Najdi forum

Splash Forum Koronavirus delta cepi hitreje kot dohtarji

delta cepi hitreje kot dohtarji

delta je dobra,po moji projekciji je delta ucinkovitejsa kot cepilni centri…torej ce je danes 1000 in kusur odkritih…je neodkritih se vdaj 7000 kom se pravi samo danes jih je cepila delta 8000 …zdaj pa racunajte….cepljenih je cca 1 mil….prebolevnikov je vsaj pol miljona  in s takim tempom bo do konca sept.vsak v slo okuzen …hehe go delta go

Hmmm, kdaj pa bo potem po tvoji projekciji vrhunec 4. vala in se bo krivulja obrnila navzdol? Ker glede na napisano, bo delti kmalu zmanjkalo manevrskega protora. Ker bomo vsi ali cepljeni ali pa prebolevniki.

prebolevniki imajo nekaj šans proti delti, cepljeni pa nobene. To je drug virus. Meni je res nerodno, ko vlada poziva na cepljenje proti virusu, ki ga sploh ni več. Tako da ljubice moje, se bo treba cepiti proti delti. Včeraj so kitajci že predstavili posodobljeno in prenovljeno kocino.

Odgovor na objavo uporabnika
ni tako enostavno, 09.09.2021 ob 00:41

prebolevniki imajo nekaj šans proti delti, cepljeni pa nobene. To je drug virus. Meni je res nerodno, ko vlada poziva na cepljenje proti virusu, ki ga sploh ni več. Tako da ljubice moje, se bo treba cepiti proti delti. Včeraj so kitajci že predstavili posodobljeno in prenovljeno kocino.

 

Sem prebolela delto konec julija? Si grem izmerit protitelesa.

 

A ti ne ločiš niti med virusi in sevi, pa se vseeno greš smešit s pisanjem neumnosti?

 

 

 

New Report

Close