Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Depilacija intimnih delov, sramnih ustnic!?

Depilacija intimnih delov, sramnih ustnic!?

Ja.[/quote]
tak iz firbca dej napiš starost… me zanima ne zato, da bi karkol nasprotovala, ker pač vsak ima svoje mnenje in lepotne ideale, ampak sem se spomnila na svojega ata izpred davnih let, ko sem se kot najstnica začela briti po noga in se prvič seveda fajn urezala… in je čist zavijal z očmi, da kaj je nam punca, da se prijemo, da itak mi je prav, ker dlake da so lepe in da morajo bit…
no, pač starejši imajo takšne lepotne ideale…
sama pa si ne predstavljam,d abi hodila naokoli s kosmatimi nogami, dlakami pod pazduho in ipd…
tudi sama se boljše počutim obrita oz. temu primerno urejena – ni ta depilacija zgolj zaradi želja moškega.

Z epilatorji po sramnih ustnicah in ostalem nežnem predelu? Če že, si kupi depilacijsko kremo, pa tampon v tamalo vtakni, da ti kaj kreme ne uide. Ko končaš, pa s kremo namaži.

Aja? Tampon in rešeno? Kaj pa če pride krema na ščegi ali male ustnice??

Ne bom v detajle – samo če se ti to zgodi, se lahko posloviš od seksa za 14 dni, od normalnih gatk in sedenja.
Hodila boš pa tako, kot da si pol leta preživela na konju, brez da bi šla dol :(!


Zakaj pa ne ?
Ti bo inšpektor napisal kazen ? 🙂

Če ženska nima težav zaradi britja, potem je še to nekako sprejemljivo. Če pa ima, pa je povsem nesmiselno trpeti samo zato, ker nekdo misli, da je golo mednožje nek modni trend in ženska, ki temu trendu ne ustreza, je pa potem neurejena, zanemarjena in podobne omejene obtožbe, ki prihajajo od tistih, ki jim je nek modni trend povsem opral možgane.

Nič se ne boj. Jaz si vse dlake z depilatorjem odstranjujem že skoraj 10 let pa sem še vedno živa. Pazi le da ne bodo predolge saj jih bo depilator trgal namesto izpulil. Za prvič si vzemi čas da se navadiš, naslednjič je že lažje. In taka depilacija se ne more primerjati z britjem.


Zakaj pa ne ?
Ti bo inšpektor napisal kazen ? 🙂

Če ženska nima težav zaradi britja, potem je še to nekako sprejemljivo. Če pa ima, pa je povsem nesmiselno trpeti samo zato, ker nekdo misli, da je golo mednožje nek modni trend in ženska, ki temu trendu ne ustreza, je pa potem neurejena, zanemarjena in podobne omejene obtožbe, ki prihajajo od tistih, ki jim je nek modni trend povsem opral možgane.[/quote]
saj imaš prav, ne bo napisal kazni nihče… samo je pa res, da se sama boljše počutim, če tam nimam dlak…in zato izberem način ostranitve, ki mi ne povzroča težav 🙂
in ja tudi to imaš prav glede moškega – tisti, ki je pravi in spoštuje žensko bo kot prvo spoštoval njeno zdravje…

po celotnem intimnem predelu tudi?

Kaj če bi se ti posvetil cvetači, ohrovtu, špinači in jajčevcem?

Ker v tej temi pa res ne moreš sodelovat!

Kolofonija reši vse probleme. Če koga zanima, naj za postopek pogleda na mednarodni internet.

po celotnem intimnem predelu tudi?[/quote]

Po celotnem intimnem predelu si dlake odstranjujem izrecno samo z depilatorjem. Saj ni tako hudo kot zgleda ;-).

Aja? Tampon in rešeno? Kaj pa če pride krema na ščegi ali male ustnice??

Ne bom v detajle – samo če se ti to zgodi, se lahko posloviš od seksa za 14 dni, od normalnih gatk in sedenja.
Hodila boš pa tako, kot da si pol leta preživela na konju, brez da bi šla dol :(![/quote]

Ko sem imela obdobje brezdlačnosti, se mi ni zgodilo, da bi kam drugam prišlo, kamor je takrat moralo in ni bilo tudi nobenih reakcij, vnetij.
Zdej se pa friziramo, strižemo špičke, trajna pa ni v modi :)))

po celotnem intimnem predelu tudi?[/quote]

Po celotnem intimnem predelu si dlake odstranjujem izrecno samo z depilatorjem. Saj ni tako hudo kot zgleda ;-).[/quote]

katerega točno pa uporabljaš?

Depil=deBil.

Biti tam spodaj trajno brez dlak je pač privililegij bogatašic, ki si to lahko privoščijo.

Ostale le vse nekaj šušmarijo… in pol je koža pordela, polna mozoljčkov, par dni po epilaciji se nemoreš iti kopat, ker je vse razvneto… Nekaj dni je potem lepo, potem pa je koža rdeča zaradi vraščenih dlak….

Če se pa briješ, je pa naslednji dan koža že hrapava….

Skratka to vse skupaj je eno samo veliko sr***anje.

Redkokera, da nima problemov s kožo,….

po celotnem intimnem predelu tudi?[/quote]

Po celotnem intimnem predelu si dlake odstranjujem izrecno samo z depilatorjem. Saj ni tako hudo kot zgleda ;-).[/quote]

Mogoče poskusi raje najprej z depilatorjem. Jaz se že leta brijem tako in nimam nobenih težav. Medtem ko pri epilaciji ali britjem z moškim ali ženskim brivnikom ni ok, saj mi koža pordi, naredijo se rdeče pikice. Takoj po britju se namažem s tee trea kremo, ki malo navlaži in ohladi kožo takoj po britju. In ja, brijem tudi sramne ustnice in če si na začetku pazljiv, se prav hitro zverziraš in vse skupaj ti vzame slabih 10 minut.

Saj ne morem verjeti kaj vse ene ženske pretrpite, da ste všečne moškim. Pa da se vam lastne dlake tako gnusijo. Sem ženska, ampak vidim, da nas moški močno prekašajo po pameti.

Končno še ena somišljenica! Na žalost se moram strinjati s tabo in res ne vem, a to je pri enih babah ena sama pxxka od nog do glave al kaj, ker drugače si tolikšne poniglavosti niti predstavljati ne znam. Še manj te fobije pred dlakami! Ej narod, ODRASEL ČLOVEK JE PORAŠČEN – to ga loči od otrok, ki so gladki, brez dlak kjerkoli. Seveda ni treba, da vse v čopih in šopih visi, ampak da si greš z depilatorjem češplo mesarit – no, vsak po svoje, a ne…. eni s svedrom, v glavo! Al pa v tamalo, sej ni bistven, samo da bo “in”. Noro!

Depilator brije dlake,mislim to lahko vsaka.
Epilator pa puli in dvomim,da si z epilatorjem .

Grem na laser in nobenih težav

In zakaj misliš,da se depiliramo?

če ti delaš marsikaj da si moškim všeč je to tvoj problem,nekateri stvari delamo ZASE.

Depilator in epilator pulita glake, razen če imata zraven še nastavek za britje. Jaz nastavka za britje ne uporabljam, ker želim da se dlake populijo.
In vsem, ki mislijo da se ženske depiliramo zaradi moških se krepko motite. To delamo zaradi sebe. Mene nedepilirane ženske ne motijo. Ne vem zakaj vas motimo depilirane?

in za tisto, ki je spraševala kateri depilator uporabljam. Philips HP6581/00.

New Report

Close