Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek die Frage

die Frage

Jani ? Janči, kje pa je ?

Danke meine liebe !

Tukaj je ratalo ko u ulici rdečih luči in zasanjanih pogledov…seks, droga in še kaj..

He he, ako je sve u redu. Ako mu je prezime kao kod onog rukometaša…”Krivokapić”…..onda bi falio oči…

prosim vaju, jaz moram res kuhat…
meni lije iz učk!

Po dobrem sexu paša še špinel, katerega poplakneš s šnopkom, kateremu si dodal še malo koke………pa odrolaš. Brez Alpine.

Ti, mi se vedno neki drogoramo, ko greš ti kuhat.

Da nimaš ti kakih woodoo variant tam pri kozicah in loncih….

e.. ima i rokenrol :)))))

hehehehehe no sje ni važno.. tko kot je Bruce rekel spodaj… da vedno k greš kuhat… se dogaja tuki kej čudnega :))))))))))) Torej pr kuhanju začne delovat tud… irharce :)))))))))))))

samo, da je Rato Tvrdić :):))

u planinama :))))))))))))))

jok … Alpine ….. ti mora rolat muzikzumtrojmen :):))))

jest bi obrnu vrstni red.. tkole….. najprej.. špinel.. pol pa orenk sex in vse to poplakneš ma neeee s šnopsom ampak.. z eno rogonjo… bemti… uh :)))))))

Najvažneje pa je, da su pored Koka ili Kola za stimulaciju i dalje….da se može Rato Tvrdićem dokazati. A ne, da zovne u pomoć Desanku Šakić.

Ja, tudi to ima smisel….namreč, da rigneš šele po sexu, ker če prej….zna bit sex skenslan :)))))))))

Alpina je izkupiček za Žiri, muzikzumtrojmen je pa free.

čaki.. sej tko.. če sta oba za… pa da oba recimo.. rigneta.. pol je lahk sex še boljš heheheheheheheheh

seveda je predpogoj.. dober.. rogonja :))))))))

No, pa če dasta za glasbeno ozadje še Rigoletto……..je večer popoln :)))

no.. pr vsem skupi.. kar je blo povedano o tem ;))) se mi zdi, da bi potreboval še sekret :)))))))))))))))))))))))

Ja, pa sekretarko not :))))))))))

pa tangice ….
bemti človek še kuhat ne sme več it….

Zdaj ne vem več točno, kdo me je porinil v tega grupnega, samo moja kuharija pa ima misterij, ja , hehehe….

ma se moram resetirat, tole je hot!

ja.. sej jo s sabo prpeleš :)))))))

aja, tam, tam, kjer murke cveto in ptički veselo pojo….
tam edelweis čaka na svojo deklico :))

New Report

Close