Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dejmo mal reda…

Dejmo mal reda…

haha dej , mi poveš drug teden :)))

Čau sonce moje B !

men tud hahah…
tole bo še vroče……

mah , saj nima praznikov pa počitnic on :)))))))

oki srček !

ja… rep med nogee pa….

ja, kaj hočem.. če se pojavijo 4 dive.. me se lahko potem samo strga :))))))))))))))

hahahahahahaha hvala Barbi, vračam lubčka, pa tud ne ubga v stilu unga svinjanja :))))))))))))))))))))))))))))

:)))))))))))))))))) no sje nisi še n’č zamudila :))))))) lahk ga zdej daš še ti :)))))

cmoka muci tud :))))))

da ne skače po postih gor zgori… še dober, da se hecaš, ker drugač bi pomislu da si.. hmmmm zdejle za kakšnim zidom, z jeklenimi vrati, pa kakšno dolgo črno kriklo pa tako kapco… rutko z belo črto….

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) o mater, zdej mi je žov, da dopoldan nisem potegnu ših še za kakšno uro :))))))))))

po vsem prebranem… lahko rečem, da sem še zdej fest v lastnem zosu gostem in da mi tud vidve ne morta pomagat…. Sej, k človek sp***di, pol se pa naslajat nad revežom ja… bosta že vidle… vraga :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

lubčka obema, fajn mejta, matr Barbara, tud jest bi mel enga takega fotra… k kar neki.. časti :))))))))))))))))) Zajček, a še kuhaš, likaš pa pereš?

Ne več :)))
madona ampak neki kao hočejo večerjat spet ):

midve z B. bi ti že pomagali , ampak si preveč usosnu :))))))))))

hehe….

hahah ma kvečjem pretrga..hahah:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A da nau foušije aaa? Ma ne Jani ni foušije,je tko fletno vse to čitat in svečko držat! hahah….
Ps. jest pa tko ne znam veš…..mam svoj grif…hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

zajček bo mogu omislit brikete za svojo vojsko..pa kadar bodo lačn jim sma nasuješ..hihihihihi
mal zlobna ampak resnično,bemti sam futraš jih!!
P.s. A še rastejo?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

bemti tuki sm pa blond….ampak ziher je kulll tale kiklca pa kapca,pa rutka ne?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca , jaz tudi blond .
Popolnoma .
Tako sem out , da se grem
kar malo pod zvezdno
nebo zasekirat .
Neč bat .

:)))*******

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

nič nisi žleht , to je dejstvo .
ha , ha briketi !
ideja je odlična , ker drugače bom končala v sanatoriju za nervozne bolnike :)))))))))))))

pod zvezdno nebo se sicer gre v dvoje :)))))))))))

cmoka Niobi in nič sekiranja 🙂

New Report

Close