Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu deviški pas za hčerko

deviški pas za hčerko

Uglvnam najprej probaj na sebi da bos vidla kako je potem pa na njej.. pa ne samo dt nase pustit 5 min pa rect da je ok.. inej to na sebi kaksno uro pa hodi malo okrog in pocni normalne stvari s tem da vidis kako se obnese.. vseno priporocam spodaj spodnice ker zna grdo zult.

 

Drugace pa scipalke in to nevem ce je ok ideja nevem jaz osebno jih nebi rajsi samo zaklenes in pustis da hodi tako okrog s tabo..

….seveda. bom probala na sebi kakšno uro-dve. bom imela dovolj časa, ker mala pride šele okoli petih. Nisem najbolj navdušena, da bi imela spodaj hlačke….kar naj ji ketnca mal zdrgne potrebno pičko….

Sicer so pa členi od ketnce gladki in zaobljeni, tako da ni strah za poškodbo…..vsaj mislim, bom poizkusila, kot rečeno

Jutri pa tako opremljena z ketnco v pičkici zaklenjena  z menoj v mesto po nakupih in na kavo in sok v kafič….kar naj jo mal zdgne….

 

 

 

 

sem sel malo brskat, ker sem se spomnil kje sem videl ta pas iz verige in sem ga nasel se za povrhu na yutubu..  no in je iz enega kosa verige, kar je se bolje..

Drugace mogoce bi edino namesto, da bi zapel prvo klucavnico spredaj bi jo zapel zadaj zato, ker ce bo veriga predolga mislim, da lazje skrijes ostanek spredaj kakor zadaj..

Nevem zakaj noce yutub linka objavit..

 

Bbbhttps://youtu.be/4HOBPCigFYE?si=W6ze6rGahbcKPF7c

Sem dal 3 b je spredaj mogoce bo sedaj slo

Drugace pa probaj pa bos videla

…mislim, da ne bo videt, ker bo pač oblekla eno tako poletno ohlapno kiklco, ki je do kolen….tako da tudi, če bi se kakšni sokci pocedili iz pičke dol po stegnih, ne bo videt….

…..škoda, da nimam čepka za v ritko…….bi ziher tudi dobila in ga nosila vstavljenega istočasno z zažrto ketnco v pički….

 

Drugace spodnjice bi dala spodaj ceze zato, ker ne vem kako sta cink (veriga je ponavadi pocinkana, da ne rjavi) in koza v stiku, da nebo kaksne reakcije.. pravilamo ne bi smelo biti nic ampak ce bo dle casa imela to gor je lahko.. drugace obstsja tudi veriga z nerjavecega jekla (inox, rostfrai) ampak jo je tezje dobit.. pri te nimas kaj skrbet ker nima tega gor..  kje jo dobis pa vem edino za ljubljano vem.

…..sem odprla…..super, edino ketnca bo bolj ozka,tako da se ji bodo členi lepo padli med ritnice, da jih bo čutila tudi na ritki in seveda da bojo lepo padli v brazdico, da potem lepo mal zategnem, da jo mal žulilo, ko se bo premikala….pa po ščegijo da je členi lepo drgnejo, da bo imela vsega rdečega….

en….je ena taka specialna trgovina ravno s kovinsko galanterijo, tako da sigurno imajo tudi inox. drugače pa za par ure, ji se ne bo nič zgodilo…..itak bom prej razkužila z alkoholom……

Srecno z verigo drugace pa pred prvo uporabo jo dobro ocisti ja z milom in potem se z alkoholom, ker je najbrs mastna zaradi procesa izdelave..

 

Drugace pa kupi 2 pa zakleni se sebe skupaj z njo, da bosti obe zaklenjeni…

En.

……nad spodnjih hlačkah nisem navdušena, ker ne bo imelo takšnega učinka kaznovanja….mora bit spodaj brez. edino bom videla, ali je obrita ali ni…..

Predlagaš, da je obrita ali ne, ko jo dam v ketnco ?

Bos sprobala na sebi in bos potem videla in se odlocila ali bo s spodnicami ali brez.. drugace pa se strinjam, da tanjso verigo ampak glej, da bo sla kljucavnica skozi..

Mogoce je bolje, da je. Da se ji nebodo dlake notr zatikale..

Drugace ali imas mogoce kaksno stvar preko katere se lahko meniva, da nebova tukaj javna vsem..  mail, ali kaj drugega google chat, telegram, signal, watsapp, ?

….ja, tanjša ketnca itak…..da se ji lepo not zažre in jo lepo drgne…..se strinjam, obrita bo bila v nulo….

 

imam samo s pravim svoji imenom, pa se ne bi ravno razkrila………bom si ustvarila en profil, pa ti sporočim….

Ja super

No javi kako gre oz bo slo..

En…

…evo ravnokar sprobala na sebi….pravzaprav ima ravno zdaj gor….sem mal nekaj pospraravljala po hiši….ja, verigica ne miruje, ampak se prmika in drsi gor in dol med ritnicami in pičko…..sem si jo kar precej zategnila in ni nekih bolečin….celo prav prijetno…..je pa kar mal nerodno, če si jo hočeš sama sebi zapet….sem rabila kar enih 10 min….

no, njej je bom pa kar hitro nadela, potem bo pa svojo svojo sobo morala pospravit preden bo odklenjena in bo šla zvečer lahko ven…

Zanimivo.

