Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Devojke…..

Devojke…..

…………u letnim haljinama volim!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Naravne lepote se bohotijo ob tem lepem vremenu!
Juhej,da bi se mraz pojavil sam vsako uro ene pet minut…tolk,da mal otrdijo!
;-))))

Sp

Saj bo , v sredo !

sam prid tko slečena(pardon oblečena) kot danes….pa prosim brez modrca,ker drgač ni efekta ta pravga!
;-)))
Sp

Hehe … aja :))))

Niki je danes v cargo hlačah , modrček pa VEDNO nosi (tak čipkast , da je še bolj lušno tja pogledat ;)))

Ma ne Niki!!!!!!!!!!!!!!!!!
Čipke…no ja,saj upali…sred zime…zdej pa le slec tist modrc,kej ti ni nič vroče?
😉
Sp

Ni.
Sem bolj zmrznjena.

A ni lepše , če se iz dekolteja pokaže mal črne čipkice ?

Ti paše pogled na…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :))

Kaj ahm, lumpi ste vsi…s pogledi nas kar pozirate, madona…se že bojim na cesto…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kedu? buberki?

hihi… papa

ah pa ne no….

Jani vedno pogleda stran, ko vidi kakšno luštno punco :)))))))

hihihihihihi, lumpi…ti kar glej…saj paše, obema;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

indijanka Johanka…si okej???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Aha!!!

Eh, tako-tako sem…. sej vejš…. delam, vsaj probam delat… skačejo mi enomalo po glavi tle…. ma bo že…. do 16-ih tuki, potem pa kje drgje… hihi…. lumpačka si….

papa

saj bo slo…cmoka!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hehe, kaj pa? a misliš, da bo? hihihi….

cmokca

mora bit,hihihihih, potrudi se in pika!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kej sta hotli povedat?
da manjka moška roka in še kej tuki?
😉
Sp

da manjka en taprav dec…mogoče …ali pa jih je preveč…hihihihi

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Lepo se imejte do jutri .

Niki gre pogledat, kaj je z njeno muco , a bo treba k veterinarju ali kaj …

Kar kmeni,kar k meni,če že njej ne morem pomagat…bom lahko vsaj tebi
;-))
Sp

Ja , hehe … mogoče bi pa tudi njo znal prav prijet , sej nekaj so te pa ja naučili ;)))

… pa še zastonj bi bilo … no , upam …

Za obe! Vsekakor!
Cmoka!
Sp

Niki, uzivaj…moj email.si , spet ne dela, zato ni odgovora, če bi ga seveda morala dobit iz moje strani, danes tale net mene ornk zeza, kar naj, vsaj eden;))

Naj nama sonci sveti, cmokija na licka..

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close