Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Delovna akcija super

Delovna akcija super

Vceraj sem gledala delovno akcijo. Zraven porabla dva robcka. Bravo Ana in vse lepo, predvsem pa zdravja, zelim družini.

Se strinjam. Dobra človeka so izbrali in super poštimali zadeve.
Nika in Nejc, če to bereta, vse dobro in vso srečo!

jaz sem na koncu gledala, pa mi ni bilo jasno, a sta ta dva mati in sin ali par???

Ker na koncu so rekli, da bo sin pomagal svoji mami. Mami? Pa zakonska postelja? Po drugi strani pa je ženska res precej starejša od tipa.

nova
Uredništvo priporoča

Mama ima 50 let, sin, 27 let. Sin bivsi plavalec, ki imabolezen odpoved ledvic…mama prebilela raka na dojki. Tista dva psa sta pa res cisto mimo. Stanovanje so jima pa lepo uredili.

Zakaj pa bi bila par?

kot par. Incest za nju ni greh.

Zakaj pa bi bila par?
[/quote]

Uredili so jima ZAKONSKO posteljo!!! zato sprašujem.

Uredili so jima ZAKONSKO posteljo!!! zato sprašujem.
[/quote]

Očitno na to nima nihče odgovora, pa očitno tudi nikogar ne moti, da mati in sin spita skupaj v 140 cm široki postelji. Kaj so razmišljali ti iz delovne akcije, da so to naredili (verjetno sta onadva tako hotela), pa tudi ne vem.

Očitno na to nima nihče odgovora, pa očitno tudi nikogar ne moti, da mati in sin spita skupaj v 140 cm široki postelji. Kaj so razmišljali ti iz delovne akcije, da so to naredili (verjetno sta onadva tako hotela), pa tudi ne vem.
[/quote]

Če gledate, glejte vse, pa bo pol manj napisanih bedarij. Mati imajo posteljo, sin pa kavč. Kaj vam ni jasno, bukslni?

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Očitno na to nima nihče odgovora, pa očitno tudi nikogar ne moti, da mati in sin spita skupaj v 140 cm široki postelji. Kaj so razmišljali ti iz delovne akcije, da so to naredili (verjetno sta onadva tako hotela), pa tudi ne vem.
[/quote]
Novodobne mamice itak rade spijo s svojimi sončki, če je pa to sinko toliko boljše…
Ta je pa samo malo podaljšala ta termin!

Če gledate, glejte vse, pa bo pol manj napisanih bedarij. Mati imajo posteljo, sin pa kavč. Kaj vam ni jasno, bukslni?
[/quote]

Ja, lepo so jima naredili

…for pigs!

Se ena zafurana oddaja!

Vecja ko je svinjarija v stanovanjih/ hisah. Bolj je efektivno in odzivno.

Meni svinjarija, ki ne zahteva velikega denarja temvec zgolj delo , ne vzbuja socutja.
Sorry ! Mislite si kar si hocete!

Nocem niti vedet kako se pocutita, ko bereta , da celo spita skupaj…
Sin ima kavc, ki se raztegne…je bilo omenjeno v odaji.
Pa ne bit pokvarjenih misli …

New Report

Close