Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Deliva si vse – razen mojega ljubimca

Deliva si vse – razen mojega ljubimca

Sta pomislila kaj če se kdo od vaju na novo zaljubi?

Monogamija je precenjena!

Ena huda beda od odnosa.

Hehe…sta pametna…Kaj pa ubogi otroci, medtem, ko se vlačita naokrog z drugimi partnerji? So srečni?

https://www.youtube.com/watch?v=Gevc1nfR_KY
[/quote]

Otroci rabijo srečne starše, ne pa mučenikov.

Uuuu, jezt bi tudi tko, samo se moja žena ne bi nikoli strinjala. Me rajš kastrira. Tko moram pa na skrivaj čez plot skakat, ona pa vsa zoprna in zamorjena doma sedi.

Spoštujem, da se ne ozirate ne druge, da imate jajca za tako nekonvencionalno življenje. Sama sem tradicionalist, z vsem trpljenjem vred. Zame je to too much. Ipa živimo v eni mali zalankani Sloveniji.

Otroci rabijo srečne starše, ne pa mučenikov.
[/quote]

Dodze dzavo po svoje. Kad tad.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Sorry, meni je pa to bolano! Če sta skupaj bodita, če se vsak po svoje okoli goni pa pojdita narazen. Kam gre naša družba!?

Kako bosta pa uredila, če se eden od vaju zaljubi? Tega čustva pač ne moreš kontrolirati.

Koliko o tem vajinem odnosu vesta otroka? Otroci čutijo in vedo več kot mi mislimo.

Se pravi, če nisi hooker, si pa zaplankan/a. Ljubi bog, kakšne imate eni.

Bravo za pogum, da iztopita iz nekih nenapisanih okvirjev, še iz čisto nekih drugih časov.

O kakšnem skupnem premoženju se tu govori, da par na tak način ostane skupaj? Pa kakšen status? A sta to neka huda bogataša?

Ne še, čakata, da tašča prepiše premoženje in da se odpravi na enosmerno potovanje. Potem bo življenje na veliki nogi.

Sam bi tudi tako, ampak kako naj to predlagam ženi? Res, da živiva en mimo drugega, njej je važno kaj drugi o nas mislijo in kako nas vidijo. Bi lahko napisali kaj več o odprtem zakonu!

Bravo punca, tako se dela! Doma mož, premoženje na varnem, ti pa še ljubimca furaš. Fouš!

To je pa precej nekonvencionalna odločitev za tradicionalnega Slovenca. Spoštujem!

Takoj bi bil tvoj ljubimec!

Govoriš o sebi, kaj pa mož, a si je on tudi kaj frišnega našel? Kako pa imete dopuste urejene?


Lep dokaz da denar in “uspešnost” ne more kupiti zdrave pameti. Zgodba za bruhat, po drugi strani pa žalostno.


Lep dokaz da denar in “uspešnost” ne more kupiti zdrave pameti. Zgodba za bruhat, po drugi strani pa žalostno.
[/quote]

tudi jaz se nekako strinjam s tem – kao vse za denar, ki je v prvem planu… čustev, odnosov tega pa nihče očitno ne upošteva… kao za dnar in materialno bomo že vse podredili, četudi lažejo, se pretvarjajo, lažejo otrokom… ne vem no, res žalostno – kot bi se dva v paru za denar prodala, ne samo sama sebe , ampak celo družino

tudi jaz se nekako strinjam s tem – kao vse za denar, ki je v prvem planu… čustev, odnosov tega pa nihče očitno ne upošteva… kao za dnar in materialno bomo že vse podredili, četudi lažejo, se pretvarjajo, lažejo otrokom… ne vem no, res žalostno – kot bi se dva v paru za denar prodala, ne samo sama sebe , ampak celo družino
[/quote]

saj piše, da se ji gre samo za pohoto. do 60 leta ima še čas da se znori, potem se ji bo pa prikazala Marija in bo vsako nedeljo pri maši visela.

Kakšna packarija in o tem gre še potem pisat na forum in se hvalit. Ljudje nimajo več hrbtenice.

Idealna rešitev zame, za moža pod nobenim pogojem. Kaj ko bi malo več napisala kako sta z možem prišla do takega dogovora.

Nikogar ne poznam, ki bi imel približno kakšen podoben dogovor. A to je sedaj moderno? Vi poznate koga?

New Report

Close