 

Ampak najbrs bo po tem se bol potrebna ali pac bi morala resit nekaj potem tudi glede tega ali pac?

 

Pustis gor ko gre vn? Ceprav za prvic rajsi ne..

Kako je pa z dostopom do odprtin in moznostjo rajcanja, dostopom do scegija ? Najbrs brez problema..

 

Kako je pa ce gres na veliko potrebo se da tolk odmaknt, da se, da opravt ali mors zadevo odklent?

Odgovor na objavo uporabnika
tanja43, 19.07.2024 ob 11:49

En..

evo, premerila na sebi z metrom, koliko naj približno bile dolge tiste ketnce…..tista okoli pasa cca 65 cm, povezovalna pa tam nekje 45 cm…..saj lahko mal binglja, če bo predolgo…..in seveda 2 ključavnici, da si ne bo mogla sami sneti….bom še prej na sebi sprobalaa, ko mi ti svetuješ. mislim pa, da bo to zelo zanimiva zadeva, ko ji bom rahlo zategnila, da se ji ketnca zasadila med ustnice….

….potem se bo oblekla poletno oblekico, seveda brez hlačk in bova šle mal v mesto po nakupih, tako kot mi je zgoraj ena napisala…čez ohlapno oblekico se ne bo videlo, da ima pičko zaklenjeno z verigo….

Tanja kdaj si pa ti nedolžnost izgubil/a ? …

če bi ti pas rabila ko si bla mlada, ne zdej hčerke traumatizirat…

En…

Evo, v petek sva se temeljito pogovorile in sem ji pač povedala, da bo zdaj občasno morala nosit ”tangice iz ketenc za poredne punce”, tako sem poimenovala to zadevo. Čisto nič ni protestirala proti nošenju, zato sem ji kar takoj nadela in zaklenila. Približno eno uro je bila tako zaklenjena, potem sem ji snela, da je šla s kolegicami zvečer ven. Aha…mi je povedala, da seksala še ni, se je pa sama razdevičila z vibratorjem od kolegice. To moram še raziskat, kao je s tem.

Včeraj sva šle po nakupih, je imela nadete ”tangice”, sem pa kar dober zategnila, da se ji je lepo zažrlo v pičko. Smo pa šle kupit še 2 kosa ketnc, tako da sem zdaj naredila še variano, tako da ima še okoli stegen, in potegnjeno gor ter speto v pasu. Zdaj ji grejo tri ketnce čez pičko, ena levo in ena desno in pa srednja, ki je zažrta med ustnicami. Za pasove pa ji nisem nič še omenila, naj bo presenečenje, ko pridejo…

Potrebo pa lahko opravlja, samo mora z eno roko odmaknit na stran in držati, ker drugače skoči nazaj v pičko in med ritnice….

En,

danes popoldne greva pa na obisk k moji kolegici….seveda, porednica bo imela nadete ”tangice za poredne punce” z precej zategnjenimi ‘trakci”  Pač kaznovana mora bit…

En…

evo, ”tangice” nadete, zategnjene in zaklenjene brez spodnjih hlač seveda……poletna oblekca je ohlapna in se nič ne vidi ketnce čez….zdaj pa k kolegici na kosilo, ker ima rojstni dan….

….še prej je bila na mali in veli potrebi, tako da ne bo težav….sicer pa si lahko ketnco sama odmakne, ko gre lulat…

Zanimivo… cudno mi je da ni nic komplicerala.. kok je pa mokra, ko neha to nost?

Me prav zanima kako si to napletla z se vec ketne, ker si ne predstavljam cisto..

 

Kako je pa z uboglivostjo oz jezikanjem in to?

 

Zanima me se kako debelo ketno si kupila, ker bi mogoce tudi moji nabavil to ker pri pasu jambra, da jo drgne silikon na pasu in med ritnicami. Ravno vceraj sem jo zsklenil in je spet jambrala.. jo bo treba malo veckrat, da se navadi..

Drugace sem pa ze mislil, da te je zaklenila z verigo za radiator in ti vzela telefon, ker se nisi javila kar dolgo haha

 

Aja se to ali te je veriga kdaj uscipnila med nosenjem, ko si jo sama probavala oz nosila…

Odgovor na objavo uporabnika
tanja43, 21.07.2024 ob 12:31

En…

evo, ”tangice” nadete, zategnjene in zaklenjene brez spodnjih hlač seveda……poletna oblekca je ohlapna in se nič ne vidi ketnce čez….zdaj pa k kolegici na kosilo, ker ima rojstni dan….

….še prej je bila na mali in veli potrebi, tako da ne bo težav….sicer pa si lahko ketnco sama odmakne, ko gre lulat…

ne piši budaleštin

….En

nič ni komplicirala, saj ve, da potem ni izhodov s kolegicami.

členi od ketnce so široki 1,5 cm, tako se ji lepo zažre med ustnice in ritnice….

ne, ni se nič uščipnila, so členi lepo gladki in drsijo med ustnicami….najbolj jo zategne, ko se usede ali pa pripogne……

glede ubogljivosti, pa mislim, da gre na bolje….sem ji rekla, bolj ko bo jezikala, več časa bo imela pičko zapeto….

je pa ketnca full mokra, ko ji snamem….

predlagam, da tudi ti svoji ženi nadeneš ‘kazenske tangice’

 

New Report

Close