Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu deviški pas za hčerko

deviški pas za hčerko

Ja s koprivo ji zna pridt ker, ni samo zgeckanje.. ampak jest bi jo res prej s koprivo pa potem nazaj zaklent razn ce gre s kolegicami vn.. pa itak nebo mogla nc jo bo sam srbela..

 

Ko pride iz trgovine jo dej pa potem ketno nazaj..

 

Z mojo pa nevem kaj bom… ker navadn zex mi ni zanimiv ok 1x2x v tednu ja pol je pa bz…

 

Ful mi je bedno ker nebi rt varov, da bi dobiv zadovolstvo oz potesenje

En…..s koprivo jo nameravam zvečer, preden gre s kolegicami mal ven….da jo bo pička srbela, pa si je ne bo mogla praskat kar tam pred vsemi….

….ker res, če ji pa s koprivo pride, je pa res packa potrebna…..bom videla.

….koliko je pa stara tvoja žena, da je ni do teh igric….?? jaz sem 43, sem ločena, drugače pa imam enega kolega, s katerim se občasno dobim in se dober pofukava…..res me dober obdela, mal je on perverzen, mal sem jaz, tako da je vrhunsko…😀

Stara je 33 ampak ze vec kot 13 let “prakticerava” chastity pac zaklepanje mene… Pa ni nikol zabava trajala vec kakor 1 tedn pac da je blo pac tko kukr nej bi blo pac potrebnost na vrhuncu in obnsanje mene do nje kot se spodobi za to.. pac ji ni do tega, da bi se naucila tega ker sploh neve kaj lahko s tem pridobi.. enkat je relkla, da bi probala obratno zato sm kupu tud pas in se kaj ampak ji ni ni do tega.. imava cev predal igrac res ogromno strapone itd kadar sva jih sla kupit je bilo zmer z namenom da me bo pofukala (obozujem bit pofukan sploh ce sm malo dle zaklenjen) pa ce imam sreco se zgodi moglce 2x na leto… pa se to je bol z muko kpt uzitkom iz njene strani..

 

Za koprivo se res bojim da ji bo prislo probaj na sebi ce si se sama pa bos videla, da ji nebos dala prevec dobrega haha…  drugace je pa od tebe odvisno a ji bo prislo ali ne..

 

Drugace pa supr zate, da imas kolega s katerim se ujameta in postimata…

 

Sam sm ze razmislal, da bi si nasel neko misterss, da bi me imela pod kljucm oz da me ima moja pod klucm misterss pa regulera oba oz nekaj v tem smislu ampak itak moja nebi bila za…

En….

evo, prišla domov. je vprašala, da koliko časa bo še zaklenjena, ker si ji je kar močno zažrlo v pičko….

sem rekla, naprej sleči oblekco, pa samo majčko gor obleci in se usedi na fotelj, noge pa na naslonjala za roke…

Tako je čist razprta in se lepo vidi kako globoko se ji ketnca zažre, pa še do konca jo zategne v tem položaju…..

Sem pogledala….ni tako hudo, še dve urce bo zaklenjena….in se je strinjala.

 

Te razumem, da si potreben in bi rad bil pofukan v ritko…….nekako se boš moral znajti. pri 33 bi se morala fukat k prasica…..pr teh letin letih bi jaz dan in noč na kurcu sedela….no, saj zdaj ni kaj dosti boljše…..hihihihi

Sj bi reku pridi ti bom pomagal pa rajs nebom haha (sedenje na kurcu mislm) sej ona bi skoz fukala sam jest se najem tega klasicnga fuka to je men tko dovgcajt pac lhko se ubrnes u miljon polozajov sam bz.. nevem parkat na tedn ja pol pa rabm kej druzga..

 

Drgac pa k sm preberov tole o mali sm mislu, da si jo pustila sedet na kavcu razlrto ti si sla pa vn po koprivo pa jo “naseskala” po picki haha..

Drgac pa kok cajta misls se pustit kosmatinko predn ji dovolis, da se pobrije?

 

Drgac pa lahko bi jo odklenila pa ji popustila za en clen pa zaklenila pa ji rekla do zvecer… pol pa mogoce se pred vecerom se enkrat pregled pa odklep pa zateg za eno vec pa se za ksno urco, da jo riba..

