Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu deviški pas za hčerko

deviški pas za hčerko

Na koncu, da se zgodbica skrajša. Mala prasička se je še vedno gonila. Tanja43 je postajala obupana, zamenjala je že 3 deviške pasove, vsakič je uporabila malo večji dildo in malo večji, debelejši analni čepek. Hčerkica je živela z ajutro, za trenutek kako ji je mama nadevala pasek. Vsakič si je zamišljala da jo mama malo poboža po ščegiju, vtakne prstek v ritko. Ob packarijahih ki jih j epočela zunaj z fanti je redno poročala mami zvečer pri večerji. Nekega večera je odprla filozofsko razpravo o kurcih, kateri je boljši za fafat, kateri za pičko in kateri za rit. Mati je bila presenečana nad znanjem hčerke o kurcih. Prasica, v teoriji vse veš, kaj p av praksi, ji je dejala.

Poklicala je prijatelja iz foruma ( En) da ji pomaga pri raziskavi o hčerkinih lukljah. Prijatelj En se je posebej pripravil na pregled. Tri dni prej ni drkal, da si je napral zadostno kolišino močefita v jajcih. Oblekel se je belo haljo, saj je za sebe verjel da je doktor sexologije. Hrerki sta zavezala noge in roke, dala sta jo v položaj, kjer je glavo imel apri tleh in rito visoko dvignjeno v zrak. Prijatelj En, si je snel hlače, mati je s hitrim podrkavanjem pripravila lep ravni kurac. Ker je mati ugotovila, da jajčka niso bila sveže obrita, je izvedla še proces britja. Lepo sveže obtiti kurac je nastavila na hčerkično odprtino ter ga zarinila do polovice v mastno pičkico. Sama pa je dala prst v hčerkino ritkico. In tako sta fukala hčerko, En v pičko, mama v rito, nato pa se zamenjala. Ko je mati videla da hčerki prihaja, je odmaknila kurca od prijatelja ter iztaknila prstek iz ritke. Sama si je vzela kurčetino, prvo v usta, da je okusila sokove od hčerhe šele na to v svojo mastno pičko. Hčerka je le nemočno opazovala kako En natepava mater in kako se mati bliža orgazmu, katerega bi morala sama dobiti, pa ga ni.

To je bolo maščevanje matere in prijatelja z iumenom En, fukala sta hčerko, vendar ji nista dovolila da ji pride. Nista pa vedela, da se je ravno takrat od male oče vrnil in dobil lep prizor, zvezano hčerko s hrepenjejajočo pičko v zraku, nabit debel kurac v riti svoje žene. Ni vedel, ali naj se jezi ali naj se pridruži. Naredil je sledneje…vendart ne brez maščevanja. Prvo ga je vtaknil ženi v šičko, pa potem še v rito, da je ugotovil alije že kaj semena notri. Nato se je usmilil hrerke ter jo pofukal v rito da ji je prišlo tako močno da je zalila mater s pičkinim sokom po obrazu. Za grand finale maščevanja pa je naguzil še od mame prijatelja ter spustil 1 teden staro seme v lepo okroglo rit. Za kazen je oseba En dobila kletko za kurac, mati pa deviški pas.

Bolano: kar leps zgodba… ce ne bi vedel, da sem ta en jaz bi ti se vrjl.. tudi zgodba je slisati odlicna bi bilo za poizkusit ce nebi imel zene…

 

Drugace pa Tanja dokler ne probas cepka v riti oz kje drugje ne govori, ker je lahko hitro precej neprijeten sploh ce ni oblika prava  itd..  moja mora bit  za analo prav rzpolozena itd.. vcasih pac rece, da bi cepka med sexom za tako malo okrog hodit pa ni ravno navdusena….

 

Potem je mala sla z verigo v trgovino ali brez?

Bolano…..ja, kar vroča zgodba….kar malo rajca….

 

En…

ne, sem ji snela dol….popoldan ji bom spet nadela….ima kar precej rdečo, tako da sem ji dala eno kremico, da si je mal namazala pičko….

 

 

 

Hehe boga (recimo) je kej rekla, da je vesela, da si jo odklenila?

