Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Delovna mesta SO, ampak problem leži drugje.

Delovna mesta SO, ampak problem leži drugje.

Sm v Puli, še cel ta teden, nič bat. Zato nism tolk aktivna na MONu 😉 bom mal bolj ko bom spet v Lj 😉
Nick bo pa kar lepo ostal, za vekomaj :)) pa je to teb prav ali pač ne. Preskoč me, če ti smeta, čist simpl :)) al te preveč firbc matra kaj pišem?
[/quote]

Aja, pa delo vratarja ni bad, so pa res baje plače majhne. Sm delala 3 dni kot študentka. Na eni tekmi bila, pregledvala kaj vse noste s sabo na tekme in pa na 2 koncertih. Prav luštn je bilo 😉

Sm v Puli, še cel ta teden, nič bat. Zato nism tolk aktivna na MONu 😉 bom mal bolj ko bom spet v Lj 😉
Nick bo pa kar lepo ostal, za vekomaj :)) pa je to teb prav ali pač ne. Preskoč me, če ti smeta, čist simpl :)) al te preveč firbc matra kaj pišem?
[/quote]

Aja, pa delo vratarja ni bad, so pa res baje plače majhne. Sm delala 3 dni kot študentka. Na eni tekmi bila, pregledvala kaj vse noste s sabo na tekme in pa na 2 koncertih. Prav luštn je bilo 😉
[/quote]

Ups, sorry, varnostnica ne vratarka :)))

Aja, pa delo vratarja ni bad, so pa res baje plače majhne. Sm delala 3 dni kot študentka. Na eni tekmi bila, pregledvala kaj vse noste s sabo na tekme in pa na 2 koncertih. Prav luštn je bilo 😉
[/quote]

Ups, sorry, varnostnica ne vratarka :)))
[/quote]

o, matr, dons že nadure štepaš, težk foh.

nova
Uredništvo priporoča

Sm v Puli, še cel ta teden, nič bat. Zato nism tolk aktivna na MONu 😉 bom mal bolj ko bom spet v Lj 😉
Nick bo pa kar lepo ostal, za vekomaj :)) pa je to teb prav ali pač ne. Preskoč me, če ti smeta, čist simpl :)) al te preveč firbc matra kaj pišem?
[/quote]

V bistvu me firbec glede tvojega nabijanja prav nič ne matra 😉 Itak si umsko omejena in poleg tega še ubrisana in tudi precej neinteligentna, glede na to, da niti tega “profila” ne zmoreš korektno sfolgat v smislu verodostojnosti in realnih zgodbic, ki bi pile vodo.
V bistvu si prav patetična.

Sm v Puli, še cel ta teden, nič bat. Zato nism tolk aktivna na MONu 😉 bom mal bolj ko bom spet v Lj 😉
Nick bo pa kar lepo ostal, za vekomaj :)) pa je to teb prav ali pač ne. Preskoč me, če ti smeta, čist simpl :)) al te preveč firbc matra kaj pišem?
[/quote]

Aja, pa delo vratarja ni bad, so pa res baje plače majhne. Sm delala 3 dni kot študentka. Na eni tekmi bila, pregledvala kaj vse noste s sabo na tekme in pa na 2 koncertih. Prav luštn je bilo 😉
[/quote]

Točno o tem govorim…. Butasta, kot si, ne veš, kje je meja, da bi svoj profil “ene južne”, ki ga furaš, lahko obdržala na meji verjetnega.

Torej, kdo si? Kakšna big mama, ki piše pod raznimi profili za 5 € na uro? Ali celo pišeš zastonj, za lasten užitek?

No, povej, Murkica.

Saj južne ste bolj črnolaske, ali se tudi kakšna blondinka znajde med vami? 😀
Mah, saj s štikli tacat do direktorja bi pa bilo tudi neudobno, a ne, verjetno si imela salonarje…
[/quote]

Nism blond, sm temnolasa, pa imam dost več pameti kot marskdo drug, sploh pa tuki gor. Ti lahk sam slab rata kaj vse prebereš na tem MONu.
In ne Matjažko, za hojo od vrat do vrat so bolj primerne balerinke 😉 ja, v njih sm bila, pa ozke hlače dolge, pa luštna majčka 😉 še kaj?
[/quote]

Aja, lepo, čeprav menda v tangicah izgledaš bolje, pridem kaj naokoli v Pulo, samo menda je tvoj zelo ljubosumen… Ga znaš pomiriti, saj veš, da Slovenci smo strup za ženske, še posebej za Hrvatice? 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Nism blond, sm temnolasa, pa imam dost več pameti kot marskdo drug, sploh pa tuki gor. Ti lahk sam slab rata kaj vse prebereš na tem MONu.
In ne Matjažko, za hojo od vrat do vrat so bolj primerne balerinke 😉 ja, v njih sm bila, pa ozke hlače dolge, pa luštna majčka 😉 še kaj?
[/quote]

Aja, lepo, čeprav menda v tangicah izgledaš bolje, pridem kaj naokoli v Pulo, samo menda je tvoj zelo ljubosumen… Ga znaš pomiriti, saj veš, da Slovenci smo strup za ženske, še posebej za Hrvatice? 🙂
[/quote]

Ne želi si videti tega nilskega konja v tangicah :-))))


A na tisoče primerov poznaš, ko so zaposlili tujce namesto Slovencev? In to v šolstvu, take, ki ne znajo dobro slovensko? Svašta, kakšno nakladanje …

Aja, pa delo vratarja ni bad, so pa res baje plače majhne. Sm delala 3 dni kot študentka. Na eni tekmi bila, pregledvala kaj vse noste s sabo na tekme in pa na 2 koncertih. Prav luštn je bilo 😉
[/quote]

Točno o tem govorim…. Butasta, kot si, ne veš, kje je meja, da bi svoj profil “ene južne”, ki ga furaš, lahko obdržala na meji verjetnega.

Torej, kdo si? Kakšna big mama, ki piše pod raznimi profili za 5 € na uro? Ali celo pišeš zastonj, za lasten užitek?

No, povej, Murkica.
[/quote]

Bom kr to citirala, itak si en in isti ali pač ena in ista. Nisi niti tolk, da bi pisal/a pod istim nickom.
Lej, briga me kaj si ti mislš o men, me sploh ne gane. Laji kolikor hočš. Mnenja nepomembnih ljudi so mi nepomembna.
In veš kaj? Ko mi kdo reče ti nisi normalna: pogledam okol sebe, razmislm in z lahkoto vdahnm vsa sreča :))
Glup bit je pa dans težko, konkurenca je prevelka 😉

Točno o tem govorim…. Butasta, kot si, ne veš, kje je meja, da bi svoj profil “ene južne”, ki ga furaš, lahko obdržala na meji verjetnega.

Torej, kdo si? Kakšna big mama, ki piše pod raznimi profili za 5 € na uro? Ali celo pišeš zastonj, za lasten užitek?

No, povej, Murkica.
[/quote]

Bom kr to citirala, itak si en in isti ali pač ena in ista. Nisi niti tolk, da bi pisal/a pod istim nickom.
Lej, briga me kaj si ti mislš o men, me sploh ne gane. Laji kolikor hočš. Mnenja nepomembnih ljudi so mi nepomembna.
In veš kaj? Ko mi kdo reče ti nisi normalna: pogledam okol sebe, razmislm in z lahkoto vdahnm vsa sreča :))
Glup bit je pa dans težko, konkurenca je prevelka 😉
[/quote]

GlupaĆa debatira o gluposti? Ta je svetovna.

Še kaj napiši.