 

…se ne upam več zategnit….tako kot je zdaj zategnjena še ni bila, pa še neko delo sem ji naložila, tako da ji še dodatno riblje po notranjosti pičke in klitku…..mislim, da ji bo pička čist rdeča, zvečer pa še kopriva….

kosmatinka bo, dokler ne gre v začetku avgusta z očetom in njegovo novo parntnerko in njeno hčerko na morje. jaz grem pa s svojim prijateljem.

Probaj z ženo z varianto kot jo ima Pobiralec…nadeni ji pasjo ovratnico in povodec, da bo kot psica….mogoče jo pa to rajca….vprašaj jo…..

 

…..odklenila ketnco (5 ur je bila zaklenjena full zategnjena), medtem ko sem ji z labelo mazala ritko in klitič, je lizala mokro in mastno ketnco v predelu ki je bila na ritki in v pički……zdaj je svobodna do zvečer, ko bo terapija s koprivo…….

Slis se zanimiv.. jest bi biu tud pokvarjena hcerka haha

 

Kaj je rekla k je mogla ketnco lizat?

 

Me prav zanima kaj bo rekla ko bo koprivo vidla.. a na seb si jo ze probala?

……nič ni rekla, samo vzela jo je in začela prelizovat, potem sem rekla, da še tist del liže, ko je bil v ritki….medtem si masirala klitek z labelo…..najprej sem mislila prekinit, potem pa sem se odlčočila, da je bom do konca…..lepo sem ji krožila z labelo po klitku….ko ji je prišlo, je samo zacvilila, se stresla, rekla je faaaaaaakkkk in se stegnila po fotelju….še kakšno minuto je rabila da je prišla je sebi…..čist je bila zgonjena

potem sem jo mal božala po laseh in ji rekla, da je pridna punca, ampak da še nakaj kazni bo pač morala prestat, ker je še vedbno lumpa poredna…..

zdaj je zaspala v svoji sobi……..

…..iz isto labelo sem pa zdaj še sebe orgazmirala……uhhh vrhunsko je to to z labelo po klitu krožit….nekaj novega sem spet odkrila…..uhhh faaaaak

Haha lepo kaj pravi na to da ji ti orgazme povzrocas? Mislm sta ze kej govorila o tem pac kasno ma mneneje na to situacijo ki jo imata pac mama hcer ji je pac to usec da sti sle tok delec al?

 

 

Drgac pol najbrs nebos korpive na seb sprobala bos kr direkt na nje al kako? Kva pa zdej ker ji je prslo se enkat bo sam koprova kazn al bos se kej druzga?

A se vam, ki tole berete, zdi normalno, da mati takole na siroko pise o picki svoje hcerke in da jo spravlja do orgazma in na sploh celotno tole dogajanje? Prej bi rekla, da tamala spolno dozoreva, mati je pa potrebna kot hudic in bi prej ona potrebovala nekoga, ki bi jo nabijal in fukal veckrat na dan. Daj no, neverjetno res, kaksno bolano obnasanje matere. Jebote klitoris ji gledas in bozas, o fak. S koprivo jo bos po picki? Pejt na psihiatrijo.

tanja43 je moški, ko to zveš je še bolj bolano

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno896, 26.07.2024 ob 12:14

tanja43 je moški, ko to zveš je še bolj bolano

Zelo Velika verjetnost…

Mislita? Fak, bolano, bolano.

Kaj pa če bi šli skupaj v bano ali pod tuš pa bi druga drugo zadovoljevali. Npr: ti njo primeš za joško pa si jo drkaš ona pa tebe za tvojo joško pa si drka svojo. Ali pa da bi si jo obe v postelji drkali skupaj da nebo več sama.

Kaj pa njen oče ve za vse to?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimna.b, 17.08.2024 ob 01:21

Kaj pa če bi šli skupaj v bano ali pod tuš pa bi druga drugo zadovoljevali. Npr: ti njo primeš za joško pa si jo drkaš ona pa tebe za tvojo joško pa si drka svojo. Ali pa da bi si jo obe v postelji drkali skupaj da nebo več sama.

Kaj pa njen oče ve za vse to?

i show you mine if you show mee yours :*

tolele zgor je blo moje

 

Tanja43 si se kaj aktiuna tu? 🤔

New Report

Close