Drugace tanja ce hoces pisi na mihaindvajset(afna)gmail.com

en…

Bom ti pisala, moram računa naredit….

Drugače pa ni kaj veliko rekla….samo če bo lahko šla zvečer ven. ”Boš šla, samo pred tem bo še eno dve urno zaklepanje, samo malo bolj bom zadrgnila ketnco. Potem si je pregledovala pičko, če ji je kaj zatečena…..

Boš kaj zaklenil ženo v pas danes ??

En…

zdaj ima za nekaj časa še prepoved britja okoli pičke in ritke. razen pod pazduhami se lahko, da ji ne bo nerodno pred kolegicami, ko je kratki majčki…..

Tvoja žena je obrita ? jaz trenutno nisem, sem si jih pa samo pristrigla.

Je bila zatecena? Najbrs je bila pa mokra tudi haha… a ubogliva je bol?

Ji bos dala jutri dan frej, da vidis kako se obnese ?  Da se ji tamala malo odpocije? Da vidis ce bo se jezikala?

 

Mogoce jo bom odvisno kako se bo odvilo zvecer oz kaj se bo dogajalo… nekaj imam v planu ampak bomo videli kaj pa kako bo..

 

 

Zakaj si ji prepovedala britje spodaj?..

mene je tega tut strah, ker kaj se vse dogaja samo v LJ? groza

Mislim, da gre stvar na bolje…..mogoče, dobi jutri fraj, bom videla še.. Ja, ji je kar zatečena in rdeča…..itak, da je mokra….tudi ketnca je mokra, kaj ne bo, ko si pa zažre globoko noter….

Ne bo se brila….zato da bo poraščena ko bo zaklenjena….da se ji dlake mal sprimejo od sokcev iz pičke

En

Sva sklenile dogovor…lahko je jutri cel dan odklenjene. pod pogojem,da jo zdaj zaklenjen in močno zategnem in greva sosedi pomagat krompir pobirati za cca 3 urce.

Se je odločila za zadnjo varianto,čeprav bo kar lepo drgnila ko se bo pripogibala tako zategnjena…..to bo do zdaj najtežja varianta….potem bo morala pokazati,kako je natečena spodaj

Eh ne daj pusti jo naj se obrije tole je meni malo tako, da je cela zanemarjena in porascena..  pa se ketna jo bo cukala mislim, da gres malo predalec naj ji ostane v navadi da je urejena in obrita…

Jutri ji daj fraj pa zakleni sebe za ceu dan, da bos se ti malo proizvajala sokove in imela malo rdeco..

V tem primeru, da gre za dobro delo bi ji zategnila malo man pa se prepogibala se bo cev cas tako, da bi se lahko malo usmilila in nebi bila tako groba do nje..

No ti ves..

En,

saj ko bo imela mal daljše dlake, si bo lahko obrila….naj bo mal kosmatinka…..evo, zdaj že pobira krompir, v poletni oblekci, majčki brez rokavov, brez spodnjic in zaklenjena…..

sem jo pa zelo zategnila tokrat….tak je bil pač dogovor, da gre zvečer ven s kolegico in jutri ni zaklenjena….

 

haha….da bi sebe zaklenila,,,,mogoče, samo čisto na rahlo, tako da me mal rajca, brez da mi pička nateče in pordeči….

ja lepo, da pobera… kaj pa ce ji veter dvigne oblekico?

Ali se preostanek ketne kaj slisi, ko binglja v prazno?

Drugace pa se zakleni cisto na rahlo ampak, ampak preden zaklenes dodaj se en “glid”, da bo malo bol zategnjena… imej se ti malo rdeco.. bilo bi lepo.. ce povzrocas mali bolecino bi jo lahko se sebi… vsaj malo.

A je kej pojambrala, ko si jo mocno zategnla? Al pa zdej kej jambra med delom?

En…vetra ni.nic se ne sliši je stestirano.

