Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dedci tega foruma zberi te se in ….

Dedci tega foruma zberi te se in ….

seveda se smejiš…ti grdavsa…mi noceš odpisati….a bi raje videla, da moje vprašanje ponovin javno na netu…..pol bo pa hudiččččččč……

lepa ostani še naprej….

leta letijo - iščem stevardeso.....

tko triči…si že mal odrasla od jutra…..

mater kak nas ti poznaš, dece mislim…..ki bi dali vse za eno dobro…

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Če bi jih resnično tako dobro poznala,potem bi vedela kako ravnat z njimi,da ne pride do takšnih in drugačnih ekskalacij….žal pa temu ni tako….da bi pa moški (nekateri-večina?’?) dali skoraj vse v sili ko jim primankuje…pa je vsesplošno znano….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

hehehh

in zakaj moški pride v siuacijo da bi v sili, ko mu pripamnkuje……

babnce nespoštljive do nas moških……mater kaj nbi ti sedaj jaz naredil…..vauuuuuuuuuu

pa-pa lubči

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ker se ni lepo obnašal in zato je odvzem pravic do posteljnih aktivnosti najbolj efektivna kazen….NEEEEEEEEEEEE….malo se zabavam…..no,kar povej kaj imaš v mislih….pa saj nisem nespoštljiva…..bodi sedaj pogumen….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

no,kar povej kaj imaš v mislih….pa saj nisem nespoštljiva…..bodi sedaj pogumen….

???????????????????????????

leta letijo - iščem stevardeso.....

Okej…saj bom pridna…že pisem…že mejlam…pa ne me zmerjat da sem lepa…kje pa…jaz lepa…sem kot zmajcek ali žabica…lepa pa res nisem.
Cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A sedaj pa se boš norca delal……….grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr…..še malo ti manjka,pa priletim do tebe in te po nagi…………….grrrrrrrrrrrrrrrrr….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

galski petelin :)))))))))))))))

Jaz pa vem kaka si žabica!Pa nobenemu ne povem!
Sp

a tudi frendu ne…………..

daj no…..

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ne!Sorry!
Je pa takooooooooooooooooooooooo lepa in fejst.Pa saj to itak že veš,saj te kar naprej mazi,kajne?
Sp

no zdaj pa ti mene mal…..
ma daj namigni mi malo….A JE VREDNA GREHA???????????

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Khm!No,si že zamudil…kaj bi rekel,da preveč ne povem?Če ne bom kregan…
Sp

ma daj…

kolegi pa moški pogovori???????????? kaj je sedaj, a ti je petelinček poginil………

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

New Report

Close