Naslovnica Forum Starševski čvek denar nakazan na napačen naslov

denar nakazan na napačen naslov

Hotela sem enemu podjetju nakazat denar, pa sem se za eno črko zmotila pri naslovu. denarja pač niso dobili. namesto Leskoškova sem napisala LeskoVškova ulica . ne gre ravno za veliko denarja, ampak vseeno. zdaj če so tistim že nakazal denar a se da to uredit nazaj na pravi naslov? mogoče pa je ta napačen naslov nek blok, potem ne vejo komu nakazat ker je naslovnik ime podjetja, potem ta denar stoji na pošti ali kako? jutri grem itak na pošto, ker je zdaj že zaprta

Če si denar poslala priporočeni sploh ni panike.

ni bilo priporočeno, preko navadne položnice.

Kaj si ga nakazala na račun ali poslala po pošti?
..ker če si ga nakazala na št. računa, potem ni panike, ker so denar prejeli na račun in napačna črka v naslovu ne igra neke velike vloge.
Pa tudi na sploh ne bi smel bit problem, ker če je ime podjetja in številka hišna in pošta ok pol se že ve komu je pošiljka namenjena.

Od kdaj se pa denar nakazuje na naslov, ne na račun? Tudi če naslova sploh ni, pa je cifra TRR pravilna, gre denar pravemu prejemniku.

izpolnila sem položnico na pošti in poslala. izpolnjeni podatki so pošiljatelj, znesek in naslovnik. naslovnik denarja ni prejel. no upam, da ne bo kakšnih komplikacij in se bo dalo uredit

Si št. Računa pozabila vpisat?

Mogoče poštna nakaznica? Vprašajte na pošti.

UPN in poštna nakaznica je razlika.

Preko UPN-ja (bivši BN02) se nakazuje na TRR in nima veze, če si se zmotila v naslovu.

Poštna nakaznica – izpolni se pošiljatelj in naslovnik, ter poštar denar dostavi na naslovnikov naslov (fizično).

Fino bi bilo, da veš kaj si izpolnila.

perdere peso rapidamente
Rodneylam

Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev