Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Depresija me vsak dan bolj uničuje, komaj še živim

Depresija me vsak dan bolj uničuje, komaj še živim


Avtorica nisi edina ,tudi moja žena ima depresijo točno tako kot si opisala z popolnoma istimi simptomi.
Vedno je utrujena ,zaspana skoraj ne je je ,brez volje in energije.
Že nekaj časa doma išče razne brezvezne konflikte in nasprotja kot da ima samo ona vse prav.
Ko enkrat to vidiš in doživiš, hočeš osebi pomagat, če ni uspeha pustiš tako kot je in greš dalje.
Zakaj bi mešal godljo če veš da to nikamor ne pelje.


Avtorica nisi edina ,tudi moja žena ima depresijo točno tako kot si opisala z popolnoma istimi simptomi.
Vedno je utrujena ,zaspana skoraj ne je je ,brez volje in energije.
Že nekaj časa doma išče razne brezvezne konflikte in nasprotja kot da ima samo ona vse prav.
Ko enkrat to vidiš in doživiš, hočeš osebi pomagat, če ni uspeha pustiš tako kot je in greš dalje.
Zakaj bi mešal godljo če veš da to nikamor ne pelje.
[/quote]

Spremenjeno delovanje žleze ščitnice je točno tako.
Pridruženi sta še prevelika teža zaradi prepočasne presnove in zaprtosti ali obratno. Ščitnica je zelo odvisna od našega čustvenega stanja.
Ob hudi travmi se njeno delovanje lahko spremeni, zato ji je potrebno pomagati, dovajati jod in selen, da se delovanje zopet uravna.

Ne vem, če so tu AD-ji primerni. Predlagam, da kontaktiraš kakega kliničnega psihologa.

AD so za bipolarno motnjo in shizofrenijo.
Tako tudi piše v navodilih, se jih lahko prebere tudi na netu. Enako o odvisnosti, kar potrjujejo vsi, ki so jih želeli na hitro nehati jemati.
Odtegnitveni sindrom je zelo hud in se ga izvaja po navodilih lečečega.

Poleg tega, da niti niso stestirani.
Vse ostalo je pač modna muha in nemoč zdravnikov, ki nimajo časa za pogovor s svojim pacientom.
Verjamem, da verjameš, da z drugimi oblikami zdravljenja žalosti niso možne.
To pa prinese brainwash tako zdravnikov, ki sami tega niso sposobni, niti usposobljeni in to prenesejo na paciente.
“Zdravijo” že prej, preden sploh postavijo diagnozo.
Zanimivo, kaj?
Sploh podatek, da AD predpiše že osebni zdravnik kot nekdaj lekadol in aspirin, pove povsem dovolj.

Ni mi treba jemati AD. Dovolj je, da v službi delam z ljudmi, ki so jim predpisani in se spreminjajo v zombije.
So starejši in zdržijo le par let. Potencirajo demenco s svetlobno hitrostjo, scvrejo možgane, hkrati pa povzročijo odpoved notranjih organov.
Točno tako, kot piše v navodilih.
AD se tako pridružijo še AP.
[/quote]

Zanimivo. V mojih navodilih je pisalo, da so za depresijo in anksioznost. Kaj so ti drugi povedali ne vem, jaz nisem imela nobenih težav. In ni res, da verjamem, da zdravljenje na drug način ni mogoče. Je pa ob hudi depresiji nujno. In ne, antidepresivi ne zdravijo, samo olajšajo stanje. Začasno. Dolgoročno se zdravi s pogovorno terapijo. Ko je s pacientom tako hudo, da pri pogovorni terapiji ne more sodelovati, ker ni sposoben razmišljati in razčlenjevati svojih težav ter analizirati lastnih občutkov, je treba najprej kako drugače izboljšati njegovo stanje. Šele potem je sposoben spopadanja s težavami. Zdaj pa imaš možnost izbire. Začasno jemati zdravila in se tako pripraviti do stanja, ko lahko dejansko primeš svoje življenje v roke in ga urediš, ter depresijo pozdraviš, ali pa si prižigaš dišeče svečke, po možnosti odklanjaš še obisk pri strokovnjaku, kot veliko ljudi naredi in tako postane depresija kronična in si doživljenjsko obsojen na zdravila, če se hočeš vsaj približno normalno počutiti in nočeš končati na štriku. V tem primeru ja, verjamem, da te zdravila uničijo. Od nekaj mesečnega jemanja pa se to vsekakor ne bo zgodilo. In še enkrat, za vse, ki ne znate ali nočete brati, antidepresivov nisem dobila pred postavljeno diagnozo in jih ni predpisal splošni zdravnik, ampak psihiater. Vidim, da tudi ti govoris na pamet, brez lastnih izkušenj, zato se niti ne trudi. Mene je prepričala osebna izkušnja, vem kako sem se počutila in kaj mi je pomagalo, pa če mi do sodnega dne trdiš, da se motim in če si na internetu prebrala ne vem kaj vse.

Ta dogodek bos morala sama predelati in pozabiti. Iz lastnih izkusenj ti lahko povem, da cas celi vse rane. Ce jih dokoncno kdaj zaceli je odvisno od tega kaksen clovek si. Nekaterim jih zaceli, nekaterim ne. Zelo verjetno je, da so tvoje telesne tezave psihosomatskega izvora.

New Report

Close