Nism blond, sm temnolasa, pa imam dost več pameti kot marskdo drug, sploh pa tuki gor. Ti lahk sam slab rata kaj vse prebereš na tem MONu.
In ne Matjažko, za hojo od vrat do vrat so bolj primerne balerinke 😉 ja, v njih sm bila, pa ozke hlače dolge, pa luštna majčka 😉 še kaj?
[/quote]

Aja, lepo, čeprav menda v tangicah izgledaš bolje, pridem kaj naokoli v Pulo, samo menda je tvoj zelo ljubosumen… Ga znaš pomiriti, saj veš, da Slovenci smo strup za ženske, še posebej za Hrvatice? 🙂
[/quote]

Jebeš Slovence, sploh pa take gnile kot jih vidš na MONu :)) sm enga Slovenca h sreč odpikala in spoznala mojga južnjaka, ki pa ni čist nič ljubosumn, nima bit za kej, ker mi vrjame, mi zaupa, tako kot jaz njemu 🙂

Bom kr to citirala, itak si en in isti ali pač ena in ista. Nisi niti tolk, da bi pisal/a pod istim nickom.
Lej, briga me kaj si ti mislš o men, me sploh ne gane. Laji kolikor hočš. Mnenja nepomembnih ljudi so mi nepomembna.
In veš kaj? Ko mi kdo reče ti nisi normalna: pogledam okol sebe, razmislm in z lahkoto vdahnm vsa sreča :))
Glup bit je pa dans težko, konkurenca je prevelka 😉
[/quote]

GlupaĆa debatira o gluposti? Ta je svetovna.

Še kaj napiši.
[/quote]

Glupača si sama pa tist ki te je nardil :)))

GlupaĆa debatira o gluposti? Ta je svetovna.

Še kaj napiši.
[/quote]

Glupača si sama pa tist ki te je nardil :)))
[/quote]

Ej, a nisi v Puli? Pejt se stisnit k svojemu namišljenemu fantu, kvaježe…. nek hrvaško – srbski mešanec :-))

Trola zabita ;-))))

Glupača si sama pa tist ki te je nardil :)))
[/quote]

Ej, a nisi v Puli? Pejt se stisnit k svojemu namišljenemu fantu, kvaježe…. nek hrvaško – srbski mešanec :-))

Trola zabita ;-))))
[/quote]

Kolk vzdevkov si boš še dala?
Ali evo, ode južna u nočni život, društvo čeka, a vi idite na spavanac pa sutra na posao 😉
Ajd čau, vsm skup in tistim ki me imajo radi in tistim, ki me mrze, nema veze :))
Pa i tebi glupačo, jer vidim da si “naša”, ajd laku noč 😉
Mogoče jutr še kakšno rečemo, če bo cajt, ker je moj dragi spet tuki, jeeeeeee :)))

Naša firma raje za minimalca zaposluje južnjake ter jim dopušča, da se učijo programirati iz čiste nule. Pogovor poteka v angleščini ali srbo-hrvaščini. Za slovenskega državljana pa pričakujejo, da je vsaj znanstvenik in to za 1k EUR neto. Naša država je prava naivnica… Tako to gre… 😉

“Ena južna”
Jebeš Slovence, sploh pa take gnile kot jih vidš na MONu :)) sm enga Slovenca h sreč odpikala in spoznala mojga južnjaka, ki pa ni čist nič ljubosumn, nima bit za kej, ker mi vrjame, mi zaupa, tako kot jaz njemu :)

Jaz sem mislil, da jebeš Hrvate, ni tvoj Hrvat? 😀 haha
Nisi jim pokazala tangic, kakor meni po ZS, bi se jim usta razprla do tal, tako bi zijali. 😉
Zdaj še Indijko čakam, da pokaže svoje, malo je tako pogumnih kot ti. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ejejej, Matjazko, slabo ti tole špilaš :-)))

Ja, daj naloži še kaj. Seveda lahko poučujejo tudi, če niso Slovenci, če so strokovnjaki na svojem področju. Zakaj ne bi smeli? In seveda Slovenija uvaža zdravnike, to je ja znano. Globalizem, rings a bell?
[/quote]

Vzgojiteljice v vrtcih, šolah, poučevanje v OŠ, SŠ, itd. Poznam žensko, slovensko, ki že leta pošilja prošnje za delo v šolstvu, pri 30ih ima nula delovne dobe. Tile pridejo iz balkana pa dobijo službe mimogrede. Tega je ogromno ljudje, ne govorimo o nekih fizičnih delih kjer res ni takšne ponudbe delovne sile, govorimo o dobro plačanih službah.
Očitno je v ozadju neka agenda, da se zaposluje čim več tujcev in da džravljan Slovenije prej izvisi kot tujec, ki se poteguje za isto delovno mesto.
[/quote]

Aja, če Slovenec pride prek vez v šolo (edino tako se pride), je to okej, bognedaj pa, da pride kdo z Balkana. V času globalizacije sta enakovredna, to veš? Očitno imajo v tvojem primeru pač za nekoga z zvezami. Službe v šolstvu se dedujejo in talajo po družinski alineji. To vsi vemo.

Vzgojiteljice v vrtcih, šolah, poučevanje v OŠ, SŠ, itd. Poznam žensko, slovensko, ki že leta pošilja prošnje za delo v šolstvu, pri 30ih ima nula delovne dobe. Tile pridejo iz balkana pa dobijo službe mimogrede. Tega je ogromno ljudje, ne govorimo o nekih fizičnih delih kjer res ni takšne ponudbe delovne sile, govorimo o dobro plačanih službah.
Očitno je v ozadju neka agenda, da se zaposluje čim več tujcev in da džravljan Slovenije prej izvisi kot tujec, ki se poteguje za isto delovno mesto.
[/quote]

Aja, če Slovenec pride prek vez v šolo (edino tako se pride), je to okej, bognedaj pa, da pride kdo z Balkana. V času globalizacije sta enakovredna, to veš? Očitno imajo v tvojem primeru pač za nekoga z zvezami. Službe v šolstvu se dedujejo in talajo po družinski alineji. To vsi vemo.
[/quote]

tudi v zdravstvu in drugod kjer je izplačevalec plač država (53{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}), v gospodarstvu ni nič drugače, delo dobiš lahko samo za najbolj izkoriščevalska dela

Aja, če Slovenec pride prek vez v šolo (edino tako se pride), je to okej, bognedaj pa, da pride kdo z Balkana. V času globalizacije sta enakovredna, to veš? Očitno imajo v tvojem primeru pač za nekoga z zvezami. Službe v šolstvu se dedujejo in talajo po družinski alineji. To vsi vemo.
[/quote]

tudi v zdravstvu in drugod kjer je izplačevalec plač država (53{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}), v gospodarstvu ni nič drugače, delo dobiš lahko samo za najbolj izkoriščevalska dela
[/quote]

Oprosti, to je neumnost, ker ne gre ravno za lagodne poklice, temveč garaške, v turnusih. In se pride zraven komot brez zvez. Ni nekega navala na delo medicinskih sester v domovih za upokojence, recimo, ne?

spet lažeš, troll
[/quote]

Se strinjam.
Si, južna, pa iz LJ aneda. Si predstvaljaš, da si doma v Metliki, Črnomlju, Kočevju in še kar je občin z malo firmami in visoko brezposelnostjo in greš vsak dan v Lj. od vrat do vrat.
A f**at si mu dala pred ali po tem, ko te je zaposlil?
[/quote]

Se postavlja vprašanje, zakaj ljudje tako dolgo vztrajajo v tako neperspektivnih okoljih?

pička vam materina, da vam pička materina.

Južna dej noge narazen

Ti dam zelo prav in še res je.
Me kar stisne k srcu,ko berem kritike tu,ki pljuvajo po tistih,ki prejemajo pomoč in brezposelne.
Da so še nekateri tistim favš ,kateri tako imajo manj kot tisti z minimalno plačo,me pa začne glava boleti.
Potem je pa še človek napaden,če jim napiše,kje je sočutje.
Torej so za njih tudi >>lenuhi

če je tako fajn” ti dam zelo prav in še res je.
Me kar stisne k srcu,ko berem kritike tu,ki pljuvajo po tistih,ki prejemajo pomoč in brezposelne.
Da so še nekateri tistim favš ,kateri tako imajo manj kot tisti z minimalno plačo,me pa začne glava boleti.
Potem je pa še človek napaden,če jim napiše,kje je sočutje.
Torej so za njih tudi >>lenuhi

New Report

Close