Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dereče se frocovje v sosednjem apartmaju

Dereče se frocovje v sosednjem apartmaju

Drži.

Za vse našteto. In niti približno otroci niso sinonim za mir. Miru pri otrocih ni. Ni mirnih otrok, razen če je z njimi kaj narobe. No, ko so starejši, se ta energija začne usmerjat v razne aktivnosti oz. se nekako pretvori v koncentracijo, razmišljanje ipd..

Jaz mislim da pri 50+ si toliko kulturen, da otroke ne bi poimenoval frocovje, ne glede na to, pa če si še tako vznemirjen zaradi hupa, še manj, če imaš sam otroke ali mogoče celo vnuke. Sprašujem se, kaj je s takimi ljudmi, ki pri svojih zrelih letih ne morejo najti spominov na svoje lastne otroke ali celo vnuke, če ne na lastne, pa na otroke svojih ožjih sorodnikov, prijateljev… in s tem, ko bi se spomnili, bi hkrati tudi razumeli. Saj to pride, kajne, s 50+ leti, življenjska modrost. Umirjenost. Razumevanje.

Torej, kje je vsa modrost pri tistih, ki samo obsojajo in ne vidijo, da sami niso imeli drugačnega življenja. Oz. njihovi bližnji, tisti, ki so jih imeli radi…

hahahahaaa :))))))


Kdo pa si ti, da bos drugim diktirala da morajo ostat doma, sam zato da ti lahko okoli hodiš. Ce tebr vse moti, pa ti bodi doma v svoji luknji zaprta v tisini. Drugi imamo vso pravico iti kamorkoli zelimo. In enako tudi vsak otrok in ja gredo z menoj ker mi polepsajo dan, radi smo skupaj. Tezacka zapri se v svojo spalnico in tam cepi cele dneve

Ti verjameš, da je temo sprožila ženska te starosti? Avtorica je spet dolgčas, saj ima ena te ista izzivanja, izdaja jo že zaključni del in brezveze se je trudit odgovarjat na take bombice:

Res je kar pišeš,tudi v našem kampu prav naši sosedje, sta se menjala zjutraj oče in mati vsaken dan in odpeljala otroka izven kampa, kljub temu, da sem jim rekla, da nas ne moti če otrok čeblja in se igra, ker sicer je bil otrok priden. Imamo pa v poznejšem terminu družino obup od obupa, otroka se dereta skoraj ves dan, tudi ponoči se zbudi en od otrok in se dere, starša pa nič. Sem ju vljudno opozorila, da je to moteče sta izjavila, da sta doma čisto OK, da sta tu malo pomešali vse skupaj (otroka 2 4 leta) o tem, da je to za sosede moteče pa nič :)))).
Mi nismo tako blizu, da bi me motilo,smo si pa toliko blizu, da sem jima to lahko rekla, ker so se sosedje pritoževali in obupavali.

ha hahahaha res od srca

Ti verjameš, da je temo sprožila ženska te starosti? Avtorica je spet dolgčas, saj ima ena te ista izzivanja, izdaja jo že zaključni del in brezveze se je trudit odgovarjat na take bombice:

[/quote]

Ni, ni, ji dolgčas- plačana je.
Bi MON dal kakšno objavo za sodelovanje na daljavo?

En post je drugače vreden, odvisno od št. znakov, tudi 5€ in več.

Tomaž Gorec je sicer najemal Indijce, baje so ful poceni, ampak zastonj pa lei šribamo, kajne!
Še kako se MONOVCEM reži!

Smo res zadeti!
Vsa čast fehtarjem za klike.
Do sedaj so že pogruntali, da je bolje, če ne brišejo, temveč štepajo klike.

Vidiš, rešitev, ko si enkrat pisala, da so nespečni doma. V šotor, prikolico in bo celo noč, pa še popoldan mir.
Jaz imam štiri in ja, če se fantje zunaj žogajo, lovijo, skrivajo znajo kdaj prekoračiti mejo okusa kljub mojemu opozarjanju, ampak saj so ja otroci. Ponoči in zgodaj zjutraj pa pri nas sploh ne veš, da jih imamo toliko. Če bi želela imeti popolni mir, bi si poiskala tak apartma, da je edini v celi hiši, tam te potem ne more motiti nič. Pozdravljamo ali pa vsaj pokimamo pa vedno, ne iščemo pa prijaznih sosed dol, da bi skupaj pokofetkali in opravljali. Nas je samih dovolj.

Mene podnevi hrup ne moti in težko razumem, da ste nestrpni za vsako figo. Moteče pa mi je bilo pred leti v kampu, kjer sva bila z možem z dvema majhnima otrokoma in je družba iz sosednjega šotora sedela za mizo in glasno govorila in vpila še do dveh ponoči!

Evo, prav ta trenutek sem se odlocila, da na ta forum ne pridem nikoli vec!! Toliko pokvarjenih ljudi je tle na kupu, da samo s prebiranjem postov, nase privleces negativno energijo. Pa saj tu svetniki ne marate niti otrok( po vase frocovje), niti zivali, se manj pa sami sebe. Uzivajte v tipkanju bedarij, jaz grem pa raje v naravo z mojimi otrocki.

Če vaju gostje v sosednjem apartmaju motijo, si drugo leto rezervirajta celo apartmajsko hišo, pa bosta imela mir. Ali pa celo ulico, še bolje.
No, najbolje pa je, če si, starejša, kot sta, za naslednje leto za dopust najameta kar eno parcelo na britofu. Bosta imela zagotovo mir, ker mladi z otroki pač tja ne hodijo!

zagamana baba v sosednjem apartmaju z zapitim dedcem, je pa moja zgodba letošnjega dopusta. Da o ščenetu ne govorim, ne vem ali je hudič poznal na uro al kaj od sedmih zjutraj do 10 zvečer je lajal, tulil…. sploh ko je matrona pričela bevskati na dedca, da je preveč spil, da ni tega, da ni onega…..pol sta pa dobila še obisk, jebeno babše se je tako smejalo, kot da bi z nožem po krožniku vlačil, evo, sončkov v drugem ap. pa nisem slišala.
Kaj praviš, menjava?


Kakšna olika na starejše? Starši niso sposobni dveh otrok zaposlit oziroma jih animirat. Kje je še olika do drugih? Se pa strinjam, da je obup.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Vidiš, rešitev, ko si enkrat pisala, da so nespečni doma. V šotor, prikolico in bo celo noč, pa še popoldan mir.
Jaz imam štiri in ja, če se fantje zunaj žogajo, lovijo, skrivajo znajo kdaj prekoračiti mejo okusa kljub mojemu opozarjanju, ampak saj so ja otroci. Ponoči in zgodaj zjutraj pa pri nas sploh ne veš, da jih imamo toliko. Če bi želela imeti popolni mir, bi si poiskala tak apartma, da je edini v celi hiši, tam te potem ne more motiti nič. Pozdravljamo ali pa vsaj pokimamo pa vedno, ne iščemo pa prijaznih sosed dol, da bi skupaj pokofetkali in opravljali. Nas je samih dovolj.[/quote]

Nespečnost se je k sreči normalizirala pol leta nazaj. Če se ne bi, dvomim da bi šli na morje, sploh ne v kamp. Ker od tega ne bi imel noben nič. Ne jaz, ker bi me skrbelo, da smo preglasni in ne otroci, ker je nespečnost zelo vplivala na obnašanje.

Zato pa obstajajo hoteli, kjer ne sprejemajo ljudi pod 18. Tam je pa mir. Pa še dragi so in vsaka bagra ne more tja. Tudi na Hrvaškem jih imajo in je super. Po svetu je pa to običajno. Le zakaj, a ne?

Ne, ni rešitev. Velikokrat so odrasli prav hudo moteči s svojim žuranjem bolj kot otroci. Ti vsaj ponoči spijo, medtem ko so se odrasli sposobni afnat in razgrajat tako podnevi, kot cele noči. Jaz sem večkrat na dopustu popizd.evala zaradi odraslih razgrajačev, kot zaradi otrok, pa to ne v kakem poceni kampu, kjer je pričakovano sama mladina, ampak so to bili kar ljudje v zrelih letih v hotelih ali apartmajih, tudi takih samo za odrasle.

New Report

Close