Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dejt z bogatašem

Dejt z bogatašem

Spoznala sem modela prek neta in me je povabil na drink. Tip solidnega izgleda in čist normalen. Avto, ki ga voz sicer ni slab, ampak čist nič posebnega….spila sva mal več in nato odšla k njemu. Flet ma sicer precej velik in lepo opremljen, ni kej…. On je zjutraj vstal pred menoj in očitno šel nama po zajtrk v trgovino. Jaz sem se malo ogledala po stanovanju in firbec kot sem, se tudi malo po predalih pobrškala….. tam poa me skoraj kap…. najdla sem izpisek banke, model ma na računu skoraj 2.5 milijonov evrov. Nevem kaj naj si mislim.

Odgovor na objavo uporabnika
spoznala sem zanimivega, 30.11.2021 ob 17:18

Spoznala sem modela prek neta in me je povabil na drink. Tip solidnega izgleda in čist normalen. Avto, ki ga voz sicer ni slab, ampak čist nič posebnega….spila sva mal več in nato odšla k njemu. Flet ma sicer precej velik in lepo opremljen, ni kej…. On je zjutraj vstal pred menoj in očitno šel nama po zajtrk v trgovino. Jaz sem se malo ogledala po stanovanju in firbec kot sem, se tudi malo po predalih pobrškala….. tam poa me skoraj kap…. najdla sem izpisek banke, model ma na računu skoraj 2.5 milijonov evrov. Nevem kaj naj si mislim.

Kešpička si. Pijavka. Sama nič ne moreš ustvariti, le drugim krast znaš

in se učiš pisanja in uspešnejšega izmišljanja bedastih zgodbic:).

nova
Uredništvo priporoča

Saj vemo kaj boš naredila. Nič “Nevem kaj naj si mislim”, že gledaš kako zanosit čim prej.

sam res, pol bom priskrbljena….. to bom naredila, če se še ni prijelo, ker nisva glih pazila, pa 3 x me je

Te je vsaj povabil na jahto?

1. kdo bi imel na računu toliko keša?

2. papirnatih izpiskov že kakih deset let načeloma ne pošiljajo več…

Odgovor na objavo uporabnika
čekdisout, 30.11.2021 ob 18:36

1. kdo bi imel na računu toliko keša?

2. papirnatih izpiskov že kakih deset let načeloma ne pošiljajo več…

jaz jih dobim vsak mesec, za TRR in kreditne kartice, papirnate izpiske namreč

Moj bivši, je imel dostikrat takšno stanje na računu, ne dolgoročno, ampak ko je kaj prodal in čakal na novo priložnost investicije. Poleg tega je imel doma v sefu vedno vsaj 500k, so pa bili časi, ko je tam bilo precej več…. aja, za njega nihce niti približno ne ve kaj vse ima in koliko zasluži

Kot prvo leto 2021 se piše. Nihče nima papirnatih izpiskov iz banke. Pejte mal s časom menopavzne zdolgočasenke.

Kot drugo pa nihče z minimalno razvitimi možgani nima na računu toliko denarja. Moraš biti resno glup kot točak da ga imaš tam. Al pa če bi vsak dan ga mal čez okno vrgu.

Al pa je tip brihten k aleluja in je naredil izpisek na netu (tk par min dela) z zneskom in ga dal na vrh predala, ter pol izgine iz stanovanja. Preveri še če ima kje kamere da lahko gleda komedije zvečer ko odpujsaš domov :). Bi blo pa fajn da se tudi on modernizira in ta “izpisek” raje po nesreči objavi na socialnih medijih, tako kot delajo. Bo imel večjo izbiro. Sploh na dejt ne bo rabil it in čakat da gre potem kkšna šnofat da ga še bolj navdušeno naskoči.

Odgovor na objavo uporabnika
marsikdo, 30.11.2021 ob 18:41

Moj bivši, je imel dostikrat takšno stanje na računu, ne dolgoročno, ampak ko je kaj prodal in čakal na novo priložnost investicije. Poleg tega je imel doma v sefu vedno vsaj 500k, so pa bili časi, ko je tam bilo precej več…. aja, za njega nihce niti približno ne ve kaj vse ima in koliko zasluži

Tak poslovnež pa je imel isti račun za privat in “naložbe”. Pa pol miljona v sefu :). Legalnih :). Pa nihče ni vedel za to. Sam ti :). Izpisek je imel tudi? Pa kontne bilance na papirju za vodenje svojih financ? 🙂 Ko sta šla kaj večjega kupit je v kovčku denar nosil? 🙂 Tak intelekt pa nisi več z njim. Fascinantno.

Od takega čim prej, takemu si najverjetneje samo potrošni materijal. Igračka za vikend

 

Odgovor na objavo uporabnika
2021, 30.11.2021 ob 18:45

Kot prvo leto 2021 se piše. Nihče nima papirnatih izpiskov iz banke. Pejte mal s časom menopavzne zdolgočasenke.

Kot drugo pa nihče z minimalno razvitimi možgani nima na računu toliko denarja. Moraš biti resno glup kot točak da ga imaš tam. Al pa če bi vsak dan ga mal čez okno vrgu.

Al pa je tip brihten k aleluja in je naredil izpisek na netu (tk par min dela) z zneskom in ga dal na vrh predala, ter pol izgine iz stanovanja. Preveri še če ima kje kamere da lahko gleda komedije zvečer ko odpujsaš domov :). Bi blo pa fajn da se tudi on modernizira in ta “izpisek” raje po nesreči objavi na socialnih medijih, tako kot delajo. Bo imel večjo izbiro. Sploh na dejt ne bo rabil it in čakat da gre potem kkšna šnofat da ga še bolj navdušeno naskoči.

Piše se 2021, to je res. Jaz imam papirnate izpiske. Vem, da so na voljo digitalni, ter mislim, da ti celo dajo evro ali dva popusta na vodenje računa, če ga želiš samo na email. Jaz vem, zakaj ga želim tudi po pošti, ni važno zakaj, važno je, da jaz vem zakaj.

Jaz sem verjetno mal poseben tip, kar se tiče vlaganja. Sem stare šole, vem pa zelo dobro kaj delam. Nisem dosegel toliko, kot je najbogatejši kriptomilijonar, sem pa kar precej, recimo temu, da v fontu Times New Roman velikost 12, ena stran A4 papirja ne prenese spisek vseh mojih nepremičnin, ki jih imam samo kot fizična oseba. Moje stanje na osebnih računih močno variera, glede na stanje na trgu. Trenutno je stanje večje kot od omenjenega individuja. Zakaj pustim denar tam, čeprav mi hrambo le tega zaračunavajo? Čisto preprosto. Naša zelo čudna zakonodaja predvideva, da dvig in ponovni polog istega denarja, ni isti denar in ob pologu, za nakazilo nekam potrebuješ ponovno vso dokumentacijo o izvoru. Je vredno se s tem ukvarjati? Kakor komu, meni osebni ne.

Odgovor na objavo uporabnika
hahahaa, 30.11.2021 ob 18:50

Tak poslovnež pa je imel isti račun za privat in “naložbe”. Pa pol miljona v sefu :). Legalnih :). Pa nihče ni vedel za to. Sam ti :). Izpisek je imel tudi? Pa kontne bilance na papirju za vodenje svojih financ? 🙂 Ko sta šla kaj večjega kupit je v kovčku denar nosil? 🙂 Tak intelekt pa nisi več z njim. Fascinantno.

Imel je, oziroma jih po vsej verjetnosti še ima, kar nekaj računov, povsod po svetu. Kar se gotovine tiče ja, je dostikrat tudi kupoval kaj večjega z gotovino. Enkrat sem bila tudi prisotna, ko je kupil vozilo, sicer v tujini in ga plačal z gotovino, okoli 200k

Odgovor na objavo uporabnika
Sam bejž, 30.11.2021 ob 18:50

Od takega čim prej, takemu si najverjetneje samo potrošni materijal. Igračka za vikend

 

Kaj takega lahko napiše samo en luzer, moški, da se razumemo. Tak, ki se nikoli ne bi spomnil, da bi šel po zajtrk za žensko…… tak, ki tudi že dolgo ni nobene pof….

2,5 mio na računu? A je kak velik poslovnež?

Odgovor na objavo uporabnika
Koga imaš za norca, 30.11.2021 ob 19:07

2,5 mio na računu? A je kak velik poslovnež?

Lahko da je, ali pa je recimo podedoval. Moj bratranec recimo, je podedoval zemljo, za katero sploh ni vedel, da jo bo… prodal za 4 mio… pa je ostal takšen kot je bil, je pa plačal nekaj davka, nevem več koliko, ker je dedoval po teti in ni bila direktna linija…

 

Aja, ko sva se razšla, zaradi njega, da ne bo pomote, mi je dal 3 sobno stanovanje v Ljubljani. Verjetno sicer zaradi oblutka krivde, ampak vseeno.

 

Odgovor na objavo uporabnika
ojoj931, 30.11.2021 ob 19:04

Kaj takega lahko napiše samo en luzer, moški, da se razumemo. Tak, ki se nikoli ne bi spomnil, da bi šel po zajtrk za žensko…… tak, ki tudi že dolgo ni nobene pof….

Ma ne, motiš se. Jaz vsako jutro grem pripravim domač, zdrav zajtrk za svoje 3 fante. Ob 5h sem že pokonci in pripravim testo za kruh, da zadiši po celi hiši. Tega ti miljonarji ne bodo mogli kupiti. Pristne odnose, ljubezen, stabilnost, toplino, srce in dušo. Taki so prazni in razmišljajo samo o denarju (tako in drugače), saj je denar v večjih količinah eno samo breme, taki ne spijo mirno verjemi.

Da bi pa ženske kar na spletu pobirali, bili pošteni in te imeli za kaj resnega je pa pravljica za lahko noč za kakšno naivnico, žal ljudje, ki znamo kritično razmišljati vemo, da od tega ne bo nič dobrega za avtorico.

Odgovor na objavo uporabnika
spoznala sem zanimivega, 30.11.2021 ob 18:29

sam res, pol bom priskrbljena….. to bom naredila, če se še ni prijelo, ker nisva glih pazila, pa 3 x me je

    A sam 3krat si zaspala ker nisi vedla ke si pjana

Kdo pa nima vsaj milijončka na zalogi ? Vsak normalen ga ima, če si pa ti smotana ti pa pač človek ne more kaj dosti pomagati.

Hitro šivanko pa kondome prepikat 🙂

Kdor zna z denarjem pač zna.

Jaz poznam kar nekaj ljudi, ki so preprosti. Še vedno dobivajo izpiske v papirnati obliki, ne uporabljajo dosti tehnologije, en bančni račun jim čisto zadostuje. Na njem pa visoke cifre, ki so si jih zaslužili na svojem področju. Pa tudi kake  par 100k gotovine bi se našlo kdaj pri njih doma.

Kdo se verjame?

Še vedno so papirnati izpiski,ti si pa Mal za luno….

New Report

Close