Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dežek………

Dežek………

Yes…to je tapravo…kot u savni…ti pa imaš domišljijo!;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Človek bolj je star , več iskušenj ……..HOV HOVHOOOOOOOOOOOOOOOOVvv

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Lumpa…kako pa to veš…cmoka na bušija…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dobri stari časi, ko smo se še v fičotih stiskal, a ne??

ja , ti se tud na to spoznaš vidim

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Dežeeel pada pada … in seeee kotaliiii … … … … ups … ne ne … tisto je bil ježek … :))))))

Pismo ej … kok je smotan ta dež …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Fičko , ja tanajboljš je bil

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Kot bi rekel Stumpi……..izkušnje….CMOKA

Yeeeeeeeeeeeeeeesssss !!!!!!
Cmoka žverca

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

A sploh obstaja kdo, ki nima izkušenj v avtu?????

Ko smo bili še bolj mladi (he he he) je bil avto edina rešitev … ;))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Eh … kaki fičo … Trabant .. :)))) … z mehkimi sedeži … ;)))) … mu ni para!!

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ma daj nehaj , danes če imaš trabanta, vsi že gledajo za tabo , če pa imaš kak drug avto , je pa vse kull

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Zadnjič me je dobila ploha pri nas v Mariboru, ravno ko sme stopil z avtobusa. od postaje do doma je pol kilometra, tekel sme celo pot, vlilo se je pa tako, da sem bil moker kot cucek. kavbojke so se lepile name, voda mi je tekla v ušesa, v oči, povsod, v jajca me je zeblo…Samo dežja mi ne omenjati!!!

*Še vedno jezni Spider*

cmoka zame, pripopano pod zvezdico?!

Jaz nisem ona, menda nisem noseča…. dokazano. :-)))

Pa trabant je mega avtič … in komoden in vse … :))))) … In preverjeno je kot narejen za … hm … telovadbo … :)))))))))))))))

Sicer zdej moram stestirat še katrco, ki je čisto na frišno pri bajti … :))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

A vidiš…….praviš, da si bil moker…….bil se moral pa slečt……idealno za striptiz……he,he,he

Spider…ja…ampak če bi te pa doma pričakal neki angel, ki bi kar trgal te mokrote iz tebe, bi pa pasalo kaj…ali pa ko bi se kar tam zunaj na dežju malo poigrala, dopustila, da vaju dežne kaplje božajo, rajcajo…drugič uporabi malo domišljije in boš takoj boljše volje…ma kaj domišljijo en dober s…… u dežju, pa bo!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

greška !!!!
cmoka za zvezdico

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Sem se tudi že jaz spraševala……kaj je zdaj to….CMOKA za žverco……Vidiš, kako je ima v mislih…..he,he,he……..

Pa če ti sneg omenim,ker tu je začelo že pošteno mesti!
Juhej!
Sp

Spider … lump … kaj mi zdej tle lušte delaš??????!!!??? :((((

Kar predstavljam si te … mmmm … kako se obleke lepijo nate … mokri laski … kapljice dežja ki polzijo po tvojem obrazu … uh uh uh …

Bgv … bod pridna … Sej si včeraj dobila, noooooo … !!!!!!!!!!!!

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Kontra Stumpi…………

Zdaj mladi to počnejo na ROLERJIH ……::))?

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

???????????????????????? Uh .. sej prakticiram tudi jaz hiter sex … samo da si moraš pa z rolerji pomagat … uh … to je pa že hudo … :))))))))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

da mu bolj živčke rahljam….
:-))

Saj ni kaj, bo pa malo rahlejši spanec imel…..:-)) Bo večkrat ženo ponoči “rukal” – tako ali drugače.
Ni tako, Štumpi?!

New Report

Close