Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek delo v optiki clarus

delo v optiki clarus

ima kdo izkušnje z delom v optiki clarus? plača, delovnik, izobraževanja.. opažam da so kar pogosto delovni oglasi za to optiko, pa me zanimajo informacije iz prve roke , ne tisto rekel/slišal, ampak dejansko da pove nekdo ki je delal ali dela pri tej optiki

Stalno moraš ponujati strankam, pritisk strašen. Plača šecto.

Odgovor na objavo uporabnika
Krstić, 24.10.2021 ob 14:14

Stalno moraš ponujati strankam, pritisk strašen. Plača šecto.

to se mi zdi pa da malo bluziš… ok kličeš stranke, katere opravijo pregled, da jih čez nekaj časa ponovno naročiš. Drugače pa prodajaš očala oziroma svetuješ. 600eur plače za polni delovnik skorajda ni možno , ne pri taki stroki. toliko sem dobivala v eni drugi trgovini s cotami za polovični delovni čas

nova
Uredništvo priporoča

Se cudim, da sploh rabijo prodajalke. To je optika, ki se ji izognem v velikem loku. In se cudim, da je komu ok njihovo poslovanje, kjer se dela kot da gre za tekoci trak.

Iz prve roke – plača jurja z dodatki na uspešnost. Pritiskov ni ali mobinga, ima pa šef rad red in pridne delavke. Je pa nekaj izobraževanj kar je normalno.

Aja, delavnik se pa kar velikokrat podaljša, govorim za center, mogoče je v BTC-ju drugače.

Parkrat sem bila tam me niso hoteli postrečt, ne grem več tja.

 

Moraš tudo znat lagati in predvsem prepričevati. Na pregledu so rekli,da moram dobiti očala.Sem šla drugam po drugo mnenje in so rekli,da ne rabim. In jih tudi nimam.

Odgovor na objavo uporabnika
Mushroom, 24.10.2021 ob 17:58

Parkrat sem bila tam me niso hoteli postrečt, ne grem več tja.

 

Pa ti znaš brati, kaj avtorica sprašuje???

Obupne razmere, velika fluktuacija zaposlenih, če po začetnem uvajanju ne ostaneš, moraš vračati denar za uvajanje (izobraževanje). Agresivna prodaja, mobing, velika pričakovanja nadrejenih za minimalno plačo in minimalno povračilo potnih stroškov. Strokovnost in kvaliteta pa na nuli. To ni optika, to je trgovina z očali.

Odgovor na objavo uporabnika
Gaja249, 06.01.2022 ob 08:39

Obupne razmere, velika fluktuacija zaposlenih, če po začetnem uvajanju ne ostaneš, moraš vračati denar za uvajanje (izobraževanje). Agresivna prodaja, mobing, velika pričakovanja nadrejenih za minimalno plačo in minimalno povračilo potnih stroškov. Strokovnost in kvaliteta pa na nuli. To ni optika, to je trgovina z očali.

Jaz imam pa prav s Clarusom kot stranka najboljše izkušnje. So se mi zdeli bolj strokovni, kot marsikje drugje, zame so si vzeli čas za svetovanje in pomerjanje očal, z očali sem pa tudi zadovoljna. Kakšna je pa zaposlitev tam, pa ne vem.

Dragi, nestrokovni, ne držijo se kar obljubijo.

Prvič, zadnjič in…nikoli več.

delal pred leti tam, stalno mobing in prisila v neke narealne norme, non stop neke menjave in urnik nemogoč. Nevem kako je sedaj,ampak jaz tja več ne grem delat za noben denar, plača pa takrat če si bil zelo priden 1000+, drugače minimalac. Aja pa bila so izobraževanja, ki ti jih računajo če greš stran od njih

A ni 2800 eur placa pri njih? Vsak tako se hvali moja zlahtnica. Ne vem samo vprasam tiste, ki ste delali tam.

Odgovor na objavo uporabnika
Sonček342, 05.03.2022 ob 20:53

A ni 2800 eur placa pri njih? Vsak tako se hvali moja zlahtnica. Ne vem samo vprasam tiste, ki ste delali tam.

Spet ena s plačo oh in sploh, kot vsi ostali Gdoji in iZkalci. Spustite se na realna tla.

Jaz drugace ne rabim sluzbe, ker moja presega 2500 eur, s tem da delam od doma 😉

Človek zastavi vprašanje dobi pa abotne in blesave odgovore. Če ne veste ali ne poznate stvari NE komentirajte ali pa se pozanimajte in potem napišite objektivno tako kot je. Bodite realni, povejte tako kot je ne olepševat ali poslabševat in če pišete povejte na katerem delovnem mestu. Obče splošno pa velja pravilo da več kot ima podjetje oglasov za razpisana delovna mesta slabše je stanje in večja je fluktuacija, ta pa je običajno posledica bodisi slabih plač ali delovnih pogojev, odnosov ali kombinacija vsega. Posamezniki ki na tak ali drugačen način preko vez ali kot neke vip osebe opravljajo isto delo kot drugi za bistveno višjo plačo ne morejo biti indikator splošnih plačilnih pogojev temveč zgolj indikator slabega spoštovanja vseh zaposlenih.

New Report

Close