))
Ker je Franci lep, mora biti lep in pisan tudi lastnik……:-))))

Točno….:-))))))))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close