Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu deviški pas za hčerko

deviški pas za hčerko

Odlicno bo treba probat.. ce “upas” se malo prasaj ce je njo kaj uscipnilo oz scipalo med nosenjem..

 

Si kupila navadno verigo ali inox?

 

Vcasih si zelim, da bi se rodil v drugem spolu se mi zdi, da imate zenske toliko vec moznosti za experimenteranje in te zadeve…

En…

Inox je. nič jo ne ščipa,edino mal jo zaskeli,ko se pomotoma pripogne preveč ali pa ko se v avto prehitro vsede.tkrat se ji zažrejo členi v pičko,saj ji kar precej zategnem….pač to je kazen..

…si se spomnil še za kakšen način,da jo mal kanujem packo gonečo….

Super potem bom sel pa tudi sam po nakupih za zeno. Samo malo je proble, ker ni ravno potrebna, da bj jo kaznoval na tak nacin..

 

Drugace za se kaksno idejo trenutno nevem. Ali ti je ze uspelo naredit kasen mail, da se tam meniva ker tule sva povedala ze kar veliko in da nebo prevec…

 

Drugace jutri, ko bos v sluzbi bos pustila malo doma odklenjeno? Ali kaksen imas nacrt?

En…

    edino mi je žal,da nimam čepka za v ritko……bi ji tudi tega vstavila globoko v ritko,čez bi se pa ketnica lepo drsalka….

….sem doma na dopustu,tako da bom sproti videla kako jo kaznujem…mogoče jo s koprivo mal pobožam po obriti pički…

 

Naroce preko neta ali pa se zapelji v lj.. ce danes narocs imas lahko v torek pri tebi doma.. pa se dildota/vibrator vzames

Samo pri cepku se bijim, da bi ketna padla z njega dol in potem bi znalo kar bolet ker bi lahko lepo scipal umes anusno odprtino.. ker ce imas oblecene tanige in cepek vcasih zdrsne mem in kar zuli nevem kako je z verigo..

…..bom naročila….tudi zase kakšen dildo in čepek….zdaj ko opazujem,kako menica za mizo z ritko ko sedi na klopi….se ji je letnica sigurno globoko zagozdila med znablčke…..skos še nekaj premika……

Lepo upam le da jo ne zuli prevec, da nebo cela vijolcna po picki in zaradi bolecine nebo vec zelela nosit oz najbrs jo bos itak prisilila da nosi…

 

Drugace mogoce na zacetku samo cepek, da se rit/picka navadi potem pa se verigo cez.. lahko kupis 2 za vsako odprtino enega.. ceprav je potem lahko problen, ker se drgneta med sabo in scipata kozo vmes saj so lukne kar skupaj.. najbolje da probas najprej na sebi..

Drugace pa kupi se sebi verigo, da se sebe zaklenes ,da vidis kako se pocuti, ko je dle casa zaklenjena za mizo oz kjerkoli.. pa se najbrs bos potrebna po nosenju…

En….

Bom tudi zase počasi uredila…

drugače pa tudi želim,da ji bo pička vsa vijolcna in jo bo mal skelela….

Odgovor na objavo uporabnika
tanja43, 21.07.2024 ob 15:34

En….

Bom tudi zase počasi uredila…

drugače pa tudi želim,da ji bo pička vsa vijolcna in jo bo mal skelela….

Resno je uboga ta tvoja hci…

Sej ves, da jo bos s tem le vecjo kurbico naredila ja? zdej ko nebo mogla fukat in jo bo cel cas spodaj nekaj scemelo, bo pa tolk vec kurcev pofafala 😉

Pa s koprivo dej prvo sebe po pizdi…si verjetno ti bolj zasluzis bit kaznovana…

No ja vseeno ne bodi oregroba..

 

Me prav zanima kaj bo rekla, ko jo odklenes.. mislim ali se bo kaj pritozevala nad tiscanjem in bolecino itd…  drugac pa najbrs bo res bol potrebna in si jo bo sla hitro na roke fuknt..

Tanja si samka? iz katere regije si?

Bi sla na pijacko? (da skupaj poklepetava o tem in dobiva vec idej za kaznovanje te tvoje potrebnice 😉 )

En….

…pred pol ure sem ji odklenila ”tangice”….potem je šla pod tuš, zdaj je pa v svoji sobi, nekaj tipka po mobitelu….

ja, pička je pa kar lepo pordečela….pravi, da mal skeli, samo ni problem, samo da gre lahko zvečer spet ven……

Zanimivo, da ni kaj dosti pojambrala..

 

Kaj jutri ko bos sla v sluzbo jo bos tud zaklenika al potem ko prides domov?

En…

Sem doma,tako da ne grem v službo. Saj malo je pojamrala,da če bi ji mal manj zategnila vsaj tisto sredinsko kernco ki se ji zažre v pičko….ne.ne bom…enako bom zategnila in tudi tiste dve ketnci,ki grejo okoli stegen čez pičko prav tako….jutri bo pač večkrat na dan po par uric zaklenjena…..mislim,da. Ji celo paše…..

Si pa kr zleht..  haha no ti ves kaj si zasluzi.. mogoce takrat, ko nebo jambrat, da jo prevec tisci jo pac malo man zategnes..

Al si dildote in cepke ze kaj gledala?

En…

zdaj je šla mal ven s kolegico na sladoled….v kratkih hlačah in spodnjih hlačkah….ketnce sem pa oprala in razkužila….čist mastne v predelu picke…

En…

Gledam mal po netu za te čepke za v ritko in pičko in pa dildote…..imaš kaj predlog,kaj bi bilo za njo…..da bi imela lahko vstavljeno v obeh luknjicah…

Odgovor na objavo uporabnika
En, 21.07.2024 ob 19:15

Si pa kr zleht..  haha no ti ves kaj si zasluzi.. mogoce takrat, ko nebo jambrat, da jo prevec tisci jo pac malo man zategnes..

En…

…najbolj jo zategne, ko se vsede v avto….takrat se ji najbolj not zažre in jo žuli…….si jo probala na stran potegnit, pa takoj spusti, se ji nazaj v pičko zategne…

Ja mogoce bi naslednic zategnil eno man saj jo bo se vseno drgnilo.

Za igrace  pa imam nekaj idej oz iskusn ampak se mi malo neda tukaj pisat pa linkov limat in vsega..

En…

….zgoraj si napisal, da boš ti tudi danes ženo zaklenil v ketnce….no, pa napiši kako se je pri tebi obneslo…..če praviš, da ni potrebna, bo pa ratala verjetno, ko se ji bo verigica zažrla v pičko…..koliko je pa stara ?

Odgovor na objavo uporabnika
tanja43, 22.07.2024 ob 07:29

En…

….zgoraj si napisal, da boš ti tudi danes ženo zaklenil v ketnce….no, pa napiši kako se je pri tebi obneslo…..če praviš, da ni potrebna, bo pa ratala verjetno, ko se ji bo verigica zažrla v pičko…..koliko je pa stara ?

Tanja, si za pijacko? 🤔

Ne ene 2 dni nazaj sem ji pas zaklenil pa vibrator v odprtinico pa sm jo malo drazil ampak ni bilo pravega efekta… oz ni bila najbol razpolozena.. bom ponovil ob kaksni bolsi priloznosti..

 

Verigo morm it pa se kupt najbrs konec tedna pa takrat porocam kako bo slo ampak ji je nebom zateknil kolkr se, da, ker ni ravno ljubitelica, da jo kaj prevec zre..

 

Drugace pa kristusova leta..

 

Kako je pa kaj mala danes? Je kej pojambrala al kej? Si jo ze zaklenjla nazaj?

En.

….ja, od zjutraj je zaklenjena in gola, ima samo malo daljšo majčko brez rokavov oblečeno. danes sem ji mal manj zategnila. zdaj jo bom poslala v trgovino peš, pa ravno premišljujem, ali jo naj odpnem, ali pustim gor….drugače pa nič kaj preveč ne protestira.

Probaj ženi kakšen čepek v ritko vstavit, mogoče jo pa zrajca…..pa kakšno perverzno besedo ji reci…..

 

New Report

Close