Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek delo od doma – uporabniške negativne izkušnje

delo od doma – uporabniške negativne izkušnje

    Jaz od doma delam že več kot eno leto (morda sem bil vmes 5x v pisarni) in še dolgo bom. Delo imam zelo odgovorno pa ga kljub vsemu opravljam korektno in tudi s sodelavci na daljavo nimam problema. Ni boljšega kot delat doma. Iskreno povedano, raje vidim, da mi znižajo plačo kot da se moram vrniti v pisarno med ljudi.

saj vem, vse sodobne človeku naravnane firme dopuščajo delo od doma že zelo dolgo. Nas pa ne spustijo za nič na svetu. Lansko leto so nas vseh 200 nazaj v pisarne napokal zdaj pa se sprenevedajo do konca. Tudi mask ne nosimo. Odločitev vodstva. Imamo na mailu. Ja v Ljubljani ja.

 

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 26.08.2021 ob 09:47

NIsem imel kakšne tako slabe izkušnje, da bi bil kdo nesramen ali bi izgledalo kot da motim; po svoje je celo simpatično, sam sem pa ravno toliko neobremenjen, da če se mi zazdi da kdo ravno kuha ali ga celo dobim v kopalnici… povprašam če raje pokličem malo kasneje?

Pa se začne nasmeh… in vsi kar naenkrat bolj prijazni. Včasih res pokličem malo kasneje – in sem potem deležen dobre storitve, ker so ljudje hvaležni za obzirnost.

Me too. I also had a bad experience with it. But when I use GBWA, it makes me relaxed but you know work is worship.

https://gbplus.net/

Delo od doma je več kot super. Predstavljajte si, da ste v vlogi delodajalca in preko interneta povezani s celim svetom. Kdorkoli ima dostop do interneta je lahko zaposlen pri vas.

Delamo na nekem absolutno neznanem projektu. Z moje pozicije gledano je vsak od vas neskončno dragocen in neskončno pomemben, tudi vi 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Lovilec teme, 25.10.2021 ob 12:19

nekaj najlepšega kar se mi je lahko zgodilo v življenju je Delo od doma.

Tudi meni!

Pa ne gre za zabušavanje, da se razumemo.

Financiranje poštenega in hitrega

 

Potrebujete kredit za projekt ali razviti svoje dejavnosti.

 

Smo finančna institucija, dajemo posojila posameznikom in 

podjetjem v finančnih težavah in vse osebe, ki lahko spoštujejo naše klavzule. 

Kontakt samo po e-pošti ([email protected] ), da izkoristijo finančno pomoč.

 

Naši pogoji posojila so preprosti in dobro opredeljeni.

 

S 3-odstotno obrestno mero ponujamo posameznike v višini 5.000 € do 20.000.000 EUR .

 

Če potrebujete posojilo ali naložbo za izvedbo projektov, kot so:

 

* Osebno posojilo

 

* Posojilo za komercialno denar

 

* Negotovo, hitro in preprosto posojilo …

Kontaktirajte: 

[email protected]

Naš uspeh pri delu je 100%

Financiranje poštenega in hitrega

 

Potrebujete kredit za projekt ali razviti svoje dejavnosti.

 

Smo finančna institucija, dajemo posojila posameznikom in

podjetjem v finančnih težavah in vse osebe, ki lahko spoštujejo naše klavzule.

Kontakt samo po e-pošti ([email protected] ), da izkoristijo finančno pomoč.

 

Naši pogoji posojila so preprosti in dobro opredeljeni.

 

S 3-odstotno obrestno mero ponujamo posameznike v višini 5.000 € do 20.000.000 € .

 

Če potrebujete posojilo ali naložbo za izvedbo projektov, kot so:

 

* Osebno posojilo

 

* Posojilo za komercialno denar

 

* Negotovo, hitro in preprosto posojilo …

Kontaktirajte:

[email protected]

Naš uspeh pri delu je 100%

Financiranje poštenega in hitrega

Potrebujete kredit za projekt ali razviti svoje dejavnosti.

Smo finančna institucija, dajemo posojila posameznikom in 

podjetjem v finančnih težavah in vse osebe, ki lahko spoštujejo naše klavzule. Kontakt samo po e-pošti ([email protected] ), da izkoristijo finančno pomoč.

Naši pogoji posojila so preprosti in dobro opredeljeni.

S 3-odstotno obrestno mero ponujamo posameznike v višini 5.000 € do 20.000.000 € . Če potrebujete posojilo ali naložbo za izvedbo projektov, kot so:

* Osebno posojilo

* Posojilo za komercialno denar

* Negotovo, hitro in preprosto posojilo …

Kontaktirajte: 

[email protected]

Naš uspeh pri delu je 100%

Marsikdo v službi v kolektivih, kjer vlada strupena klima, dobesedno trpi, fizično in psihično. In če je možnost delati od doma, vsaj nekaj dni na teden, zakaj pa ne.

Zanimivo, kako vsi v nebo kujete delo od doma. Ko pa je isto to bilo za učence, dijake in študente, ste pa govorili, kakšen pogrom je to za otroke, čeprav so vam oni povedali, da bi tako kot vi, tudi oni raje imeli šolo od doma. Da v šolah, kjer je otroška hierarhija strupena, marsikdo trpi in mu je bilo to trpljenje prizanešeno ob delu doma, niste hoteli slišat. Da  dijakom in študentom ni bilo treba bivati drugod in plačevati bivanje ali se voziti vsako jutro eno uro do šole in nazaj, za to vam je bilo tudi vseeno. Oni morajo imeti šolo!! Ja, seveda, samo zato, da ste vi lahko v miru delali od doma, ali ne? Kako da so otroci iz nepriviligiranega okolja trpeli. A ena ženska, ki dela od doma, pa ima nasilnega moža, ki tudi od doma dela, pa ne trpi? Nanjo se najbrž spravlja veliko bolj kot na otroke. Ampak ko vam je v korist, vidite samo pluse, drugače pa samo minuse, ne?

Vsaj priznate lahko, da vam je bilo predvsem do tega, da spravite mularijo izpod nog in jo vrnete v šole, da lahko v miru “delate od doma”. In da je bil ves pogrom glede bojda spsihiranih mulcev, ki vsi po vrsti padajo v depresijo, ker so doma (hahaha) samo voda na vaš mlin. Kaj pa vaši stiki z ljudmi? A to, da si zaprt doma vse dneve na vas ne deluje negativno? Mulci bi v tem primeru imeli vsaj popoldanske aktivnosti z vrstniki, vi ste pa čisto osamljeni, zgolj krog družine, štacuna in to je to, in tako že dve leti. A ne bodo psihologi in psihiatri imeli veliko dela z vami? Ali pa psihologija ne vpliva na vas, samo zelo priročno na vaše otroke, zato oni morajo nuuujno v šolo. Pa čeprav je tam nekdo, ki jih šikanira, čeprav se ne znajdejo v razredu in so osamljeni, čeprav se prijateljice  kar naprej spravljajo nanjo, čeprav ga prijatelji nagovarjajo k neumnostim, ki jih potem nekontrolirano počenja, čeprav v šoli ravno tako nič ne dela in se ne uči kot doma, ko ni hotel delat za šolo, ampak v slednjem primeru ste to videli….briga vas, vi morate imeti mir, ko delate od doma.

FUCK NO!!!

Kličem prejšnji teden na Okolje in prostor v naši občini, ker sem pač morala dogovoriti neke zame zelo pomembne upravne zadeve. Se mi oglasi tipinja, že začne s tisim visokim “prosiiim?”.  Razložim zakaj kličem, hitro postavim vprašanje, nato slišim: “Emaaaaaaa … nesi krožnik!” Tv v ozadju na ves glas,Barbapapa al Telebajski kaj vem kaj,  tipinja, ki me sploh ne sliši, dva otroka, ki tulita …

WTF?

Vseeno nekako vprašam kar imam. Ženska zmedeno sploh ne ve kaj odgovoriti. Mi reče naj pokličem neko drugo tel. številko.

Ma no, jaz bom čakala te faking njihove uradne ure, da sploh lahko pokličem, ker drugače je telefon izključen, in nato dobim “emaaaaa nesi krožnik”?

In ženska mi pol  da neko drugo tel. št. za poklicati, (btw: kjer mi rečejo, naj pokličem na tisto taprvo)!!

Od kdaj je ‘delo od doma’ smatrano kot  nek privilegij, kot nek osebni prosti čas, ki ga navaden smrtnik ne smeš motiti?

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
OmniA, 13.02.2022 ob 07:04

FUCK NO!!!

Kličem prejšnji teden na Okolje in prostor v naši občini, ker sem pač morala dogovoriti neke zame zelo pomembne upravne zadeve. Se mi oglasi tipinja, že začne s tisim visokim “prosiiim?”.  Razložim zakaj kličem, hitro postavim vprašanje, nato slišim: “Emaaaaaaa … nesi krožnik!” Tv v ozadju na ves glas,Barbapapa al Telebajski kaj vem kaj,  tipinja, ki me sploh ne sliši, dva otroka, ki tulita …

WTF?

Vseeno nekako vprašam kar imam. Ženska zmedeno sploh ne ve kaj odgovoriti. Mi reče naj pokličem neko drugo tel. številko.

Ma no, jaz bom čakala te faking njihove uradne ure, da sploh lahko pokličem, ker drugače je telefon izključen, in nato dobim “emaaaaa nesi krožnik”?

In ženska mi pol  da neko drugo tel. št. za poklicati, (btw: kjer mi rečejo, naj pokličem na tisto taprvo)!!

Od kdaj je ‘delo od doma’ smatrano kot  nek privilegij, kot nek osebni prosti čas, ki ga navaden smrtnik ne smeš motiti?

 

 

 

Ja, katastrofa. Jaz bi poklicala nadrejene in povedala, da dotična ni znala odgovoriti na vprašanje, ki naj bi bilo njeno področje, hkrati pa očitno nima časa za delo od doma, ker ureja med uradnimi urami osebne zadeve.

Pa dajte to malo presekat, no!! Ti ljudje dobivajo 100% plačo, naj bi bili efektivni kot na delovnem mestu. Če niso, naj se zagovarjajo. Če ima otroka doma še med tistimi redkimi uradnimi urami in mora zanj skrbet, pač ne more delat, bog pomagaj. Reala pa je, vse za polno plačo. Namesto da bi vzela nego, če je otrok bolan in doma, dela od doma kot ne bi bilo nič. Namesto da bi bila v karanteni, če gre za karanteno, in dobivala nižjo plačo, “dela od doma”, bo že kao sfolgala tistih par klicev. No, če jih ne, nima kaj delat od doma!

Se je že tudi zgodilo, da sem kam klicala, pa so bili domači glasovi. Sem rekla naj v miru uredi, počakala minuto in sva se potem lepo zmenili, saj nisem klicala za nujno pomoč na urgenco. Bodimo ljudje, saj nismo stroji.

New Report

Close