V glavnem jutri bo odklenjena,se bo pa mogla pofukat pred mano…v mislih imam olupljeno kumarično,takšno bolj drobno…

Sebe bom mogoče mal na rahlo zaklenila…

Odgovor na objavo uporabnika
tanja43, 22.07.2024 ob 17:34

En…vetra ni.nic se ne sliši je stestirano.

V glavnem jutri bo odklenjena,se bo pa mogla pofukat pred mano…v mislih imam olupljeno kumarično,takšno bolj drobno…

Sebe bom mogoče mal na rahlo zaklenila…

Ti jo lahko kar jaz pofukam? Ali pa se midva pofukava pred njo, naj gleda in jo naučiš kaj in kako 😉

Ja pol pa ko konca se solato nardis iz kumare in jo pojesta brez da ve.. pa seveda brez, da operes…

 

Drugace pa nevem jaz bi ji rajsi dildota oz vibrator narocil.. tale je odlicn..

https://www.venera-shop.com/vibrator-smile-a-g-spot

Drugacepa le zakleni se..

En..

Evo…odklenjena. zdaj pa lahko počiva do srede…čist ima zatečeno….vsa prešvicana prišla iz njive….pod tuš in s kolegico ven za dve uri….

Boga mala no upam, da ce se bo lepo vedla, da jo v sredo malo bol nezno zaklenes itak, bo mela tako alo tako rdeco in zmuceno…

 

Drugace pa naroci dildota, da ti nau treba kumar zlorablat razn ce bosta velik solate potem pojedle…

Drugac mogoce ce bom meu cas lahko se za cepek pogledam ampak mi je ze malo bedno tule pisat..

En…

Ja,ketnica ji jo je dober zdelala in zdrgnla miško….čist rdečo in natečeno ima od ketne…..se je pa vedenje vidno spremenilo….

Zdaj se naj mal odpočije,potem bom pa videla kako naprej….

Ja si ji kej omenila, da ce se bo vedenje popravl, da nebo rabla bit tok zaklenena pa nasponana?

A je kej rekla k si jo odklenila al pa pojambrala ?

Sj dildota pa cepek lhk tud zase kups bos mela ksno igraco ce je se nimas neves kaj zamujas…

Ker se mi lih da..

Tale dva cepka vi bila pomojm ok jaz imam oba ampak v vecji razlicici in sem zadovoljen lahmo jih nosim tudi po cel dan s pravim lubrikantom…

https://www.venera-shop.com/analni-nastavek-backdoor-friend-small

https://www.venera-shop.com/analni-nastavek-black-velvets-small

 

Ce si imela v mislih kaj takega

https://www.venera-shop.com/analni-nastavek-colorful-joy-jewel-rdec

Potem raje naroci od kitajca ker so tam po 3-4€ cisto ista roba.. meni osebno niso vsec, ker ni ergonomija prava za moj telo pac zulijo…

 

Drugace veliko robe imam tudi od fun factoryja ampak v veneri kot visim jih ne zalagajo vec.. bom malo pogledal ce najdem kje druge kaj..  fun factory ima v osnovi dobro robo ampak se najde tudi kaksna stvar, ki je ergonomsko cisto zgresena in je prakticno ne mores nosit..

 

Ce bom imel voljo najdem se kaj od drugih ampak, kot sem rekel raje bi privat kot kle..

 

Kakorkoli najbolje je da se zapeles do lj in si v zivo pogledas igrace in vdis kaj ti je vsec ni pa nujno, da je zmeraj dobro kar ti je vsec…. oz da imajo v poslovalnici kar isces..

En,

hvala za nasvete. Nekako se nagibam za tiste kovinske, ki imajo tist lep zaključek na koncu, kot nek diamant….glede na njeno starost, bi bil najbolj primeren…tak fensi na izgled, ko ga bo imela v vstavljenega ritki…..ja, pa zraven še en kvaliteten lubrikant.

Bom kar preko spleta naročila, no pa tudi zase enega takega, kot si ti predlagal…

Danes ima glede ketnce prost dan, se bo pa verjetno morala zdrgniti pred mano….bom še videla. Zdaj še spi, gola samo v majčki….

Si kaj kaznoval ženo s pasom ??  😀

 

 

 

New Report

Close