Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu deviški pas za hčerko

deviški pas za hčerko

Razmišljam, da bi za hčerko nabavila deviški pas, katerega bi ji nataknila preden gre zvečer s kolegicami ven. Ta malo full razganja, ne želim pa, da že pri 14 letih izgubi nedolžnost. A katera mama mogoče prakticira to zadevo za svoje mladoletnice ??

Zase ga kupi……da se ne boš več kurbala

Za hčerke ne vem, vem pa da je na tem forumu en mladenič napisal, da mu je mama kupila kletko za penis, ter da jo mora 10 dni mesečno nositi.

Odgovor na objavo uporabnika
Štajerska 1972, 18.07.2024 ob 10:20

Za hčerke ne vem, vem pa da je na tem forumu en mladenič napisal, da mu je mama kupila kletko za penis, ter da jo mora 10 dni mesečno nositi.

Ja, sem prebrala. Samo to mora za kazen nositi, ker je drkal, ovohaval in spermo šprical v njene spodnje hlačke.

Jaz bi pa hčerki deviški pas nadela, ko gre zvečer ven. Jo zelo razganja, sem jo že večkrat zalotila (na skrivaj, da me ni videla) kako si pičkico drka. Res ne bi rada, da je kak perverzen frajer napiči pri teh letih…

O pederček

Odgovor na objavo uporabnika
tanja43, 18.07.2024 ob 10:33

Ja, sem prebrala. Samo to mora za kazen nositi, ker je drkal, ovohaval in spermo šprical v njene spodnje hlačke.

Jaz bi pa hčerki deviški pas nadela, ko gre zvečer ven. Jo zelo razganja, sem jo že večkrat zalotila (na skrivaj, da me ni videla) kako si pičkico drka. Res ne bi rada, da je kak perverzen frajer napiči pri teh letih…

še sexa ji ne privoščiš

Raji ji kondome kupi.

 

tanja43:

Imaš prav ja, on jo nosi za kazen, ne za preventivo. Na Amazonu imaš kar nekaj ženskih. Eni so prav šikani….

Odgovor na objavo uporabnika
Kondom, 18.07.2024 ob 10:39

Raji ji kondome kupi.

 

Ne, ne dovolim, da bi se pri teh letih pofukala in pika !!!

Odgovor na objavo uporabnika
tanja43, 18.07.2024 ob 10:42

 

Ne, ne dovolim, da bi se pri teh letih pofukala in pika !!!

zraven boš pa se ti bo pofukala še vedela ne boš,tako kot ene mož zraven pa se gre pofukat pa se sploh ne zaveda,da se je pofukala

Štajerska1972 :

Verjetno se bom odločila za usnjenega s kovinsko verigo in ključavnico. Ta usnjen ji bo najbolj udoben, lahko ga bo nosila tudi brez spodnjih hlačk.

Mogoče si ga bo pa sama kupila. Bolje preventiva kot kurativa

 

tanja43:

Itak, da ga bo brez spodnjih hlačk mogla nositi. Napiši model, pa pogledammm…

Tvoja mala namišljena psica ni več devica

Odgovor na objavo uporabnika
Štajerska 1972, 18.07.2024 ob 11:34

 

tanja43:

Itak, da ga bo brez spodnjih hlačk mogla nositi. Napiši model, pa pogledammm…

https://darilnibutik.si/zenski-deviski-pas-s-kljucavnico-obseg-50-cm-le.html

Tega sem gledala…..nekaj podobnega bom kupila. Imaš kak predlog ? Se to vedno nosi brez spodnjih hlačk ?

tanja43

To kar si ti gledala je bolj igračka. Mislom, da bi morala bolj v to smer gledati:

https://www.amazon.com/female-chastity/s?k=female+chastity

 

Štajerska1972

 

Neka takega bo dobila za nosit. Tukaj ne bo rabil spodnjih hlačk spodaj.  Hvala za nasvet.

 

 

 

 

 

tanja43:

Itak samo krilo ali pa oblekco čez. Pa misliš, da bo hotela nositi?

Odgovor na objavo uporabnika
tanja43, 18.07.2024 ob 11:54

Štajerska1972

 

Neka takega bo dobila za nosit. Tukaj ne bo rabil spodnjih hlačk spodaj.  Hvala za nasvet.

 

 

 

 

 

Brand : MKGMYGZ

Odgovor na objavo uporabnika
Štajerska 1972, 18.07.2024 ob 11:56

 

tanja43:

Itak samo krilo ali pa oblekco čez. Pa misliš, da bo hotela nositi?

 

Če ne bo hotla, pač ne bo šla zvečer s kolegicami ven.  Mislim, da ga bo kar nosila.

Kaj pa kratke hlače ? Saj jih ima lahko čez ?  Mislim, da bo vseeno boljša kiklca, pa brez hlačk spodaj….

tanja43:

Kiklca bo super 🙂 Glede izkušenj, ki jih imam z možem doma. Najslabše je nošenje na kratke intervale, potem je samo kompliciranje in paniciranje. Ko je enkrat pod ključem, mora biti čim dlje, ker ko se navadi, ni več pritoževanja in na splošno je bolj krotek…

Štajerska1972

 

A potem predlagaš, da ji kar za dlje časa pustim miško zaklenjeno ?

 

tanja43:

Odvisno od njenega obnašanja, ampak pri mojem možu je tako, da po kakih 2 dnevih postane krotek, in potem je vedno bolj ustrežljiv….se pozna da drkati ne more

Štajerska1972.

No, ta mala si jo bo lahko vseeno drgnila izpod pasa. A predlagaš, da si prej obrije mednožje ?

 

tanja43:

Obvezno, drugače ji ne bo prijetno

New Report

Close