Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Devištvo

Devištvo

Of bratske ZDA se je gibanje žensk, ki po Bibliji spodbujajo spolno vzdržnost do poroke Hvala Bogu razširilo v Evropo.

Tudi v Sloveniji?

 

Poleg SDS in NSI ter kaplanov in redovnic tipa Ana Šuštar …. je še komu, kateri, ….DEVIŠKI STAN vrednota?

 

Dekleta, razmislite, ne bit kurbe, pridružite se nam!

 

Vesel oče

TV SLO 2 ob 20.00

Vesel oče, pri napačnem narodu iščeš device 🤣

Se mi je zdelo, da SDS počasi leze k muskimanom. Evo, zdaj bi poleg nezaposlenih žen imeli še device.

Veseli, devico si želijo tisti moški, ki se bojijo, da jim bo izkušena ženska povedala, da ne obvladajo.

Tukaj pa potem dokončno pogine moški ponos, a ne? Moški, ki ne prenese, da je edini v konkurenci.

Kozejebci pač.

Idi jebi 🐐

Odgovor na objavo uporabnika
Tretji polčas, 22.04.2024 ob 18:04

Se mi je zdelo, da SDS počasi leze k muskimanom. Evo, zdaj bi poleg nezaposlenih žen imeli še device.

Veseli, devico si želijo tisti moški, ki se bojijo, da jim bo izkušena ženska povedala, da ne obvladajo.

Tukaj pa potem dokončno pogine moški ponos, a ne? Moški, ki ne prenese, da je edini v konkurenci.

AJa-jaj…

Tista ki ni kurbica bo devica ostala… al ne vem zakaj nebi ostala? Mi znas povedat? Jst ne razumem. Ok razumem ve… ampal zakaj se pa mladih deklet nebi spodbujalo pa res ne vem… ne vem zakaj ona to nebi hotela.. zakaj tak odpor😂🙈

 

A ti hoces met kako misel o mozu kaj je vse z zenskami pocel… pa da se je tam z nekimi vlacil… noces ane. Hoces ekskluzivo. Noces da je tam bil… tebi to pripada… kaj se bo on z drugimi zenskami fuljal…

No vidis moski tudi v pogledu tebe…

Vidis to je dayooth…

Tko ko pomislim… kako v odnosu cez to… cez take misli… kaj se pretvarjat? Ignorirat? Ti pravis sej je vse ok… ma ni to nic.

Necisto jebote… kva je to model… kasn je to nacin… prav fuj. Kako je to znotraj odnosa…

 

Isto a devica ne bo vedela da ni potesena? Mislim kaki izgovori… ce ne vzame kurbice ne zna seksat…

Sej vem da odgovora nobenega nebo.

Halo cim je neverstvo, ocekuj svasta. Na prežo!

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 22.04.2024 ob 19:02

Necisto jebote… kva je to model… kasn je to nacin… prav fuj. Kako je to znotraj odnosa…

 

Isto a devica ne bo vedela da ni potesena? Mislim kaki izgovori… ce ne vzame kurbice ne zna seksat…

Sej vem da odgovora nobenega nebo.

Halo cim je neverstvo, ocekuj svasta. Na prežo!

Jaz že nočem takega, ki ne zna.

Moški, kako se lahko lubite z lubleno, katero je pred vami že nekdo POFUKAL?

Odgovor na objavo uporabnika
Punca425, 22.04.2024 ob 19:04

Jaz že nočem takega, ki ne zna.

Ja mu pa poves kako ti pase… on ti ne bere misli… kaj prišepnit… kam roko dat… kolk casa… in lepo vadita…

Vaja dela mojstra… mojster dela vajo. Pa bo ze videl kako se na kaj odzivas…

 

Je pa zanimivo… sepravi moski mora bit bolj izkusen da deluje, ane… moski v vsem superioren, hoces pa da si enaka… nebi isto doprinasale, mele bi pa isto komando…

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 22.04.2024 ob 17:34

Of bratske ZDA se je gibanje žensk, ki po Bibliji spodbujajo spolno vzdržnost do poroke Hvala Bogu razširilo v Evropo.

Tudi v Sloveniji?

 

Poleg SDS in NSI ter kaplanov in redovnic tipa Ana Šuštar …. je še komu, kateri, ….DEVIŠKI STAN vrednota?

 

Dekleta, razmislite, ne bit kurbe, pridružite se nam!

 

Vesel oče

TV SLO 2 ob 20.00

A ti tudi kupiš avto ne da bi ga prej preizkusil? Če ne, ne bodi lažno moralen. Ženska, ki čaka do poroke, tvega, da njen bodo i mož ne zna seksat, da je impotenten ali hlod v postelji. Tako je obsojena na dosmrtno trpljenje. Pa tudi po navadi je tako, da če se najde tip, ki hoče čakati do poroke, je nekaj z njim ali z odnosom narobe. Prvič, ali ga ženska sploh ne privlači, je zaljubljen v drugo, z dotično pa želi biti iz preračunljivih razlogov, drugič: je prikriti ali odkriti gej, ki se želi poročiti, da bi ugodil staršem oz zadostil družbenim normam, tretjič: je impotenten.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno565, 22.04.2024 ob 20:09

A ti tudi kupiš avto ne da bi ga prej preizkusil? Če ne, ne bodi lažno moralen. Ženska, ki čaka do poroke, tvega, da njen bodo i mož ne zna seksat, da je impotenten ali hlod v postelji. Tako je obsojena na dosmrtno trpljenje. Pa tudi po navadi je tako, da če se najde tip, ki hoče čakati do poroke, je nekaj z njim ali z odnosom narobe. Prvič, ali ga ženska sploh ne privlači, je zaljubljen v drugo, z dotično pa želi biti iz preračunljivih razlogov, drugič: je prikriti ali odkriti gej, ki se želi poročiti, da bi ugodil staršem oz zadostil družbenim normam, tretjič: je impotenten.

TAko vidis… nebil te švabo zapazio… da nisi ti samo tako, ne.

Podpis. Devico hočejo moški, ki so nesigurni vase in v svoje seksualne sposobnosti. Poleg tega pa žensk na spoštujejo in jih nimajo za sebi enakovredne. Taki pri meni že na začetku odpadejo.

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 22.04.2024 ob 19:19

Ja mu pa poves kako ti pase… on ti ne bere misli… kaj prišepnit… kam roko dat… kolk casa… in lepo vadita…

Vaja dela mojstra… mojster dela vajo. Pa bo ze videl kako se na kaj odzivas…

 

Je pa zanimivo… sepravi moski mora bit bolj izkusen da deluje, ane… moski v vsem superioren, hoces pa da si enaka… nebi isto doprinasale, mele bi pa isto komando…

Ne, Božo. Kar lepo oba enako. Fejst vadit, da bo potem mojstrovina.
Ko te bo ena, ki zna, okoli obrnila, boš videl Alaha osebno.

Jaz ne preizkusim, temveč ZAUPAM.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Punca856, 22.04.2024 ob 20:16

Ne, Božo. Kar lepo oba enako. Fejst vadit, da bo potem mojstrovina.
Ko te bo ena, ki zna, okoli obrnila, boš videl Alaha osebno.

Hahaaa…

Aja-jaj…

Je vse drugo prej kot pa to… to itak pride zraven… spregledate vi vse to ko se ovohavate okol riti ko psi.

Kaka ti s takimi.

Ti rabljena a kao dobra…

Hh…

Stari ve niste ni za jajca praznit. Pa tlele so mlajse jebote… pa si sploh ne predstavljam z njimi… nekak mi je misel prav… nevem… ne morem nit v glavi. Sploh se ne vidim s takimi.

 

vesel oče, slovenceljni so znani po tem, da imajo rajši rabljeno robo 🤣.

Original je vedno bolje imeti kot pa nekaj zlo-rabljenega.

Moram napomenut da je vse Bog dal.

Si sploh ne predstavljam kako se vlezem zraven al pa za svoje klicem, nekaj ki sploh ne ve da more bit devica…

Tlele v soseski itak sploh ne mores do mene.

Kak stupid dumb lagging face bi pomoje nardile ko bi usta odprl… racun ko bi dal za zracunat… kako ona to misli… teologija, kinologija, telegonija… evgenika… druzbena ureditev…

Sam za mainstream vedo… 99% njih… sploh ne ve da to obstaja…

A se ti zajebavas??? S tako da se grem druzine pa zakona. Stari taka naj usreci koga drugega… sem ti rekel da seks je itak zraven… tem stvarem pa be posvecate dovolj pozornosti. Je pa vse to prej kot seks. In po tem kopitu je 95 odnosov.

Mene nervira taka. Zivcira jebote. Kak seks. Jst nisem samo kurac. Vse prej kot to. Prvo bos na nivoju. Pol pa ide naslađivanje. Prvo se pa moram prepricat kako delajo kolescki… ce bo to na dolgi rok sploh delovalo.

 

Ej hvala Bogu…

Bog je sve dao.

Jst sm itak vse prej dal skozi. Veliko prej.

Et skor ko mladoletnik sem si hodil po zlatnike…

Moja vratnica še 10 let ne bo to skontala.

Kako to zgleda.. ja u dzamiju… na moro… ova pa 🙈🙈

A se ti zajebavas?

Kr zivcn ratam samo ko pomislim.

Pa tebe niti fukam ne.

Ko što je Bog reko. Ni pipnit.

Mater sam slao po berzama. Ves kake zajebancije sem mel prvic. Bom nakazal za neke stevilke na ekranu…

Kako je en tu napisal… “in za tole si ti kao moja nagrada”

Mrš!!!

Usran sem po žalah hodil. Ja ja…

HIMEN HOČU!!!

pa tudi ce ne zadovoljim. Seveda je pa kot hadis pravi.. ne odaljuj se od zene dokler ne udovoljis njenim potrebam…

Ce pa kaj ne pase, komot kakega z ulce zahaklat… imas u kafani… ima momaka kolko hoš🤭😝😉

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno646, 22.04.2024 ob 20:12

Podpis. Devico hočejo moški, ki so nesigurni vase in v svoje seksualne sposobnosti. Poleg tega pa žensk na spoštujejo in jih nimajo za sebi enakovredne. Taki pri meni že na začetku odpadejo.

In tukaj je najvecja razlika.

Moski zeli neizkuseno.Tudi moski ki je izkusen.

Zenska zeli izkusenega.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Zenske, 22.04.2024 ob 21:23

In tukaj je najvecja razlika.

Moski zeli neizkuseno.Tudi moski ki je izkusen.

Zenska zeli izkusenega.

 

Ženske dandanes so take prasičke. Delajo se fine žgejo se pa s samimi frajerji v narekovajih. Za resno vezo pa javkajo kako ni pravih moških. Saj jih nočete videti. Mi pravi smo doma ,se športamo, ne kadimo,občasno kej spijemo beri parkrat na leto kako pivo. Radi imamo doma pospravljeno, kaj skuhamo…

Ce pa zelis biti enakovredna resnicno potem pa v akcijo in pristopi do moskega in ga osvajaj ter tako dalje…

New Report

Close