Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Depilacija- sramne ustnice

Depilacija- sramne ustnice

Jaz jim rečem frača……zadovoljna. Matr imate pa velike, skor do dimelj, a ne. hahaha, kolk utrujate zaradi ene frače. Pa skor bo doktorat nastal. Zdaj pa res dost.Ne pozabite, da med vami intelektualkami tudi kakšna kmetica skače – jaz.

@Čakte mal: a se lahko prosim malo umiriš.


@Metulka
: jaz si največkrat namažem z otroško kremo BEBIVAL, bom pa probala še s to, ki si jo ti priporočila.

Frača, p***a, lulika, češplja, muca, pussy…….to vsi uporabljamo, ampak bi rekla, da za celo spolovilo, ne samo za zunanjo žemljico:) čakte mal, ne se tolk razburjat, ti lahk še kri v fračo navali:)

Probajte s tweezy, če naročite takoj dobite poleg čisto zastonj še…

Če so moje zajebancije za vas rob živčnega zloma, ja kaj hočeš. Sto ljudi, sto čudi. Ki ne razumejo zajebancije. I love trouble, hehehe, jao mi je že udarla kri iz glave v tamalo, nimač časa piisss….at. Šaška, samo še tole zate, saj ne boš huda, a ne: od čega pride ima Šaška, a od…. Čakte mal se zafrkava, kot ji paše, kakor ji paše, vam pa naj kar živčki pojejo. Oh pokroviteljske, meni je všeč ko vas zajebavam, ve pa mislite da sem že čist na Apaurinih od vas , al kaj? hahahaha – I have good time. You tolking to me?lp,hahaha

Tamala, ej, čakte mal, komu pa živčki pojejo? Meni že ne. Se tudi rada zajebavam, ampak za vsako ceno ne. Drgač si pa kul, just go on!

Saj nč nočem. Vsak tisto tam imenuje po svoje, sam jaz mislim, da če nekdo reče, da si depilira sramne ustnice, da vsi vemo, kje to dela.Verjetno res ne tam, kjer ni kocin. Pa glede na to, da naslednje kocine niso šele na glavi je jasno, da zunanji del, a ni?

komu pa živčki pojejo? Ja tistmu k skoz neki v luft skače, a ne? 😉

mene je na začetku, ko sem se začela briti,vse pikalo,.. sčasoma se koža navadi in tega problema ni več. Po britju se fajn obnese Solea, ali pa gel od Nivea za po britju (vzamem kar od moža) za občutljivo kožo.

“Čakte mal”, se je tudi tebi zgodilo, da nekaj osnov ne poznaš, a?
In prav gotovo tvoji odgovori niso bili hecanje, kot nas hočeš sedaj prepričat, temveč nepoznavanje osnov.
Ti je težko priznat lastno neznanje? Ne se bat, takih je ogromno, malo pa takih, ki se pošalijo na svoj račun.

Že 2 leti hodim na brazilsko in je super.

Važen da si napisala, da ne poznam osnov. ok, kva je pa narobe. Važen da se obrneš tam kjer je kosmato in pikčasto, pa bode, je tapravo, ali ne. Če pa se okrog obrneš je pa golo, ali ne. A mate tudi riti kosmate. Jaz se sam tako orientiram. In kje je zdej narobe osnova. Drugič pa vse preber, preden svršiš ob meni. Pa jajčnike, ki so čist notr, levo pa desno uporabi. Čakte mal celo zunanje in notranje nesramne uporabi, pa tud če se pljuva po njem. Saj boljš laufa. Kolk je pa enim mal treba, pa očala boljše dioptrije nabav. Sej so čist poceni na pošti. Preden kozlarije pišeš.

Nisem hotela biti nesramna, ampak res jih še tam nisem videla. sorčiii[/quote]

Joj, LOL.

Rinchula, kakšno medicinsko knjigo v roke, pa bo. Čisto dobronamerno…[/quote]

Glej vem kje so sramne ustnice, vendarn jaz tam nimam dlak, in tudi nisem videla da bi jih kdo imel.

Mislim noo……..:(((

Vsak izhaja iz sebe…….iz svojih izkušenj……in kaj naj zdaj če nimam takšnihkot ve.

Saj govorimo o tem ha??? http://sl.wikipedia.org/wiki/Slika:Clitoris_anatomy_labeled-en.jpg

:)))))))))))))))

**************************************************** Počasi umira, kdor postane suženj navade, ponavljajoč vsak dan enake poti, kdor ne zamenja prestave, kdor ne tvega in zamenja barve oblek, kdor ne govori tistemu, ki ga ne pozna. Pablo Neruda

Hvala bogu, da nimamo teh izkušenj….

**************************************************** Počasi umira, kdor postane suženj navade, ponavljajoč vsak dan enake poti, kdor ne zamenja prestave, kdor ne tvega in zamenja barve oblek, kdor ne govori tistemu, ki ga ne pozna. Pablo Neruda

Glej da boš poročala….:))))))))))))))

**************************************************** Počasi umira, kdor postane suženj navade, ponavljajoč vsak dan enake poti, kdor ne zamenja prestave, kdor ne tvega in zamenja barve oblek, kdor ne govori tistemu, ki ga ne pozna. Pablo Neruda

Evo, še moj nasvet. Tudi jaz brijem na nulo. Najenostavnejše je, da se v bani med tuširanjem namiliš s kakšnim milom za intimno nego, da britvica lepo drsi, potem pa briješ v smeri rasti dlačic. Ti zagotavljem, nobenega vnetja ne bo. Spereš in namažeš z aloa vero gelom.

Joj, LOL.

Rinchula, kakšno medicinsko knjigo v roke, pa bo. Čisto dobronamerno…[/quote]

Glej vem kje so sramne ustnice, vendarn jaz tam nimam dlak, in tudi nisem videla da bi jih kdo imel.

Mislim noo……..:(((

Vsak izhaja iz sebe…….iz svojih izkušenj……in kaj naj zdaj če nimam takšnihkot ve.

Saj govorimo o tem ha??? http://sl.wikipedia.org/wiki/Slika:Clitoris_anatomy_labeled-en.jpg

:)))))))))))))))[/quote]

O moj bog. Pa nehaj se smešit no…

Rinchula, imaš ta male sramne ustnice, ki niso poraščene, ogrog njih so velike sramne ustnice, ki so od znotraj gladke, od zunaj je pa to to, kar imaš dlake gor. Višji, proti popku je pa venerin hribček.
Ampak tista kosmata reč, ki ti pokrije vse skupaj so tudi že sramne ustnice in to ta velike.

Morale bi videti oči mojega dragega včeraj ko sem govorila o tejle debati. Je mislu da sem padla z lune.

Hudič je ker sem si jaz vse skupaj malce drugače razlagala in predstavljala.

hvala vam za trud, da niste ubupale, da ste vztrajale in zdaj končno (in to pri teh letih) znam te spodnje stvari poimenovat. :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

**************************************************** Počasi umira, kdor postane suženj navade, ponavljajoč vsak dan enake poti, kdor ne zamenja prestave, kdor ne tvega in zamenja barve oblek, kdor ne govori tistemu, ki ga ne pozna. Pablo Neruda

New Report

Close