Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Delež pozitivnih hitrih testov?

Delež pozitivnih hitrih testov?

Je kje objavljen delež pozitivnih hitrih testov, ne PRC? Ker vsak dan videvam kolone pred testirnim centrom za hitro testiranje in me resno zanima kakšna korist je od tega?

Odgovor na objavo uporabnika
testiranje, 04.09.2021 ob 15:24

Je kje objavljen delež pozitivnih hitrih testov, ne PRC? Ker vsak dan videvam kolone pred testirnim centrom za hitro testiranje in me resno zanima kakšna korist je od tega?

🤔

Gredo hitri testi tudi v dnevno štetje okužb? Število testiranih, število pozitivnih?

Se  mi zdi, da sem zasledila samo število hitrih testov okoli 20.000 na dan, ne pa tudi koliko od teh je pozitivnih. Po moje jih ne objavijo, ker je zanemarljiv in bi s tem le pokazali, da so hitri testi nepotrebni.

V covid sledilniku imaš polno podatkov. Pozitivni hitri testi ne grejo v statistiko. Ker grejo vsi pozitivni še na PCR test.

Če se ne motim je bilo hitrih testov včeraj okoli 36.800. Od tega je lahko maksimalno pozitivnih 740.

Hvala, neprijavljena, bom pregledala. Vem, da ne gredo v statistiko dnevnih pozitivnih, ker je bilo na začetku cela zmeda okrog tega, zato me je zanimalo, če je kje ločeno.

Nikjer ni ločeno napisano.

Saj očitno je vse skupaj ratal en blef , ker nikakor ne gre skupaj cepljenih več kot 1 mio, prebolevnikov več kot 300000, umrlih, ne vem koliko, ker se številke spreminjajo in jih ne moreš sledit, mi pa katastrofa v 4. valu, ki mu bo sledil 5., 6…. …..

Če bi se odstotki šteli od dnevno testiranih bi bili ta boljši na svetu , saj + se tako morajo iti testirat in so zabeleženi kot + lahko že isti oz. najkasneje naslednji dan.

Hitri testi so namenjeni ljudem, ki potrebujejo negativen test in ga plačajo. Zato so vsi negativni.

Problem v praksi je, da v teh šotorih (posebej v LJ pred Alejo) zelo površno vzamejo bris. Grejo čisto minimalno v nos in opravijo po liniji najmanjšega upora.

Verjetno imajo že zato same negativne teste, ker s tako malomarnostjo virusa sploh ne morejo zajeti.

Korist se meri v milijonih.

(https://www.facebook.com/101017414921399/videos/1706408689550867/)

 

In kdaj boste za vedno ugasnili TV ?

Odgovor na objavo uporabnika
testiranje, 04.09.2021 ob 16:38

Se  mi zdi, da sem zasledila samo število hitrih testov okoli 20.000 na dan, ne pa tudi koliko od teh je pozitivnih. Po moje jih ne objavijo, ker je zanemarljiv in bi s tem le pokazali, da so hitri testi nepotrebni.

 

Izvajanje testov je odličen biznis kateremu se ne želijo odpovedati.

New Report

Close