Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Die Hard 3 !

Die Hard 3 !

Ne vem zakaj imam tak občutek, ampak vse tako kaže, da ti tukaj malo groziš pobič domišljavi. Namesto, da bi nam cmoke delil jutranje, nam kar lepo groziš…Kje pa misliš, da si? U hosti si, pobič, in tu veljajo naša pravila. Pravila naše šefinje, ki ti bo, ko to prebere z našo pomočjo ( smo pač enotni ), pokazala svet še v drugačni luči, kot ga vidiš ti, hehehe…..

zajček, ki bi ti sicer rad pomagal, pa ti ne bo, ker nisi prijazen !

A ni Die Hard 3 že mimo? Bruce Willis je pokazal vse kar zna. Tebi pa res ni treba biti takole agresiven, še posebno ne na tem forumu.

Lili

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Lili, nič se bat !
Poznam tega pobiča, ni tako hud, kot se kaže !
Vse to nam ” dela ” in piše, z ” ljubeznijo ” .

Lp, zajček

Sej pravim..heheheh Brus je,jest verjamem Nikiti
heheheheh pa se dokaze ma…hahahahaha

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, he, muca, ti pa ne popustiš zlepa :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Matr bi dokumentirala z dokazi in vse to podkrepila se s slikovnim materialom,vidim da mi ne verjamete…..le skoda ker tega ne morem nimam skenerja..hehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dokaze ??
Če so dobro vidni, jih pridem pogledat.
Dobiva se ob jezeru :))

oki
hehehh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma če bi treba blo danes kerga raspidirat, lahku tud jest ponudm eno roko. Pa men včeri noben v trgovin ni rekel, da jest pa nisem jest… ampak… me neki daje ena….. Mater!

Jani išče….

Madonca, meni pa danes bolj počasi prihaja..

….jo sporočila, pa kaj je to ?

…….žrtev, da bi jo nabunkal…….

heheheh opajadeeeeeee
hihihi ziher bi se lubčkal
heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

…. ja 🙂 … ma neeeeeeeeeeeeeeeee…… sam je neki v zraku danes in še čakam kam bo potegnilo… na boljš al na slabše 🙂

Jani še zmeri čaka…….

a neeeeeeee? hmmm pomoje pa jaaaaaaaaaaaaaaaaa heheheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jani, na boljše :))
Dopovej si to !
Ne dovoli slabi volji, da te zasužnji !
Kako smo že govorili…….
menda gre tako, da si moraš večkrat reči: ” danes bo lep in dober dan “, sem dobre volje….
Ma, saj vem, težko je prepričati prepričanega, samo poskusiti se vedno splača……ma, lahko bi bilo slabše :)))
Pa ni !!
Pa, ne bo !!
Drži se fantič!!

Zajček……. hvala!

Jani n’č več ne čaka :))

Neč bat Lili, no.

Tale pletilka ima dolg cviren za sabo. :)))))

MUCEK !!!! Lupčka !!!

prpaljena Nikita

hmmmmm kedu je mucek ????

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mmmmmmmm, cmoka zajček.

Njam, njam, njam…

Ma sem preslabo napisal.
Nič nobenemu ne grozim, razen Nikiti in sekciji.
Tam bo treba malo reda napravit, saj veš kaki so. Ne morem pustit, da mi nekam vtaknejo svoj čip in me imajo na špagi.

(sej po moje se je kar zbala zase, ko jo ni sem gor, tam zadaj pa stresa na jažka tiste krvave poste, sem vse vidu prosim !!!! )

Joj, kaku me je zdej bijondastu puhledala.

Kaj je že ta oranžna, da se ne zakopljem nazaj v poste?

Mačka ! Da mi daš hitro mir :)))
Zdej , kateri misliš , da je Brusi ? Tisiti z očalci ali uni brez ?
Takrat sta bla dva , ki sem ju osrečila s spoznanjem , kako sem težka ;))

Nikita že ve , kam mačka šapico moli

Cmoka nazaj tebi !!
Sej vem, da se mi tebe res ni treba bat :)))))))))))))
yap, Nikita tam grozi ježku, vedno bolj ga oblega !
Ampak kar smo hoteli, to imamo !!

New Report

Close