Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dej, hitru, hitru, še, še…

Dej, hitru, hitru, še, še…

… tisti, ki mi prvi pošle sliko, dobi ……
dobi….. dobi……
kar si zaželi….

noooo, čakaaaaaaaaam

email.si…danes nekaj štrajka…jutri…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja, res nekaj štrajka…
ampak… pošlješ pa vseenu lahko… in če boš taprva, hihi, kaj bi si zaželela dobiti, a draga Plastelinka… kaj si mucika ali kužek?

Eto.Sliko maš v ladlcu.
Sp

a da res? letim pogledat…
ahtej se, če lažeš! 😉

Jaz NIKOLI ne lažem.A moram to res stalno ponavljat.Sicer pa eni od vas to že itak veste.
Sp

hm, neč ne pride?
zdej al si me nalagau (kar naj ne bi blu) al pa si mi poslal na službenga – tega sem ti rekla, da zbriši!!!

alora?

Kaj bi si jaz zaželela…boš že vidla polej…le čakaj se ti mene lumpačka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

sem ti rekla, da email.si…ne dela…strajka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Poslano na tega,ki ga imaš v profilu!
Sp

a, ok… ni še došlo… čekat čem još malo…

nekej štrajka ja, ma mi prejema in pošilja…

Naprej je šlo…sem na lastne oči videl,kako je Norton pregledal odhodni mail.
Boš dobila,ni pa nič posebnega,da ne bo prevelikih pričakovanj.
Sp

… uppssssa, zgledaš nevarna… in pohotna…. sam, da me ne boš ujedla v moje… zizike 75b…. auuuuaaaa….
ben, nečem tvoje slike, ;)))

Ja se bom zagrizla vanje in ti jih zmanjšala na najmanjšo cifrico…polej pa tekmuj z menoj…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Še nekaj!Če pa imaš MSN Messengerja me lahko pa tudi zdaj v živo vidiš.
Sp

nimam… ;(((
lahk pa vseenu pomahaš….

čao uz brdo, čaooo, čaooooooo (ti maham nazaj)

Ali…lahko še glasbeno željo mogoče…mi boš še kaj zapel ali odplesal…pa se priključim…no reci…se splača???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hm, sem vedla, da si notr globoko v sebi…. ena velika zlobaaaaaa, fouš si mi, ker imam večje, sej vem….
šliki šlaki, tebi pa ne bojo več zrasli, hihihi

Ne,ker mi gre sam sex po glavi zdaj in bi ti pokazal kaj preveč lahko…
Sp

Ja priznam…tko sem ti fofšna, da sem bom kar požrlaaaaa…še dobro, da sem Plastelinka…foka….sem…foka tja…malo plastelinka…oblikujem… in sem popolna…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa dej že enkrat tista dva sesa pokaži,pa da dam končno oceno!
;-)))
Sp

… grrrrrrrr… sem ti že 1x poslala, pa si vrgu v smeće…. sam si si kriv…

ja pa to hočem…no bom videla ali ne…ker sem včeraj zgrešila največje…slačifante na svetu…pa lahko danes od tebe dobim kaj…je tako???;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ena od vas je tisto že videla,sam mi je bila nekako bolj pri srcu…pa saj si tudi ti fejst punca,no!
Sp

New Report

Close