Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Degeneracija že itak neuporabljenih možgančkov z mRNA gensko terapijo

Degeneracija že itak neuporabljenih možgančkov z mRNA gensko terapijo

Imati ili Biti?
Kaj si?
Sej ti pravim, sem zmagovalec.
S takimi ki se upajo tu kakat, biti pogumni zmerjat, predlagam da se pojavijo pred mano, da vidim koliko poguma res imajo.
Nehal ne bom, le zakaj bi?
Fotr ti je bil bolan ko te je delal.
Papak.
[/quote]

Vidi bolan, šta se izrodilo kad otac čoban kara majmuna. Posle 6 meseca, majka izrodila jedno ružno govno. Posle 30 godina to ružno govno koje mu je ime Andrej Despotović izgleda ovako

[img]http://shrani.si/f/3L/Ht/1TUjxutF/1/despomajmun.jpg[/img]

Vidi bolan, šta se izrodilo kad otac čoban kara majmuna. Posle 6 meseca, majka izrodila jedno ružno govno. Posle 30 godina to ružno govno koje mu je ime Andrej Despotović izgleda ovako

[img]http://shrani.si/f/3L/Ht/1TUjxutF/1/despomajmun.jpg[/img]
[/quote]

…pa brihten tudi ne,veš.
Bolj,ko se boš iz njega norca delal bolj ga bomo brali.
Zakaj te resnica tako boli?
Dobro kasiraš na račun Corone?
Sam vprašam!

Ludi, lepo te prosim, ne nasedaj in ne odgovrjaj temu multiniku, ki prav to želi, da ti reagiraš na vsak njegov butast post, ti samo piši resnico, popoja video posnetke, komentiraj….ne odgovrjaj temu bedaku, kot da ga ni, ker z njim nikamor ne prideš, NIMA SMISLA! On je v službi, to dela za denar. Potem ko ljudje to berejo si milsijo svoje, ampak škoda časa!
Drži se LUDI in objavljaj, rad te berem! in HVALA TI!!

Neka njega, ne moti me.
Jaz teram svoje…hvala.

Edini, ki omenja denar za pisanje postov si ti Desmotkovič. Pa kdo misliš da je še tko de.bilen kot si ti, da ne razbere tvoje glupe multinick poste? Isti ret.ardiranec kot Darwin, ki si sam sebi v teme piše, da si jih dviguje. Enaka sta, ped.erajsla željna pozornosti.

Žaljenje ljudi z retardi, ker ne verjamejo main stream medijem, pomeni le, da marsikomu – med drugim tudi psihologom – ni znana človeška psihologija.
Pač, res žalostno.
Ludi je pa eden najbolj prijaznih ljudi na tem forumu.

Enako tudi jaz!

New Report

Close